Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) vadászcsiga válasza Oldman2 (#6799) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mocskos banda

(#6802) Themes válasza Larry303 (#6515) üzenetére


Themes
aktív tag

Nekem már volt egy pár iphonon viber de soha semmilyen gondom nem volt, sem a telóval sem a viberrel.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#6803) Larry303 válasza Themes (#6802) üzenetére


Larry303
addikt

eddig nekem sem, de most az ipaden van

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#6804) Darks!de


Darks!de
csendes tag

Sziasztok !

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ipad mini-m van 16gb-os és még régebbi IOS van rajta. Hogy ezt megéri felfrissíteni a 8.3-ra? Lesz hátrány / előnye ? Mit javasoltok ?
Előre is köszönöm !!

Üdv.
Laci

(#6805) Ragnar95 válasza Darks!de (#6804) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iPad Mini 1? Milyen rendszer van most rajta?
Rosszabb már igazság szerint nem lesz a teljesítménye, ha iOS7 van rajta és kapsz pár plusz funkciót, így megérheti frissíteni, ha pedig iOS6, akkor a teljesítmény romlani fog, de cserébe iOS6-on nem megy a FaceTime és sok app sem fut már.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6806) baloghbalint


baloghbalint
tag

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy wifi+cellular os ipad-del tudok hívást is fogadni ha mondjuk az iphoneomból átteszem a simet vagy csak a 4g-re tudom használni telefonálni headset-tel se tudok ?

Előre is köszi :D

Balogh Bálint

(#6807) Ragnar95 válasza baloghbalint (#6806) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem tudsz sehogy sem telefonálni, csak internetezésre használható a SIM.
Az az egyetlen megoldás, hogy iPhone-ról tudod továbbítani a hívásokat, de ettől még a SIM-nek az iPhone-ban kell lennie, csak az iPaden is kicsörög, viszont ehhez azonos wifi hálón kell lennie a 2 eszköznek.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6808) baloghbalint válasza Ragnar95 (#6807) üzenetére


baloghbalint
tag

Ja jó köszi akkor az én szemléletem szerint nem éri meg a wifi+cellular elég a sima wifi-s is mert kis hazánkban kegyetlen drága egy csak mobilnetes előfizetés

Köszönöm a gyors választ :R :R

Balogh Bálint

(#6809) Ragnar95 válasza baloghbalint (#6808) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valóban nem igazán éri meg, mivel egy wifi hotspotot megkapsz 5-10k-ból és arról több eszközre is oszthatod a netet az iPadet is beleértve.
A cellular változat egyetlen előnye,h csak abban van GPS, bár ez kevés embernek számít.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6810) baloghbalint válasza Ragnar95 (#6809) üzenetére


baloghbalint
tag

Engem csak azért érdekelt volna mert nemsokára fősulira járok aztán elgondolkoztam egy ipdad-en laptop helyett de még most se tudom mi legyen

Balogh Bálint

(#6811) Ragnar95 válasza baloghbalint (#6810) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez nagyrészt felhasználófüggő, illetve nyilván szak függvénye is.
Gépelésre sokkal jobb a laptop, illetve ugye több dologra használható, így ha olyan szakra fogsz járni, ahol sok specifikus programot kell használni (pl mérnöki szakok), akkor nem árt a laptop, hogy ne csak a sulis gépeken tudd őket használni, de pl szintén mérnöki szakon jegyzetelésnél ábrák rajzolásához jobb az iPad, hiszen ott tudsz tollal rajzolni, mintha papírra tennéd. iPaden ráadásul a PDF-ekbe is bele tudsz rögtön írni szabadkézzel, amit gépen nem tudsz megtenni. Illetve ugye az iPad könnyebben hordozható és a legtöbb laptophoz képest az akksija is tovább bírja, de ki kell próbálni, hogy neked beválik-e a kapacitív tollal való jegyzetelés, mert nem mindenkinek jön be.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6812) baloghbalint válasza Ragnar95 (#6811) üzenetére


baloghbalint
tag

Szerintem az autóra félretett pénzbe belenyűlok aztán megveszem mind a kettőt így úgysem tudok dönteni

Balogh Bálint

(#6813) atees


atees
őstag

Sziasztok!
Szerintetek a 1,5 éves only wifi 16Gb airt mennyiért tudnám eladni? Teljesen hibátlan.
Air2öt vennék, csak a 2Gb ram miatt, mert ezek a safaris újra töltések már kikészítenek😡
Ja igen és air2öt mennyiért lehet/érdemes kb venni?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6814) focvis válasza atees (#6813) üzenetére


focvis
veterán

[link]

~80, ha el akarod adni. 11 hónaposan 85-ért ment el az enyém néhány nap alatt, tokkal.
110-120. Hardverapró.

