Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Lauda válasza G4NXST4 (#793) üzenetére


Lauda
félisten

Remelem nem lesz igazad. :U ;]

(#800) fsb1000 Mindenkepp kellene uj topik, abba mehetne a nyito hsz+ az elso 10 kb, utana nem sokkal kezdodik az atizas.

[ Szerkesztve ]

(#802) fsb1000 válasza Abu85 (#798) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Persze.... nincs hivatalos támogatás, de annak a pár embernek jó oka lehet hogy NVIDIA-t tesz az ATI-ja mellé és hekkelt drivert használ (csak a tiltás van kikapcsolva)
Kell nekik a PhysX. Akinek nem kell az nem teszi.

Ahogy nézem csak attól függ a trend, hogy a jövőben hány olyan sikeres játék lesz ami PhysX-vel jobban fut.
Te sem tudhatod ezek áranyát és piaci réstzesedését 2011-re.

Engem nem érint a PhysX, de furának tartom, hogy temeted ezt a technólogiát, mikőzben az egyik legnépszerübb téma a topikokban, hogy milyen NV-t vegyek az ATI-m mellé.

Még ebben a topicban is!!!!!

(#803) Abu85 válasza fsb1000 (#802) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A fejlesztők nem tudnak támogatni egy nem hivatalos konfigurációt. Majd ha az ATI+NV PhysX hivatalossá válik, akkor számításba lehet venni a fejlesztésnél.
Minden olyan technika meghal a PC-n, ami nem szabványos. Sose láttunk erre ellenpéldát. Ehhez nem kell jósnak lenni, egyszerűen ez a trend.

Persze most, hogy tudjuk a Fermi képességeit népszerű téma lett, de az NV jobban örülne, ha a nép nem ATI+NV konfigokban gondolkodna, mert ilyen papírokkal nem tud oda menni a fejlesztőkhöz, hogy nézzék mennyire sok nem hivatalos PhysX-es konfig van. Egyszerűen ezekre senki sem vállalja fel a QA-t.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#804) Andrew_31 válasza fsb1000 (#800) üzenetére


Andrew_31
Modder

"trabant lélektan...."
Na ez fájt. :DD

[link]

(#805) Sárpac válasza Abu85 (#803) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Minden a fermi eladásain múlik. Az biztos, hogy atinak nincs miért árat csökkentenie mert még nagyon kis széria gtx480/470 került le gyártásra esetleg 2-3hónap múlva az eladásokat végigmérve lehet fog csökkenteni de addig felesleges saját maga alatt vágni a fát, ráadásul nagyon jól vannak pozicionálva az árak gtx480 kivételével az szerintem sok egy picit.

Szabályos vagy nem ha lesz rá kereslet, igénye az embereknek akkor nagyobb supportja lesz a hackerek által mint a hivatalos nv PhysX-nek!:DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#806) Andrew_31


Andrew_31
Modder

Elnézést kérek ha rosszat írtam valahol a topikban. :R
Amúgy én tavaly eladtam a HD 4870-em és vártam egy HD 3850-el ,hogy jöjjön a Fermi.
Úgy voltam vele veszem ami jobb, de nem jött, tologadták a megjelenést és meguntam a várakozást.
Amúgy a tört NV Physx drivert nem lehet az NV csinálta, hogy el tudjon adni egy pár karit, most ,hogy itt a Fermi meg el kell varni a szálakat? Na ez csak vicc volt.

(#807) Robi BALBOA válasza Abu85 (#798) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ezekkel az 5800-as karikkal az járt a legjobban aki a megérzéseire halgatott(mint pl én ;] ) és gyorsan beszerzett egyet tavaly. :K

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#808) TothMG válasza Abu85 (#803) üzenetére


TothMG
aktív tag

"Majd ha az ATI+NV PhysX hivatalossá válik, akkor számításba lehet venni a fejlesztésnél"

Egy ideig hivatalos volt, majd nemrég tiltotta le az NV. Szerintem nem sokára a kiskapukat is bezárja.

[link]

Tévedni emberi dolog, megmondta a sündisznó is.

