Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124251) Patice válasza Smiley (#124242) üzenetére


Patice
nagyúr

Nem akarok tudatlanul beleugatni, de szerintem amikor zenét streamelünk egy DLNA kliensre, akkor nem biztos, hogy TCP protokollt fog használni minden szerver-kliens páros. Van még nagyon sok alternatíva pl. RTSP, és folyamatos a fejlődés ezen a téren.

Programozóktól függ, hogy melyiket implementálják.. :B

Ezek után én nem lepődöm meg, hogy van difi LAN kábelek között is.

De én amúgy nem is értek ehhez az egészhez. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#124252) Mezga Aladár válasza Patice (#124251) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ezért kell natív hálózati fájlrendszert használni, ha lehet.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#124253) Patice válasza Mezga Aladár (#124252) üzenetére


Patice
nagyúr

Node a Voyage is hálózaton kapja az anyagot!

"Supported protocols:

file:// http:// mms:// mmsh:// mmst:// mmsu:// gopher:// rtp:// rtsp:// rtmp:// rtmpt:// rtmps:// " Forrás

Az RT kernel szerintem inkább az USB-s DAC-nak kedvez. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#124254) Mezga Aladár válasza Patice (#124253) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

file:// Ez megy smb/nfs, stb esetén. A többi az upnp/dlna, meg a fene tudja h., micsoda.
Ez itt nagyon OFF. :)

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#124255) Patice válasza Mezga Aladár (#124254) üzenetére


Patice
nagyúr

Csak próbáltam ötletet adni Smiley-nak, hogy milyen protokollt használjon a DLNA kliensébe. :P

Én is befejztem az offolást.

Házimozihoz annyiban van azért köze, hogy ezek a protokollok nem csak zenére vannak kitalálva, hanem videóra is. Azaz ahány féle DLNA eszköz, annyi féle implementáció lehetséges.

Nagyon új még ez minden szereplőnek.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#124256) ttower


ttower
aktív tag

Sziasztok

Tudnátok ajánlani ~65-70cm magas hangfalállványt ami elég stabil 13kg-os monitorok alá? ~200 euroból jó lenne megoldani a párt de ha lehetetlen akkor 350-400-ig fel tudok menni.

Elnézést ha topikot tévesztett a kérdés de nem találtam jobbat.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#124257) Patice válasza ttower (#124256) üzenetére


Patice
nagyúr

Szerintem keresd fel őt. Ennyiből ki fogja tudni hozni neked. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#124258) Smiley válasza Mezga Aladár (#124252) üzenetére


Smiley
őstag

Pontosan, gondoskodjon a TCP protocol a programozo helyett, ezert lett kitalalva, ennyire alacsony szinten.

(#124247) bajnokpityu: OS-ek kozul csak a UNIX/Linux vilagot ismerem, es en az OS X-et tartom ebbol a szempontbol legjobbnak, hozzateszem hogy tobb mint 12 eve csak ilyet hasznalok, ettol persze lehet a Windows is nagyszeru, csak nem ismerem/hasznalom es igy nem is tudnek objektivan velemenyt mondani rola. Az biztos hogy van kulonbseg windows/osx alatt ha csak a hang reszet nezzuk egy valamire valo hangkartyaval. Nalam a maya44e maskepp szol windows alatt, nekem ennyi az osszes tapasztalatom. A melyik a jobb kerdesre mindig azt szoktam mondani, hogy az amit az ember ismer es tudja hasznalni, ha meg fanatikus akkor meg ugyis gentoo-t hasznal. :)

(#124251) Patice: Ezert irtam, hogy a DLNA valoszinuleg UDP, es ott lehetseges csomagvesztes. En nem vagyok hive a stream-nek, meg a direct play-nek sem, ettol fuggetlenul sokan hasznaljak a kenyelmi funkcioi miatt, es itt lehetseges hogy van elonye ezeknek a "high end" ethernek kabeleknek. Utanaolvasok majd, pontosan milyen protokolon kommunikal, es hogyan kell hasznalni, aztan irok hozza egy mini DLNA kliens-t es egy checksum majd mindent elarul, ha szigoruan csak a direct play-t nezzuk.

