Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Hali!
Az iPad-en a hangerő szabályzó gombok közül a lenti beragadt. Ha erősen nyomom észleli, de nem pattan úgy mint a másik. Nincs már rá gari. Tudtok valakit ajánlani aki megcsinálja?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#6352) Wlac válasza runner 125 (#6348) üzenetére


Wlac
Ármester

Én pont emiatt nem vettem Air 2-t. A Mini Retina tökéletes lett, de az Air 2-re olyan sokan paanszkodtak, hogy nem vállaltam be. Persze, meg lehet szokni, de ennyi pénzért nem vagyok hajlandó semmilyen ilyen jellegű kompromisszumot kötni.

“The wha-"

(#6353) Petya25


Petya25
addikt

Rájöttem az iTunes fájlkezelésére, nem is olyan vészes, csak olyan progi kell a padra, ami kezeli is az adott fájlt.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#6354) univerzita válasza Petya25 (#6353) üzenetére


univerzita
addikt

Megosztanád velünk?

(#6355) Petya25 válasza univerzita (#6354) üzenetére


Petya25
addikt

pl a VLC vagy az AcePlayer a filmekhez.
Amikor korábban próbáltam ráhúzni filmet, elhajtott a tab, hogy nem támogatott fájl.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#6356) univerzita válasza Petya25 (#6355) üzenetére


univerzita
addikt

Köszönöm,ezeket én ismerem. De cserébe én is felhívom a figyelmedet egy remek appra. Remote Media Manager - ezzel nagyon könnyű streemelni gépről, zenét feltenni,képeket, és a filmek magyar ac.3 -mal indulnak (a VLC már nemkezeli).WiFi-n nagyon könnyű csatlakozni a gépre.

[ Szerkesztve ]

(#6357) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Nekem valahogy megtátosodott az air! :D Nagyon sokat játszottam és így is több mint 20 óra az üzemidő!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6358) @matthew@


@matthew@
őstag

iTunes-on ha szeretnék venni egy albumot, de az a magyar store-ban nem elérhető, kiírja h váltsak másikra (US pl), ha ezt megteszem, és megveszem akkor a magyar store-ban megvásárolt zenéimet ugyan úgy le tudom tölteni/hallgatni?

Matthew 24:42

(#6359) Tibee86


Tibee86
veterán

Tényleg ennyire :link, [link] vészes a helyzet az Air-rel?? Az iPad2-öt alig használom, mert csak felidegesít a lassúságával, de mobilon viszont elég sokat, de idejét nem tudom, mikor omlott össze a Safari utoljára.

[ Szerkesztve ]

(#6360) vadászcsiga válasza Tibee86 (#6359) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nálam nincs baj a safarival, 8.2-re osszeránották. Ami gondom van vele az funkcionális de az már igy marad. Mobilon nincs tapasztalatom vele.
Madgie amugy is szereti dramatizálni a helyzetet, oszd el kettővel amit ír :D

[ Szerkesztve ]

(#6361) univerzita válasza Tibee86 (#6359) üzenetére


univerzita
addikt

Nem is emlékszem mikor omlott össze. Nálam nincs vele probléma.

(#6362) Wlac válasza Tibee86 (#6359) üzenetére


Wlac
Ármester

Eddig a Mercury kiválóan működött, azonban egyes oldalak mostanában megölik (comment.blog.hu például), míg a Safari vígan elvan vele. Nem rossz böngésző, csak nekem nem elég sokrétű a funkcionalitása.

“The wha-"

(#6363) atees


atees
őstag


Ez elég jól sikerült 😀
Meg lenne egy kérdésem aki használ NAS-t milyet használ, olyat ami kezeli az iost is?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6364) Tibee86


Tibee86
veterán

Sejtettem, hogy csak túldramatizálják, mondjuk egy Samsung topikban mit vár az ember... :)

[ Szerkesztve ]

(#6365) univerzita válasza atees (#6363) üzenetére


univerzita
addikt

Én a legolcsóbbat,Zyxel 310. 2TB tárhej. Jó, van kliens iOS -en de torrent klienst nemkezeli csak sámitogepen. A Synology kezeli a torrent klienst.

(#6366) Vasinger! válasza univerzita (#6365) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Lyaly

(#6367) Tibee86 válasza Vasinger! (#6366) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem magyar ha jól emlékszem, mindig hozzá is szokta tenni, hogy "elnézést a helyesírásért", úgyhogy felesleges.

(#6368) @matthew@ válasza Tibee86 (#6359) üzenetére


@matthew@
őstag

Nekem sem volt vele eddig gondom, csak kell valami kifogás (lehet az ötujjas gesztusra azt hitte h bug :P )

Más: [link] ebben tud vki segíteni?

