Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#854) Robi BALBOA válasza fsb1000 (#847) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Én nem vitatkozom veled tovább, reménytelen vagy!
Amúgy engem már 7 éves korom óta foglalkoztat a számítástechnika, az öregem műszerész az öcsém is az, és a nagybátyám pedig programozó, úgyhogy igencsak benne van a "véremben" szeretek ezzel foglalkozni, olvasgatni, erről tanulni, és most, hogy a szakdogámat megírtam és most nyáron le is államvizsgázok, így sokkal mélyebben bele tudok merülni ebbe a témába, ha kell napi 24 órából 24-et ezzel fogok foglalkozni, amúgy te mennyire értesz így a műszaki dolgokhoz legyen szó számítástechnikáról vagy egy áramkör megtervezéséről/megépítéséről/egy estleges hiba felismerése csupán az áramkör működési elvének az ismerete alapján?!

Amúgy az Nv tulajok "most" azért nem mennek az Ati tropikba ócsárolni az Ati-t, mert nem lenne mivel ócsárolni.
Azért a G80 és a R600-as idejében igenhogycsak meglett hurcolva az Ati, de most az Nv van a kutyaszorítóban így fordult a kocka, nyugi lesz itt Ati fikázás ha netalántán az Nv-nek jobbra fordul a sorsa (ami mondjuk nem lesz egyszerű ezzel a stratégiával). Mondjuk már néha megy is az Ati fikázás, mert, hogy 10-15%-al gyorsabb a Fermi és ez hú de kemény!

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.