Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) univerzita válasza Syl (#6950) üzenetére


univerzita
addikt

Igen,akkor angolul kellene menni a filmnek,nálam úgy működik. De való igaz hogy nagyon komplikáttan van ez megoldás,más playereken sokkal egyszerűbb sávot váltani.

(#6952) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Messengerben nalatok is ott marad a legutoljára beírt üzenet annak ellenére hogy előzőleg már elküldtétek?

(#6953) csipszikutya válasza vadászcsiga (#6952) üzenetére


csipszikutya
senior tag

igen, de nálam csak akkor ha másik wifi-re megy fel a tab. (elég sokat hozom-viszem)

[ Szerkesztve ]

(#6954) h1ght3chzor válasza vadászcsiga (#6952) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Nekem is benn marad. Régen is volt egy ilyen bug a messengerben, hogy maradhatott most is benne...

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#6955) szabogabor10 válasza vadászcsiga (#6952) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem is ott marad, iPhone-on is. Elég idegesítő.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6956) Syl válasza univerzita (#6951) üzenetére


Syl
nagyúr

Kipróbáltam több filmmel és egyetlen ac3 hanggal kódolt mkv-hoz sem ad ki hangot! Csak AAC és MP3 auidós filmekkel működik normálisan.
Nem vág földhöz az a 2€ amit fizettem érte, de ez a pofátlanság netovábbja. Azzal hirdetik, hogy viszi a DTS hangot, ami szimpla hazugság! Senki ne essen bele abba a csapdába, amibe én: nem szabad pénzt adni Buzz Player-ért! :(((

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6957) Ragnar95 válasza Syl (#6956) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kérd vissza a pénzt érte, ha nem tudja azt, amit garantáltak, 14 napon belül amúgy is automatikus a refund.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6958) univerzita válasza Syl (#6956) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam megy a ac3 és a dts is. De én már régebben vettem meg 1€-ért. Lehet hogy ami most lehet letölteni már nemkezeli ami furcsa hiszen mostanában pont fordítva szokott lenni hogy a player -ek a ac3 -mat nemkezelik. A pénzt vissza kérheted.

(#6959) univerzita válasza Syl (#6956) üzenetére


univerzita
addikt

Ha DTS fontos aszt kezeli a ingyenes VLC,a filmek nem akadoznak.

(#6960) Wlac válasza Syl (#6956) üzenetére


Wlac
Ármester

Az nPlayer sajnos nem viszi a DTS-t, de amúgy a szokásos: vegyél nPlayert! :D

“The wha-"

(#6961) Syl válasza Ragnar95 (#6957) üzenetére


Syl
nagyúr

Köszi! Ezt a 14 napot nem tudtam.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6962) Ragnar95 válasza Syl (#6961) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nemrég vezette be az Apple az EU-ban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6963) Andapace


Andapace
tag

Sziasztok.

Air 2 tulajdonosa lettem és tokot szeretnék rá venni.
Itt nézegettem tokokat, olyan 12k felé nem mennék. Ha máshonnan lehet jobbat rendelni ami hamar megjön az is oké.
Valaki tud ajánlani valamit? Valami bőrhatású jó lenne ami nem túl nehéz.
Köszi előre

(#6964) runner 125 válasza Andapace (#6963) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nekem ilyen van, nagyon jó tok, ár / érték arányban pláne.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6965) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Szerintetek mennyi esély van arra, hogy a júniusi WWDC-n iPad is be lesz mutatva? Vagy mostantól marad a szeptember-októberi iPhone-iPad kombó?

(#6966) szabogabor10 válasza Vasinger! (#6965) üzenetére


szabogabor10
veterán

Lehetséges, de szerintem nem valószínű.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6967) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Üdv!

Lenne egy sima Airem és az a bajom, hogy a tárhelyet feleszik a képek (screenshotok). Hiába töröltem ki több százat, nem szabadult fel egy byte hely sem. Mi a teendő? A radikálisabb megoldásokat (hard reset) leszámítva.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6968) univerzita válasza Mister_X (#6967) üzenetére


univerzita
addikt

Nemkerültek át a Nemrég törölt közé? Innen 40 nap után automatikusan törlödnek,vagy manuálisan kitörlöd.