Szerintem is nagyon off, csak eddig nem beszeltem olyan emberrel aki hasznalt volna ilyen kabelt.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#124259) Patice válasza Smiley (#124258) üzenetére


Patice
nagyúr

Ha kész vagy azzal a DLNA klienssel, akkor én személy szerint kíváncsi lennék, hogy mit tud zenével. A hálózatos lejátszás híve vagyok. :R

Ebben a topikban nem lesz off. ;)

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#124260) bajnokpityu válasza Mezga Aladár (#124254) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Igen, de akkor eggyel több feladata, processe van (vagy inkább még több) a lejátszónak.
Szerintem ezért terjedt el az upnp, itt minimális dolga van a streamernek.
Még egy kiherélt windowson is fut vagy 40process, streamernek meg 2-3 process is elég, tehát analógosabb tud lenni, kevéssé darabos. nomeg IRQ is kevesebb kell, ami szintén a folyamatosabb irányba viszi el a működést. Remélem jó szakszavakat használok :)

Smiley: amig PCről zenéltem nekem is az Osx jött be hangra legjobban. Akkor még nem volt win10, csak server 2012, és néhány linux (RT is megvolt) és Osx-et is tövább lehetett herélni.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#124261) Dorian válasza bajnokpityu (#124260) üzenetére


Dorian
félisten

Szabó Zoli most azért építi Linux alapon az audio PC-jét, mert talált vmi olyan Linuxot, ahol csak 4 process fut zenelejátszáson kívül.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#124262) Patice válasza Dorian (#124261) üzenetére


Patice
nagyúr

Szabó Zoli szvsz. elolvasta a zenelejátszós fórumot itt a PH!-n. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#124263) Dorian válasza Patice (#124262) üzenetére


Dorian
félisten

Nem hiszem, mert nagyon nem R-pi-ben gondolkodik :))

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#124264) Patice válasza Dorian (#124263) üzenetére


Patice
nagyúr

Én sem arra gondoltam.

Voyage MPD bármilyen PC-re felrakható. :U

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#124265) Mezga Aladár válasza bajnokpityu (#124260) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Semennyivel nem fut több folyamat.
Inkább az a hálózati user konfig hiánya miatt szeretik az upnp/dlna.
Sz Z rátalálhatott a voyage-mpd re.
Kiváncsi leszek lesz valami új ötlet?

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#124266) Dorian válasza Patice (#124264) üzenetére


Dorian
félisten

Nem értek hozzá. Zoli "AudioPhile Linux"-ot emlegetett

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#124267) Mezga Aladár válasza Dorian (#124266) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ha ez azonos ezzel a disztróval akkor, az nem annyira jó hangú alsa felületen.
A voyage-mpd 3 process fut. Az sshd és top mínusz.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#124268) bajnokpityu válasza Mezga Aladár (#124267) üzenetére


bajnokpityu
félisten

de abba az egy processbe beleraktak mindent, hw kezelést, mindent. ez sztem még rosszabb,mint a sok kisebb process, ez sztem semmi előrelépés, mert ugyanúgy darabosan fut. nomeg ha PCre rakod, akkor ott egy nagy rakás megszakitás, amik totál fölöslegesek.
olyan nincs, aminek semmilyen felülete nincs, csak bejön lanon upnp csomag, és kimegy spdif, csak egy fajta hardveren fut, amiből minden kompatibilitási izét kinyirtak, kis frekis ramokon megy?
mert amig több cuccal kompatibilis kell legyen, addig nincs teljesen optimalizálva. és meg is érkeztünk a gyári streamerekhez, ezt kéne elérni.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#124269) Mezga Aladár válasza bajnokpityu (#124268) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

ugyanúgy darabosan fut.