Matthew 24:42

(#6369) univerzita válasza Vasinger! (#6366) üzenetére


univerzita
addikt

Elnézést a helyesírásért.

(#6370) focvis válasza Tibee86 (#6359) üzenetére


focvis
veterán

Én aztán tényleg nem vagyok egy Apple-fan :N , de nem rémlik, hogy mikor omlott össze utoljára a Safari. Idén biztos nem.

Air rendszeresen újratöltött, ez igaz, Air2 sokat fejlődött ezen a terén. Ez szvsz pariban van a droiddal, az se tölt újra gyakran 2 GB RAM-mal.

Szerk. Droidban nekem csak a Motorola és a Nexus. (Samsung) Touchwiznél le lehet vonni a RAM-ból 30%-ot :D

[ Szerkesztve ]

(#6372) vadászcsiga válasza #05304832 (#6371) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Dehogy omlik össze, 7 alatt gyakran de 8 óta egyszer sem. Ha durva flash oldalt vagy sok, nagyfelbontású képet tartalmazó oldalt nézel lehet, de ritka az ilyen már.
Sajnos még mindig ez a leggördülékenyebb böngésző, kipróbáltam az összest de nehézkes mind. Swipe mindent visz. Chrome a második bongeszom ha képek linkjéről vagy a lebegő menüs google kepekeresorol van szó. Sajnos 7 óta lebutították kicsit ilyen téren, régen képre nyomva meg lehetett nyitni új ablakban, most csak másolás es mentes van

[ Szerkesztve ]

(#6373) atees válasza univerzita (#6365) üzenetére


atees
őstag

Köszi, az baj, mert a másik kérdésem még az lett volna, hogy a torrentet h kezeli és a gigabites netet😀
Mert nézegettem a NASokat, de ilyen 50ezret nem ér meg h azon tároljam a dolgaimat! Csak a pct akarom megszüntetni, mert ipad laptop már kielégiti teljesen itthon az igényeinket.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6375) vadászcsiga válasza #05304832 (#6374) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Melyik iPaded van?

(#6377) focvis válasza #05304832 (#6374) üzenetére


focvis
veterán

Csak Safarit használok (kivételes esetben Opera Minit, Dolphint, droidon pedig Dolphint és Chrome-ot, ha ott volna Safari, azt kipróbálnám).

Nekem jó volt Airen az iOS8. Várd meg Szabikaa20 véleményét, ő az elején nem szerette.

(#6378) vadászcsiga válasza #05304832 (#6376) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem is az van, ara jelenlegi a 8.2 a legjobb. 7 alatt teljesen bugos volt a Safari. Naponta 10x respringelt tőle a rendszer.

(#6379) Ragnar95 válasza @matthew@ (#6358) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Fizetni nem fogsz tudni a US store-ban, mivel giftcard kell USA bankkártya hiányában.
Egyszerűbb, ha regisztrálsz egy külön US ID-t és ahhoz veszel/szerzel FMA-val giftcardot.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6380) @matthew@ válasza Ragnar95 (#6379) üzenetére


@matthew@
őstag

Na ez így kissé bonyolítás, így veszik el sokak kedvét a legalitástól :D
Amúgy ha csinálok egy US ID-t, hogy tudok abba bejelentkezni? Mert ugye az iPad a magyar ID-mmel van beregelve, de az US-be be kéne lépni. Majd miután beléptem, megvettem, letöltöttem, akkor vissza tudok térni a magyar ID-re, vagy akkor pl azt az albumot nem érem el?

Matthew 24:42

(#6381) Ragnar95 válasza @matthew@ (#6380) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem bonyolítás, így logikus, hiszen miért tudnál más országból származó kártyát használni egy adott store-ban, mikor az a store az adott ország lakosai számára van :))
Vissza tudsz lépni, persze, ugyanúgy ott lesz a szám a zene appban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6382) @matthew@ válasza Ragnar95 (#6381) üzenetére


@matthew@
őstag

Mondjuk jogos az érvelés :K
Akkor lehet rászánom magam, giftcard vásárlás am h működik?

