Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) mv


mv
aktív tag

Hoppaa, ez fura. Feltettem a frissitest es 10 giga szabad helyet latok most. :)

Figyelem! A felhasználó a nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat produkálhat.

(#6652) univerzita válasza mv (#6651) üzenetére


univerzita
addikt

Igen a frissítés törli a cache - ből a régi adatokat és másokat. Nekem is a frissítés után felszabadult majdnem 1GB.

(#6653) dondusfi válasza D@niel (#6640) üzenetére


dondusfi
csendes tag

Igen ott is megvan meg ha a cimsorra bökök ott is meg ha új oldalt nyitok ott is meg van!

(#6654) SoldierL


SoldierL
senior tag

Nem tudom kikapcsolni a szoftverfrissítés üzenetet? Senki sem tudja? Olyan már ez is mint a Nexus7? :O

(#6655) D@niel válasza dondusfi (#6653) üzenetére


D@niel
addikt

én kivenném a multitaskból a safarit, reboot, és megnézném újból.
legújabb iOS van rajta? a frissítések megoldják ezeket a dolgokat. ha nem segít a legfelül említett, csinálj egy gyári vissza állítást.

@SoldierL: nem lehet eltüntetni, direkt marad ott, hogy idegesítsen, az apple-nek érdeke, hogy az új os-t használjuk. a kis piros indikatorra gondolsz egyébként? miért nem frissítesz?

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6656) SoldierL válasza D@niel (#6655) üzenetére


SoldierL
senior tag

Igen arra gondolok, nálam 1-2 alkalmazás jobban fut 8.2 alatt. Köszi

(#6657) dondusfi válasza D@niel (#6655) üzenetére


dondusfi
csendes tag

Köszi megpróbáltam de semmi változás 😔. Igen a 8.3 van rajta de a 8.2 nél jött elő a probléma. A gyári visszaállítást egyelőre hanyagolom....

(#6658) Daffchy


Daffchy
őstag

Akkuidő, hogy változott 8.3-nál? :R

(#6659) univerzita válasza Daffchy (#6658) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam,Air picivel jobb lett.

(#6660) D@niel válasza dondusfi (#6657) üzenetére


D@niel
addikt

beállítások - iCloud alatt a safarinál kivenném a pipát, aztán vissza.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6661) dondusfi válasza Daffchy (#6658) üzenetére


dondusfi
csendes tag

Air: nem vettem észre hogy rosszabb lenne de azt se hogy számottevően javult volna

[ Szerkesztve ]

(#6662) dondusfi válasza D@niel (#6660) üzenetére


dondusfi
csendes tag

Köszönom szépen segített!!!
:R :R

(#6663) SoldierL


SoldierL
senior tag

Nálam 8.3 alatt nem működött az ifunbox. Akku idő ugyan az volt, teszteltem a 8.3-at 2 napig. Mini retina.

(#6664) SoldierL válasza D@niel (#6655) üzenetére


SoldierL
senior tag

Megoldottam az update értesítés eltüntetését. Leformáztam, beállítás-app store&itunes-frissítések ki, valamint a tabon ill. gépen is wifit kikapcsolom, amikor összedugom őket így le sem tudja tölteni a 8.3 frissítést az itunes. Engem idegesített a kis piros jel a beállítások ikonon.

[ Szerkesztve ]

(#6665) vadászcsiga válasza SoldierL (#6664) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Előbb utóbb kidugja az a kis piros fejet :D

(#6666) SoldierL válasza vadászcsiga (#6665) üzenetére


SoldierL
senior tag

Igen? Te is így jártál? Akkor majd megbarátkozom vele.

(#6667) vadászcsiga válasza SoldierL (#6666) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azt próbáld még meg hogy amikor toltore dugod kapcsold ki a wifit

(#6668) D@niel válasza vadászcsiga (#6667) üzenetére


D@niel
addikt

és ezt minden alkalommal:)
iCloud bekup, restore, majd restore from bekup és nem lesznek lassabbak az appok.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6669) vadászcsiga válasza D@niel (#6668) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igy van. Ha nem akarja ujra látni azt a kis piros egyest? :D

[ Szerkesztve ]

(#6670) skiny83


skiny83
aktív tag

Sziasztok!

Vettem itt PH-n egy sok pozitívval rendelkező kollégától egy iPad minit kb egy éve. T-Mobilos mobilinternettel használtam, egészen tegnapig, amikor is egyik pillanatról a másikra kirta, hogy nincs szolgáltatás. Amiket próbáltam: másik tmobile sim be= nincs szolgáltatás. telenoros sim be= azonnal hálózatot talál. Tmobilos sim másik készülékben tökéletesen megy. Restore megvolt kétszer de semmi változás. Gyári függetlenként vettem, én regeltem be.

Lehetséges, hogy tiltották a tmobile-nál (teszem azt nem fizetés miatt) de telenoros simmel attól még megy?
Ilyen kombó létezik egyáltalán?
Hogyan bizonyosodhatnék meg erről? :(

Köszi!