Kipróbáltad, meghallgattad?

nomeg ha PCre rakod

Alix és wrap lapokon is fut. :)

Az mpd csinálja a lejátszást, az irq21 az usb kimenet, az irq40 az ethernet. A fájlrendszert csatolja a belső tárhelyre induláskor. Az összes folyamat memóriából fut. A teljes lejátszás 10/20 % prociterhelés mellett megy egy 1.1 Ghz atom procin.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#124270) hétalvó válasza Nemir Ombe (#124232) üzenetére


hétalvó
addikt

aki ismer tudja, hogy nálam se sok különbség 2 hdmi kábel között, de ez inkább csak a kivetítőm átka, ami végülis nem az, mert spórolt nekem sokat, de barátaimnál van látható különbség és igen még, ha megfordítod akkor is más.

hangra nemigazán használok hdmit!!! ott nálam koax vagy analóg amit tartok valamire.

nem bonyolult kell venni egy 2 kimenetes bd lejátszót és lehet tesztelni szépen.

azért élesség, színtelítettségbeli különbségek nálam is kijöttek.

amiben viszont hiszek az a komoly vga kártya, nálam sokat hozott. GTX750 majd most GTX960.

ami nagyon érdekelne az pl egy teszt i7 vs mondjuk celeron és a hang viszonya :) de ez maradjon mítosz egyenlőre...

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#124271) #75912448 válasza bajnokpityu (#124243) üzenetére


#75912448
törölt tag

Addig költsön amíg nem vesz el, hiszen álláspontom szerint hozzáadni nem fog. Lényegében minden negatív folyamatra van hangsugárzó kábel esetén sablon válaszunk, merre mozdulunk ha magasba húz, keni a közepet és mehetünk a végtelenségig. HDMI-vel csak elvenni tudunk, jobbra-balra mozogni nem igazán, szvsz. Ha visszahozzuk a képet és valamiért előrelépés van cserénél, az annyit jelent, hogy az előző elvett, magyarul kb szar volt. Na mindegy, majd visszatérünk rá ha megküzdöttél néhánnyal, ne az én agymenésem befolyásoljon. :DDD

(#124260) bajnokpityu

Az a 40 process már csak 25 környéke, és most mivel BD3D lejátszásra már nincs szükség PDVD-re, még tovább csökken. Igaz nekem lassú munka tovább érsz alapon kb 4 hónap volt rendbe tenni. :) Most már szól úgy mint az előző, kb eléri a minimal Servert, de az a néhány folyamat mozigépként üzemelő vasra nem fog túl nagy hatást gyakorolni. Csak a pontosság kedvéért... ;)

Audio PC-t leviszek éppen 20 alá, de nagyon halkan megjegyzem Windows és audio PC szvsz tévút. Már ki is tárgyaltátok miért, ahhoz szoktam hasonlítani kb, mintha teherautóval akarnánk F1 futamot nyerni.

(#124272) Ear001 válasza Dorian (#124261) üzenetére


Ear001
addikt

Talán azért, mert egy Wines géppel már nagyon sokadik versenyző lenne a piacon?

(#124273) bajnokpityu válasza #75912448 (#124271) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Végig egyetértek :)
én se hallottam olyan istenigazából jó hangú PCt. voltam már 2M értékű éveken át fejlesztett géppáros előtt, és természetességben, folyamatosságban eléggé elmaradnak. össze-vissza effektezett, kompresszált hangból meg egyébként is kinőttem, bőven elég kár, amit a hangmérnökök elkövetnek.

Ahogy lesz végre piaca a komoly filmes médiaplayereknek (konkrétan fejleszteni kéne chipeket), akkor ott is meg fogja verni a PCt a dedikált lejátszó. Csak sajnos ilyet fejleszteni sokkal több lé, mint sztereo cuccot, piac meg szerintem nicns felkészülve erre, szóval ez marad vágy még egy darabig. Addig nekem is böszme gép lesz a mozi eleje 300W fölötti fogyasztással.

