Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) univerzita válasza h1ght3chzor (#6250) üzenetére


univerzita
addikt

Dts hangzás kodek, sokkal jobb mint a ac3. Nemtudom hanyas iPad-et használsz de nálam Air-ren a 15Gb-os videó simán mennek streemelve csak nem ftp-re kell állítani hanem smb (samba).

(#6253) silmatauki válasza #05304832 (#6252) üzenetére


silmatauki
őstag

Igen

(#6254) Themes


Themes
aktív tag

Sziasztok, iPad Mini letöltöttem a VLC t de egy két filmnél nem játszik le hangot, valami olyasmit ír ki hogy ac3 codek vagy valami hasonló dolog. Valami ötlet, hogy lejátszon mindent, esetleg valami jobb app? :)

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#6255) univerzita válasza Themes (#6254) üzenetére


univerzita
addikt

Media player-ek amik támogatás a ac3 - AV player, Buzz player, Infuse 3 ( legjobb de legdrágáb ). Próbáld meg a Remote Media Manager -t. De amikor csatlakozol vele a laptophoz felkínál két módszert, a SMB-t válaszd.

[ Szerkesztve ]

(#6258) h1ght3chzor válasza univerzita (#6251) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Azt hol állítom át? Mini 3

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6259) univerzita válasza h1ght3chzor (#6258) üzenetére


univerzita
addikt

Nos nembiztos hogy lehetséges. Nálam is amikor PC-ről streemelek akkor otvan alatta hogy smb. De amikor NAS-ról akkor kell választanom hogy FTP vagy SMB. Ha FTP -re állítom akkor a HD filmek nem nagyon akarnak menni,de SMB-n a 15Gb 1080p simán mennek.

(#6260) Themes válasza univerzita (#6255) üzenetére


Themes
aktív tag

Köszönöm :)

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#6261) univerzita válasza h1ght3chzor (#6258) üzenetére


univerzita
addikt

Így néz ki:

(#6262) h1ght3chzor válasza univerzita (#6261) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Type: .mkv
Size: 16GB
Video: MPEG4 Video (H264) 1920x800 23.98fps [English (Video 1)]
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6 Audio Channel [Hungarian (Audio 1)]

Ez nálam laggol nagyon... Van amit egyébként szépen lejátszik. Lehetséges hogy a 16gb lenne a problémája?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6263) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi,

Noh, 2014. dec 15 fele leütött, iPad Air 2 LTE 64gb-m a mai nappal (2015.03.23. ) Belindacsillag-tól (vatera) megérkezett.

Azért már bennem volt a félsz, h őszinte legyek, de hála ég megjött. Biztonság kedvéért csináltam az egészről egy unboxing videot ( :D ), de bontatlan, fóliás, sérülésmentes.
Nem EU-s beszerzés, mellé volt dobva egy gagyi töltő átalakító, de ez legyen a legkevesebb.

Most már csak egy dolgot várok tőle, a számlát, az ugyanis nem volt benne a csomagban és kezdetben csak egy kézzel írott díjbekérőt kaptam, amivel nem tudok mit kezdeni.

mod.

Jah igen, a másik amivel könnyen ráfaraghatnak a vásárlók, h bizonyos idő után nem enged a vatera értékelni. Hatalmas trógerség szerintem, mert tételezzük fel, ha elfut a pénzemmel mint vásárló, x nap után nem tudom értékelni az adás-vételt.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6264) Tibee86 válasza runner 125 (#6263) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem siette el.

(#6265) vadászcsiga válasza runner 125 (#6263) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mennyivel olcsóbban jutottal így hozzá?

(#6266) h1ght3chzor válasza runner 125 (#6263) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Őszintén szólva ezért nem utalok előre vaterán sem... Sehogy nem tudod aztán visszaszerezni a pénzedet. Perelhetsz stb... értelmetlenül.

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6267) Luser2000 válasza runner 125 (#6263) üzenetére


Luser2000
addikt

:Y Mi tartott 3 hónapig???

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#6269) runner 125 válasza vadászcsiga (#6265) üzenetére


runner 125
nagyúr

Br. 188.500, emlékeim szerint amikor rendeltem ilyen 230 körül volt a listaára, szóval utóbbival lettem volna nettó 181-nél, így ha megkapom a számlát nettó 148-ból megállt.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6270) focvis válasza runner 125 (#6263) üzenetére


focvis
veterán

Csesztesd a számla miatt, nekem is szokott jönni ilyen-olyan kifogással, de eddig mindig (3 alkalom) megkaptam a személyes átvételkor. Bezzeg amikor egy nettó megoldást dobtam fel, arról hallani sem akart.

Az eddigi szállítási idők nálam 1,5 és 2,5 hónap közt voltak, a most decemberi volt a 2,5.

