Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Robi BALBOA válasza viktor82 (#298) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Az 5850-et kb 60k-ért tudod eladni megér neked +60k-t az a kevés plusz teljesítmény? Inkább vennél még egy 5850-et és cf-ben megeszi vacsorára a Gtx480-at és árban is és fogyasztásban is ugyan ott vagy, de teljesítményben. :U

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#302) Sárpac válasza Robi BALBOA (#301) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Vagy 10k-ért gt220at és reggelire eszi meg fizikával!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#303) zoltanz válasza Sárpac (#302) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A látvány elég szubjektív dolog, van akinek a jó fizikától áll "fel" van akinek a sima élektől inkább. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#304) CptMisi válasza viktor82 (#298) üzenetére


CptMisi
őstag

reméljük, hogy jó áron lesz :K akkor majd egyszer veszek még egy 5850et :DDD

zoltanz: most nem azért, de ha az éleket nézi játék közben, akkor még marióban sincs esélye, nem hogy valami normális játékban...esetleg az első héten még nézi, hogy jaj de szép a kép, de simák az élek :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#305) Robi BALBOA válasza Sárpac (#302) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

A legtutibb a 5850 cf + GT220 és ez megvan legrosszabb esetben is 140k-ból és akkor egy darabig az élekkel sem lesz gond és a fizika is zsebben van! :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#306) CptMisi válasza Robi BALBOA (#305) üzenetére


CptMisi
őstag

:K :C azt hiszem

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#307) rup1u5 válasza Robi BALBOA (#305) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Mióta megvettem a 4890-et egyre jobban tartok az ATi-tól. Ha az 5ös szériánál is ilyen ingadozóak az fps-ek akkor föladom a pártatlanságomat és inkább Fermit veszek.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#308) CptMisi válasza rup1u5 (#307) üzenetére


CptMisi
őstag

nekem eddig minden játékban beállt fixre az fps, és csak effekteknél változott, vagy házban/felfelé nézve(természetesen) :U de haver sem mondta, hogy ugrálna az fps, neki 4890e van, sőt másik haver 4870e sem produkál ilyet :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#309) Robi BALBOA válasza rup1u5 (#307) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Szarul megírt játéknál fog ingadozni az Nv is és az ATI is, de jó game esetében stabil mint állat hidd el. ;)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#310) rup1u5 válasza Robi BALBOA (#309) üzenetére


rup1u5
nagyúr

BC2 szerintem elég jól meg van írva.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#311) Robi BALBOA válasza rup1u5 (#310) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Az FC2-nek amotorja sz@r, rángat Nv-n is és Ati-n is, de ha be Írd a konzolba ezt a parancsot nem fog rángatni: gfx_maxFPS 35 (45 erősebb kari estén 5850,5870), és kb ennyi nekem is lagolt/rángatott mint állat, de ezzel a manőverrel teljesen stabil és nem rángat, és még egyszer kihangsúlyozom ez az Ati-t is és az Nv-t is érinti, a játék fejlesztők is beismerték, hogy ők hibáztak.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#312) rup1u5 válasza Robi BALBOA (#311) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Bad Company 2-ről beszélek, nem a Far Cry 2-ről. ;)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#313) fsb1000 válasza Robi BALBOA (#309) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tudsz mondani egy nem "szarul" megírt játékot?

Csinálnék egy tesztet, hogy mennyire nem ingadozik az fps.
Természetesen Vsync és maxfps limitáció nélkül.

(#314) Sárpac válasza fsb1000 (#313) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szerintem a cod sorozat motorja az egyik legjobb mind a mai napig az összes többi egy rakás kaka!:D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#315) Robi BALBOA válasza rup1u5 (#312) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ja tényleg! :DDD

Nekem ott sincsen nagyon bajom, egy-két olyan résznél amikor az ég-világ is robban/dől szét stb... akkor lemegy egy kicsit (30-40fps) az fps, de álltalában 60-90 között van pályától függően.

fsb1000: Dirt2, olyan stabil mint az állat, alig van ingadozás az fps-ben! (példát vehetnének erről a játékról néhányan! :K )
Fear2
Cod
Flatout ultimate
DevilMayCry4
Fallout

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#316) theniel válasza CptMisi (#270) üzenetére


theniel
aktív tag

Hát, ha csak azt nézzük, hogy másfélszer annyi memória van rajta és azt is ki kell fizetni, akkor nem drágább.