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#6671) Wlac válasza skiny83 (#6670) üzenetére


Wlac
Ármester

Elvileg az iPadek kivétel nélkül függetlenek, így inkább hardveres hibára gyanakodnék.

“The wha-"

(#6672) z67 válasza skiny83 (#6670) üzenetére


z67
őstag

IMEI alapján is tiltható nem fizetés eseten. Elvileg több hét, amíg minden szolgáltatón átmegy a tiltás. Ilyen is van.

[ Szerkesztve ]

(#6673) @matthew@ válasza skiny83 (#6670) üzenetére


@matthew@
őstag

Nekem iPhone-an volt ugyan ilyen gondom, iOS 7.1.1 volt rajta, és iOS 7.1.3 feltétele után jó lett, szóval nálam frissítés megoldotta (kérdéses h nálad van-e erre lehetőséged vagy már a legfrissebb van-e fent?)

Matthew 24:42

(#6674) weinmaker válasza univerzita (#6637) üzenetére


weinmaker
őstag

Hol keressem a c meghajtón? Illetve az nem baj, hogy az ipad 1-en az ios csak 5.1-es?
Nem teljesen értem, hogyan tudom rátenni, de azért megpróbálnám.
Az a durva, hogy most per pillanat semmit sem tudok letölteni rá az appstore-ból, mert már minden ios7-et kér.
Így van egy használhatatlan készülékem :(

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6675) skiny83


skiny83
aktív tag

Köszi a válaszokat! :R

@matthew@: Legújabb 8.3 volt rajta kb 2 napja amikor produkálta. Igaz abban a két napban nem nagyon használtam. És a két frissítés között, hogy használtad a telót? Amúgy visszaraktam a 8.2-őt de továbbra is fenn áll.

z67: ez szuper tehát lehet a telenor még azért megy mert ott még nem ment végbe a process. A szolgáltató kiad ilyen információt, hogy tiltva van-e az adott IMEI?

Wlac: de ha hardver probléma lenne akkor a telenoros hálózat sem jönne be nem?

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#6676) univerzita válasza weinmaker (#6674) üzenetére


univerzita
addikt

Az a baj hog a e- olvasók már csak 6-tól fellfele vannak a stórban.De megpróbálhatod a gyárit feltenni azt hátha elfogadható. Teszek fel képet. A képnek a egyik részén a iFunbox-ban van kékkel felül Install App. Eszt megnyiva ki kell választani a gépen a iBooks-ot. A kép másik részén ( jobboldalt) látod hogy Windows 8.1 alatt a iTunes ban a Mobile Aplikácion -ba van a letölltött appok a stórból. A képen látod kékkel iBooks 3.2ipa. Eszt kel telepíteni.

(#6677) univerzita válasza weinmaker (#6674) üzenetére


univerzita
addikt

(#6678) weinmaker válasza univerzita (#6677) üzenetére


weinmaker
őstag

Köszi! Egy próbát megér :)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#6679) @matthew@ válasza skiny83 (#6675) üzenetére


@matthew@
őstag

A két frissítés közben állt a fiókban, majd amikor elő lett véve, akkor ezt produkálta minden SIM kártyával (Tmobile, telenor), majd frissítés után okés lett, de akkor látom te is próbáltad a másik szoft-ot, de nem oldotta meg :/

Matthew 24:42

(#6680) szabogabor10 válasza skiny83 (#6670) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szerintem is letiltotta a Telekom. És később már Telenoros SIM-mel se fog menni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6681) z67 válasza skiny83 (#6675) üzenetére


z67
őstag

Az eredeti szolgáltató az eredeti elofizetonek. Hivatalosan.

(#6682) holapito


holapito
tag

Urak erről tud valaki valamit ? http://ikiegeszitok.hu/ozaki-o-coat-simple-ipad-air-2-tok-fekete.html mert akkor rendelnem is.

(#6683) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok,

Melyik az a reklamblokkolo ami a telepített appokban is megfogja az általában alul felugró reklámokat?
Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6684) Petya25 válasza skiny83 (#6670) üzenetére


Petya25
addikt

Na most én is úgy jártam, hogy bekapcsoltam a mobil adatforgalmat és azt írja, hogy "nincs szolgáltatás". Az előfizetéssel nem lehet gond elvileg.
Nálad megoldódott?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#6685) Ragnar95 válasza runner 125 (#6683) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

JB nélkül nincs ilyen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6686) focvis válasza runner 125 (#6683) üzenetére


focvis
veterán

Weblock, én használom, néha ingyenes. Wifivel működik csak, mobilnettel nem, mindenből - alkalmazásokból is - kiszedi a reklámot, nem kell hozzá JB.

(#6687) #99546112


#99546112
törölt tag

IOS 8.3 után másnál is fáziskéséssel működik a négyujjas multitask előhívás?! Nem értem miért kell elcseszni azt, ami tók jól működött...