(#6271) Tibee86 válasza runner 125 (#6269) üzenetére


Tibee86
veterán

Cellular, 64GB?
Listaárat szürkeimportos árhoz hasonlítani felesleges, a mobilboltos árak a mérvadóak.

[ Szerkesztve ]

(#6272) h1ght3chzor válasza runner 125 (#6269) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Attól függ hány %-os áfával van a számla, illetve te szerintem nem tudsz elszámolni külföldi számlát.

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6273) runner 125 válasza focvis (#6270) üzenetére


runner 125
nagyúr

Most ráírtam, várom a válaszát, általában gyorsan szokott írni.

Tibee86

Igen, Cellular 64gb.
Nyilván, azok most ilyen 190k körül mozognak, pont ezért vettem meg tőle, mert ő annyiért adja számlával.

h1ght3chzor

Benne volt az aukcióban is, h 27%-os számlát ad.
Egyébként magyar vállalkozóként dolgozik, az adószáma érvényes, még korábban ellenőriztem.

Számomra csak az furcsa, h nagyon katonásan, elvszerűen ragaszkodik a tiszta üzleteléshez, de ezért a NAV ráhúzná a vizeslepedőt, ha nem küld számlát a termékkel.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6274) StLui válasza Luser2000 (#6267) üzenetére


StLui
veterán

Én is tőle vettem vaterán az 5S-t 119900 bruttóért, le van írva, hogy ennyi a szállítási idő, mert, hogy amerikából jön, de áfás számlát kaptam én is. Viszont ami érdekes, írtam is itt már, hogy magyar feliratos volt a gyári fólia alatt a doboz. 2 hónap volt nekünk, addig azért izgulsz a pénzed miatt, mert előre utalós.

runner 125: nekem rendelés után két héttel postázta a számlát, de amikor a telefont személyesen átadta már nem emlékezett rá, hogy tartozik-e a számlával, tehát nem mindenkinek küldi előre ezek szerint.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6276) univerzita válasza h1ght3chzor (#6262) üzenetére


univerzita
addikt

Kipróbáltam, nálam is a 16GB mkv már akadozik,de a 15 és kissebek mennek simán.

(#6277) runner 125 válasza #05304832 (#6275) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mint magánszemély konkrétan ezzel a modellel ezek szerint nincs, bár dec körül még nem nagyon láttam a nullás ÁFÁ-t adó telefonboltoknál 190 körül, viszont írtam vagy 2x, én azért döntöttem így, mert cégre vásároltam és úgy már kedvező az ajánlat, pontosabban ennél olcsóbban br. áron senki nem tudta adni.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6278) h1ght3chzor válasza univerzita (#6276) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Állítólag a Buzz player jól kezeli már, csak sajnos az fizetős.

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6279) univerzita válasza h1ght3chzor (#6278) üzenetére


univerzita
addikt

Én is használom, akcióban vettem 1€- ért. Nagyo jó,csak a feliratokat eléggé nehézkesen kezeli. De ,igaz akadozva mennek még a Blu-ray 40GB filmek is.

[ Szerkesztve ]

(#6280) h1ght3chzor válasza univerzita (#6279) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

16GB-os is akadozik, vagy az jó még rajta? Lehet beáldozom... :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6281) antibes2000 válasza runner 125 (#6273) üzenetére


antibes2000
tag

szia,
én december elején utaltam neki, de már január 23-én megkaptam az airt.
Számlát én is csak 2* kérésre kaptam, holott decemberben jeleztem neki a számla igényt, de utána a kérésemre korrektul küldte.
Tuti küldeni fogja Neekd is.

(#6282) runner 125 válasza antibes2000 (#6281) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi, már rendezve is lett, pontosabban ő fotózott nekem annó egy díjbekérőt, de azt nem mondta, h már akkor (tavaly) postázta is a cégnek a számlát (nekem meg nem szólt a pénzügy :) ). Szóval rendben van minden e tekintetben is.

Egyébként kicsit dejavu érzésem van. 2008 környékén ugyanígy vateráról szereztem be szinte a teljes fotós pakkom, ornamentika-tól (talán valaki hallott, netán vásárolt is tőle). A mostani esethez hasonlóan ezrek vásároltak tőle, gyűjtötte a pozitív értékeléseket, majd egyik napról a másikra eltűnt, nem küldte a termékeket, stb. Index forumon olvastam h állítólag több 10 millió ft ragadt nála, hivatkozott ő mindenre, de a mai napig nincs lezárva az ügye és sokaknak tartozik.
Reméljük ennek nem ez lesz a vége.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6283) h1ght3chzor válasza runner 125 (#6282) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Mindennek ez a vége, ilyen országban élünk, utolérhetetlenek, évekig elhúzódnak a tárgyalások, stb. Talán még nem is kap büntetést...

