Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) fsb1000 válasza Def26 (#1575) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem is relatíven gyenge a Crysis-ban, ahogy a 470 is.
A Vantage-ban is ez a helyzet.
Szerintem ezeknél a nyers GPU erő számít (bármi is legyen az), viszont épp ezért SLI-ben jól kéne skálázódnia.

Viszont az erőforrás zabáló GTA4-ben hasit a fermi, még a GTX470 is beelőzi az 5870-et, pedig ezt csak DX11 meg PhysX-es játékokban várná az ember.
A kedvenc beállítássaimmal (de még jóval felette is) 60fps felett vagyok in-game.
Eleve jó a képminőség, de a VSync-et bekapcsolva tényleg tükörsima lesz... semmi akadás... ez nekem megváltás.
Szerencsére GTA4 multiban elegendő elérni az 50-60 fps-t, felette már nem javul az irányithatóság vagy "eredményesség".

Sajnos COD5-ben nem igy van... nem gondoltam volna de 5870-hez képesti csökkenés miatt érzem, hogy kicsit rosszabbul mennek a dolgok. Igaz most 4xAA-val nyomom 180fps alatt, de 0XAA-val sem az igazi, bár nagyon kicsi a szubjektív különbség.
Szóval COD5 kicsit jobb volt 5870-el, mégha néha dadogott is. Elviselhető volt, viszont GTA4-ben fejfájdító a jelenség.

(#1602) G4NXST4 válasza pszichiater (#1594) üzenetére


G4NXST4
tag

pszichiater látom te is vágod, hogy mi a jó táp xd

nagyonromlik

(#1603) fsb1000 válasza pszichiater (#1594) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát igennn...... itt beelőz az 5870! Crysis nem a fermiké.

1920x1200 8xAA Very High (i7>3,5GHz)

HD5870 -> 34
GTX480 -> 30
GTX470 -> 24

[ Szerkesztve ]

(#1604) Laraxior válasza pszichiater (#1594) üzenetére


Laraxior
titán

;] megnyugodtam hogy egy GTX480 nem veri el a két 4890et..még maradhatnak a gépben :C :B

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#1605) G4NXST4 válasza fsb1000 (#1601) üzenetére


G4NXST4
tag

Hát figyelj fsb a CoD szériáknak mindig is megvolt a maga favorit kártyájuk CoD4-9600gt, CoD5-GTX295 vagy itt is a 9600gt. Nézz utána a igazi CoD-osok (CB-sek) általában tudják ezt.

nagyonromlik

(#1606) Cyberpunk válasza Laraxior (#1604) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja csak azok nem DX11 verzsön :DDD ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1607) fsb1000 válasza G4NXST4 (#1605) üzenetére


fsb1000
nagyúr

jaja...
én mint nem igazi COD-os nem tudtam ezt, bár szerintem a 2xGTX275 SLI-m kicsit jobban mentek COD5-vel mint a felsoroltak.....

(#1608) pszichiater válasza G4NXST4 (#1602) üzenetére


pszichiater
senior tag

:K

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1609) G4NXST4 válasza fsb1000 (#1607) üzenetére


G4NXST4
tag

Na mind1 nem érted.
Én nem arról beszéltem, hogy lehet CoD-ban elérni a minél több fps-t, mert a CB-n az fps 250-nél le van korlátozva CoD 2,4,5-nél és az SLI-d nem is ér semmit ;) hanem a cfg beállításokkal, hogy lehet 250-en fps-en elérni a legjobb grafikát. Vagyis ne legyen porfelhő, ne legyen a füst sötét hanem átláss rajta, ne legyen vér, vagyis az összes zavaró tényezőt eltudd tüntetni a játékból és ezt a nagyok letesztelték melyik kari is a legalkalmasabb erre és képzeld ez jött ki. És én ezért is tartok itthon egy 9600gt meg egy 8800gt-ét ami a legalkalmasabb a CoD 2,4 warozásához.
Remélem eljutott, hogy CoD-ban mi is a lényeg?