(#317) #97544192 válasza Sárpac (#314) üzenetére


#97544192
törölt tag

neeeeee, ezt tuti hogy te sem gondolod komolyan.
a cod 60 fps alatt akadozik vazze!
dirt2 motorja tényleg jó.

[ Szerkesztve ]

(#318) theniel válasza Sárpac (#314) üzenetére


theniel
aktív tag

Én csak a cod4-el játszottam, de az olyan volt, mint amikor kartonpapírból fixen meg van csinálva a háttér és mozgatnak rajta figurákat. Talán a varjúdombi mesék feeling. Biztos beugrik, régen csináltak ilyen meséket, ahol a háttér fix volt és arra raktak rá figurákat meg amit mozgásra ítéltek.

(#319) fsb1000 válasza Robi BALBOA (#315) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nos... Dirt2-ben ennyire stabil az fps: [link]

De ugyanezt tudnám mutatni, GTX275-vel GTX285-vel, és HD5870-vel is.
Bárki megcsinálhatja.. Vsync OFF-val 1920x1200-ban def. beállításokkal (4xAA) ilyen lesz

(#320) viktor82 válasza Robi BALBOA (#301) üzenetére


viktor82
őstag

Ki hogy van vele,gondolkodtam én is még 1 5850-en de akkor már 120k-nál tartok viszont jobb teljesitmény,de nekem 1 vga kell nem holmi crossfire meg sli úgylátszik még nem volt 2kártyád próbáld ki és meglátod a teljesitményt! :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#321) viktor82 válasza fsb1000 (#319) üzenetére


viktor82
őstag

A gta-ban sem esik nekem 30allá mégis laggol az egész game! :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#322) Sárpac válasza #97544192 (#317) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Igen akadozik ha az fps ini-ben maxolva van ha nincs olyan sima lesz, mint a baba hátsója.
321#: a gta4 egy rakás sz@r grafikus motor terén.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#323) viktor82 válasza Sárpac (#322) üzenetére


viktor82
őstag

Lehet,de nvidia kártyával azért játszható! :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#324) #97544192 válasza Sárpac (#322) üzenetére


#97544192
törölt tag

melyik codról beszélünk? én cod2-cod4ről, mindkettő szar 60 fps alatt. ha beállítod, hogy com_maxfps 50, akkor is szar... egyszerűen olyan fos a grafikai motor, hogy 60 fps alatt úgy akadozik, mint a crysis 17-18 fpsel...

(#325) Sárpac válasza #97544192 (#324) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hátha s3trijóval nyomod nem csodálom. Nálam tök jól fut mind maxon még 8800gt alatt is.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#326) #97544192 válasza Sárpac (#325) üzenetére


#97544192
törölt tag

srác, gtx 285-el nyomom, és fix 250-em volt még dx9be is, ami természetesen nem meglepő. 1500 órát cod2ztem, és cod4eztem is egy ideig, hadd ismerjem már a játékot. :B
de ha nem hiszel nekem, próbáld ki magad, korlátozzad 50-re az fps-t...

[ Szerkesztve ]

(#327) Sárpac válasza #97544192 (#326) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Csak 1500óra pite vagy!!:DDD
Nálam semmi szaggatás max néha a net miatt van de az tényleg net.:)

Egyébként itt már kifejettem véleményemet a témával kapcsolatban:
[link]

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#328) #97544192 válasza Sárpac (#327) üzenetére


#97544192
törölt tag

de figyi, én sem arra gondolok hogy szaggat magától. hanem egy normális játéknál még a 25 fps is csak lassulás, és nem akadozás, pl. crysis. annak nagyon jól megvan írva a motorja ebből a szempontból... a cod2 60 fps alatt már lassul, 40 fpsnél már szerintem akadás is észrevehető. ez nem normális, el kell ismerni... irtó szar a motor, de nem is csoda, mert már ezermillió éves. a vicc benne az, hogy még mindig azt használják, még az mw2-nél is... szégyen a köbön. na meg ha már cod a téma, a tisztelt fejlesztők még a csítereket is leszarják, akkor meg mit várjunk a grafikai motortól... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#329) CptMisi válasza theniel (#316) üzenetére