(#809) Haart válasza Robi BALBOA (#807) üzenetére


Haart
addikt

Inkább szerencsének nevezném mintsem érzésnek. De mint utólag kiderült jó lépésnek tűnik.

(#810) Abu85 válasza TothMG (#808) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Sosem volt hivatalos, ha az lett volna, akkor nem tehetné meg az NV a tiltást, mert olyan pert akasztana minden ATI+NV PhysX tulaj a nyakába, amit nem nyerhetnek meg.
Jelenleg számukra az lenne a legjobb, ha a PhysX mehetne az ATI kártyával is, hiszen a piacnak igénye lenne a kisebb GeForce-okra. Ez az NV-nek anyagilag jól jönne, de nem tehetik meg az engedményt, mert ha egyszer hivatalos lesz a támogatás, akkor onnantól azt nem lehet visszavonna. Illetve vissza lehet, de számítani kell a jogi csatározásra a felhasználókkal, akik kártérítést követelnek majd a támogatás megszüntetése okán.

Tök lényegtelen, hogy bezárja-e a kiskapukat. Az ATI+NV PhysX konfigok csak vannak, de értékkel nem bírnak a fejlesztések szempontjából.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#811) Sárpac válasza Abu85 (#810) üzenetére


Sárpac
nagyúr

De ha egy ati kompatibilis gt220at megfelelő biosszal ellátva csak fizikára adnának ki az atinak 12k helyett 20k-ért akkor jelentős extraprofitot tehetne zsebre az nv, így viszont a kiskártyákkal lesz neki szopóka mivel azt jóval drágábban tudja csak kitermelni mint az ati és nem lesz versenyképes.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#812) fsb1000 válasza Robi BALBOA (#807) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Ezekkel az 5800-as karikkal az járt a legjobban aki "

OK, de ennek mi köze van "GeForce GTX 470 / 480" topikhoz?
Miért nem a 5800-as szaktopikban kerülnek kitárgyalásra ezek a témák?

Szerk:
Asszem az utóbbi pár napban szereztem néhány jó netbarátot...

[ Szerkesztve ]

(#813) bim válasza fsb1000 (#812) üzenetére


bim
veterán

Felesleges idegeskedned. Olvass szelektíven. Keresd meg azt a pár arcot aki kulturáltan fórumozik és csak azok hsz.-it olvasd el. :DDD ;] :P

(#814) Sárpac válasza fsb1000 (#812) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szerintem az lenne a megoldás ha nyitnánk egy Cypress vs fermi architectura topicot és akkor az összes ilyen méregetés oda menne ide meg csak a GTX480/470.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#815) fsb1000 válasza Sárpac (#814) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Erre jó lett volna a találgatós fermi topik.

Ide miért kellet áthozni ezt a dolgot.... nem értem.

(#816) Sárpac válasza fsb1000 (#815) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ott is ment a fikázás ati minek ide szal ez a megoldás szerintem..

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#817) TothMG


TothMG
aktív tag

Nagyon jól sikerült a fermi, szerintem az jár a legjobban aki minnél hamarabb vesz egyet, én így teszek.

Nem voltam OFF? Úgy érezem kicsit kilóg a hozzászólásom a többi közül.

Tévedni emberi dolog, megmondta a sündisznó is.

(#818) gbors válasza Sárpac (#814) üzenetére


gbors
nagyúr

az ilyen témák mehetnének ebbe

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#819) Robi BALBOA válasza fsb1000 (#812) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Mi vagy te itt, Modi? Valaki csak az ATI-val kapcsolatban kiejt valamit a száján és te már egyből belekötsz, ez nagyon idegesítő, komolyan mint egy kis kakas, és a legszebb a storiban, hogy nem is veled komunikáltam, tanulhatnál egy kis illemet.
Az hogy ez GTX470/480 tropik az nem azt jelenti, hogy kizárólag csak erról lehet beszélni és ha valaki másról egy szót is ki mer ejteni a száján az fogja be és miért itt kell ezt szöveggel oltogatod.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#820) viktor82 válasza Robi BALBOA (#819) üzenetére


viktor82
őstag

Itt csak te kakaskodsz senki más,nem kellene feszegetni itt az ati témát és a fizikát mert nem biztos,hogy minden driverrel fog működni a közeljövőben! :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#821) Def26 válasza Robi BALBOA (#819) üzenetére


