Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43402) Zamma válasza membrandj (#43398) üzenetére


Zamma
őstag

Mivel nem vagy megelégedve? Hang, hő?

(#43408) DravenMoral válasza membrandj (#43398) üzenetére


DravenMoral
senior tag

Várj, most nézem, hogy mit írtál. Az a gépház, amit te használsz, teljesen beépített eleje van? Csak oldalt-és alul megy ki a levegő?
Ott viszont ebben az esetben tényleg jobb az, ha az első 3 venti befele szív, mert ha kifele fújnak, akkor valamennyi meleg levegő vissza fog jutni a gépházad belsejébe. Nehezebben fog tudni távozni így a benti levegő. (A procihűtésed is előlről szívjon hátrafele)
Ha olyan nyitott, porszűrős lenne az eleje a háznak, mint nekem az eddigiek, akkor jobb az én megoldásom. Rendben, na ezt tényleg benéztem, ezt belátom!
A te esetedben az a jobbik, ha az első 3 venti befele fúj, a hátsó-proci mögötti, illetve a két felső venti pedig kifele szív. Bár őszinte leszek, szerintem nincs értelme berakni egy ventit a gépház elejéhez eső oldalt lévő fölső helyre, mert így lesz ott egy venti, ami a processzortól szívja el a levegőt folyamatosan. Azaz a procihűtésnek nagyobb fordulaton kell mennie ahhoz, hogy kapjon elég levegőt a borda a hűtéshez. Próbáltam már ezt a módszert is, nekem biztosan hangosabban ment a procihűtés.

[ Szerkesztve ]

(#43409) membrandj válasza Zamma (#43402) üzenetére


membrandj
nagyúr

Szia!
Kapni fog a gép egy m2 ssd-t és próbálom a környezetét egy kicsit jobban hűteni, de alapvetően a csendesebb működés lenne a cél. Az első venti pl szabályozatlan, bár alacsony fordulaton is megy.
DravenMoral: Az előlap oldalán vannak lyukak és az alján, de nem túl nagy és nem túl sok.
2 ventinek van hely, egyelőre 1 gyári van ott.
Fentre nem tervezek rakni, mert kicsi a ház és szerintem bezavarna, illetve a légáramot is erősen rángatná.
Elől lenne 2 p12 pwm pst és hátul 1 p12 pwm pst. A hűtő pedig Thermalright Assassin King 120 SE lenne.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#43410) DravenMoral válasza membrandj (#43409) üzenetére


DravenMoral
senior tag

Értem. Ebben az esetben inkább előlről fújjon be 2, az a hátsó pedig kifele szív. Ennek rendje módja szerint pedig a procihűtő is előlről szívjon. 3ventivel biztosan ez lesz a legjobb módja a légszállításodnak.
Nem lesz problémád a sima p12 pwm pst ventikkel.
Nem mondom, hogy noctua minőség, de az ára tükrözi, illetve senki nem állítja. Viszont amennyiben mennek, több, mint kiválóak. 1200rpm-ig teljesen csendesek.
800rpm fölött én abszolút nem hallok semmiféle morgást sem a csapágyazásukban, de alatta is csak egy nagyon kicsit hallatszik, nem zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#43411) membrandj válasza DravenMoral (#43410) üzenetére


membrandj
nagyúr

Köszi!
Azt nem tudom még, hogy a gyárihoz képest mennyivel lehet csendesebb, hatékonyabb?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#43412) Zamma válasza membrandj (#43411) üzenetére


Zamma
őstag

Beszívó ventiknek Adata Vento Pro-t ajánlok, mert gyenge a házad szellőzése, ebböl 2 mehet elölre. Ez bár nem olcsó (5800-6000 Ft), de cserébe statikus nyomásban, légszállításban és halkságban is komoly versenyző, gyakorlatilag Noctua szint - csak fele áron! Ezen felül szintén sorbaköthető modell, mint a PST-s Arcticok.
Kifúvónak ajánlom inkább csak a P12 PWM PST-t, de hárulra és fentre is havaslom hogy tegyél 1-1 db-ot belőle.