[ Szerkesztve ]

nagyonromlik

(#1610) Lauda válasza tome.jr (#1599) üzenetére


Lauda
félisten

58, 205, 109

20, 156, 70

89, 189, 134

37, 179, 90

antialising AAA
texture filtering 4X :)

(#1611) tome.jr válasza Lauda (#1610) üzenetére


tome.jr
addikt

Hálás köszönet :R

Akkor Metro-ban nagyon jól mennek. Én nem sok különbséget vettem észre high és very high között. Szerintem bőven elég high beállítással játszani, főleg hogy sokkal stabilabb a min. fps.

[ Szerkesztve ]

(#1612) Laraxior válasza Cyberpunk (#1606) üzenetére


Laraxior
titán

Crysisban nincsen,meg úgysem gamelek dx11-es játékokkal...majd a Crysis 2 év vége felé :Y :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#1613) #97544192 válasza G4NXST4 (#1609) üzenetére


#97544192
törölt tag

csak hogy tudd, én is codoztam cb-n, és butaság amit mondasz, mert ma már szinte az összes vga kártyával megvan a 250, főleg hogyha még variálod is a grafikát... úgyhogy eleve tök mindegy, hogy 9600 gt-d van, vagy gtx 295-öd. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1614) fsb1000 válasza G4NXST4 (#1609) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én nem CFG-zek.
Def. CFG-vel játszom 4-5 éve két okból.
1, szerintem olyan mint a csit, azaz előny másokkal szemben akik nem csinálják.
2, nem szeretek lebutitott grafikával játszani, sem átnézni a lombokon, sem füstön keresztül lőni, sem üres tereket nézegetni

Megöli a játékot, nem lehet rejtőzködni, nincs képi élmény, olyan mint kikötözött állatokra lövöldözni - az nem vadászat.

Szerintem a játék a lényeg COD-ban, nem az hogy ki milyen csitet használ, illetve hogy tud cfg-n keresztül előnyt szerezni, annélkül hogy PB ki ne dobná.

Na mind1 nem érted.
Legalább 1 nemzedék választ el minket.
A témát már kitárgyaltam a CODUO és COD5 topikokban. Kevesen értenek velem egyet. Főleg az ugynevezett pro-k nem.

GTA4-el ugyanez a helyzet. a játékosok 95%-a csitel, moddol, cfg-zik stb.
Szerintük ez normális. Szerintem meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#1615) Lauda válasza tome.jr (#1611) üzenetére


Lauda
félisten

Nincs mit. :)

Azt a 20 fps-t nem igazan ertem, valoszinuleg sikerult egy olyan kodot irniuk arra a reszre, ami vagy bugos, vagy ok maguk sem tudjak mivel lehet futtatni normalis sebesseggel.

Most el kell majd kicsit lepnem, de este futtatok call of pripyat benchet, mit szolsz hozza? ;]

(#1616) Andrew_31


Andrew_31
Modder

Én kérek elnézést. Eredetileg ezt akkartam feltölteni ,csak mellé nyúltam. :))
[NOAA 16xAF]
A 8xAA elkerülte a figyelmem, de itt van, az az érdekes a min.fps nem sokkal roszabb mint nálad.
[2xAA 16xAF]
[4xAA 16xAF]
[8xAA 16xAF]

[ Szerkesztve ]

(#1617) Zoulfly


Zoulfly
tag

[link]

Azért látszik,hogy a gyári órajelek eléggé "visszafogják" a karit!

[ Szerkesztve ]

(#1618) tome.jr válasza Lauda (#1615) üzenetére


tome.jr
addikt

Jöhet. Minden 480 SLI teszt érdekel most :)

Remélem kiadnak majd a Metro-hoz hamarosan egy patch-et ami javítja ezt a bezuhanó fps-t.