Def26
félisten

"Az hogy ez GTX470/480 tropik az nem azt jelenti, hogy kizárólag csak erról lehet beszélni"

Az ok, csak ilyenkor off -ba rakják, nem? Ezt is azért, hogy aki ide téved tudjon rendesen olvasgatni (szakmai topik lévén), nem pedig a hülyeséget oldalakon keresztül. :U

Szavazni voltál...?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#822) TTomax válasza Robi BALBOA (#819) üzenetére


TTomax
nagyúr

Most akkor nézz a tükörbe és olvasd fel magadnak a saját hozzászólásod...kezdheted azzal a résszel amit aláhúztál,még majd meg is simogatjuk az okos kis buksidat
Itt osztod hogy milyen okos volt aki időben vett radeont...kész vicc...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#823) Robi BALBOA válasza viktor82 (#820) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Én kakaskodom, hát akkor gratulálok neked is! :DDD

(#821)Def26: "Szavazni voltál...?" -Na ez, hogy jön most ide?!? Amúgy voltam, csak úgy mint 4 éve, na mostmár nyugodt vagy!?
Amúgy az Off-ba rakás az nem az én kenyerem, ti offoltok szét mindent ha kell ha nem.

(#822)TTomax: Nem osztom az észt (nem tegnap óta vagyok a szakmában, de azt is megnézném ti milyen korosztályt képviseltek), csak szóbajött, hogy az Ati 5870-en mennyit buktak akik régen megvették , és én erre mondtam, hogy semennyit, és erre mondta Abu, hogy ha al adná most a kariját akkor még 10k-t nyerne is!
Na majd megnézzük a Fermit el-e adod fél év múlva ugyan annyiért?!

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#824) Sárpac válasza Robi BALBOA (#823) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Fél év múlva gtx470 50k körül a 480 meg 70-80k körül fog szóródni itt az apróban.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#825) viktor82 válasza Robi BALBOA (#823) üzenetére


viktor82
őstag

Én is gratulálok neked,hogy belepisziktasz a fórumba! :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#826) Lauda válasza Robi BALBOA (#823) üzenetére


Lauda
félisten

Topik cime: GeForce GTX 470 / 480

(#794) Robi BALBOA

"És ha vettél az elején egy 5870-est, akkor már azon is buktál" -Én 80k-ért vettem tavaly októberben egy ASUS ref 5870-et, na szerinted azóta mennyi bukó van rajta, megmondjam semmi, egy sima 5850 is már 70k felett van egy 5850 Toxic pedig 80-82k!

(#807) Robi BALBOA

Ezekkel az 5800-as karikkal az járt a legjobban aki a megérzéseire halgatott(mint pl én ;] ) és gyorsan beszerzett egyet tavaly. :K

(#823) Robi BALBOA

ti offoltok szét mindent ha kell ha nem.

Aha. :U

[ Szerkesztve ]

(#827) Robi BALBOA válasza Sárpac (#824) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Szerintem ezt gyorsan szerkeszed, mert ez itt a Fermis tropik itt nem szabad róla rosszat mondani, az Ati szót pedig egyenesen töröld ki az emlékezetedből és egy szóval se merd említeni. :DDD

A viccet féretéve, ha nem is 50 és 70-80k lesz, de tuti le megy 60-70k-ra(Gtx470) és 100k(Gtx480) körülre, ezt mondjuk nagyban fogja befolyásolni az Ati következő lépése 5890 vagy 6-os széria, mert ha tényleg őszel megjelenik a 6-os széria akkor szépen fog zuhanni a (mostani) fermik ára, de ha "csak" egy 5890-el fog előrukkolni akkor nem lesz akkora árzuhanás szerintem.

