Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1852) tzsolesz válasza fsb1000 (#1834) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Külön figyelemre méltó, hogy az akadásos jelenséget is megemlíted az ATI-nál.
Kezdem úgy látni, hogy ez marginális probléma, a nagy többséget nem zavarja, épp ezért a gyártók sem fognak lépni semmit.
Akit zavar az meg kényszermegoldásokkal kisérletezik és próbálja enyhíteni a jelenséget.

Most végül melyek azok a programok amikben vannak akadások?

- Furmark
- Heaven Benchmark
és még?

A marginális probléma nem véletlenül fel lett már fedezve GTX480-nál is? Még mindig nem értem, hogy miért ATI problémáról beszél mindenki, és miért nem driver/program hibáról?
Asszem Abu85 írt valami 10.2-es driverről, amibe bekerültek olyan PP eljárások, amik így együttesen előidézik ezt ennél az 1-2 programnál. Ezen kívül szerintem semmi gond nincs.
Az az érzésem, hogy egy kicsit talán túl van ez a dolog hipe-olva, és a másik oldalon pedig el van nézve, illetve itt tabu téma. :U

(#1853) Pug Nem, nem szeretnék most ezzel a hozzászólással meggyőzni senkit sem. Nem ilyen irányú volt. :( De szerintem ennek a témának nagyobb a füstje mint a lángja.

[ Szerkesztve ]

(#1853) Pug válasza tzsolesz (#1852) üzenetére


Pug
veterán

Talán azért mert mondjuk pl FSB-nek is fájna beísmerni, hogy nem sok értelme volt a 5870-esét lecserélni a GTX470-re ;]

(#1854) Abu85 válasza tzsolesz (#1852) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nekem a Furmarkban sincsenek. De az én vagyok, az AMD belső használatra szánt drivereivel, amit user nem érhet el. :D
A viccet félretéve az AMD nem reprodukálta a problémát, de egy MSI-s skac észrevette, hogy egy bizonyos BIOS verziónál a kártyák a 3D órajelet egy pillanatra visszaléptetik a 2D-re.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1855) Black Dragon válasza Pug (#1850) üzenetére


Black Dragon
addikt

És az téged mit zavar, hogy mivel csábítja az nv a vásárlókat?

Tudja hogyan kell pénzt keresni, és grafikát csinálni.

(#1856) Crytek


Crytek
veterán

Lehet fikázni a PhysX-et ,de el kell ismerni jó dolgokat lehet vele.És amíg NV pénzt ad azért a felesztőknek akik beleteszik cserébe a játékba addig lesznek is PhysX-es játékok.
Hiszen ők is azért csinálnak játékot hogy eladják és jöjjön belőle a pénz.Majd hülyék lennének nem beletenni amikor kapnak érte pénzt.

Havokkal is lehetne nagyon jó dolgokat csinálni.De nem csinálnak.
Rombolhatósági meg minden szar techvidot tudnak mutogatni de ez a játékokban kb kimerült a Strangleholdban és a Red Faction Guerillában.
Sosem értettem és nem is fogom megérteni hogy már nyakunkon a 6 magos proci széria,de normálisan megírt állejtős fizika nincs.
De bezzeg 300 ezres gépet összefosató max grafikás foshalmazok azok vannak azok nagyon kellenek.
Én Grafbuzi vagyok vagyis szeretem ha valami szép.De van sok olyan game aminél magasról teszek rá hogy csúnya mert más megfog benne.
Akkor legyen egy game 2006-os graf színvonal. de mellette legyen olyan fizika hogy behugyozok közbe annyira jó.

Nem vagyok jártas fizikai megvalósítások terén biztos nagyon sok idő lenne megvalósítani egy szinte mindenre kiterjedő normális fizikát megvalósítani.De ahogy nézem még próbálkozások sincsenek.

Next PC Upgrade: 2022

(#1857) Abu85 válasza Black Dragon (#1855) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Azért egy vásárlót nyilván zavar, hogy ha egy cég zárt megoldásokkal akarja monopolizálni a piacot.

Crytek: Ha aktív a Multi-Thread PhysX, akkor egy négymagos Q9550 annyira képes, mint egy GTX 275. Persze az NV-nek nem érdeke, hogy a fizika jól fusson a CPU-n. :))

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1858) Black Dragon válasza Abu85 (#1857) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nyilván zavarja, de mint már leírták többet is és én is, nem haszontalan az a phisyx. És hát igen, sok játékot lefizettek, de szebb is lett a grafika.:)

(#1859) Crytek válasza Abu85 (#1857) üzenetére


Crytek
veterán

De én most nem erről beszélek nekem tökmindegy hogy PhysX vagy havok.De legyen már fizika a játékokban.
BF BC2 ben is mekkora már amikor darálod a fákat házakat isteni fizika azt odébb mész 20 méterrel és az ott lévő ház/bodé meg farakásokra semmi nem hat elszomorító.