CptMisi
őstag

mégis miért néznénk csak azt? akkor vegyünk sparkle gt220at 2gb ddr2es memóval, és fizessünk 130at, mert kétszer annyi ram van rajta, mint mondjuk az 5850en :B ezt ugye te sem gondoltad komolyan....akkor 2*5770 1gb (teljesítményben 5870), és 80k-ból kijön...az megint csak 2gb, és még mindig olcsóbbnak tűnik... :U
amúgy én nem akarok itt vitázni, de ilyeneket ne írjunk már, hogy +512MB VRAM kerül 20-30ezerbe (meg az az elenyésző többletteljesítmény)... :U

Másik téma: érdekes, hogy másoknál ilyen fps ugrándozás, instabil 125fps cod2ben, meg hasonló hibák vannak, nálam miért nincsenek? se az említett BC2ben, Dirt2ben sincs semmi, sőt még a FC2 is gond nélkül megy mindenféle fps korlát nélkül :Y
nem vagyok fan, azt vettem, ami megérte, ha nV érte volna meg, azt vettem volna, és nem azért írom azt, amit írok, mert fan vagyok :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#330) #49155328 válasza Sárpac (#327) üzenetére


#49155328
törölt tag

Sajnos a cod motor ilyen szar, pl ha cod4 nél ha leesik az fps 60 alá még az fps kijelző is pirosra vált hogy bizony itt gáz van. :D
Singliben nem érdekes ha nincs meg a 60 fps de Multi alatt igen is fontos hogy minimum 125 vagy 250 fps legyen fixen !
Ugyanis itt több a találat az ugrások jobban bejönnek !
Sajnos ez az engine hibája !
Próbáld csak ki pl. Crash mapon a raklap jumpot 60 fpssel, szólj ha sikerült ! :R

(#331) zack válasza #97544192 (#328) üzenetére


zack
nagyúr

Crysis-ban u.a. a helyzet a cheatereket tekintve. :((( Teljesen tönkreteszi az online játékot. Valahogy megkerülik a punkbuster-t, tehát ahol be van kapcsolva a cheater védelem ott is van 1-2 korrekt játékos aki nem a tiszta meccsért játszik. :(
Az meg még inkább dühít a köbön, ha "csapatharc" mód van, én mindig a gyengébb csapathoz állok, mert így korrekt. Egy 5 éves is átlátja hova kellene állnia a játék izgalasságát fenntartva, de legtöbbször úgy vannak vele, hogy "a nyerő csapathoz állok", és így megint csak az a vége, hogy nincs izgalom, szinte semmit se tudsz csinálni, mert újraéledés után pár lépés után vagy a levegőből, vagy egy sniper leszed. Persze ez benne van, de az, amikor 60-250 vezet a másik csapat, ebből a mentalitásból adódóan, minden, csak nem jó játék. Sajnos egyre nehezebb kifogni az inteligensebb, tényleg a szoros meccset szerető játékosokat, és normális szervereket. Persze van, hogy kifogok ellenfélként klán tagokat, akik tényleg extrém pro szinten tolják, de ez benne van, elfogadom, hogy vannak nálam jobbak is, és ilyenkor természetes hogy ők győznek. Persze ez sokszor van fordítva is.
Viszont ezekkel a cheat módokkal tönkrevágják az online játékot, ami miatt a PC-n (még) játszom. Ha a normális korrekt játékok és játékosok el fognak tünni, akkor lesz bajban igazán a PC-s játékipar, mert a kutya nem fog eredeti játékot venni. Sokat idegeskedem ezen mostanában, és és egyre inkább úgy leszek vele, hogy az offline játék jobban szórakoztat. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#332) #97544192 válasza zack (#331) üzenetére


#97544192
törölt tag

én a cod2-t a rengeteg csaló miatt hagytam abba, pedig még lett volna tennivalóm a scene-ben. :(
még jó hogy nem vettem meg a crysist, mert gondolkoztam rajta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#333) Pug


Pug
veterán

Én nem tudom megérteni, hogy mit vagytok úgy oda az "ingadozó fps-től :U
Ki a fene mondta nektek, hogy egy játékban folyamatosan ugyanannyi (tehét a max fps) lesz???? :F
Ezt mi alapján várnátok el akármelyik gyártó, akármelyik kártyájától? Persze, igen, ez akkor lehetséges, ha állandó cpu limitbe fut az ember :U
Az szerintem egy "picit" természetes, hogy terhelés függvényében fog le és fel mászkálni az fps.... :R