(#826)Lauda: Ja mert ha már a bűvös Ati szót kiejtem akkor az már Off-nak számít!? Hát így állunk? Ez vicc! :C

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#828) Sárpac válasza Robi BALBOA (#827) üzenetére


Sárpac
nagyúr

El vagy tévedve nem az ati fogja kinyírni az árát hanem az nv maga.:) Szinte borítékolható egy új ráncfelvarrott verzió GTX485 esetleg gtx475 néven ami jóval hűvösebb jóval kevesebbet fog enni esetleg más hűtése lesz stb.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#829) Lauda válasza Robi BALBOA (#827) üzenetére


Lauda
félisten

Egy nvidia vga topikjaban semmi keresnivaloja az atis omlengeseknek. :N

(#830) fsb1000 válasza Robi BALBOA (#819) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Valaki csak az ATI-val kapcsolatban kiejt valamit a száján és te már egyből belekötsz"

Nem belekötök, csak kérdezek. Kellemetlen kérdesek... te is kaptál belőle a lózungjaidra.

Én tanuljak illemet? Miért is?
Mert a "GeForce GTX 470 / 480" szaktopicban szeretnék a topik témájáról beszélgetni és nem arról amit az ATI fanok ideömlesztenek napok óta?

Legyen már egy kis arányérzéked...

///

Továbbra is fel fogom tenni a kérdéseim, addig amig választ nem kapok rájuk.
És továbbra is minden esetben megkérdezem, hogy az OFF-ot milyen okbol ide nyomjátok.

Remélem nincs kifogásod ez ellen.

(#831) Sárpac válasza Sárpac (#828) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hmm. ééés nem is olyan hülyeséget írtam!:D
[link]

B1-es chip elvileg 512 cudával emelt órajellel lesz 300Watt alatt.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#832) Robi BALBOA válasza Sárpac (#828) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Persze az is le fogja nyomni az árakat, de nem hülye az Nv sem, előbb kiüríti a raktárakat (amik mellesleg nincsenk dugig Fermivel) és csak aztán fogja adni az új Fermiket és azokat sem ingyen, hanem legalább olyan drágán mint a mostaniakat, így a régi Fermiknek lesz idejük kifutni, persze jó drágán és aztán ahogy írtam jönnek az új Fermik szintén jó drágán.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#833) Def26 válasza fsb1000 (#830) üzenetére


Def26
félisten

Hétfőn már talán tudunk teszteket is olvasgatni, a saját tollunkból. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#834) Robi BALBOA válasza fsb1000 (#830) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

1, Nincsenek lózungjaim, esetleg te nem értesz hozzá és csak össze-vissza értetlenkedni tudsz akár mit is mond az ember, te tuti 5-ször visszakérdezel.
2, Akkor beszéljünk a Fermiről, oszd meg velem a véleményedet/tapasztalataidat róla légyszíves! Ja hogy még a közelében sem jártál egy Ferminek sem, Oké akkor szerintem erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#835) Daczy válasza Def26 (#833) üzenetére


Daczy
aktív tag

Jó lenne :K

(#836) fsb1000 válasza Def26 (#833) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az árgépen már 18 bejegyzés van GTX470-re de komolytalannak tünnek.
Iponon még nincs. Kisker árlistában sehol sem láttam még.

Szerintem leghamarabb szerdára lesz belföldi tulaj (mérmint aki nem egy tezstpéldányt kap kölcsönbe), de az is lehet hogy hetek kérdése....

Mindenesetre a cédrusnál már van listában MSI: [link]
Ramiris-nél két modell is: [link]
Juventusnál, HRP-nél nincs.

Sajnos én nem látom ezeknél a nagykereknél az árat meg a rendelhetőséget.

(#837) Def26 válasza fsb1000 (#836) üzenetére


Def26
félisten

Ide meg kontakt kéne. Simonyana -t néztem ki magamnak, majd jövő héten beszélek vele, hátha lesz valami. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#838) fsb1000 válasza Robi BALBOA (#834) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezzel is csak lejáratod magad... szerintem ne fokozd.

