Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) univerzita válasza Ragnar95 (#7250) üzenetére


univerzita
addikt

Igaz,de a írásom egyszerre kërült fel a övével. Így más a helyzet.

(#7252) Tibee86 válasza fpeter07 (#7243) üzenetére


Tibee86
veterán

"Az Other alá a készüléken tárolt összes személyes adatunk tartozik, így itt foglalnak helyet például a névjegyeink, az üzeneteink, a jegyzeteink, a hangjegyzetek, az emlékeztetők, a naptárunk adatai, a böngésző adatai, és az emailjeink a letöltött csatolt fájlokkal."
http://szifon.com/2012/04/23/hova-tunik-a-szabad-hely-a-keszulekrol-es-hogyan-szerezheto-vissza/ (Csak így, mert a Safari kivág ha linkelek...)

(#7253) Urban Terror


Urban Terror
tag

Valaki meg tudná mondani, hogy ha a két eszközömön eltérő iCloud azonosítót adtam meg, akkor egyrészt hogyan tudom ezt módosítani, illetve hogyan tudom egyesíteni /összeszinkronizálni a két fiókot?
A tableten pl más azonosítóval regisztráltam be, de bejelentkezéskor még nem állítottam be iCloude fiókot, majd később azt egy másik azonosítóval állítottam be véletlenül. Módosítani pedig nem engedi. Ötlet, valaki?

[ Szerkesztve ]

(#7254) univerzita válasza Urban Terror (#7253) üzenetére


univerzita
addikt

iPaden megtudod váltosztattni a iCloud jelszót.De gépen is ha belépsz a iCloud ra lehet változtatni.

[ Szerkesztve ]

(#7255) Ragnar95 válasza Urban Terror (#7253) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kijelentkezel a Beállítások>iCloud alatt az adott fiókból és bejelentkezel a másikkal.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7256) Urban Terror válasza Ragnar95 (#7255) üzenetére


Urban Terror
tag

Bakker, ezt hogy nem vettem észre :W Kösz!

(#7257) lorcsi


lorcsi
veterán

A gyári át alkalmazásom van, hogyan tudom azt megoldani, hogy a háttérbe fusson és menjen a zene, film amíg pl. Böngészek ?

(#7258) univerzita válasza lorcsi (#7257) üzenetére


univerzita
addikt

A gyári lejátszót megnitod,elindítod a zenét és közben böngésző, YouTube is mehet háttérben. De a filmeknél mi értelme van?

(#7259) lorcsi válasza univerzita (#7258) üzenetére


lorcsi
veterán

Köszi
Valóban, zenekre gondoltam inkabb

[ Szerkesztve ]

(#7260) SoldierL


SoldierL
senior tag

A 8.3 most a legújabb szoftver? Mikorra várható a 9?

(#7261) Ragnar95 válasza SoldierL (#7260) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen
Ősszel jön az iOS9, de előtte jönni fog várhatóan holnap a 8.4.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7262) Luser2000


Luser2000
addikt

Egy "perverz" kérdés: Google Play -ről lehet zenét venni az iPaden?

Sehogy sem jött össze a Play Zene alkalmazással.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#7263) GALARDO válasza Luser2000 (#7262) üzenetére


GALARDO
addikt

Miért ne lehetne?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#7264) Luser2000 válasza GALARDO (#7263) üzenetére


Luser2000
addikt

Ok, de hogy?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#7265) GALARDO válasza Luser2000 (#7264) üzenetére


GALARDO
addikt

Böngészőn keresztül...

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#7266) Syl válasza Luser2000 (#7262) üzenetére


Syl
nagyúr

Én iPad-en Androidos Appot vettem Androidos telefonra :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7267) Luser2000 válasza GALARDO (#7265) üzenetére


Luser2000
addikt

... és Sly!

A megoldás az volt, hogy böngésző alól kell vásárolni.
Én meg a Play Zene alkalmazást próbáltam.

Köszönöm nektek!

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#7268) bok92


bok92
addikt

Jön az osztott képernyő! Igaz csak Air 2-re ...[link]

(#7269) p87 válasza bok92 (#7268) üzenetére


p87
senior tag

Végre!