(#6688) runner 125 válasza focvis (#6686) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi!

Noá

Ez még nem tűnt fel, viszont tegnap a Safari egy videot sem volt hajlandó elindítani (se yt, de inda, semmit).. :F Újraindítottam a készüléket, utána már rögtön jó lett.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6689) br4adam válasza focvis (#6686) üzenetére


br4adam
aktív tag

Igen, Weblock nagyon jól működik ilyen szempontból, kár hogy csak WiFin.

(#6690) skiny83 válasza Petya25 (#6684) üzenetére


skiny83
aktív tag

És azóta sem megy? Nem oldódott meg amúgy sajnos. Milyen kártyát tettél bele? Mert nekem T-mobil kártyákkal nem megy, de Telenorral még igen.

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#6691) D@niel válasza focvis (#6686) üzenetére


D@niel
addikt

ez a blokkoló a tubex-el is jól működik? elég gyakran használom, és nincs belőle reklám mentes. ha a program megoldja, megveszem.

nem szoktak emiatt össze omlani az appok?

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6692) focvis válasza D@niel (#6691) üzenetére


focvis
veterán

Nincs nálam most az ipad. A tubexet nem használom, volt korábban egy népszerű, nem gyári YT app, abból kiszedte. Mindenből kiszedi.
Appok nem omlanak össze tőle, de újabban és néha meghülyítik az Asphalt 8-ban felugró, teljes képernyős reklámok, amikor is egy fekete kocka ugrik fel (ami a reklám helye) , de nem tudom bezárni, mert a reklám részben van a bezáró ikon is. Így jobb híján kilövöm az Asphalt 8-at és újraindítom.

Kb. egy évben egyszer ingyenes. Ha megveszed és nem jön be, akkor 14 napig visszakérheted a pénzed. Kicsit macerás a setupja, de utána magától megy. Minden wifihez külön-külön installálni kell (pl. otthon és munkahelyen külön-külön).

(#6693) D@niel válasza focvis (#6692) üzenetére


D@niel
addikt

jó fent van, az elején a WiFi-t beállítottam ahogy mutatta, de a tubex-ben meg mindig ugyan ott van a reklám ...
kellene még valamit csinálnom?
a Safari reklámokat is blokkolja? mert a mobilarena mobil nézetben a ma megjelent hamburgeres reklám most is megjelenik.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6694) Wlac válasza D@niel (#6693) üzenetére


Wlac
Ármester

Régóta használom, de nekem a Tubexben ugyanúgy vannak reklámok.

“The wha-"

(#6695) D@niel válasza Wlac (#6694) üzenetére


D@niel
addikt

óriási ...

pénzt hogy és hol lehet vissza kérni, és mi ennek a menete?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6696) D@niel válasza D@niel (#6695) üzenetére


D@niel
addikt

megint hülyeséget csináltam, hogy fizetős programmal kapcsolatban hallgattam más véleményére, az iAd-okkal nem tud mit csinálni (rengeteg iOS programban ez van), ugy hogy az nem igaz, hogy minden reklámot eltüntet.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6697) Ragnar95 válasza D@niel (#6696) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor beigazolódott a sejtésem, hogy JB kell ehhez... :))
Így tudod visszakérni az app árát 14 napon belül.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6698) focvis válasza D@niel (#6696) üzenetére


focvis
veterán

Lehet, valamit rosszul csinálsz. Nem kell JB, nekem sincs, minden ráklomot blokkol nálam.

Telepítsd ahogy írja.
Nézd meg, hogy a wifi beállításon belül automatán maradt-e az alsó sor (nem tudom mi az, nincs nálam ipad), ha igen, akkor ott van-e a megadott elérési útvonal vami .....is végződésű.
Ha ez ok, akkor indítsd újra a Safarit és nem lehet benne reklám!

Tubexet passzolom.

@Ragnar: nem kell JB -> életemben nem csináltam. Azt tudom tapasztalatból, hogy droidon az Adaway csak roottal megy, de itt anélkül is, mert a forgalmat vezeti keresztül egy proxy-n, az szedi ki a szart. (nem vagyok informatikus.)

Este teszek be nektek screenshotot reklámmentes Prohardverről, ha hitetlenkedtek.

[ Szerkesztve ]

(#6699) Wlac


Wlac
Ármester

Csak hogy tisztázzuk, nekem is csak a Tubex-ben vannak reklámok, minden más mentes.

“The wha-"

(#6700) D@niel válasza focvis (#6698) üzenetére


D@niel
addikt

mindent jól csináltam, safariból mondjuk a mobilarena az reklám mentes lett, de nyitottam egy origót, indexet, és azokban ott van, ezek után máshol nem néztem szét.
a tubex meg reklámos maradt, én pedig ugye erre kérdeztem rá.
már igénylem is vissza, szóval lapozzunk.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.