(#43413) membrandj válasza Zamma (#43412) üzenetére


membrandj
nagyúr

Köszi!
Ez inkább 9-10k, ha ebből kell 2, akkor már inkább eladom a házat és veszek egy komolyabbat 30k-ért.
Arról tudunk valamit, hogy ezek a zalman ventik mennyire értelmesek akár a p12-höz képest?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#43414) DravenMoral válasza membrandj (#43413) üzenetére


DravenMoral
senior tag

Próbáld ki őket. Nem gondolom, hogy erőben van olyan jó, mint az artic, de lehet, hogy tévedek. Az olcsó házakba a létező leggagyibb ventiket szokták rakni, csak hogy legyen bennük.

(#43415) Grózi válasza membrandj (#43413) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ha tényleg a jó szellözés a cél akkor az első,hogy kicseréled azt a házat-semmilyen szempontból nem egy minőségi darab.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#43416) Zamma válasza membrandj (#43413) üzenetére


Zamma
őstag

Véletlenül rátaláltam a procihűtős topikban az ott leírt konfigodra - bár ide is betehetted volna, mindjárt precízebb választ kaphattál volna a szenvedés helyett -, nem tudom milyen ssd-t tervezel venni (vagy akár meg is van), de javaslom hogy ne attól tedd függővé hogy merre fejlesztessz.
Pontosan tudom hogy miről beszélek, ebbe a hibába én is korábban beestem... Gyengén szellőzik a házad, melegszik az ssd-d (vagy fog?) akkor tényleg új ház - és hűvösebb ssd kell, nincs más megoldás. Az meg hogy topflow hűtőt raksz egy ilyen házba csak nehezíteni fogja a dolgodat, mert a megrekedt meleg levegő - egy idő után - telíteni fogja a gyatra szellőzésű házat... 2 ventis torony hűtő kavar elég szelet hogy kimehet hátra/felülre a meleg, az ssd-re meg vegyél egy normális bordát, vagy mókolj felé egy irányzott ventit.

A házhoz kapott ventiknél a P12/P12 Max csendesebb, de nem fogja megoldani a problémádat.

(#43417) blp85 válasza membrandj (#43413) üzenetére


blp85
aktív tag

A Zalmanba rakott ventik szerintem soha nem voltak a hűtés csúcsai, beletették, hogy legyen benne, de kb. ennyi.
Véleményem szerint a Zalman a kinézetre megy, nem a praktikusságra.

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#43418) Sonja válasza Zamma (#43416) üzenetére


Sonja
veterán

Mit gondolsz a #43400-as hozzászólásomra? :F Esetleg csináljam úgy, hogy hátra, meg felülre tegyek P12 Max-ot (1 hátul, 2 meg felül), beszívónak a HDD-k előtt meg 2 Vento Pro-t? :B

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#43419) dav<3


dav<3
tag

Sziasztok!

Keresek 140mm-es 30mm vastag ventit, radira, azaz nagy statikus nyomással kellene, bár ha jól tudom főleg radikra terveznek 30mm vastagot. Találtam egyet, ami az Antec Storm T3, nagyon jókat is írnak róla, csak itthon nem lehet kapni...

Előre is köszi a segítséget! :R

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#43420) Zamma válasza Sonja (#43418) üzenetére


Zamma
őstag

Azt gondolom hogy amit látok itt, kevés az információ tőled. Meg hogy pár nap és nagyot fordult a világ, Arcticot meg nem veszel soha.. :))
A te gondod nem venti probléma úgy látom, hanem léghűtési bibid van. Javíts ki ha tévednék...