[ Szerkesztve ]

(#1619) G4NXST4 válasza fsb1000 (#1614) üzenetére


G4NXST4
tag

Hát okés nem szeretsz lebutított grafikával játszani, mert neked az jön be, ha a sok buta effekt ami roncsa a látást a játékban, eltorzítja az ellenséget, hogy messziről ne vedd észre és mind ez még fps-ed is csökkenti kb. 5-10% és a részletek kidolgozását (tárgyak, házak, fegyverek, emberek, melybe tartozik az ellenség is amit rosszabbul látsz) is rontja, mert ezen a sok hülyeségen dolgozik a kártyád és veszel újat havonta, mert neked csúcs grafika kell minden max-ra beállítva legtöbb fps-el (és csodálkozol, hogy a sok hülyeségtől dadog egy 5870 is) , de mégis egy jóval olcsóbb kártyán normálisabb a grafika, nem dadog, több az fps mint a tieden, mert amelyik játékban lehet az ember belenyúl a configba állítgat és a sok hülyeséget amit lehet kikapcsol persze amit a játék enged (de már nem enged egyik játék se semmit, vagyis a pc-k is elkonzolosodnak) vagyis a pb, vac stb.
Persze a játék kiadóknak sikerült elhitetni a buta emberekkel (sajnos már én is közéjük tartozom, mert egyszerűen csak úgy tudom tartani a játékokkal tempót ha veszek új karit, meg hát már az új játékokba nem lehet semmibe belenyúlni, csak a játék options-ába ami nagyon kevés) , hogy ez mind jó ,mert ők csak valósághűre akarják csinálni a játékokat, meg az csalás ha neked butított a grafikái beállításaid, közben csak ott van a gond, hogy nincs mit újítani. Mert ha úgy csinálnák a játékokat ha configba-be lehetne nyúlni 50%-ba min. akkor egy 8800gt-vel is eltudnák sokkal, de sokkal jobb eredményeket érni, mint így ha nem lehet. Vagyis csak arra megy ki a játék, hogy vegyél mindig újabbat és újabbat. Amit te szeretettel hirdetsz itt, minden szempontból, amit én most leírtam.

"Szerintem a játék a lényeg COD-ban, nem az hogy ki milyen csitet használ, illetve hogy tud cfg-n keresztül előnyt szerezni, annélkül hogy PB ki ne dobná."
"GTA4-el ugyanez a helyzet. a játékosok 95%-a csitel, moddol, cfg-zik stb.
Szerintük ez normális. Szerintem meg nem."

Szerintem meg neked nincs igazad mert aki a cfg-ben átállítasz valamit azt ha csalásnak minősül a pb, vac meg a többi hasonló rendszer visszaállítja (CoD 2/4/5 meg GTA4-ben is), vagy kidob és a wh+aim azoknak kell akik élet vesztesek és még játszani se tudnak tisztességesen. Persze ez csak rég volt így, mert már nem lehet semmit állítani.

nagyonromlik

(#1620) fsb1000 válasza Zoulfly (#1617) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na.. ezt ahhoz a "cikkhez" kellett volna linkeld , ahol emelt órajelű 5850-et hasonlítanak a 470-hez. [link]

A KONKLUZIÓ: 5850 gyorsabb és idézem a kommentek lényegét:

"Azért nem hitte volna,hogy az Nvidia lemarad"

///

Az afterburner 1.6 béta5-re nincs letöltési helyed?

(#1621) fsb1000 válasza G4NXST4 (#1619) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"és csodálkozol, hogy a sok hülyeségtől dadog egy 5870 is"

Már nem csodálkozom, de remélem kijavítják azt a sok "hülyeséget", mert elég sokan küzdenek még ezzel a problémával és nem mindenki akar fermire váltani.
(én is maradtam volna 5870-nél, ha nem dadog a sok "hülyeségtől"....)

///

Tisztázzuk:
Nem azt mondtam, hogy a cfg-seket kidobja a PB, hanem azt hogy én ugyanolyan csalásnak tartom, mint a csitelést meg hackokat, mert az egyenlő feltételeket megváltoztatja az egymás ellen küzdő játékosoknál.
Ez tény.

1000%-ig biztos voltam a válaszodban.
Felőlem Cfgézzél, csak ne találkozzunk szerveren.
Ezért járok szinte csak hajnalban COD-ozni, akkor kevesebb a csitter, hacker, meg a cfg-s.
Másnap iskola van.....