Annyira nem ájultam el Air után az Air2-től :N Előbbit jobb, tartósabb konstrukciónak érzem. Utóbbi meg tényleg ritkán tölt újra.

[ Szerkesztve ]

(#6815) NGA


NGA
addikt

89-ért el lehet adni bontatlan air 16gb wifi-t? Most vettem, még nem bontottam ki. Ha le van fóliázva a doboz, az többet ér?

(#6816) Sanyaman válasza NGA (#6815) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Edigitalos? ;]

(#6817) focvis válasza NGA (#6815) üzenetére


focvis
veterán

89-ért jó vétel.
Kb. 10 ezer Ft-tal többet ér bontatlanul, regisztrálatlanul.

[ Szerkesztve ]

(#6818) NGA válasza Sanyaman (#6816) üzenetére


NGA
addikt

Igen. Van egy kártyám, amit le kell vásárolnom (90e), és ezt találtam, amivel ki tudok jönni nullával, azaz nem bukok a kártya levásárlásakor.

(#6819) Sanyaman válasza NGA (#6818) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Én is gondolkoztam rajta, de maradok a 4 nél, az LTE és a + 16 GB miatt. Lehetett volna 32 es akcióban.

(#6820) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
iPad Air-t csatlakoztattam most géphez, de vmiért az iTunes nem akarja megnyitni, ezt dobja fel: [link]
Valakinek van vmi tippje?

Matthew 24:42

(#6821) vadászcsiga válasza @matthew@ (#6820) üzenetére


vadászcsiga
félisten

SynciOS manager

(#6822) @matthew@ válasza vadászcsiga (#6821) üzenetére


@matthew@
őstag

Olyan opció h iTunes-t tudjam használni nincs? Azzal jól megvoltam

Matthew 24:42

(#6823) vadászcsiga válasza @matthew@ (#6822) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Eddig

(#6824) @matthew@ válasza vadászcsiga (#6823) üzenetére


@matthew@
őstag

:D rendben és ez a SynciOS ahogy néztem van free meg fizetős verziója, az ingyenes elég, vagy miben van különbség? Meg ha pl azzal csinálok mentést az iPad-ről, azt ugyan úgy vissza tudom állítani mint az iTunes-os mentést?

Matthew 24:42

(#6825) Alex91 válasza @matthew@ (#6820) üzenetére


Alex91
félisten

Usb-n dugtad ra?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#6826) vadászcsiga válasza @matthew@ (#6824) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ingyenes elég. Mentest meg icloudba ments minek gépre?

(#6827) univerzita válasza @matthew@ (#6824) üzenetére


univerzita
addikt

Ingyenes elég. De már filmeket nemenged másolni (8.3 óta) iPad-re vagy iPhone -ra. Képeket,zenéket igen.

(#6828) Wlac válasza @matthew@ (#6820) üzenetére


Wlac
Ármester

Az Air újraindítása megvolt? Fórumokon azt írják, hogy az szokott segíteni. Esetleg egy iTunes reinstall segíthet.

“The wha-"

(#6829) @matthew@ válasza Wlac (#6828) üzenetére


@matthew@
őstag

Köszi az megoldotta! :K

Szerk.: Most viszont ez fogad amikor iTunes-hoz csatlakoztatom: [link] :F

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#6830) vadászcsiga válasza @matthew@ (#6829) üzenetére


vadászcsiga
félisten

SynciOS manager

(#6831) Winne válasza univerzita (#6827) üzenetére


Winne
nagyúr

Filmeket mi másol akkor? Hajnalban utazom, mondom másolok fel filmet, erre se iTools, se Syncios... Örülök nagyon..

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6832) Ragnar95 válasza Winne (#6831) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iTunes. Illetve ha normális lejátszó programot használ az ember, akkor iTunes se kell, mehet pl FTP-n is a másolás.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6833) Winne válasza Ragnar95 (#6832) üzenetére


Winne
nagyúr

iTunes-al tudok feltolni mkv-t? Az ftps megoldásnak jobban örülnék, ha sos felvázolnád. AcePlayert láttam itt ajánlásban, azt tettem fel hozzá.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6834) univerzita válasza Winne (#6831) üzenetére


univerzita
addikt

Igen ahogy Rangar írja iTunes -al a player dokument részébe vagy wifin. A alternatív megoldások közül (Syncios,iTools,IFunbox)stb. már csak egyel lehetséges.

