Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) NGA válasza legiaap (#7399) üzenetére


NGA
addikt

Ha jól tudom, az osx egyáltalán nincs touch-ra felkészítve. kb annyira lehetne kezelni, mint a win-es tabokat desktopon. Szenvedve.

(#7402) legiaap válasza NGA (#7401) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor szedjék össze magukat, mert ezek az IOS ikonok jól mutatnak max egy iPhone 6plus méretig, utána már kicsit gáz. Én már a mostani Air 2-őmön is elnéznék valami komplexebbet.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7403) holapito


holapito
tag

Srácok nekem már egy 6napja nem updatel semmit az ipad már újra indítottam de nem csinál semmit mobilentről se wifiről se más wifiről se nem tudom mi baja van valaki valamit kérem :d

ja és ha letörlöm oké de nem tudom újból letölteni :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#7404) Werkly


Werkly
őstag

A megvásárolt cuccoknál Store-ban az összes megjelenítésnél vannak appok ez tiszta. De van ami nem ezen az iPaden van az mit jelent? Egyszer csináltam egy törlést a gépen és már nem az enyémnek veszi? Vagy mi? Bocs ha zavaros!

(#7405) Ragnar95 válasza Werkly (#7404) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azokat az appokat látod ott, amik nincsenek telepítve az iPadre.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7406) Werkly válasza Ragnar95 (#7405) üzenetére


Werkly
őstag

Milyen tempered glass ajánlott a masinához?

(#7407) univerzita válasza Werkly (#7406) üzenetére


univerzita
addikt

Nem tennék fel semmilyent, mégha ingyen volna. Azzal elrontod a prémium érzést. A telefon az más.

(#7408) Tibee86 válasza univerzita (#7407) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha az üvegre raksz egy üveglapot az nem fog rontani rajta, mint ahogy egy sima fólia.

[ Szerkesztve ]

(#7409) Werkly válasza Tibee86 (#7408) üzenetére


Werkly
őstag

A kérdés, hogy többet ér e mint a fólia?

(#7410) Werkly válasza univerzita (#7407) üzenetére


Werkly
őstag

De rohadtul vigyázok mindig minden műszaki cuccomra ezért tennék rá!

(#7411) Tibee86 válasza Werkly (#7409) üzenetére


Tibee86
veterán

Mindenképpen. Egyrészt tapintásra pont mint ha nem lenne rajta (nem úgy mint a sima fóliánál), illetve leejtésnél is biztosabb az üveg.

(#7412) univerzita válasza Werkly (#7410) üzenetére


univerzita
addikt

Két éve van meg a Air de egy karc nincs rajta. Biztos jobban véd mint a fólia.

(#7413) legiaap


legiaap
nagyúr

Szerintem tök felesleges rá. Az Air és az Air 2 is megjelenestől itt van a családban és semmi karc egyiken sem, pedig már ejtettem le, rá dolgokat, de semmi sem történt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7414) Ragnar95 válasza legiaap (#7413) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Hajszálkarcokat mondjuk simán összeszed a kijelző, főleg, ha izzad az ember keze, a kijelző törlésénél sajna könnyen keletkeznek hajszálkarcok, így azok ellen jó megoldás az üvegfólia.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7415) vadászcsiga válasza legiaap (#7413) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De csak egysze kell hogy megkarcolódjon és onnantól mint a hányas. Mindig azt nezed. Az hogy nekün még nem sikerült szimpla szerencse.

(#7416) szezso15


szezso15
addikt

Sziasztok!
Megvan a gép, nagyon tetszik! :) Viszont olyan problémája ütköztem, hogy nem tölt le semmit AppStore-ból. Rányomok, megy körbe a bigyó, de nem szedi le a progit, csak egy várakozás ikon van a főképernyőn. Ilyenkor mi van? :B

*Hajrá Loki!* i15+

(#7417) Syl válasza szezso15 (#7416) üzenetére


Syl
nagyúr

Ilyenkor lődd ki a taszkok közül és indítsd újra az AppStore-t. Nálam iPhone-on és iPad-en is gyakran ilyen. :(((

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7418) szezso15 válasza Syl (#7417) üzenetére


szezso15
addikt

Az sajnos nem volt elég neki... :( De egy újraindítás helyrerakta! :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#7419) NGA


NGA
addikt

iPad air tok az adidas boltokban 50% kedvezménnyel van, 6e Ft.