A problémádra a válasz gyorsan megérkezik, ha ezekre válaszolnál:
0. Mi a pontos konfigod (cpu, vga, hdd-k száma) + mivel hűtöd jelenleg
1. Lőjél már fotót légyszi a házad belsejéről.
2. Írd le pontosan hogy mi a problémád és mivel (hang, hő, upgrade, stb).

Elölre nem rossz ötlet a P12 Max, de lehet hogy még így is kevés lesz. 1100 fölött meg szerintem ne járasd, mert a szomszéd esetleg azt hiszi drónnal játszol otthon...

(#43421) Sonja válasza Zamma (#43420) üzenetére


Sonja
veterán

Bepróbáltam ezt az Arctic-ot, mert olcsó, de majd kiderül 6-10 hónap múlva. F14-ek is utána kezdtél el a morgást. :P :D

0 - AMD Ryzen 7 5800X (PBO2 bekapcsolva) + Noctua NH-D15 chromax.black, 32GB RAM, ASUS TUF GeForce RTX 3060 Ti OC GDDR6X, 6 HDD + 4 SATA SSD + 1 M.2 SSD - ez utóbbi alapból hűtőbordás, mindezt 5db Arctic F14 hűtötte eddig (2 elől, 2 fent, egy hátul). 10V-on járattam ugye őket, mert úgy volt elég légszállítási mennyiség. Végülis nem volt olyan hangos, amíg nem kezdtek el morogni. :(
1 - Tessék, [kép]
2 - Csak a hang a probléma, a hűtés rendben van.

Viszont 1500rpm alatt alig szállít levegőt a P12 Max. Legalábbis számomra az elég kevés. Így ~1950rpm-en elegendő a légszállítási mennyiség.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#43422) Zamma válasza dav<3 (#43419) üzenetére


Zamma
őstag

Antec az EU-ban is elég ritkaság, Stormból is csak 120-as modell [link] ...

Ezt a 30 mm dolgot szerintem engedd el, mert sok falba ütközhetsz emiatt...

Toughfan 14-et ajánlom (25 mm) - illetve a Kaze Flex 140 Square-et (27 mm), mert bár gyengébb, de csendesebb is némileg.

(120-asban persze instant buy a Phanteks T30 -amely itthon kapható - vagy a Mobius 120 OC.)

(#43423) dav<3 válasza Zamma (#43422) üzenetére


dav<3
tag

Milyen falakra gondolsz?

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#43424) Zamma válasza Sonja (#43421) üzenetére


Zamma
őstag

Dupla golyóscsapágyas a P12, nem valószínű hogy zajosodni fog.

Hát igen, szerény 6 HDD-vel megértem hogy gondjaid vannak... :U

Elölre tutira 2 db 140-es Toughfan 14-et ajánlok. Bár nem olcsójános, viszont ststikus nyomásban és légszállításban is komoly darab.
Ha úgy tudnád ritkítani a hdd-k közti helyet hogy fel tennél 2-őt a dvd-cd drive bay-hez akkor a légáramod nagy szintet lépne. Azaz úgy alakítsd ki lent, hogy mindíg legyen 1 szabad hely 1 hdd után. A ház alján lévő lemezre is raknék - ha fér - egy Toughfan 14-et. Esetleg megemelém emiatt a ház lábait úgy hogy kb. 4-5 centi legyen a rés a ház aljánál.

(#43425) Zamma válasza dav<3 (#43423) üzenetére


Zamma
őstag

Úgy, hogy sehol nem tudsz olyat venni, de legalábbis nem az EU-ban...
Mellesleg nekem is NR200-am van, a sima. :U

[ Szerkesztve ]

(#43426) dav<3 válasza Zamma (#43425) üzenetére


dav<3
tag

Egyébként magáról az Antec Strorm T3-ról van valami vélemény 140mm-es kivitelben 45mm vastag radiátorra?

