Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13901) sz.balazs.95 válasza hackeeeee (#13900) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ha jól látom, akkor szimplán csak a képek nem töltődnek be.
A négyzetek azért mozognak, mert normál esetben 1-1 mosógép/hűtő/kávéfőző/stb. lengeti magát ott a képen. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13902) hackeeeee válasza sz.balazs.95 (#13901) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jahogy jah.. Hát csak no, olyan szíp.. Csak gondoltam, hogy ennek kicsit színesebbnek kellene lennie. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#13903) Sk8erPeter válasza hackeeeee (#13900) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Jaja, nálam is ilyen, van pár 404-es hiba a konzolon:

Prohardver-hirdetés: 404 Not Found

De úgy tudom, hogy ezzel lezsóék túl sokat nem tudnak kezdeni, legfeljebb szólni a reklámszolgáltatónak, hogy nem műxik, amit szeretnél megjeleníteni, de majd lezso kijavít.

Az aláírásodhoz: MINDEN vélemény szükségszerűen szubjektív... ;] :) (A tények lehetnek objektívek, a vélemény nem.)

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#13904) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Sziasztok!
Szeretnék új témát nyitni, de nem találom az új téma gombot... Lehet, hogy én vagyok a balf... de már egy jó ideje keresem, a súgó sem ír erről semmi konkrétat. Változott a helyzet és nem lehet topikot nyitni vagy mi történt? Próbáltam ehhez a problémához is megfelelő topikot keresni de ezt találtam a leg kézenfekvőbbnek a problémám jelzésére.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13905) sz.balazs.95 válasza Dyingsoul (#13904) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nekem van ilyen gomb továbbra is :F

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13906) Jorus válasza sz.balazs.95 (#13905) üzenetére


Jorus
nagyúr

Lehet, ő a nyitóoldalon keresi, ahol valóban nincs, csak az adott témakörökben.

Szerk.: azok a kedvencek, ombre... :DDD

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13907) sz.balazs.95 válasza Jorus (#13906) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Az lehet.

OFF: Hát, na. :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13908) Dyingsoul válasza Jorus (#13906) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nem ott kerestem, hanem belső fórumban. Érdekes, hogy Edge alatt megtaláltam, Chrome-ban nem. Aztán töröltem a cookie-kat és most már Chrome alatt is van. :C Nem tudom mitől lehetett, de nálam volt a hiba, bocsi! :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13909) multiplikato


multiplikato
tag

Sziasztok!
Én csak érdeklődni szeretnék, hogy a főoldalon lévő pirosan világító címek véglegesek-e? Kifolyik a szemem tőle. :D

(#13910) sz.balazs.95 válasza multiplikato (#13909) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nem, csak addig vannak, amíg megy a Levonó kampány. :)
(addig is stylish-sal lehet "kezelni" a problémát, ha nagyon zavaró :D )

off: az mondjuk nagyobb probléma, hogy a saját mod-omba rendre belerondít a lenovo.css. :/

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13911) biacsia válasza sz.balazs.95 (#13910) üzenetére


biacsia
tag

Hali!!
Ezektől a piros világító betűktől nekem is kifolyik a szemen. :((
Tudnátok segíteni kicsit részletesebben, hogy tünthetem el?

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#13912) sz.balazs.95 válasza biacsia (#13911) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Töltsd le a Stylish nevű bővítményt a böngésződre, hozz létre új stíluslapot, és másold be ezt:

@namespace url(http://www.w3.org/1999/xhtml);

@-moz-document domain("prohardver.hu") {

a {
color: #000;
}

}

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13913) biacsia válasza sz.balazs.95 (#13912) üzenetére


biacsia
tag

Köszönöm, megtettem, elmentettem, újrainditom a böngészőt de még nem jó valami.
Nem lehet ,hogy a tördelés miatt?
Nekem 9 sorba másolódik be amit írtál. Nálad is úgy van ?

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#13914) sz.balazs.95 válasza biacsia (#13913) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nem, más lesz akkor a gond.
Újraindítani amúgy nem kell hozzá a böngészőt.

Nem lehet, hogy nem adtál nevet a css-nek a Stylish-ban?