(#7420) Vasinger! válasza NGA (#7419) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Típust tudsz mondani? Vagy ez lenne?

[ Szerkesztve ]

(#7421) NGA válasza Vasinger! (#7420) üzenetére


NGA
addikt

Igen, ezaz, csak én kékben vettem meg. Nagyon jó a minősége, tökéletesen illeszkedik, és nekem nagyon tetszik.

[link]

Nem ilyen sötétkék, hanem az igazi adidas ciánkék.

[ Szerkesztve ]

(#7422) Champ1on


Champ1on
tag

Sziasztok!
iPad-et szeretnék venni. Air vs Air2? Air ára jobban tetszik, de az A8X és a Touch ID megéri a +40k-t? MM-ből venné.
Köszi! :)

(#7423) Rage47 válasza Champ1on (#7422) üzenetére


Rage47
veterán

Air 2 2 giga ramja mindent visz nálam

(#7424) Champ1on válasza Rage47 (#7423) üzenetére


Champ1on
tag

Nehéz döntés... Annyit kihagytam hogy net,skype,youtube,ügyintézés.Egy asztali gépet váltana.

(#7425) univerzita válasza Champ1on (#7422) üzenetére


univerzita
addikt

Jó a sima Air,de már 2 éves modell. Air2 jobban megéri mert a iOS 9-ben vannak dolgok amit a 2-tes teljes mértékben kezel. A másik fontos dolog hogy egyre több aplikácio igényel több ramt.

[ Szerkesztve ]

(#7426) Champ1on válasza univerzita (#7425) üzenetére


Champ1on
tag

Vagy valami mini kéne akkor? 7.9 vs 9.7? Nem tudom.

(#7427) univerzita válasza Champ1on (#7426) üzenetére


univerzita
addikt

Én minit csak akkor vennék ha naponta hordanám magammal. El kellene menni megnézni üzletbe és kézbe megpróbálni mindkettőt. Így nehezen tudnak itt tanácsot adni mert csak te tudod mik a fontos szempontok a te számodra.( De ha nem sürgős akkor várnánk szeptember - íg mikor lesz új és a 2 valamivel olcsóbb lehet)

[ Szerkesztve ]

(#7428) Alex91 válasza Champ1on (#7426) üzenetére


Alex91
félisten

Ne sajnald ra a penzt, es Air 2! Vagy megvarod az uj iPad-et, es olcsositva veszed...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#7429) focvis válasza NGA (#7419) üzenetére


focvis
veterán

Jól néz ki!

Nem tudod, van ennyiért Air 2-höz is?
Ki gyártja? Gondolom nem az adidas :-)
Meddig tart az akció?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#7430) #93794560


#93794560
törölt tag

Sziasztok!
Retinás iPad Mini-m van. Amikor valahol szöveget gépelek be, mint most is a fórumon, a rendszer időnként önhatalmúlag átírja az általam beírt szót egy másikra. Ezt a "kisegítő" lehetőséget hol tudom kikapcsolni?
Előre is köszi!

(#7431) NGA válasza focvis (#7429) üzenetére


NGA
addikt

Mivel hivatalos Adidas boltban vettem, így Adidas termék. Gondolom kinában gyártatja le, mint az Apple is

(#7432) focvis válasza NGA (#7431) üzenetére


focvis
veterán

Arra gondoltam, hogy vélhetően nem az Adidas gyártja, hiszen ők sportruházatban utaznak, nem a telefontok üzletben, és ezért egy nevesebb gyártó tokját logózzák.