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#43427) Zamma válasza dav<3 (#43426) üzenetére


Zamma
őstag

(#43428) Sonja válasza Zamma (#43424) üzenetére


Sonja
veterán

No igen, csak előre 1db 14cm-es ventit tudok tenni. Eddig se lehetett volna igazából így, hogy a HDD keret benne van, csak megoldottam, cserébe az egész ház rezgett. :( Szóval előre is 2 db 12cm-es ventit vennék. Tehát előre 2db XPG Vento Pro menne (ez még árban belefér), hátra 1db P12 Max, míg fentre 2db P12 Max. Így gondoltam megoldani. Ja, és akkor még megoldom, hogy a HDD-k szellősebben legyenek, amennyire csak tudom. A HDD-k maradnak ott, mert minden képpen aktív hűtés kell nekik, nem szeretem ha nincs.

Mit gondolsz erről a vastagított ötletemről? :F :B

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#43429) Zamma válasza Sonja (#43428) üzenetére


Zamma
őstag

A házadról a gyártó azt írja hogy eleve 140-es jár hozzá elölre + lehet még egy 120/140-es.

Én a felrakandó hdd-et nem úgy képzeltem el hogy nincs aktív hűtésük (csak nem fejtettem ki), továbbra is azt javaslom hogy 2 db-ot tegyél fentre és mókolj hozzá egy ventit ami szív elölről

Ja, és a ház ajtaját természetesen vagy vedd le vagy használat közben hagyd nyitva...

A vastagított rész nekem már most is jó (én 2 db P12 Max-okat használok). Hogy neked is, az majd kiderül... :)
Kifújónak én túlzásnak tartom, de te tudod. Alulról szívó ventit is mindenképp tennék...
A VGA nagyon hálás lesz érte és végre lesz légmozgás a házadban is...

(#43430) Sonja válasza Zamma (#43429) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, ezt írja. Csak azt nem írja, hogy ez csak akkor lehetséges, ha az alsó 4HDD-s fakkot elteszem messzebb, vagy kiveszem.

Ház ajtaját? :F Ezen nincs ajtó, valamit nagyon nem jól látsz.

Eddig is volt légmozgás, nem erről szólt az eddigi kérdésem.

Mindegy hagyjuk inkább.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#43431) DravenMoral


DravenMoral
senior tag

Srácok, nekem ez az Artic P12 pwm Pro új, még nem találkoztam vele. Mit tud egy Artic P12 Bionx ventihez képest? (Hang, valós teljesítmény, légszállítás többlet) Ugyanis a Bionx drágább nála, az van az Artic toronyhűtésén is.

[ Szerkesztve ]

(#43432) Zamma válasza DravenMoral (#43431) üzenetére


Zamma
őstag

Hol találkoztál Pro verzióval, tudnál valamit linkelni? P12 MAX-ról van tudomásom kb. egy éve... Vagy a sima P12 PWM-re gondolsz?

(#43433) Rowon válasza DravenMoral (#43431) üzenetére


Rowon
veterán

Szia,

P12 Max, ahogy Zamma is írja. Nekem elég az, hogy mototzajt sem hümmögést nem tapasztaltam nála. Most egy LGA 775-ös procihűtőre raktam fel, teljesen jól keveri a szelet és hangja is annyi van csak, mint lennie kell. Persze még mindig nem egy Noctua, de ~3k forintért jó vétel.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#43434) DravenMoral válasza Zamma (#43432) üzenetére


DravenMoral
senior tag

Max, igaz. Nekem, mint egyszerű, jóvérű paraszt embernek egy és ugyan az a pro és a max. ;)

Rowon:
Köszi, következő házamba biztosan fogok venni egy szettel belőle, a mostani rgb-s artic hűtéseimet pedig eladom a fenébe..
Mostanában nagyon meguntam a bármilyen fényt is, ami a géptől jön.
Hangra pedig hangosabbak kicsivel, mint a sima p12 pwm verziók.
Bár eddig még nem morogtak, és 1300rpm-ig teljességgel elfogadható a hangjuk.