(#1622) Sárpac válasza fsb1000 (#1620) üzenetére


Sárpac
nagyúr

"The new MSI Afterburner will be ready for downloading tomorrow, Monday the 19th of April."
:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#1623) Zoulfly válasza fsb1000 (#1620) üzenetére


Zoulfly
tag

Sajna nem tudok :(

Azt a cikket csak most néztem.

Aztán az nvidia bekapcsolta a kompresszort ,és alázott... :DDD

Mad Max powa...

(#1624) fsb1000 válasza Zoulfly (#1623) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe....
szerintem az alapórajeles eredmény a lényeg.

Bár azt el tudom képzelni, hogy a kistesvérek GPU órajelét visszaveszik fesz korlátozással, de az a RAM-on nem segít.

Olyan teszt még nem volt ahol leírták volna milyen RAM került a 470-re és vajon miért nem lehet OC-zni rendesen.
Miközben a 480-asé az egekig emelhető..

Az 5870-ről nemis beszélve, ott nekem 1400-ig ment a GDDR5 léggel, erőlkődés nélkül.
Azért ilyet 5850-től nemigen láttam....

////

Ha lesz Afterburnerem, azért csak megnézem mennyit megy a GPU....
felrakom a GPU feszt 480 szintjére attól nagy baja nem lehet. Csak hangos lesz....
De már győzködöm magam hogy hűtést cseréljek.

(#1625) Zoulfly válasza fsb1000 (#1624) üzenetére


Zoulfly
tag

Esetleg meg kellene kérdezni Abu kollegát.Lehet ő már szerzett új infókat :)

(#1626) Def26 válasza fsb1000 (#1624) üzenetére


Def26
félisten

Download Afterburner 1.6.0 beta 1 Próbáld meg ezzel húzni.

- Added initial support for NVIDIA GeForce GTX 400 Series
- Added basic screen capture support by means of built-in screen capturing engine of MSI OSD se…rver
- Added hardware monitoring history logging support.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1627) G4NXST4 válasza fsb1000 (#1621) üzenetére


G4NXST4
tag

egyenlő feltételeket
Hát ha már erről van szó, akkor had említsem meg azt is, hogy ha te veszel egy 100k kártyát, vagy nekem van egy 160k, vagy mint pl. Lauda 300k-ért és valakinek mondjuk csak egy 8800 vagy egy 9600 vagy egy akármilyen gyöngébb karija és veled, vagy velem játszik, akkor itt hol vannak az egyenlő feltételeket? Mert Laudának a csilló fps-ével ami CoD5-ben már azt jelenti, hogy ha lő jóformán meg sem rezzen a stukker, vagyis egy sima no recoil,
és akkor csodálkozol, hogy a cfg-be belenyúlnak?
Jó azt bevallom, hogy ha én elkezdenénk a játékokban a cfg-be babrálni, akkor az már tényleg nem egyenlő feltételeket a másikkal szemben.

[ Szerkesztve ]

nagyonromlik

(#1628) Sárpac válasza Def26 (#1626) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Inkább ezt!
[link]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#1629) Zoulfly válasza Sárpac (#1628) üzenetére


Zoulfly
tag

GeForce GTX 470 over-voltage support will be ready in next version.

(#1630) Def26 válasza Zoulfly (#1629) üzenetére


Def26
félisten

Jah, hogy ez a lényeg? :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1631) Zoulfly válasza Def26 (#1630) üzenetére


Zoulfly
tag

Még nem megy a tyunying :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1632) fsb1000 válasza Def26 (#1626) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi! De már a beta 4 is megvan... Az overvoltage lenne a lényeg az meg a beta 5-ben van.

//
G4NXST4:
Igen, a nagyobb hardver előnyt jelenthet COD-ban, de ne hasonlítsuk már azzal, mikor a valaki a falakon átlát, számára nincs bokor és falomb és a fűst sem zavarja, fel tud ugrani oda ahova én nem és olyan a mozgása ,hogy már attól rosszul leszek és killcamban látom, hogy ilyen cikk-cakkozás mellett én nem hogy célozni, de még csuklani sem tudnék...
Szóval ne hasonlítgassuk....