Air 2-höz láttál? Köszi!

(#7433) univerzita válasza #93794560 (#7430) üzenetére


univerzita
addikt

Beállítások -Általános -Billentyűzet -Automata javítás

(#7434) Werkly


Werkly
őstag

Wi-fi netezésnél mennyit bír az Air 2 nektek?

(#7435) univerzita válasza Werkly (#7434) üzenetére


univerzita
addikt

Nekem a sima Air 12-14 órát.

(#7436) szabogabor10 válasza Werkly (#7434) üzenetére


szabogabor10
veterán

10-12 órát.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#7437) Werkly válasza szabogabor10 (#7436) üzenetére


Werkly
őstag

Ez YouTube nélkül csak simán weboldalakat böngészve?

(#7438) szabogabor10 válasza Werkly (#7437) üzenetére


szabogabor10
veterán

Rövidebb videók megtekintése is benne van.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#7439) SoldierL


SoldierL
senior tag

8.3-ra van JB?

(#7440) vadászcsiga válasza SoldierL (#7439) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs. Talán tethered

[ Szerkesztve ]

(#7441) SoldierL válasza vadászcsiga (#7440) üzenetére


SoldierL
senior tag

Tessék?

(#7442) ZS3NI válasza SoldierL (#7441) üzenetére


ZS3NI
őstag

Csak semiJB van, ami egy hulladék. :W

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#7443) SoldierL válasza ZS3NI (#7442) üzenetére


SoldierL
senior tag

Hulladék mint a 8.3 Én roszabbnak érzem mint a 8.2 volt. Már várom a 8.4-et remélem feloldják az ifunboxot is rá. Ha beválik nem fog érdekelni a 9 sem. /mini retina/

(#7444) Ragnar95 válasza SoldierL (#7443) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

8.3-ban gyakorlatilag semmi változás nem történt, így nehezen lehet rosszabb, mint a 8.2...
8.4-től se várd a megváltást, gyakorlatilag csak a Zene app fog megújulni, más lényegi változás nem lesz.
A gépes fájlkezelőket meg nem véletlenül tiltották le, szinte biztos,h így is fog maradni a dolog.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7445) erdoke válasza Ragnar95 (#7444) üzenetére


erdoke
titán

Nálam instabilabb a 8.3, mint a 8.2 volt, ebben hozhat javulást a 8.4. Heti két respring/eszköz utoljára 8.0 alatt volt. :((

A legjobb aláírás a héten

(#7446) Ragnar95 válasza erdoke (#7445) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Érdekes, nálam semmi változást nem hozott a 8.3 i6-on, iPad 3-on meg még mindig 7.0.2 van.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7447) legiaap


legiaap
nagyúr

Nálam meg eddig egy szoftver sem volt tökéletes.
:)
Én a 9-től sem várok csodát. Tuti, hogy lesz defektje annak is.
Amúgy meg már ettől a cégtől nem várok csodát. Állandóan csak hozzák a kötelezőt de semmi átütőt nem alkotnak, amire azt tudnám mondani egyedi.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7448) SoldierL válasza Ragnar95 (#7446) üzenetére


SoldierL
senior tag

Ha jól tudom az i6 Erősebb procival jött ki mint a mini 2 így nem lehet egyforma 8.3 alatt.

(#7449) Ragnar95 válasza SoldierL (#7448) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Viszont a 8.3 nem hozott a 8.2-höz képest semmi újítást, így a hardverigénye sem nagyobb, ergo kicsi rá az esély,h bármely hardveren is rosszabbul fusson.
Vagy ha rosszabbul is fut, ott valószínűleg egyéni gond van és restore megoldja.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7450) SoldierL válasza Ragnar95 (#7449) üzenetére


SoldierL
senior tag

Pedig ez derül ki mégpedig nagy hardverigényű játék futtatásakor. Érezhetően kevesebb a szufla 8.3-ban. Ram kezelés, optimalizáció érezhetően gyengébb. Restore megvolt.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.