Ezzel együtt nekem szimpatikusak ezek a diy megoldások, műszakilag tetszik a DIYerkedés,

Ear: biztos van ilyen aspektusa is a választásnak, de mondjuk a windowsok is pénzbe kerülnének.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#124274) #75912448 válasza bajnokpityu (#124273) üzenetére


#75912448
törölt tag

Ja, megverné - audioban végképp -, és persze nincs is ezen semmi bonyolítani való. Azért PC alapú a mozigép, mert jelenleg nincs jobb. Amint lesz... DIYerkedni pedig valóban nem rossz. ;) Amit ma bele tudunk tolni, hasonló minőséget tömeggyártásban és kereskedelmi forgalomban kb 4-8e euró környékén lehetne árulni felhasználói szokásokhoz igazítva. Gyártás, forgalmazás, reklám, blabla. De egyelőre nem lehet, többek között szoftveresen előrébb járunk, és nem utolsó sorban töredékáron megvalósítjuk. Amit ma szoftverrel megoldunk, jelenleg bolti cuccokkal csak további hardverelemek bevonásával lehet.

(#124275) #75912448 válasza #75912448 (#124274) üzenetére


#75912448
törölt tag

Úgy helyes többek között szoftveresen és hardveresen is előrébb, de szerintem sem lesz ez mindig így. Most ráadásul mozis tech bumm előtt járunk, ha a 4k UHD 10bit HDR 48/60fps vonalat nevezhetjük annak.

(#124276) Tarlóbetyár


Tarlóbetyár
tag

Üdv mindenki! Gondoltam megosztom veletek, pontosan ma két hónapja vettem egy Q acoustics 3050-es hangfalszettet aminek a jobb front oldali magas hangszórója eddig bírta, megadta magát, azért érdekes, hogy csak ennyit bírt úgyhogy most garis szervíz! Pedig nagyon kergetve sem volt a dolog épp azért hogy bejáratódjon rendesen! :Y :W

(#124277) Ragadozó


Ragadozó
Ármester

Sziasztok!
Sajnos még nem volt szerencsém ilyenhez: Marantz AV 8003. Valakinek tapasztalat? Ha minden igaz kapok egy ilyet kölcsönben, de kíváncsi vagyok a véleményetekre...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#124278) Nemir Ombe válasza Ragadozó (#124277) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Nálam volt egy darabig,semmi rosszat nem tudok mondani róla. Rendes “felső kategóriás Marantz hang” jön ki belőle,nálam szolgáltatásban volt “kevés” hangban rendben volt.

Még annyi,hogy a “hozzá való” végfok az adatok ellenére elég “kevés” hangerőben.

Hmm ....

(#124279) BBéci válasza Nemir Ombe (#124278) üzenetére


BBéci
titán

Melyik végfokra gondolsz?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#124280) z123456789 válasza Ragadozó (#124277) üzenetére


z123456789
addikt

Tapasztalat nincs, de ez valami csoda, hogy nem hajóablak van rajta hanem normális kijelző panel. :C

(#124281) BBéci válasza z123456789 (#124280) üzenetére


BBéci
titán

Az a kajütablak nem annyira régen jutott eszébe valamelyik belőtt tervezőnek. Processzorokon szerencsére sosem volt olyan.

(#124278) Nemir Ombe
Gondolom az MM8003-ra. Csatornánként 140 W (20-20000 Hz, 8 Ohm, 0,08 % THD)

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#124282) Sefter válasza BBéci (#124281) üzenetére


Sefter
veterán

Nagyokon az (is) van...8801-8802

Psn ID: sefter_hun

(#124283) BBéci válasza Sefter (#124282) üzenetére


BBéci
titán

Volt nálam 8802, írtam róla, mégsem úgy emlékszem rá, mert állandóan lenyitva tartottam az előlap ajtaját.
Szóval tévedtem. :B

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#124284) KovyBoy válasza liszi70 (#124229) üzenetére


KovyBoy
tag

Ma en is nekialltam kabelt forrasztani, felkerult 2 par ezustozott dugo. Ahogy a KaCsa-nal mondtak, valoban jo dolgozni a 2%EZON-nal, a javasolt 350-380 fok kozott kivaloan dolgozhato 4 mm-es kabelre, azonnal korbefutotta, stb.