B verzió:

Ha Chrome (vagy Chrome alapú) böngésződ van, akkor ezt a sort törölni kell:

@-moz-document domain("prohardver.hu") {

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13915) biacsia válasza sz.balazs.95 (#13914) üzenetére


biacsia
tag

Nevet adtam neki, firefoxot használok.
Kipróbáltam chrome on is az említett módosításokkal.
Sajnos nem müködött.

Köszönöm a türelmedet, én viszont meguntam. :)

Jelentem egy olvasóval csökken a ph olvasottsága, amíg újra normális nem lesz a kinézet.

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#13916) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Mámmegen szar a főódal!!4!4!!!NÉGY ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13917) Sk8erPeter válasza biacsia (#13913) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

A kolléga a Stylish-nál a Firefoxból indult ki, Chrome esetén egyszerűbb a helyzet, ott csak ez a 3 sor kell, a többi sallang egyáltalán nem:

a {
color: #000;
}

A lényege a beállításnak, hogy elnavigálsz a prohardver.hu főoldalára, majd a jobb oldalt, fölül lévő Stylish-ikonra (a többi extension ikonja mellett van) rákattintasz, az ennek hatására megjelenő felületen a "Write style for: prohardver.hu / this URL" linkre klikkelsz, és végül az előugró szerkesztőfelületre bedobod a fönti 3 sort, adsz valami nevet a stílusnak, majd rányomsz a Save gombra bal oldalt, és kész vagy.

Szerk.:
Közben látom, hogy a stílus írogatásáig eljutottál, de hibába ütköztél, valószínűleg épp az volt a gond, hogy nem csak ezt a 3 sort dobtad be.

Képpel illusztrálva:

Stylish+prohardver.hu

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#13918) mark! válasza Sk8erPeter (#13893) üzenetére


mark!
őstag

IOS-re nincs sajnos. (Ilyenkor gondolkozok el azon, hogy jó ötlet volt-e bevásárolni Apple cuccokból :D )

>

(#13919) Sk8erPeter válasza mark! (#13918) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Most nem is telefonspecifikus dolgokról volt szó. :)
(Chrome amúgy lenne Machez is, amire szintén felrakhatnád a Stylish-t...)

"Ilyenkor gondolkozok el azon, hogy jó ötlet volt-e bevásárolni Apple cuccokból :D"
Háááát... jogosan gondolkozol el rajta. ;] (Még ha most a témához egyébként semmilyen módon nem is kapcsolódik.)

Sk8erPeter

(#13920) sz.balazs.95 válasza Sk8erPeter (#13919) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

félreolvastad, ő másra írta ezt. :B ;)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13921) Sk8erPeter válasza sz.balazs.95 (#13920) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Basszus, igazad van, bocsi. :D :B

Sk8erPeter

(#13922) mark! válasza Sk8erPeter (#13919) üzenetére


mark!
őstag

Apple termékek szerintem a legjobbak. Most senki ne jöjjön vitatkozni ;]

>

(#13923) sz.balazs.95 válasza mark! (#13922) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Azt elhiszem, hogy neked a legjobbak, de nekem biztosan nem. :D

de hát kinek a pap, kinek a paplan. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13924) biacsia válasza Sk8erPeter (#13917) üzenetére


biacsia
tag

Nagyon köszönöm, hogy ilyen részletekbe menően te is leírtad, ráadásul képpel illusztrálva! :R
Betüről, betüre követtem, crome alatt amit írtál, de sajnos nem sikerült.
Számomra is hihetetlen, mert ebben nem látok semmi buktatót... :)
Holnap megpróbálom a munkahelyi gépemen, hátha abban van a hiba.

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#13925) biacsia válasza biacsia (#13924) üzenetére


biacsia
tag

Céges gépen minden gond nélkül sikerült. :)

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#13926) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Privátoknál a kapcsa miért a smiley-k után van? Külön kell egérrel vacakolni hogy odaugorjon a kurzor. Nem lehetne előrébb tenni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13927) rlazol


rlazol
addikt

Sziasztok!