(#6969) Mister_X válasza univerzita (#6968) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És ezt hol látom? Siker, 400 fotó a levesbe, végleg. :R

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6970) univerzita válasza Mister_X (#6969) üzenetére


univerzita
addikt

Airen megnitod a Fotók alkalmazást majd legalul a Albumok.Itt van a Összes fotó és a Nemrég törölt. Ha megnyitod a Nemrég törölt fogod látni hány nap múlva fognak kitörlődni. De manuálisan is törölheted.( örülök hogy sikerült)

[ Szerkesztve ]

(#6971) Mister_X válasza univerzita (#6970) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igazat megvallva, még így is 2GB-ot eszik fel, pedig vagy 20-30 kép maradt, videók sincsenek. :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6972) univerzita válasza Mister_X (#6971) üzenetére


univerzita
addikt

Számítógépen lépj be a App Store -ba és a keresőbe írd be: Battery Doctor -Must-have Battery Management App. ( sárga színű ikon,) olvasd el a értékeléseket és ha megfelel tedd fel a Air-re. Ezzel ki tudod törölni legalább 1GB,,Other " Törölni a Junk gombbal lehet.

(#6973) NGA válasza univerzita (#6972) üzenetére


NGA
addikt

Mi a neve? Van 4-5 sárga ikon

(#6974) univerzita válasza NGA (#6973) üzenetére


univerzita
addikt

Battery Doctor -Must-have Battery Management App. De gépről kell belépni a stórba mert ha tableten akkor nembiztos hogy ott lesz.

(#6975) NGA válasza univerzita (#6974) üzenetére


NGA
addikt

Ãt kell kapcsolni iphonera, utánna megvan. Én nem raktam a gépemre itunest, semmire nem használom.

(#6976) SidCorky


SidCorky
senior tag

Sziasztok!

Lenne hozzátok pár kérdésem az iPad-el kapcsolatban :)

- "Virágbolti" HD filmeket mennyire bonyolult lejátszani iOS-en, JB nélkül, felirattal?
- A retina kijelzőn mennyire néz ki csúnyán a HD vagy az alatti film/YT-videó? Egy Tab S-en próbáltam HD videót nézni egy kiállított darabon, de borzalmasan csúnya volt, sokszor előflrdul hogy valamiből csak kis felbontásút találok és nem szeretnék ezért gagyibbat venni. Esetleg ha valaki egy fotót tudna lőni arról, ahogy egy ilyen felbontású vidit néz iPaden azt megköszönném :)
- Van olyan számológép app iPadre ami tud függvényeket rajzolni, eltárolni a számolásokat, stb? Androidon az Algeot használom, ilyesmit keresek
- Van olyan zenelejátszó (vagy a gyáriban erre lehetőség) amiben kézzel, csúszkákkal tudom állítani a hangszínt?

Egyelőre ennyi. Évek óta Androidot használok, és tetszett az iOS, csak nem tudom hogy a zártság mekkora hátrány lenne számomra. Nyáron beruházok egy Air 2-re, leginkább filmnézésre, dokumentumok szerkesztésére/olvasására (és hasonló sulis dolgokra), Youtubeozásra, böngészésre és fotószerkesztésre lenne használva.

Szerk: Mégegy kérdés: YouTube-ról tudok letölteni videót/hangot valahogy iOS-en? Droidon erre van a TubeMate, ki lehet választani a felbontást is, hiányozna valami ilyesmi...de nem olyan fontos.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#6977) univerzita válasza SidCorky (#6976) üzenetére


univerzita
addikt

A filmeket nem bonyolult lejátszani,média player-el több féle formátumban. A HD filmek nagyon jók ami a kép minőséget illeti.Úgytudom hogy van app a YouTube videók letöltéshez. A számológép aszt nemtudom.

(#6978) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

ipad4 vagy mini3 a jobb vétel?
most mini1esünk van, marad is, de embertelen lassú a 8as OS óta.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#6979) szabogabor10 válasza bajnokpityu (#6978) üzenetére


szabogabor10
veterán

Hardveresen a Mini 3 erősebb. Az én régi iPad 4-emen már néha csúnyán belaggol az iOS 8. Mindennapos használatnál már tuti idegesítene.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6980) bajnokpityu válasza szabogabor10 (#6979) üzenetére


bajnokpityu
félisten

1-2 lag belefér, csak ne 10-15mp legyen a weblap, vagy bármi alkalmazás indítása.
egyelőre sokkal drágább is a mini3. megérheti?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#6981) Tibee86 válasza bajnokpityu (#6980) üzenetére


Tibee86
veterán

Inkább mini2, vagy a touch ID miatt hajlandó vagy ekkora felárat fizetni? Mert más különbség nincs köztük.