A lózungod:
A felesleges dolgokat majd kihagyják a fermiből.
Mit is? Tudtál erre válaszolni? Szerintem nem.
Talán az "int Alu"-t, ami a CUDA része.... ejhh.... ugyanmár.

///

Én elfogadom, hogy te szakértő vagy, én meg csak egy egyszeri user, de nem offolom szét az olyan topikokat amikhez semmi közöm.
A fermihez annyi közöm van, hogy szeretnék venni egy GTX470-et, mert úgy gondolom a speckója és a márc. 26.-i tesztek alapján megfelel az elvárásaimnak.

és te?
Miért is írsz ebbe a topikba?
Erre lesz válaszod, vagy megint illetlen voltam?

[ Szerkesztve ]

(#839) G4NXST4 válasza Robi BALBOA (#834) üzenetére


G4NXST4
tag

"1, Nincsenek lózungjaim, esetleg te nem értesz hozzá és csak össze-vissza értetlenkedni tudsz akár mit is mond az ember, te tuti 5-ször visszakérdezel."
Ezt mondom, mióta is? De legalább van aki velem ért egyet.

[ Szerkesztve ]

nagyonromlik

(#840) Abu85 válasza Sárpac (#831) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Lehet, hogy nem lesz B1-es chip. Többen állítják, hogy a A4 lesz a végleges. A GF104 SLI-ben jobb alternatíva lehet. Ha megoldják a fogyasztást, akkor én is ezen a véleményen vagyok.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#841) Def26 válasza G4NXST4 (#839) üzenetére


Def26
félisten

1 szinten is vagytok. ;] :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#842) G4NXST4 válasza Abu85 (#840) üzenetére


G4NXST4
tag

jaja csatlakozom

nagyonromlik

(#843) G4NXST4 válasza Def26 (#841) üzenetére


G4NXST4
tag

hát inkább az ő szintjén, mint a tiedén

nagyonromlik

(#844) Robi BALBOA válasza fsb1000 (#838) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

"A lózungod:
A felesleges dolgokat majd kihagyják a fermiből." -Azóta sem érted, hogy nem ide tervezték elsősorban, mondhatini ez egy mellék vágány,és ha nem ide tervezték elsősorban akkor gondolhatod(még ha nem is értesz annyira hozá), hogy vannak olyan dolgok benne amik nem kellenek vagy ha kellenek is akkor más formában(egyszerűbben kevesebb tranyóból).

(#839)G4NXST4: Egy ideje tűrtem már, de amikor belémkötött amikor nem is vele beszéltem na ott szakad tel a cérna.

(#840)Abu85: A GT104 igenhogycsak igéretesnek tűnik! :K
Ha tudna hozni egy Gtx28x és 5850 közötti szintet és jól tuningolható lenne akkor eléggé népszerű lehet. Amúgy pontos megjelenésről mit tudni?

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#845) DigitXT


DigitXT
félisten

Mi lenne, ha bevezetnénk a PH-n egy olyan szabályt, hogy csak az írhat az adott szakmai topikba, akinek van a topik témáját jelentő terméke, vagy tervezi venni, ezért kérdése van a termékről?*:) Más termékeket, találgatásokat, mellébeszéléseket meg más, az azoknak megfelelő** topik(ok)ban lehetne csak elkövetni...;)

Kevesebb lenne a HSZ, az tuti, de legalább lenne értelme olvasni az adott szakmai témát... Ez most csak úgy általánosságban fogalmazódott meg bennem: kinek nem inge...:R

*: persze még az is hozzászólhatna, akinek van kellő szakértelme egy ott olvasott kérdés megválaszolásában, anélkül is, hogy rendelkezne az adott termékkel.:))

**: ha tényleg lenne ilyen szabály, és ezt be is tarta(t)nák, bizonyára nyitni kellene különböző kognitív disszonancia feloldó, önigazolást adó lelki-segély topikokat is.:(

Összességében baromi jó lenne - szerintem -, ha egy szakmai topik kevésbé szólna a személyeskedésről, flame-ről, a mértéktelen offolásról (ezeket egyébként mind tiltják az alapelvek).:U