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6284) vadászcsiga válasza runner 125 (#6282) üzenetére


vadászcsiga
félisten

En inkabb kifizetem a felárat es hivatalos helyről vasarolom, öreg vagyok en már az ilyen izgalmakhoz. Neked most halisten szerencséd volt

(#6285) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#6284) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ráadásul a legtöbb ember nem a kifizetés után 1,5-2,5 hónappal akarja kézhez kapni a készülékét, hanem max 1-2 héten belül, ha nem azonnal...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6286) runner 125


runner 125
nagyúr

Nekem belefért. Addig használtam egy Mini 2-t, illetve na, valahol szakmai ártalom a legjobb ár keresése. :)

mod. A készülékről szó sem esett, természetes elképesztően jó, a 2GB RAM miatt jó néhány évig tervezek vele.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6287) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Sziasztok!

A problémám az lenne, hogy az ituneson nem látom az ipad-en lévő appokat. (pdf-et szeretnék rárakni)
Az ipaden az a kis ablak sem ugrik fel, hogy elfogadjam, hogy biztonságos az eszköz vagy a kapcsolat, nem emlékszem mit ir ki olyankor.
Mi lehet a megoldás? 1 hete is ezt játszotta, akkor lehúztam és vissza dugtam majd jó lett. Most ez nem segít.

köszi

(#6288) Oldman2 válasza csipszikutya (#6287) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem használok jelenleg iTunes-t, de ha jól emlékszek a jobb oldali csúszkákat ha lehúzod teljesen, ott lesznek a keresett Appok...

(#6289) univerzita válasza csipszikutya (#6287) üzenetére


univerzita
addikt

Pdf -t könnyen tudsz rátenni Document 5- tel. Vagy tedd fel a gépre a Syncios -t.

(#6290) bundli


bundli
tag

Sziasztok!

Jelenleg iCloud-ban van biztonsági mentés az eszközeimről. Ha letörlöm a gépemről az iTunes-t, minden mappájával együtt, abból lehet bajom? Tehát elvileg, ha iCloudban van biztonsági mentésem, akkor nem veszhet el semmilyen adatom, igaz?

Azután az lenne a tervem, hogy a géppel is és az iCloud-dal is szinkróznám az eszközeimet, hogy két helyen is legyen bizt. mentésem. Ilyenre van lehetőség?

[ Szerkesztve ]

(#6291) csipszikutya válasza Oldman2 (#6288) üzenetére


csipszikutya
senior tag

úgy sem megy, de már nem lényeges, megoldottam dropboxal.
köszi

(#6292) Ragnar95 válasza bundli (#6290) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lehet bajod, mivel a zenéket, videókat nem tárolja az iCloud, ergo azok ha nem kézi szinkronon van a telefon, a következő szinkronizáláskor géppel törlődnek.
Lehet iCloudban és iTunesban is biztonsági mentés, de csak az egyik lesz automatikus, a másikba kézzel kell backupolni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6293) bundli válasza Ragnar95 (#6292) üzenetére


bundli
tag

Zeném csak Spotify-on van, videóm meg sehol. iPhoneon meg ugye vannak a képek/videók de azt úgysem backupolom se iCloud-ban, se iTune-szal, csak Dropboxban, tehát akkor mehet a menet, ha jól értem.

(#6294) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

Kb 1 hetes ipad air 2: ma reggel nem csatlakozott ra az itthoni wi-finhalozatra. Manualisan tud kapcsolodni, de minidg ledobja magat. Halozatot elfelejtettm fele, majd ujra, de a jelszot hiba irom be, azt jrja h helytelen, pedig biztos, hogy nem. Ujrainditas megvolt, a routeren is minden ok. Mi lehe a gond? Annyi a wi-fi antennanak (latja a halozatokat de nem csatlakozik)

Udv

Ferikek

(#6295) univerzita válasza ferikek (#6294) üzenetére


univerzita
addikt

Megpróbálnám : Beállítás -Általános -Visszaalítás -Hálózati beállítások visszaálitás.

(#6296) p87


p87
senior tag

Air 2-re érdemes felrakni az ios 8.2-t?
Jelenleg a gyári 8.1 van rajta, javult valami vagy rosszabb lett?

(#6297) Ragnar95 válasza bundli (#6293) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mondjuk azt még mindig nem értem, hogy akarsz gépre backupolni, ha törölni akarod az egész iTunest onnan :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6298) vadászcsiga válasza p87 (#6296) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen, ugyanaz csak kijavítottak sok bugot

(#6299) p87 válasza vadászcsiga (#6298) üzenetére


p87
senior tag

Köszi! Akkor valamelyik nap felrakom.

(#6300) bundli válasza Ragnar95 (#6297) üzenetére


bundli
tag

Csak átmenetileg akarom letörölni, amíg újrarakom egy másik partícióra és legyalulok minden felesleges dolgot :)

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.