(#6835) silmatauki válasza Winne (#6833) üzenetére


silmatauki
őstag

Tudsz, még akkor is, ha nincs az appszinkronizálás párosítva az adott desktoppal. Amúgy én az nPlayer-t ajánlom MKV-lejátszásra, ha nincs AC3 vagy DTS hangtrack.

(#6836) univerzita válasza Winne (#6833) üzenetére


univerzita
addikt

Ha megnyitod a iTunes -t,kiválasztod a AcePlayer -t és a dokumentum részbe rámásolod a filmet( nagyon egyszerű)

(#6837) Winne válasza univerzita (#6834) üzenetére


Winne
nagyúr

sose használtam iTunesot, már keresgélem, hogy ezt hol tudom megtenni..

@#6836) univerzita: lehet rossz helyen vagyok, de nem látja a telepített alkalmazásaimat.

@(#6835) silmatauki: ac3 van rajtuk. :K

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6838) univerzita válasza Winne (#6837) üzenetére


univerzita
addikt

A iTunes - on bal oldalt a alkalmazások majd legörgetsz legalulra és baloldalt vannak a alkalmazások, ott kell lenni a AcePlayer - nak is. Megnytod és jobboldalt van ahová másolhatod a filmet.

(#6839) Winne válasza univerzita (#6838) üzenetére


Winne
nagyúr

Szinkron után megtalálta, köszi. Másolom. :R :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6840) holapito


holapito
tag

Nekem van egy iPad air 2 telekomos néha lemerül 5 perc alatt húsz százalékot néha fent ragad a billentyűzet a kep közepén néha van hogy elforgatom de a billentyűzet ott marad néha a messengeren küldök egy képet aztán eltűnik minden a háttér csak a billentyűzet látszik néha meg úgy belaggol a billentyűzet.
Ezzel vissza lehet vinni ? Ki fogjak cserélni vagy csak náluk lesz 2 hétig ? Es igen mar minden restore es egyéb okosságok meg volt.

(#6841) focvis válasza holapito (#6840) üzenetére


focvis
veterán

Esetleg - ha még nem volt - próbáld meg új iPadként beállítani, ne mentésből restore. Esetleg Messenger és hasonló okosságok nélkül.

Amúgy ilyen hibákról még nem nagyon számolt be senki se itt. Elég ijesztő. :-(
Ha a fenti nem segít, vidd vissza és üsd az asztalt, ha szívóznak. Én az Almarium Pro-ba vinném, de nekem csak "független/szolgáltatómentes" iPadem volt/van (minden iPad független, de van amit szolgáltató ad el).

[ Szerkesztve ]

(#6842) Tibee86 válasza holapito (#6840) üzenetére


Tibee86
veterán

Ezek közül max az akku amiatt cserélhetik, ha bebizonyosodik, hogy tényleg rossz, a többi szoftveres bug.

(#6843) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Milyen appsal tudom figyeltetni, hogy egy apps ára lejjebb ment, akkor küldjön mailt?

[ Szerkesztve ]

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6844) Wlac válasza h1ght3chzor (#6843) üzenetére


Wlac
Ármester

Elvileg az AppZapp-ban van követési funkció.

“The wha-"

(#6845) Ragnar95 válasza h1ght3chzor (#6843) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

AppShopper.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6846) NGA


NGA
addikt

Hogy tudok onedrive-ről letölteni pdf-et? Elkezdi letölteni amikor a 3 pöttyre azt mondom, hogy megnyitás más alkalmazással, és a végén közli, hogy nem sikerült. Semmi nincs feltelepitve, gondolom az ibook tudja a pdf-et nem?

(#6847) univerzita válasza NGA (#6846) üzenetére


univerzita
addikt

Documents 5- tell.

(#6848) NGA válasza univerzita (#6847) üzenetére


NGA
addikt

Hálózati hibára hivatkozik

(#6849) univerzita válasza NGA (#6848) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam müködik.

(#6850) Ducati916


Ducati916
csendes tag

Sziasztok !

Azt szeretném kérdezni mi a teendő mikor kék halál van am és csak újra indul bizonyos időközönként?Egy pár hónapos ipad air-ről lenne szó.Nem ejtettem le sose,nincsen túlterhe appokal se,frissités se csináltam 8.3 mert nincs rá szükségem.Próbáltam keresni rá magyarázatot külföldi forumokon de nem találtam.Ez valami os hiba vagy mi lenne ?Vagy vigyem apple szervízbe?Válaszokat előre is köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.