(#6982) bajnokpityu válasza Tibee86 (#6981) üzenetére


bajnokpityu
félisten

mini 2 és 3 között hardveresen szinte nincs difi?
dehogy, semennyit nem ér meg nekem az id.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#6983) Ragnar95 válasza bajnokpityu (#6982) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Konkrétan ugyanaz hardveresen a Mini 3, mint a Mini2, csak a 3-ba belerakták a touch ID-t. Amúgy iPad 4-et én kilőném, inkább Air vs Mini 2 között vaccilálnék, ott meg már csak a méret a fő döntő tényező.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6984) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Youtuben FHD videók lejátszása során nagyon felmelegedik az Air hátulja. 10-15 percnyi videózás után megfoghatatlanul meleg.
Eddig nem volt ilyen bajom.
Kilőttem az össze háttérben futó appot, újra is indítottam, töröltem majd újra raktam a youtube appot és még mindig melegszik. Sia HD-nál nem csinálja.
Twitchen ment 5 órán keresztül egy stream "source" minőségben, de ott nem melegedett.
Csak nálam ilyen? Mit tudok vele kezdeni? (azon kívül, hogy nem nézem FHD-ben a videót)

Köszi

(#6985) bajnokpityu válasza Ragnar95 (#6983) üzenetére


bajnokpityu
félisten

oké, köszi, mini 2-m lesz. :)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#6986) Wlac válasza bajnokpityu (#6982) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem csak szinte, egyáltalán nincs semmi különbség.

“The wha-"

(#6987) runner 125 válasza bajnokpityu (#6985) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szerettem, sőt, most is azt mondom Air 2-vel, h a 8" számomra egy ideálisabb méret, csak az a fránya 1GB RAM. Folyamatosan újratöltött minden weboldalt, roppant bosszantó volt, én ezért váltottam Air 2-re.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6988) erdoke válasza Ragnar95 (#6983) üzenetére


erdoke
titán

A nagy iPadeknek sokkal szebb a kijelzője, ha valakinek ez számít.

A legjobb aláírás a héten

(#6989) lorcsi


lorcsi
veterán

ipad air 2-hez keresek jó minőségű tokot
állványként használhatót..és ha lehet billentyűzettel együtt (a nagy hülyeség akkor ezt mellőzöm vagy ha nagyon nehézzé teszi)

érdemes kínaiakban gondolkodni ?
pl:
1
2

ez helyben kapható, egész ígéretes pakk

vagy csak a drágább, nagy nevűek
pl logitech

griffin márka ?

szeretném 5k-ig megúszni, de ha illő minőség csak 10-12 körül van akkor...

[ Szerkesztve ]

(#6990) focvis válasza lorcsi (#6989) üzenetére


focvis
veterán

Ilyent vettem, eddig - 2,5 hónap után - hibátlan, 1 hónap mire megjön. (Szép koppintás logóval, dobozzal.)

(#6991) lorcsi válasza focvis (#6990) üzenetére


lorcsi
veterán

stabilan tartja állványként használva is ?

(#6992) focvis válasza lorcsi (#6991) üzenetére


focvis
veterán

Már amennyire az ilyen jellegű (Smart Case) tokok stabilak; a régebbi, négyesosztatú fedelek jobbak voltak. Hiába koppintás, erősek a mágnesei.

Szóval biztos van stabilabb is, nekem viszont nem jön be a stílusuk, ez kiköpött mása a gyárinak, töredék áron.

(#6993) runner 125 válasza lorcsi (#6991) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nekem ez van, remek, bevált tok.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6995) Ragnar95 válasza #05304832 (#6994) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem mappa az, csupán album, ahol nem fizikailag vannak jelen a fotók, csupán egy hivatkozás szerepel ott róluk, így bármennyi albumba rakod is be őket, csak 1x foglalják a helyet, míg a mappáknál ahány mappában található meg 1-1 kép, annyiszor foglalja a helyet.
Hogy kerültek a képek az iPadre, gépről vagy iPaden készítetted/mentetted le őket? Előbbi esetben csak gépről lehet törölni őket, utóbbi esetben tudnod kell törölni őket a Fotók appban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6997) Ragnar95 válasza #05304832 (#6996) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor ha rámész a képekre, a jobb alsó sarokban meg kéne jelennie egy kuka ikonnak vagy ha kijelölöd őket, akkor a bal fölső sarokban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6999) univerzita válasza #05304832 (#6998) üzenetére


univerzita
addikt

Én most próbáltam,letölltöttem One Drive -rol képet iPad -ra és ha megjelölöm akkor a jobb sarokban ott a kék kuka.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.