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#334) Robi BALBOA válasza viktor82 (#320) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Nem volt két kártyám?!
2005 elején már 2db Leadtek 6600gt Extreme karival nyoomultam egy Asus A8N-Sli Deluxe lap és egy 3500+-os A64 társaságában, úgyhogy az elsők között voltam akiknek volt 2 karija. (Voodoo-kat most ne vegyük ide)

fsb1000: Hát én nem tudom, hogy te mit csinálsz, de nálam a Dirt2 (egyik driverrel sem) nem ingadozik semmit, az Utah-i pályán a minimum fps 80 volt a max 11x az átlag 90-95, a pálya 3/4 részében 90-95fps között igadozott ugrált! :DDD
A teszt páyán ahol leteszteli a beállításokat ott 72 volt a minmum 80 az átlag a maxot már így hirtelen nem tudom de 1xx volt.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#335) fsb1000 válasza Robi BALBOA (#334) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Légyszi mutass egy screent (folyamatábrát), mert érdekel nálad mennyire nem ingadozik az FPS Dirt2 alatt.
58xx-en nem megy a RIVAtuner, de a MSI afterburner igen. Azzal meg tudod csinálni.

Én a demo benchel csináltam az ingadozós tesztet, tehát ugyanazt kell kapjad.
Mindenki mond mindent, de valahogy senki sem szokott ábrákat méréseket mutatni.... valahol hallotta, ugy érzi vagy mittomén.

Egyébként a COD mégjobban ingadozik,
Elég ha az égre nézünk, vagy bemegyünk egy zárt helyre.
Nekem 120-333 között van az FPS.
Szerintem ez természetes, nem a motor hibája, hanem a változó "környezetből" származő számítási igény változik.

(#336) fsb1000 válasza zack (#331) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mintha magam írtam volna.....

(#337) zack válasza fsb1000 (#336) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem sokan gondolják így, ahogy mi. ;)
Ezért veszélyes, az online játék, ill. a játékvásárlások szempontjából.
Crysis 2-öt megvárom, meg is fogom venni, de ha ez lesz a helyzet mint a Wars-ban, az utsó játék lesz amiért pénzt adtam. Egyik offline játékért se vagyok hajlandó pénzt adni, és ezzel sokan vannak így rajtam kívül is. Nem azért mert "warez huszár" vagyok, hanem mert a legtöbb fps játékmenet nem több pár óránál, ha ráfekszel, és átlagban ugye 10k egy játék ami nálunk egy átlag kereset 1/10 része, kint meg a 2000 USD fizuból 30-40 USD...Kicsit mások az arányok. :( Szóval szívesen adok ennyit egy játékért még így is, de csak akkor, ha igényes a grafika, élvezhető az offline játékmenet, és bejön az online mód is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#338) Robi BALBOA válasza fsb1000 (#335) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Tessék! (Itt azért ment le 68,7-re a minimum fps, mert most 7.ként ért be és mindenki előtte kolbászolt, amúgy 70 fölött szokott lenni a minimum)

A beállítások a következők voltak: 1920*1080 minden max, 8xAA

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#339) viktor82 válasza Robi BALBOA (#334) üzenetére


viktor82
őstag

Ok,elhiszem,de nekem valahogy nem jött be a dupla gpu megoldás,2xultra volt ami úgy tetszett,de a 280gtx szerintem 10%gyorsulást hozott,igy maradok az 1mag de legjobb mellett! :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#340) fsb1000 válasza Robi BALBOA (#338) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nalátod... ugyanúgy +-10%-os eltéréseket mutat, mint nálam.
(ha az fps skálát mondjuk 50-100-ra állítottad volna még jobban látszódna, mennyi NEM egyenletes az az fps)

Csodák nincsenek, a DIRT2 bench végig nyiltterepen megy, kb azonos számú és bonyolultságú "képelemet" kell a GPU-nak kiszámolnia másodpercenként.
Bővben belefér ez a +-12%

Ahol egyenletes fps-van, ott valamilyen korlát van, vagy szintetikus tesztről van szó (lásd furmark), illetve nem dinamikusan változik a kép .
(pl. GTA4-ben vagy COD-ban ha beltérben egyhelyben állsz, akkor nem változik az fps...)