Az alábbi ötlet merült fel bennem lehetséges fejlesztésként:

amikor valaki válaszol egy másik hsz-re, a válasz hsz fejlécében megjelenik az eredeti hsz száma, link formájában - ez amúgy tök jó.
Lehetséges lenne-e, hogy amikor egy ilyen "hsz-számra" ráviszi a user az egeret, ott megjelenjen a kérdéses hsz? ilyesmire gondolok:

A másik pedig, hogy hasznos lenne, ha egy hsz-nél láthatnánk, a rá konkrét válaszként érkezett hszek számait.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13928) sz.balazs.95 válasza rlazol (#13927) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nem rossz ötlet, de ennél sokkal egyszerűbb lenne szerintem, ha lenne opcionálisan, vagy akár egyedüliként olyan nézet, hogy a válasz kommentek az eredeti alatt sorakoznának, "eggyel" beljebb tolva mint ahogy kb. minden létező másik oldalon mondjuk a hup.hu-n van.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13929) rlazol válasza sz.balazs.95 (#13928) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem az egy ponton túl áttekinthetetlenné teszi a fórumot. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13930) sz.balazs.95 válasza rlazol (#13929) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

igazából csak arról kéne leszokni, hogy 1 kommentbe akarjunk 6 embernek válaszolni.
Ha az megvan, akkor nem hiszem, hogy átláthatatlanná tenné, sőt. Legalább egy gondolatmenet szépen végigkövethető lenne anélkül, hogy a kommentek között kéne béka módjára ugrálni, hiszen szépen egymás alá lennének rendezve az egy helyre tartozó kommentek.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13931) rlazol válasza sz.balazs.95 (#13930) üzenetére


rlazol
addikt

de arról nem fogunk leszokni, mert moderálási alapelvbe ütközik és kényelmetlen.
ráadásul olyan is van, amikor válaszolsz valamire, de nem a válasz gombot nyomod.
vagy a válaszodban egy másik témát is felvetsz.

amikor meg már a válasz válaszának a válaszának a válaszának.... a 27. hatványon meg, akkor ez a rendszer már nagyon gáz.
Persze kinek a pap, kinek a papné, ha lehet választani, nincs baj...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13932) Sk8erPeter válasza rlazol (#13931) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"de arról nem fogunk leszokni, mert moderálási alapelvbe ütközik és kényelmetlen."
Nem ütközik moderálási alapelvbe egyáltalán, ez egy ezeréves félreértés mind néhány ódivatú moderátor, mind a felhasználók részéről, abban az esetben szoktak inkább problémázni vele (mármint normális esetben, de vannak nemnormális esetek persze sajnos dögivel), ha nagyon rövid tartalmú választ írsz külön-külön mindenkinek - pl. egy-egy relatíve rövid mondatot, amit bedobhattál volna az azonos hsz.-be is, bár egyébként akkor sem történik semmi komoly, plusz egy rekord az adatbázisban, na meg plusz pixelek a képernyő-foglalásból. Cserébe a külön-külön megírt hozzászólások sokkal jobban követhetőek, ebben sz.balazs.95-nek igaza van.

A hozzászólásonkénti beljebb tolás viszont rossz ötlet, mivel tényleg gond lenne már akkor is, ha egy szálban húszan-harmincan reagáltak oda-vissza. Ha mindegyiknél egy kicsit beljebb lenne tolva a válasz, akkor az utolsó már áttekinthetetlenül kicsi oszloppá tömörödne össze.

Amúgy amit szeretnél, hogy egérkurzor föléhúzásakor megjelenjen a vonatkozó hsz. (mármint az előzmény), szerintem tök jó ötlet, megvalósítható lenne AJAX-os betöltéssel (sőt, AJAX nem is szükséges abban az esetben, ha az adott oldalon már betöltésre került a hozzászólás, ekkor csak "klónozni" kellene a hsz. tartalmát, és a felugró tooltip-szerűségben megjeleníteni), fel is írom a majd extension segítségével megvalósítandó feladatok közé, ami sohanapján készül csak el. :DDD (Nem tartom elképzelhetőnek, hogy megvalósításra kerül "natív" módon.)