A füstgránát egy jó taktikai eszköz lenne, de a sok cfg-s miatt inkább önsorsrontó ha valaki használni akarja.
A játék lényegét teszik tönkre akik csak a pontokra hajtanak és cfg-znek hackolnak meg csitelnek.

Más világ... sosem fogunk egyetérténi. Én már beletörödtem.
Ebbe nőttök fel, ez a természetes. Kiröhögnétek ha a becsületet emlegetnék.
A számítógép magányában? Minek? És ki elött???? - lehetne kérdezni.
Önmagunk elött mondanám, de már hallom a harsány kacajt...
Elmúlt az a világ.

Az a múltkori gyerek sem értette miért reagáltam keményen, mikor hazugsággal vádolt a tesztjeim miatt.
Neki csak egy szó... nekem a becsület része.

[ Szerkesztve ]

(#1633) AMATŐR válasza fsb1000 (#1632) üzenetére


AMATŐR
őstag

De szépen írtad! Ez a pár mondat a hozzászólásod végén mindent elárul a személyiségedről!
Kivételes ember lehetsz! :R

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#1634) G4NXST4 válasza fsb1000 (#1632) üzenetére


G4NXST4
tag

A cfg nem az amit te írtál? cfg= config= beállítások amit a config_mp mappában tudsz beállítani, te nem tudsz olyanokat beállítani amit leírtál. Csak ilyeneket tudsz beállítani, hogy felbontás, textúra minőség, kép beállítások, hang beállítások meg pár más egyéb, de nem olyanokat, mint amit te írtál az már cheat-nek=csalás pl. falon átlátsz, színes emberkék, no recoil stb. , meg aimbot=az pedig a fegyver magától lő egyik legelterjedtebb a vektor-alapú!
Ha te a cfg-ben ilyeneket állítasz be, mint amit te írtál, akkor kidob a pb/vac vagy hasonló biztonsági rendszerek. Erre találták ki a privát cheat-et amit mindenki elítél nem csak te, de ehhez már kell egy kis szakértelem is ilyet tudjál csinálni, mert itt fel kell törni a pb-vagy vac stb. , vagy megveheted pénzért a Sibot-tól, vagy Warlord-tól. De ha cb-zni akarsz, akkor még ez is kevés mert ott van még1 biztonsági rendszer ami a cfg-det is ellenőrzi, hogy alaphelyzetbe-e van, meg azt is, hogy nem-e használsz valamilyen csítet és ez ellen találták ki a X-Ray Bypass-amit szintén meg kell venned, ha akarsz cb-zni. És ez tényleg egy bonyolult dolog, mert a cb-n ezt állandóan frissítik nem csak össze-vissza havonta 1x, mint a pb-t. Vagyis régen így volt xd

[ Szerkesztve ]

nagyonromlik

(#1635) #35434496


#35434496
törölt tag

Szerintetek ez fedi a valóságot :F [link]

(#1636) Abu85 válasza #35434496 (#1635) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Magában a programban igen, de nem vagyok meggyőződve, hogy egy bechmark eredménye számottevő lenne. Inkább játékok alapján dönts, hiszen arra lesz használva a kártya.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1637) #35434496 válasza Abu85 (#1636) üzenetére


#35434496
törölt tag

A PH nem csinál tesztet?

(#1638) Abu85 válasza #35434496 (#1637) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

De igen, már megy a teszt. A Vantage viszont biztos nem lesz benne. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1639) dz1 válasza Abu85 (#1638) üzenetére


dz1
tag

A Grand Theft Auto IV - Episodes From Liberty City kiegben található két beépített benhm. teszt közül fog valamelyik szerepelni a PH-ás tesztben?

Én úgy vettem észre, hogy az alapjáték bench.-hoz képest hitelesebben lehet mérni a vga teljesítményt a kiegészítőben található benchmarkokkal.

