Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54433) X2N válasza arnyekxxx (#54425) üzenetére


X2N
senior tag

Ez így működhetne is, én nagyon kíváncsi lennék egy ilyen setupra tényleg. Élőben meghallgatnám. Viszont ezzel a setuppal az lesz a probléma hogy a végfok is beleszól a hangba, sok modellezős cuccnál ki lehet kapcsolni a hangfal szimulációt, a végfokszimulációval mi a helyzet? Vagy akkor lekapcsoljuk a hangfalszimulációval együtt a végfok szimulációt is, viszont akkor a végfok fogja színezni a hangot, ami ugyanúgy kihat nem is kicsit a végső hangra. Mert egy ilyen setupnál a végfoknak annyira transzparensnek kell lennie amennyire az lehetséges... a másik meg hogy ezen a toneX pedálon pontosan mi is az amit kapok? Mert ha ezeket csak letöltött presetekkel lehet használni amit userek tanítottak be az ő saját cuccukon akkor minden azon múlik, ha a preset nem ezen a setupon alapul mehet az egész a fenébe...az én cuccomon a végfokkal, ládával nem fog jól szólni... Azt is vedd figyelembe hogy ha én veszek ilyen ilyen kütyüt akkor az mennyi ideig tart megtanulni beállítani, megcsinálni azokat a hangzásokat amiket én használok jelenleg...mert ez is kétélű dolog, egyrészt baromi jó hogy ennyi mindent meglehet csinálni vele csak nem mindegy hogy mennyi időbe telik ezt beállítani, vagy ha élőben kicsit utána kell állítani akkor az mennyire lesz macerás.

[ Szerkesztve ]

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.