(#124285) atika88


atika88
senior tag

Sziasztok!

Adott egy Denon X4100 erősítőn egy Lektor 6/LCR/2 5.0 és egy SVSound SB-2000 aktív mélyláda (a mélyládára LFE in-be jön a kábel, LPF tekerő LFE-re állítva, hangerő tekerő 60%-on, phase 0)

Erősítő beállításaiban...
...a "Crossover" menüben ALL 80Hz-re állítottam (minden 5.0 hangfal egyébként small-ra állítottam!)
...a "BASS" Mode: LFE-re állítottam (+Main szükséges egyáltalán?) és az itt még szereplő LPF (LFE) értéket pedig 120Hz-re

Rendben van ez így? Hol lehetne kötekedni a beállítási értékeimmel? :F
Úgy olvastam, hogy ezek így nagykönyves ajánlások sacc/kb! :K

[ Szerkesztve ]

(#124286) BBéci válasza atika88 (#124285) üzenetére


BBéci
titán

Rendben van.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#124287) Acheron


Acheron
őstag

Sziasztok!
Nemrég az elromlott Thomson HM helyett egy AVR-3310 -es Denon erősítőt szereztem be. 3D -re és 4K -ra nincs szükségem, viszont hálózati elérést szerettem volna, így jött képbe a típus (no és épp jó áron hirdettek egyet viszonylag közel) Maga a készülék nagyon tetszik, minden funkciója tökéletesen működik, jó vétel volt. Hangfal szett viszont nincs még hozzá ( a Thomson bögre szettjét kötöttem rá, persze sub nélkül, merthogy az passzív - lehet érte kövezni :) ), lassan hozzáfognék ennek a beszerzéséhez is. Nagyjából belőttem azt a hangfal minőségi szintet, amit szeretnék megcélozni, a lehetséges típusok közül pedig első körben a Dali Lektor sorozata mellett tenném le a voksomat. Ehhez kapcsolódóan adódik egy kérdés: mennyire jó párosítás ez az erősítő egy Lektor 6 front, center és L 1 háttérből álló rendszerhez? Korábban jeleztétek, hogy 4xxx sorozatú Denon illenék ehhez a szetthez, de ha már úgy alakult, hogy a 3310 lett az utód (aminek a közvetlen elődje, ha jól tudom a 2809 volt), próbálom belőni, hogy "kicsit, vagy "nagyon" alul méretezett -e az erősítő?

Ha minden jól megy, a jövő héten tudok használtan szerezni egy pár fekete Lektor 1 hátteret. (Sajnos az eddig nézett fekete Lektor 2 -kről lecsúsztam) 20+ négyzetméteres nappaliban viszont kicsit tartok tőle, hogy az 1 kevés lesz, főleg ideiglenes frontnak. De hát a használt cuccok ilyenek, mifelénk nemigen árulnak ilyesmit, így vagy elhozom jövő héten az 1 -est, vagy várok egy hónapig, míg legközelebb BP -re megyek (remélve, hogy lesz eladó).

A többi részt (front, center, sub) kb havi elosztásban fogom tudni beszerezni (már ha épp lesz használtan) - csak azt nem tudom mikor tudom elkezdeni, sajnos tettem egy felelőtlen ígéretet ezzel kapcsolatban a páromnak :O .
Mindenesetre az első lépések megtörténtek a rendszer építés rögös útján - ki tudja, hova jutunk pár év múlva :)

[ Szerkesztve ]

(#124288) Gabesz26 válasza Acheron (#124287) üzenetére


Gabesz26
senior tag

A Streamaudio-nál elég komoly akció van a Lektor 2-re (70e/pár)

(#124289) Nemir Ombe válasza BBéci (#124281) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Erre gondoltam,a ráírt adatok ellenére igencsak fel kellett tekerni a hangerőt.