(#1640) fsb1000 válasza G4NXST4 (#1634) üzenetére


fsb1000
nagyúr

G4NXST4:
Gondolt át: ha a CB-n ellenőrzik a cfg-t, akkor csak lehet benne olyat állítani, ami az egyenlő feltételeket megváltoztatja. Erről ennyit.
ja... nincs "config_mp mappa"... de hát én nem vagyok pro, nem vitatkozok ezen se, inkább csöndben meghallgatom az erre vonatkozó útmutatásaid.

Más:
Légyszi próbáld meg helyesen értelmezni amiket írok: Pl. sehol sem állítottam hogy aimbotot lehet állítani cfg-ben, ezt csak te vizionáltad az írásomba.
Nekem egyre terhesebb a veled való kommunikáció. Mintha más sikon mozognánk. Bocs.
Szorítkozzunk az ON-ra. vagy arra se... nem szeretem ha valaki olyat próbál sugallni amit és soha le nem írtam.

////

players111: Mire gondolsz?
A fermik Vanatage-ban gyengébben szerepelnek mint játékokban. (kivéve Crysis)
Ezt nem fps-re értem, hanem a rangsorolásban hátrébb kerülnek.
Én azt javasolnám, hogy 3-4 tesztoldalt nézz meg ahol a kedvenc játékaiddal is teszteltek és ez alapján dönts.

Hogy mit hoz a jövő?
DX11? Teszeláció? PhysX?
Majd a piac megmindja... amiben több pénz és több érdek van.
A DX11 mögött nem kevés érdek áll.

(#1641) Abu85 válasza dz1 (#1639) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Sajnos azt a játékot még nem kaptuk meg. Persze kaptunk új játékokat, így a korábbiak egy részét felfrissítettük. Általában a DX11-re koncentráltunk, illetve a kedvelt/igényes motorok esetében beszereztük azt a játékot, ami legújabb verziót használja.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1642) Lauda válasza tome.jr (#1618) üzenetére


Lauda
félisten

Arra gondoltam, hogy Te is benchelnel vele. ;) Mindjart nezek egy fullos tesztet. ;]

(#1643) fsb1000 válasza dz1 (#1639) üzenetére


fsb1000
nagyúr

dz1: Ez mit jelent? Lehet ott "mérni" 67 fps-nél nagyobb értéket is? Az alapjátékban limites volt a bench..... futkosni kellet in-game, hogy korrekt értékeket kapjunk.

Kipróbálnád egy minimum beállítással? (sqajnos nekem még nincs meg EFLC-m)

(#1644) tome.jr válasza Lauda (#1642) üzenetére


tome.jr
addikt

Ok, majd a beállításaidon futtatok egyet. :)

(#1645) G4NXST4 válasza fsb1000 (#1640) üzenetére


G4NXST4
tag

"config_mp mappa"...
Akkor nem mappa, hanem egy fájl. Na mind1 nem értem, miért kell tenni a hülyét.
C:\Program Files\Activision\Call of Duty akármelyik - Modern Warfare\players\profiles\player name
C:\Users\géped neve\AppData\Local\Activision\CoD akármelyik
oké bocs nem írtad az aim-ot sorry

nagyonromlik

(#1647) Lauda válasza tome.jr (#1644) üzenetére


Lauda
félisten

Elso teszt. Proci 21*200, vga-k alapon.

[link] [link]

A kovetkezo minden max lesz.

(#1648) fsb1000 válasza Sárpac (#1646) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ha megmondod milyen beállításokkal csinálták, lecsekkolom.

De ahogy PÜ-ben is írtam korábbbi tesztjeimben mindig 1920x1200 full beállításokkal teszteltem és GTX285-re 28 FPS-t kaptam.
Társkártyával 46-ot és mostjön a meglepi : 4890+GTS250 = 56 fps,.

(#1649) Sárpac válasza fsb1000 (#1648) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A video Mindent megmutat!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#1650) Abu85 válasza Sárpac (#1646) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Erős a valószínűsége, hogy nem kamu, de a Fermi egyedül van és úgy csinálja a grafikát és a fizikát. Ez eléggé ... hogy mondjam sportszerűtlen. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.