Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13076) imibogyo válasza sz.balazs.95 (#13071) üzenetére


imibogyo
veterán

Mondjuk ez is elég nehézkes. Régi kérés már, hogy legyen a hozzászólásoknál, vagy az illető hozzászólásából azonnal behívható adatlapján (talán ez a jobb megoldás) egy "Jelentem" gomb. Így a felhasználónak sem kellene modikat vadásznia, hanem azonnal mehetne a jelentés, mondjuk egy rövid szöveges résszel indoklásként.

MÁS:
fornettisuti is írta (és már ez is számtalanszor előjött), hogy a felső gyors-navigációs gombsor a reklámok miatt sokszor olvashatatlan. Miért nem lehet egy szabvány minden oldalon ugyanolyan hátteret adni ezeknek? Régen is amikor kaptam választ ilyen kérdésre, az jött vissza a PH-s kollégától, hogy "hát igen a reklámozók nem veszik ezt a menüt figyelembe a képeik szerkesztésekor".... Ezt én értem is, de akkor meg miért nem lehet ezt egy ilyen általános megoldással megoldani. Vagy ha ennyire számít a reklámozónak az a 4 cm2, akkor meg be kellene húzni ezt a menüt a fejlécbe, mondjuk az adott aloldalaknak megfelelő betűszínnel és meg is van oldva a dolog. Legközelebb, csak akkor kellene ehhez hozzányúlni, ha az oldal dizájnt vált. Így a reklámozó sem veszítene semmit és mi felhasználók sem. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.