(#7270) vadászcsiga válasza p87 (#7269) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Már csak egy air2 kellene hozzá :D

(#7271) szabogabor10 válasza bok92 (#7268) üzenetére


szabogabor10
veterán

Végre :C

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#7272) Vasinger! válasza vadászcsiga (#7270) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Vagy egy Air 3. ;)

(#7273) NGA válasza vadászcsiga (#7270) üzenetére


NGA
addikt

Vagy egy 30e Ft-os windowsos tablet 1 giga rammal :-) (mondom én, akinek ipad air-ja van, és természetesen szart sem kap ebből, mert ugye ehhez a ficsörhöz kevés)

[ Szerkesztve ]

(#7274) p87 válasza vadászcsiga (#7270) üzenetére


p87
senior tag

Nekem az pipa. ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#7275) runner 125 válasza bok92 (#7268) üzenetére


runner 125
nagyúr

Je, ez jó hír.

Kezd tökéletes lenni az Air 2. A némi hangrezonanciát már vétel után 2 héttel megszoktam, illetve a legkorábbi frissítés megszüntette a néha pattogó hanszórót is, úgyhogy kezd a hibátlan felé húzni. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7276) univerzita válasza bok92 (#7268) üzenetére


univerzita
addikt

Rosszul tudod. Lesz multitasking sima Airen is,csak ott a képernyőt 34-66 arányban lehet megosztani.A Air2 -en 50:50 arányban.

(#7277) vadászcsiga válasza univerzita (#7276) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nocsak

(#7278) Vasinger! válasza univerzita (#7276) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Neméppen:

Apps can be split 50-50 or 70-30 on the screen, and the iPad's existing multi-finger touch gestures work in either side. Videos can be watched in a picture-in-picture viewer that can be moved around the screen. Apple says that the split-screen mode will only be available on the iPad Air 2 (and presumably new iPads announced later this year), while picture in picture and the ability to swipe in apps from the side will come to older iPads.

Forrás: [link]

(#7279) Getadam


Getadam
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni, mert már minden lehetséges dologgal próbálkoztam ami csak eszembe jutott, de sehogyan se jutok semmire.
Szóval, a probléma úgy kezdődött, hogy cseréltem az íróasztalomat és véletlenül a pakolás közben resetelődött a Router. Semmi gond, újra állítottam és minden működik is vele, kivéve az iPad Mini. Ugyanis van egy olyan problémám, hogy hiába írom be a wi-fi jelszót helyesen, azt írja ki, hogy nem helyes a jelszó. Hangsúlyoznám, hogy minden mással működik, a két iPhone 6-tal és a Smart TV-vel egyaránt, egyedül a Minivel van gondom. Próbáltam a hálózati beállításokat törölni, de az sem hozott eredményt, a helyesen beírt jelszót továbbra is helytelenként értékeli. Ezután töröltem minden beállítást, de ezzel sem sikerült. Megpróbálkoztam a teljes törléssel, ám az a furcsaság van, hogy ugye ilyenkor kéri a az Apple ID-t, amit meg viszont hiába adok meg, mivel nem tud a wi-fi-re kapaszkodni, így nem tud kapcsolódni az Apple szerveréhez sem, hogy azt azonosíthassa. :W És itt a kör bezárult. Legalábbis egyelőre úgy tűnik. A Router resete előtt teljesen jól működött ezzel is, szóval abszolúte nem értem a dolgot. Tehát a kérdésem az lenne, hogy van-e valakinek valami ötlete? Előre is köszönöm.

(#7280) bok92 válasza univerzita (#7276) üzenetére


bok92
addikt

Az gyakorlatilag csak arra jó, hogy az App elhagyása nélkül megtudsz nyitni egy másikat, de valódi multitasking csak az Air 2 esetén van.

(#7281) univerzita válasza bok92 (#7280) üzenetére


univerzita
addikt

Igazad van,már olvastam.

(#7282) erdoke válasza Getadam (#7279) üzenetére


erdoke
titán

Próbáld mindkét iOS eszközön elfelejteni a kérdéses hálózatot, majd újra csatlakozni. Ha be van állítva, elvileg elég az egyiken megadni a jelszót, a másik automatikusan átveszi. Talán éppen ez a funkció okozza most a problémát.

A legjobb aláírás a héten

(#7283) Getadam válasza erdoke (#7282) üzenetére


Getadam
csendes tag

Köszi, de már ezzel is próbálkoztam. Sajnos nem jött be.

