Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4093) jolti05


jolti05
őstag

Daweee: Nem tudnék megfizetni egy tanárt, ezért maradnom kell annál, hogy saját magam tanulok, illetve...próbálok keresni valami ismerőst, aki már tud. Egyébként evidens, hogy igazad van, akikkel eddig beszéltem, mindenki tanárt javasolt.
Ami pedig a gitártanfolyam kezdőoldalán van videó, kegyetlenül tetszik :) Már az eleje... nagyon klassz a visszhangzó metálos hang. Egyszerűen ámulatba ejtő.

Szten Márs: Most igyekszem melót találni, egyik ismerősömmel egyetemben. Ha ráakadunk valamire, amit legalább két hétig tudok végezni, akkor szerintem meglepem magam egy új Squier Bullettel, brown sunburst színben, az a legvadítóbb.
Feljegyeztem az összes oldalt, amint elektromos gitárhoz jutok -remélem minél előbb-, átnyálazom mindet :)

cucka: Nézelődtem a Vintage52 honlapján, de nem találtam elektromos gitárt, se újonnan, se használtan. Nincs olyan menüpont, ha jól látom.
Egyszer már én is néztem youtubeon gitároktató srácokat, a legtöbbjük nagyon odatette magát, majd megjegyezte, ennyi az egész :) Messze nem az alapokat láttam.
A hozzászólásodon itt-ott igen egészségeset mosolyogtam :)

A tabolvasás egyébként valamennyire megy, anno néhány akkordot is tudtam. Rég volt :) Kottát abszolút nem tudok olvasni, sajnos sosem tanultam zeneelméletet, pedig valamilyen szinten érdekel.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.