[ Szerkesztve ]

(#43435) Zamma válasza Rowon (#43433) üzenetére


Zamma
őstag

Tényleg nem rossz ez a venti ezen az áron - tegyük hozzá hogy reméljük a P12 Max-al nem lesz soha többé QC gond - mint a debütációkor... ;)

Már kapható 2 hete az 5-ös pack is - bár nem jön így se ki olcsóbban darapja...
Remélem hogy ez csak egy gagyi árazás + rossz euró/forint váltás eredménye, mert ez így édes kevés lesz.

(#43436) Rowon válasza Zamma (#43435) üzenetére


Rowon
veterán

Nem tudom, de láttam a YT-on elrettentő videókat... ritmikus motorzaj, zümmögés, stb... Én is félve vettem meg őket és tartok tőle, hogy egyszer előjön.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#43437) Zamma válasza Rowon (#43436) üzenetére


Zamma
őstag

Láttam én is azokat, gyári hibásak mind az első szériából. Ne izgulj, ezek dupla csapágyas cuccok, nem véletlen a 6 év gari...

Azt gondolom hogyha fix fordulaton használja az ember cirka 8-10 évet bírniuk kell - legalábbis ahogy én használom ~465 RPM-el. :U

Neked a procin mekkora fordulaton pörög?

(#43438) Rowon válasza Zamma (#43437) üzenetére


Rowon
veterán

Kb. így néz ki a történet: [link] A fordulatszámot nem próbáltam még állítani, mert úgy vagyok vele, hogy nincs értelme. Hangszigetelt ház, szinte nem is hallok belőle semmit. XP-vel nem tudom működik-e a Fan Control, majd ránézek.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#43439) Zamma válasza Rowon (#43438) üzenetére


Zamma
őstag

Meglep hogy 1300 RPM nem nagyon hallható ezek szerint.

Egyébként:
Te használsz Windowst is? :D Ha tehetném a mai napig XP-t használnék...
És MX Linuxot... :K

(#43440) Rowon válasza Zamma (#43439) üzenetére


Rowon
veterán

Ez a DDR2-es gép offline, csak retrózni raktam össze, ezért elfér rajta az XP. A fő gépemen Debian van Win10 dual boottal. Winen egyedül játszani szoktam, Debianon meg minden mást. Debianon is játszottam kb. 1 évet, csak egyenlőre nem találtam az MSI Afterburnerhez funkcióban hasonló szoftvert Linuxra. Van a Core CTRL, ami elég jó, de mégsem ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#43441) Zamma válasza Rowon (#43440) üzenetére


Zamma
őstag

Bocsánat a full offért, én ezzel zárom a témát:

Ezeket próbáld ki, hátha...
MangoHud
GreenWithEnvy

(#43442) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Az normális, ha a P12 PWM és F14 PWM rendre 30 és 29% vezérlésnél kezdenek felpörögni és ilyenkor 780, illetve 510 RPM-en pörögnek? Mikor keresgéltem, úgy vettem ki, hogy ezek 200 RMP-ről indulnak? (ASUS B550-E lap vezérli Fancontrol v172-vel.)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#43443) blp85 válasza janos666 (#43442) üzenetére


blp85
aktív tag

Igazad van, hogy 200 RPM-ről indulnak, de mihez van a Fancontrol belőve (ha abban van valami állítva, akkor annak megfelelően lesz vezérelve, és nem az alaplap, hanem a program vezérli)?

Nálam pl. a GPU Hotspothoz van beállítva, és annak megfelelően vezérli.