(#7284) hyperspace válasza Getadam (#7279) üzenetére


hyperspace
őstag

Esetleg próbáld meg egy másik wifi-n történt aktiválás után a kapcsolódást.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#7285) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

sziasztok!

ipad air. 2 napja folyamatosan meleg a készülék, a képernyö jobb oldala is érezhetöen meleg. hátulja sima netezéstöl is olyan forro tud lenni, hogy kellemmetlen a kezemnek. nincs napom, szerencsrére a szoba is kellemes höföku...
a hiba azután jelentkezett, hogy vasárnap este streamet néztem (twitch) de bealudtam és nem kapcsolta le kijelzöt miután vége lett a szreamnek (mindig lekpcsolt elötte). szoval 7 órán át folyamat ment a képernyö és azóta meleg, forro.
bezártam minden appot, twitchet letöröltem, kikapcsoltam 2 orára, hogy hüljön vissza, de bekapcsolás után, 0 alkalmazzással is csinálja.
vissza állítottam egy 2 hetes mentést tegnap, de nem szünt meg a hiba...
merülni az átlagostol jobban merül.
beállításokban a használat menüben, ha békén hagyom, nem számolja, hogy csinálnék valamit. ( mire ezt bepötyögtem rajta 2%ot merült)

tipp? vagy szerviz?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#7286) Ragnar95 válasza csipszikutya (#7285) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Home+powert tartsd nyomva az alma logóig, ha ez nem segít, akkor restore, majd újként beállítás, ha ez sem, akkor szerviz.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7287) csipszikutya válasza Ragnar95 (#7286) üzenetére


csipszikutya
senior tag

kipróbálva, kiváncsi vagyok.
köszi

(#7288) dmad válasza Ragnar95 (#7261) üzenetére


dmad
aktív tag

Szia.
Jött már??
:R

Élj úgy, hogy.......

(#7289) Ragnar95 válasza dmad (#7288) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

8.4 beta4 ma jelent meg, a végleges 30-án érkezik.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7290) Vasinger! válasza Ragnar95 (#7289) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Azt honnan veszed, hogy 30-án érkezik a végleges?

Múlthéten még tegnapra mondtad :D

[ Szerkesztve ]

(#7291) Ragnar95 válasza Vasinger! (#7290) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azt mondtam, akkorra várható, viszont az Apple bejelentette tegnap, hogy 30-án érkezik az Apple Music a 8.4-el együtt.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7292) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Hi!

Milyen adblockert ajánlotok? Most vettem meg az ipad air2-t anyámnak születésnapjára, és kicsit fel akarom turbózni. Nagyon nem szeret reklámokat olvasni. :) Kell hozzá JB?

Milyen appokat ajánlotok ipad airre amúgy? Csak android fronton vagyok képben.

:R

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#7293) Vasinger! válasza Ragnar95 (#7291) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Na, erről lemaradtam, köszi! Gondolom sok új dologra nem lehet számítani az Zene appon kívül...

Ahelyett, hogy a millió bugot foltoznák és hasznos funkciókat adnának az OS-hez, nekik muszáj volt zene streamelő szolgáltatást csinálni, ami közel 2x annyiba kerül mint a Spotify és semmivel se tud többet nála, sőt.

(#7294) Ragnar95 válasza Vasinger! (#7293) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem nagyon, csak a Zene app fog megújulni + jön az Apple Music.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7295) dmad válasza Ragnar95 (#7289) üzenetére


dmad
aktív tag

Köszi!
:R

Élj úgy, hogy.......

(#7296) legiaap válasza Ragnar95 (#7291) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én le is cserélem erre a spotifyt az tuti.
Meg úgy néz ki megtartom az Air 2-őt, a split screen miatt.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7297) Rage47 válasza legiaap (#7296) üzenetére


Rage47
veterán

3000-ért is lecsereled?

(#7298) legiaap válasza Rage47 (#7297) üzenetére


legiaap
nagyúr

UK-ben vagyok itt drága a spotify. 10 font egy főre, ha meg kettőre akarom akkor már 15. Magamnak akarom meg csajomnak így nem kérdéses, hogy nekünk jobban megérné, ráadásul ez beépül a keresőbe nem úgy mint a spotify.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7299) Rage47 válasza legiaap (#7298) üzenetére


Rage47
veterán

teljesen érthető így:)

(#7300) erdoke válasza legiaap (#7298) üzenetére


erdoke
titán

Én egyelőre nem cserélem le. Jelenleg elvagyunk 2 Spotify előfizetéssel, de abból csak az egyiket fizetem én, a másikat a cég a telekomos csomagomban. A havi 1500 jobb, mint a 4500.

A legjobb aláírás a héten

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.