(#341) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Kíváncsi leszek hogy alakulnak majd a 470-es árai. Eddig csak a pixmániánál láttam őket, de az embertelen árban van. Engem a Palit 2 ventis GTX470-ese érdekel. Ha nem lesz túl drága, és jó lesz hűtés/hőmérséklet/hang szempontjából, akkor vadászok egyet majd:) Addig meg gyűjtögetek!

(#342) Robi BALBOA válasza viktor82 (#339) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Persze az egyértelmű hogy 2db (jóval lassabb) karit lecserélsz 1 gpu-ra, főleg ha még gyorsulás is van és kevesebbet fogyaszt.
De a Gtx480 vs 5850 cf esetében más a helyzet, az 1 gpu (Gtx480) nem erősebb mint a kettő és a fogyasztás sem kevesebb, ráadásul a 5850 ben még bőven van tartalék amit könnyen ki lehet belőlle csikarin, a Gtx-ben is van tartalék csak az ha előcsalogatod belőlle akkor retenet mód fog füteni és elvisehetettlen hangja lesz és azt sem tuddni, hogy bírná-e fojamatosan a strapát. Én azt mondom 5850 cf +Nv (GT220) PhysX és még a Metro is úgy fog menni hogy ihaj. (A metro-nál aAti esetében a PhysX kari nagyon sokat számít, azzal már egy darab 5850-es kari is vígan viszi a gamét)

fsb1000: Azt mondom, hogy tizen pár százalékos ingadozás bőven belefér, de engem az zavar egy játék esetében ha például egyik pillanatban még bőven játszható 50-60-70fps a másik pillanatban már lemegy 10-15-20fps-re, na ez tényleg nagyon zavaró, de nagyon ritka az ilyen game, és álltalában nem a hardver gyártók (Nv,Ati) a hibásak.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#343) rup1u5 válasza Robi BALBOA (#342) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"egyik pillanatban még bőven játszható 50-60-70fps a másik pillanatban már lemegy 10-15-20fps-re, na ez tényleg nagyon zavaró, de nagyon ritka az ilyen game,"

Eddig konkrétan minden játékban produkálja nálam ezt a 4890. :(

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#344) Zeratul válasza fsb1000 (#335) üzenetére


Zeratul
addikt

FSB1000 nem akarlak elkeseríteni de minden játék FPS ingadozik ha nincs fixre belőve és nincs rendszertartalék.

(#345) TTomax válasza Zeratul (#344) üzenetére


TTomax
nagyúr

Rendszertartalék? :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#346) Zeratul válasza TTomax (#345) üzenetére


Zeratul
addikt

Ha maxon ki van hajtva az adott FPShez a rendszer akkor egy nagyobb erőt igénylő jelenet rögtön belassítja, nem beszélve a oprendszer háttérben futó taszkjairól amit szintén el kellene végeznie.

(#347) Robi BALBOA válasza rup1u5 (#343) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Akkor vegyél 5850/70-et! :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#348) viktor82 válasza Robi BALBOA (#342) üzenetére


viktor82
őstag

Arra azárt nem vennék annyira mérget,hogy jól fut a metro fizikával volt mellette g92 gts és nem voltam elragatattva,gtx-et akarok venni és kész nem irom le az atit nagyon jól sikerül az 5-s széria ellenben a 4-el ,de nem fogott meg annyira,hogy elhadjam az nvidiat a gtx hangjától meg nemfélek mert viz lersz rajta és 800/1500/4000 fogom használni ami rongyáver bármilyen 5850-et fizikával! :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#349) Corsa1 válasza viktor82 (#348) üzenetére


Corsa1
tag

és mi köze van az 5850nek a 480gtx-hez?csak a metro miatt veszel fermit?

(#350) Robi BALBOA válasza viktor82 (#348) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ezt nézd át, hogy milyen erős egy 5870 PhysX karival a Metro2033-ban, szerintem bőven jó ettől a Fermi sem tud sokkal többet.
[link]

Azért is linkelem ezt, hogy néhányan akik abban a tévhitben élnek(egy kamu teszt miatt), hogy az 5850/70-en csak 1-2-3fps-el megy a Metro, azok lássák mi a valóság!

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.