(#846) Robi BALBOA válasza DigitXT (#845) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ez mind szép és jó, csak ha így menne, akkor itt csak 1db hsz lenne ami bemutatná a Fermi specifikációit és kb ennyi, mivel kari még sehol így senki nem tudna véleményt írni, aki meg venni készül az mit írt volna eddig, hogy jaj de várom már és már csak kettőt kell aludi és Fermim lesz, ha így működnének a tropikok akkor az igenhogycsak borzasztó lenne.
Szerintem egy tropikban van helye az egészséges kis vitának is(annak persze nincsen helye sehol, hogy hülye Ati fan vagy hülye Nv fan), persze ésszerű érveléssel körítve.
Szeritem az olyan embereknek nincsen helye a tropikokban, akik ha az adott tropikban meglátják a konkurens gyártó nevét egy hsz-ben akkor az illetőt aki ezt a hsz-t írta már mondhatni küldik is a fenébe, és el sem olvassák vagy vissza sem olvasnak, hogy miről volt szó csak az a lényeg, hogy a konkurens cég termékéről volt szó és innentől kezdve ki van adva az útja az adott illetőnek aki fel merte hozni ezt a témát.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#847) fsb1000 válasza Robi BALBOA (#844) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azóta sem érted, hogy nem ide tervezték elsősorban, mondhatini ez egy mellék vágány

Én másképp látom, bár elfogadom, hogy te vagy a szakértő, én meg csak egy egyszerű felhasználó.

Szerintem az NVIDIA-nak van egy koncepciója és üzleti startégiája a CUDA-val és e köré fog mindent építeni.
A jövőbeni videókártyáit is. Nem fog semmit kiszedni a fermiből.
A kis és közép kategóriát is a fermi kvázi "darabolásával" állítja majd elő.

Ez nem mellékvágány, ez a fővágány.
És ezen a fő- vagy egyetlen vágányon akar mindent elszállítani és mindent megoldani.
És én ezt jó ötletnek tartom, a nyilvánvaló hátrányaival együtt is.
(elfogadva, hogy szerinted nem értek hozzá)

///

A jövőben is kérdezni foglak bármilyen fals tényállításod lesz ebben a topikban.
Aki elolvassa, majd eldönti mi a lózung, és mekkora a hozzáértésed.

(#848) TothMG


TothMG
aktív tag

Nézegettem a teszteket, és úgy látom, hogy a jelenlegi kártyámat GTX280 SOC a 470-re nem szabad lecserélni, mert szinte semmit nem hoz a DX11-en kívül, kell a 480 ahhoz hogy legyen javulás.

Tévedni emberi dolog, megmondta a sündisznó is.

(#849) fsb1000 válasza DigitXT (#845) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem értenék egyet az ilyen jellegű korlátozással.
A moderációnak sem vagyok feltétlen hive, csak ha nagyon szükséges.
Egyszerübb lenne, ha mindenki magától betartaná, hogy nem piszkit bele ilyen topikokba.
Ha meg igen, akkor legyen vér a pucában szólni neki, akkor is ha szakembernek hírdeti magát néhány lózunggal a tarsolyában.

Szerintem belepiszkitás, ha valaki X-edszer is elmondja hogy az ö VGA-ja vagy az ő választása jobb, mint a szaktopik témája.
trabant lélektan.

Mégegyszer jelzem, én még nem olvastam, hogy NVIDIA tulajok járnánának csapatostúl okoskodni ATI szaktopikokba, hogy az NVIDIA mennyivel jobb és az ATI egy zsákutca.
Ha van ilyen, akkor az érintettek mutassanak már egy linket.

(#850) hugo chávez


hugo chávez
aktív tag

Ha valakit érdekel és még nem olvasta: GTX_480_470_Web_Datasheet_Final.pdf

"sajnos ez a beszélgetés olyan alacsony szintre jutott, hogy a továbbiakban már nem méltó hozzám" - by Pikari

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.