Sk8erPeter

(#13933) sz.balazs.95 válasza Sk8erPeter (#13932) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Az összetömörödés ellen megoldás lehetne, hogy egy előre beállított lépcső után már mindegyik egymás alatt jelenne meg.
Lásd: Disqus.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13934) dqdb válasza sz.balazs.95 (#13933) üzenetére


dqdb
nagyúr

És ezzel elveszne az egész értelme, mert egy 5-6 darab oda-vissza típusú üzenet után teljesen kilapulna, és a vizuális segítség eltűnne, sőt az egy szint miatt még zavaróvá is válna (legalábbis ezt is rendkívül utálom a Disqusban). Ráadásul az ilyen hierarchikus megjelenítés másik nagy hátránya is megjelenne a PH-n, hogy a hierarchia miatt a hozzászólások időben nem egymás után jelennének meg, hanem a fában X helyre szóródnának szét, ami egy átlagos gyűjtőtopikot követhetetlenné tenne. 30-40 hozzászólásig még oké, de vegyél pár tízezer hozzászólást, ott mennyire veszne el egy 100-200 hozzászólással ezelőtti üzenetre történő válasz a zajban.

A másik dolog a vizuális megjelenítés és tördelés: ez a hierarchikus megjelenítés olyan helyeken működik, ahol egyszerű 2-3 mondatos hozzászólások születnek legfeljebb formázás és egyéb beszúrt tartalom nélkül. Most képzelj egy nem túl ritkának számító, 2-3 képernyőt felölelő szöveget beszúrt képekkel és programkód részletekkel, az mennyire esne szét a szűkülő szélesség miatt. De ugyanez a szituáció érintené a popup formájában megjelenő előző hozzászólást is, az is könnyen lelógna ilyenkor a képernyőről.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#13935) Lauda válasza Sk8erPeter (#13932) üzenetére


Lauda
félisten

Nem ütközik moderálási alapelvbe egyáltalán

Alapelvek

Jótanácsok, további szabályok:

Ha 1-2 szavas választ szeretnél adni több hozzászólásra is, akkor próbáld meg egy hozzászólásba összegyűjteni a mondanivalódat.

:U

(#13936) Lauda válasza Lauda (#13935) üzenetére


Lauda
félisten

Elobb kifelejtettem, a visszakeresesre az is jo modszer, ha a felhasznalo nevet bemasolod a forum kereso mezojebe, vagy a bongeszo keresojebe. Mikor egy hozzaszolasban tobb embernek valaszolunk, akkor szokas a felhasznalo nevet copyzni a hozzaszolas megkezdesekor, igy a hozzaszolasra adott valasz kereso opcio nelkul is igen jo eredmennyel megkereshetoek a felhasznalonak cimzett valaszok, meg ha azok olyan hozzaszolasban szulettek is, amiben akar 10 embernek valaszoltak egyszerre.

(#13937) rlazol válasza Sk8erPeter (#13932) üzenetére


rlazol
addikt

nekem az a lényeg, h jó ötletnek tartod és felírtad.

bízom benned és titkon a "natív" útban is, köszönöm! :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13938) Winner_hun válasza Lauda (#13935) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az elejét direkt hagytad le?

Egy hozzászólásra mindig a Válasz linkkel írj, hogy mindenki láthassa mire és kinek válaszoltál. Ha 1-2 szavas választ szeretnél adni több hozzászólásra is, akkor próbáld meg egy hozzászólásba összegyűjteni a mondanivalódat.

Az a baj hogy sokan a hosszabb válaszoknál is szólnak hogy egybe kéne sűríteni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13939) Lauda válasza Winner_hun (#13938) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, mivel ebbol a szempontbol nincs jelentosege. Csak arra hivjak fel a figyelmet, hogy ha valaszolsz, akkor a valasz gombot hasznald, ne uj hozzaszolast irj, mivel ugy nem pontosan tudni kinek szol. Egy porgos topikban semmivel sem konnyebb visszakeresni ugy, ha mindenkinek kulon hozzaszolast irsz, mint ha belesurited egybe es hasznalod azt a lehetoseget, amit irtam. Nincs hozzaszolasra adott valasz kereses (illetve multkor talaltam valahol), igy ennek nincs jelentosege, inkabb zavaro, hogy 4-5 hozzaszolas van egymas utan ugyanattol a felhasznalotol.

(#13940) sz.balazs.95 válasza Lauda (#13939) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

De olyan viszont van, hogy "Szűrés megválaszolt felhasználó szerint"

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13941) Lauda válasza sz.balazs.95 (#13940) üzenetére


Lauda
félisten

Logout alol forumozva nincs.