(Hang)minőségben teljesen rendben voltak,az “erőt” keveseltem/tük.

Hmm ....

(#124290) dunkel válasza bajnokpityu (#124273) üzenetére


dunkel
őstag

én se hallottam olyan istenigazából jó hangú PCt. voltam már 2M értékű éveken át fejlesztett géppáros előtt, és természetességben, folyamatosságban eléggé elmaradnak

Le Présance PC-ről van szó, amitől egyébként mindenki seggreült eddig?

(#124292) Acheron válasza Gabesz26 (#124288) üzenetére


Acheron
őstag

Az tegnapelőtt volt (utolsó öt pár, dió), tegnapra el is fogyott. Tényleg jó áron volt, annak ellenére is elgondolkodtam rajta, hogy kifejezetten feketét szeretnék venni (az megy mindenhez). Ilyen ár mellett viszont nincs idő gondolkodni, mint az ábra mutatja. :)

[ Szerkesztve ]

(#124293) BBéci válasza Nemir Ombe (#124289) üzenetére


BBéci
titán

Az MM8077 volt nálam pár hétig, arra csatornánként 10 wattal többet adnak meg és valóban nem tűnt brutális erejűnek, de csak azért, mert a méretét nézve többet várna az ember. A kombájnok többségénél bőven erősebb és árkategóriájában sem vall szégyent. A hangja pedig szuper, elfogadnám, sőt, a kistesóját is, mert nekem elég 5 csatorna.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#124294) xxlongikaxx


xxlongikaxx
aktív tag

Egy kerdes, van a klipschnek meg tobb gyartonak is ez a fajt hangszoroja a sorrundoknak:

Ez miert jobb, es hogyan kell bekotni? ket hangfalkent vagz egykent? Es mi a lenyege?

koszi

(#124295) Nemir Ombe válasza BBéci (#124293) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Hát nem tudom, egy 7009 szólt mellette/előtte/utána és hangerőben nem nagyon fedeztünk fel különbséget, pedig az "egybevas". Az is lehet amit írsz, hogy a "megjelenése" miatt vár(na) többet az ember, de ki tudja .... a minőségével valóban nem volt gond, csak a szolgáltatások felett járt el kicsit az idő, de ez meg egyénfüggő.

Mindenesetre a proci egy jó hangú darab, főleg a "pár darabos volt akciós" áráért. (280.000Ft volt az utolsó kifutó/bemutató darabok ára)

(#124294) xxlongikaxx

Ha kicsit visszaolvasol, nem rég volt szó "ezekről" egy Quadral szett kapcsán.

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#124296) robi-k válasza xxlongikaxx (#124294) üzenetére


robi-k
őstag

Ezt bipolnak hívják, de vannak dipolok is. Ugyan úgy kell bekötni, mint bármely más hangsugárzót.
Itt egy német nyelvű videó, ami elmaggyarázzza a bipol, dipol vs. klasszikus hangsugárzó közti eltérést.

(#124297) Quetz


Quetz
őstag

Most találtam egy mérés összefoglalót a különböző szobakorrekciós rendszerek hatásáról, gondoltam titeket is érdekelhet.

(#124298) Toobee válasza dunkel (#124290) üzenetére


Toobee
veterán

Az még nálam is járt régebben. Nem tudom ki mitől ájult el, én semmi extrát nem hallottam.

https://barbieripnk.hu/

(#124299) Tamoo válasza Toobee (#124298) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Melyik? Milyen tápos? Milyen usb kártyás?
Van jó pár variáció. Van már nekik is saját tuningolt usb kártya, nem PP-al szerelik. Sokan belevágtak mostanában ebbe a bizniszbe. Már Bodor Ferinek is van usb kártyája.

Én egyelőre kivárok .... :D Megvárom amíg lecseng a kezdeti lelkesedés.

[ Szerkesztve ]

(#124300) Toobee válasza Tamoo (#124299) üzenetére


Toobee
veterán

Még tavaly, mikor mindenük kínai feljavítás volt.

https://barbieripnk.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.