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#43444) janos666 válasza blp85 (#43443) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A P12-t egy ventivel felfelé néző félpasszív táp tetejére tettem, mert a jelenlegi fogyasztással ki/be kapcsolgat a belső ventije, és hangosan indul. Az F14-et egy nagy IFA hűtőradiátor elé tettem (sokáig passzív radi volt, de ez is kezdett túlterhelődni nyáron).
Mindkettő 4 PIN-es alaplapi csatin van, és mindkettő vezérlését a CPU hőfok függvényében szabályzom görbével.
A FanControl csinált egy első futtatásos kalibrációt, de kb. csak annyit, hogy hány ventillátort és szenzort lát, illetve melyik venti reagál a vezérlésre és melyik milyen néven fut.
Először olyan _/- alakú görbét készítettem, ami 70°C-ig 0%, 90°C-tól 100%. Ez aktív működést eredményezett játék közben (az 5800X nagyon tud fűteni PBO-val és rosszul hűlik a kupakon át). Aztán elkezdtem kézileg iterálni, hogy a görbe alját milyen % értékre kell húzni, hogy beinduljon, és akkor kaptam a lenti 29 és 30% értékeket, de azokkal jóval 200 RPM felett működnek (ez alatt fél percen belül sem pörögnek fel 0-ról).
Az ötlet az volt, hogy mindig forogjanak nagyon lassan és halkan, hogy kevesebb legyen a "hirtelen hallhatóan bekapcsol és gyakran kikapcsol" esemény (eredeti görbe).
Bár a 0%-ról induló lineáris görbével is halkabbak, mint a táp belső ventije, vagy a korábban radiátor elé állított venti, ami már kopott volt (azt régen simán az alaplap vezérelte CPU hőfokhoz alapértelmezett görbével, mert UEFI frissítések után lusta voltam paraméterezni a reset-elt Setup-ban).

Persze a VGA fűt többet, mint a CPU, de mivel a CPU kupakos, így az a melegebb, az turbózik annyit, hogy szinte bármilyen hűtéssel el tudja érni a gyári thermal limitet (főleg megemelt amper/watt limitekkel).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#43445) oreg0503


oreg0503
tag

Sziasztok.
Létezik olyan PC (120-140mm-es) házhűtő ventilátor amin van fordulatszám szabályzó? Akár valami tekerős, csúszkás, vagy több állásó kapcsoló formában. Nem számítógéphez kell. Ja és csökkenteni szeretném a sebességet, nem növelni. Köszönöm ha valaki segít.

[ Szerkesztve ]

Zalman-zm-t7-fekete, GIGABYTE B450M GAMING, AMD Ryzen-5-5700G, G.Skill Aegis16GB DDR4, WD 2TB Blue SN570 M.2 PCIe M.2 2280, BE QUIET! System Power 9 400W, Samsung S27E500C Monitor

(#43446) olle válasza oreg0503 (#43445) üzenetére


olle
senior tag

Hali. Letezik.
[link]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#43447) Grózi válasza oreg0503 (#43445) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A legegyszerűbb megoldás ha 3 pin-s venti kell akkor az ellenállás-pl. 5-7V.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#43448) oreg0503 válasza olle (#43446) üzenetére


oreg0503
tag

Köszönöm szépen. Esetleg Magyarországon?

Zalman-zm-t7-fekete, GIGABYTE B450M GAMING, AMD Ryzen-5-5700G, G.Skill Aegis16GB DDR4, WD 2TB Blue SN570 M.2 PCIe M.2 2280, BE QUIET! System Power 9 400W, Samsung S27E500C Monitor

(#43449) oreg0503 válasza Grózi (#43447) üzenetére


oreg0503
tag

Köszönöm szépen.

Zalman-zm-t7-fekete, GIGABYTE B450M GAMING, AMD Ryzen-5-5700G, G.Skill Aegis16GB DDR4, WD 2TB Blue SN570 M.2 PCIe M.2 2280, BE QUIET! System Power 9 400W, Samsung S27E500C Monitor

(#43450) Zamma válasza oreg0503 (#43448) üzenetére


Zamma
őstag

Felejtsd el, olyan drága hogy 5 ventit veszel az árából... ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.