[ Szerkesztve ]

(#13942) sz.balazs.95 válasza Lauda (#13941) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

és tényleg.
degagyi. :DDD

Mondjuk nem értem, miért nem lehetnének ezek egységesítve. :U

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13943) Lauda válasza sz.balazs.95 (#13942) üzenetére


Lauda
félisten

Nosza, ugorj neki a sajat verzionak. :D

[ Szerkesztve ]

(#13944) sz.balazs.95 válasza Lauda (#13943) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ide már kevés lenne egy css. :N :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13945) Sk8erPeter válasza Lauda (#13935) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Az eredeti felvetés sz.balazs.95 részéről az volt - és én ehhez a gondolatmenethez kapcsoltam a sajátomat -, hogy "igazából csak arról kéne leszokni, hogy 1 kommentbe akarjunk 6 embernek válaszolni", amivel teljesen egyetértek, hiszen így lényegében "elvész" az előzmény (legalábbis egy szál követhetőségét innentől kezdve csak a kliensoldalra (értsd: böngészőben való keresgélés) lehet bízni). Erre persze lehetnének szerveroldali megoldások is, no de nincsenek, ehhez kell alkalmazkodni. Nem 1-2 szavas válaszokról volt szó, hanem pont picit hosszabb mondandókról - igaz, ez nem volt szájbarágósan kifejtve, de majd legközelebb igyekszem annyira precízen fogalmazni, hogy senki ne köthessen bele (bár az lehetetlen ;]), és ne lehessen így kiemelni a kontextusából. Az alapelvek vonatkozó részének idézését, és az arra való reakciót, annak elemzését már megtettem a topicban, most nem volt kedvem, és visszakeresni sem szeretnék, hogy ezt igazoljam. Remélem, így érthető. :)

(#13941):
"Logout alol forumozva nincs."
A felületen nem jelenik meg (fogalmam sincs, miért maradt ki), de attól még működik, ha a keres.php mögé odateszed az srtouser=<felhasználónév> (pl. srtouser=Lauda) kulcs-érték párost, mint query stringet, példa:
http://logout.hu/tema/javitsuk_a_prohardvert/keres.php?srtouser=Lauda

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#13946) Sk8erPeter válasza rlazol (#13937) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nehogy félreértsd, nekem nincs közöm a PH-s fejlesztésekhez, csak saját extensionnel pótolok és tervezek pótolni egy-két dolgot, de a tervek megvalósítására sosincs elég időm vagy épp kedvem (plusz a jelenlegi kód nincs olyan állapotban, hogy azt meg akarjam mutatni). Ettől még a terv megvan. :DDD

Sk8erPeter

(#13947) Ginkologic


Ginkologic
senior tag

Sziasztok. Ez nem hiba, hanem elévülés, ezért gondoltam itt kéne jelenteni. Szóval arról van szó, hogy a T-Mobile már egy ideje Telekom :)

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#13948) sz.balazs.95 válasza Ginkologic (#13947) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

[itt] kell jelenteni. :R

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13949) rlazol válasza Sk8erPeter (#13946) üzenetére


rlazol
addikt

tudom.
mivel magfam nem tudom megcsinálni, lévén nem vagyok programozó, már az is öröm, ha vki-nek tetszik, és születik elméleti terv a megvalósításra :)

mellesleg ez az extension elérhető már vhol?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13950) Sk8erPeter válasza rlazol (#13949) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Á, nem, ezt csak magamnak csináltam (bár korábban terveztem kirakni), olyan célból, hogy kényelmesebb legyen használni a fórumot, hotkey-kkel lehet hsz.-t formázni, kirakja a részletes keresőt is a felületre, ilyesmiket művel, semmi extra. De a kódot szépíteni kéne, mielőtt publikálom, amire nem sok időm vagy kedvem van, vagy épp eszembe sem jut, meg ha egyszer nyilvános lenne, akkor már valószínűleg hozzám is érkeznének tonnaszám a kérések, nem csak ebbe a topicba, és nagy eséllyel nem tudnám őket teljesíteni, meg le lenne fikázva, ahogy magamnak megoldottam, most meg így egyelőre tök kényelmes és nyugis. :DDD

Sk8erPeter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.