Matthew 24:42

(#6383) atees válasza @matthew@ (#6382) üzenetére


atees
őstag

Ebayen lehet venni us gift cardot

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6384) Szabikaa20 válasza #05304832 (#6374) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Én jobban szerettem 7.1.2-vel!De mostmár hogy kijött a 8.1.3 teljesen rendben van!8.2re még nem frissítettem!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6385) Ragnar95 válasza @matthew@ (#6382) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valahol veszel egy giftcardot (asszem stylebolt árul itthon v ebay, ahogy írták előttem), amivel kapsz 1 kódot, azt az iTunes Store redeem szekciójába beírod és a giftcard értékét hozzáírja az iTunes Store az egyenlegedhez.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6386) atees válasza @matthew@ (#6382) üzenetére


atees
őstag

én itt vettem
Megjött 10percen belül!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6387) chubii


chubii
senior tag

Sziasztok !

iPad Mini 2 vételén gondolkozok. Olvasgattam a fórumot és sok egyéb írásos anyagot is, de lenne 1 kérdésem.
Most akkor végülis mindegy, hogy honnan veszem meg, a garancia vagy újraindul vagy nem ? APR-től véve nyilván újraindul, de én most ExtremeDigital,Aqua,MediaMarkt,stylebolt kaliberű üzletekre gondolok. Vasinger! fórumtárs esetét olvastam nemrégiben például.
A Stylebolt 89 és 104 ezres ajánlata igen jónak tűnik például (16/32 GB, csak wifi). Illetve ti melyik boltot favorizáljátok ?
Köszönöm !

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#6388) @matthew@ válasza atees (#6383) üzenetére


@matthew@
őstag

Köszönöm mindenkinek! :)

Matthew 24:42

(#6389) csipszikutya válasza focvis (#6326) üzenetére


csipszikutya
senior tag

nekem eddig ez volt a max, fél éves air.

jo vagy rossz az érték? :))

(#6390) focvis válasza csipszikutya (#6389) üzenetére


focvis
veterán

Jól néz ki az biztos! :K

Saját FB acc. híján nem tudom 100%-osan megítélni vagy összehasonlítani; ez háttértevékenységként (is) fut és az iPad hozzászámolja.

(#6391) Themes válasza univerzita (#6356) üzenetére


Themes
aktív tag

Ja, ez a legjobb, én letöltöttem vagy 5 hasonló appot de csak ez az egy tudja kezelni az ac3 at. Király app!!! :)

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#6392) csipszikutya válasza focvis (#6390) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Nekem minden megy a háttérben ami csak mehet (fb, messenger, skype, viber, email és stb). Emellett ezen hallgatom a zenémet ha megyek valamerre (telotol kapja a wifit), fényerő automata és a ha a házba vagyok 90%-ban a wifi hatósugara végében van, szal ha jól tudom ilyenkor még az antennája is többet fogyaszt az átlagosnál.
Minden reggel ébreszt (5 ébresztővel :D)
Szóval én meg vagyok vele elégedbe. Pláne úgy, hogy barátnőm is ezen függ kb 0/24-be, ismerősök is nyomkodják rendesen... És nekem a laptopot helyetesiti, kivéve a játékban és torrentében.

(#6393) legiaap


legiaap
nagyúr

Na ki fog Surface 3-ra váltani innen?
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6394) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

2 napig nálam vendéskedett ismerősöm ipad 4-e.
Engem nagyon zavar, hogy az értesítések nem mindig jönnek időben (fb, messenger és főleg a skype).
2 napig az ismerősöm tabján bejelentkeztem ezekbe a programokba és nem volt vele baj, minden jött egyből, időben. Nem úgy, mint nekem az air-en.
Erre van valami értelmes magyarázat?
Ugyan az volt az sw, au. wifi.

[ Szerkesztve ]

(#6395) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok! Az iPad-nál az összes tartalom és beállítás törlése opciónál csak az iPad-et és tartalmát törni, az iCloud-ba felszinkronizált dolgokat nem ugye? :R

(#6396) szkinni válasza KaiotEch (#6395) üzenetére


szkinni
tag

Így van

(#6397) Ragnar95 válasza KaiotEch (#6395) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, az iCloudhoz nem nyúl.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6398) KaiotEch válasza Ragnar95 (#6397) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Köszönöm szépen mindkettőtöknek!

(#6399) vadászcsiga válasza legiaap (#6393) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Te? :D
Tegnap böködtem megint, háát nem tudom. A kijelző gyönyörű de a win8-at nem tudom hova tenni még mindig. 3x volt fent a notimon, 3x ment vissza a 7. Nem vágom surface-en, ha érzékeli hogy touch screen van miért elérhető az alap windows felület asztallal mindennel együtt? Pedig ha egyszer váltani kell az lesz a menekulő útvonal.

(#6400) legiaap válasza vadászcsiga (#6399) üzenetére


legiaap
nagyúr

Filózok nagyon, mert végre emberi árban adják majd nem úgy mint a Pro-t, és teljes win lesz rajta, plusz jön a 10-es rá ami frankó lesz.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.