Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20153) brickm válasza kizul (#20151) üzenetére


brickm
őstag

Így van. Amikor a standardomat lecseréltem egy agyonhasznált(!) kopott bundos piszkos traditionalra eldobtam az agyamat.. Amikor kinyitottam és a belsejében megláttam a 18ezres kondenzátort...abból is kettőt....majdnem magamhoz nyúltam. A cts poti meg alap gibsonnál mondjuk, legfeljebb a sz r studióbol spórolják ki.
Na az hangszer, ez tény...

De a mai fender stratok is elég gatyák...a régi made in usa széria, na az tudja amit a dirty blues-nak tudni kell.
az újaknál meg reszelgetheted a hangszedő polepiece-jeit, hogy hasonló hangja legyen. Vagy vehetsz bele plusz 3x75ezerért hangszedőt, amit kiszedték régi stratból.

Más:
Nem vagyok zenész én a hangszerek fizikájával foglalkozom, meg a lelkivilgukkal, gitározni se tudok igazán, inkább olyan középszerűen elmajmolok a magam szórakoztatására, esetleg ha felkérnek beugrok zenekarokba, de időm nincs rá, inkább a családra fordítom ami van...
Rengeteg hangszert javítottam, turbóztam.
Megmondom az őszintét, amikben nem csalódtam, a Gretsch és framus gitárok. Azok igazán jó hangszerek. Nem is szaladgál belőlük 300 000 darab csak magyarországon. Míg gibson studio, standard, fender strat és társai tömegccikkek ha úgy vesszük.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.