Next PC Upgrade: 2022

(#1860) Abu85 válasza Black Dragon (#1858) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem mondtam, hogy haszontalan, csak ugyanerre képes egy négymagos proci ... már ha nem egy programszálra korlátozzák a számítást. :)
[link] Az új FluidMark már képes lenne erre, ha nem lenne vita a kiadása körül. Nyilván az NV-nek erős presztízsveszteség, ha kiderül, hogy szándékosan korlátozza a fizikai számítást, csak azért, hogy minél erősebb GeForce-ot kelljen venni.

Crytek: A PhysX-es tesztünkben részleteztük, hogy miért nem lehet a játékmenet része a hardveres PhysX. Egyszerűen a vásárlóbázissal nem lehet kiszúrni.
A BC: BF 2 Havokot használ, elvárható tőle egy ilyen modellezés, hiszen a Havok nincs mesterségesen korlátozva, de csodát ők sem tudnak tenni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1861) fsb1000 válasza Pug (#1850) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Van külön PhysX topik. Légyszi ott tárgyald ki a vele való szimpátiádat.

A topik tárgyát képező GTX470/480 csak annyiban kapcsolódik hozzá, hogy támogatja.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#1862) fsb1000 válasza tzsolesz (#1852) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én már megoldottam ezt a problémát.
A kedvenc játékom tükörsimán fut. Ezt már bemutattam frametimes ábrákkal is.
(keresd vissza ha érdekel)

Akinek továbbbra is akad a bármilyen tipusú kártyája, annak azt javaslom, hogy a többi sorstársával együtt lépjen fel a gyártónál, bár én kevés sikert jósolok.

Akinek meg nem akad, vagy soha nem látot még ilyet az ne foglakozzon vele.
A betegség súllyát is csak akkor érezni, ha magad is beteg vagy.

(#1863) fsb1000 válasza Abu85 (#1857) üzenetére


fsb1000
nagyúr

1.
"A PhysX-es tesztünkben részleteztük, hogy miért nem lehet a játékmenet része a hardveres PhysX"
2.
"Azért egy vásárlót nyilván zavar, hogy ha egy cég zárt megoldásokkal akarja monopolizálni a piacot."

Ugyan miért zavarná? Hiszen nem is lehet a játékmenet része....
Ha jól emléxem szerinted a PhysX zsákutca és csak néhány jelentéktelen játék támogatja.
jaja... nem is kell vele foglakozni.... nyilván belebukik ebbe is az NV.
Valószinűleg most az agónia utolsó kinos csapásait látjuk (pl. METRO 2033)

Persze arra nem kaptam választ, hogy ATI fórumokban miért ez az egyik legnépszerübb téma:
Melyik NV kártyát vegyem társkártyának.

na... ennyire nem lehet a jétékmenet része a a hardveres PhysX.

(#1864) Abu85 válasza fsb1000 (#1863) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Miért ne zavarná? Addig jó, amíg van két gyártó és jönnek a termékek, amik jó esetben árversenyt kényszerítenek ki. Ha az NV lezérja a piacot, akkor csak ők lesznek, és más nem. Persze nyilván, ha a piac nem zárható le, akkor dobják a GeForce-ot, mert nem elégednek meg a másodhegedős szerepkörrel.
Jelen helyzetben egyikkel sem járunk jobban, de a nyílt vagy gyártótól független szabványok mellett lehetőség van a versenyre. :)

Az NV nem a PhysX-be bukik bele, az a mentőöv. A cél a CUDA elterjesztéséhez és a piac monopolizálásához. Ha ez nem sikerül, akkor a PhysX-et ugyanúgy dobják, ahogy a GeForce brand-et.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1865) Pug válasza fsb1000 (#1861) üzenetére


Pug
veterán

Azért Te egy vicces ember vagy. Én ne irogassak itt a Phisyx-ről (mert neked esetleg nem tetszik a véleményem), de Te nyugodtan irkálhatsz róla. :U
Talán attól, hogy még máshogy látunk dolgokat, lehetne némi "fair play" az önkéntes "moderálásodban" :R

[ Szerkesztve ]

(#1866) onereborn válasza fsb1000 (#1863) üzenetére


onereborn
tag

Nekem volt Atim, nVidiám (most 4850 ati) és még soha nem probáltam a physX-et de most meggyőzött engem a gpgpu technologia! ADOBE CS5
A hangja nem érdekel, úgy is lesz rá megoldás!

A zárt monopolnak is lehet előnye! Microsoft, Apple ..stb. :DD

(#1867) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Na gyerekek.... én ezt meguntam.

Lehet hogy rosszul látom, de 1 héttel a GTX470/480 kereskedelmi forgalomba kerülése óta van néhány tulajdonos, aki hajlandó ebben a topikban megosztani a tapasztalatait, vagy épp csak beszélgetni szeretne az új szerzeményéről.

Ez nem csevegős topik,

a témája konkrét, legaláb 10 hasonló topik van, ahol az írott és íratlan szabályok szerint normális mederben folyik a fórumozás a videókártyákról.

Itt a hozzászólások többsége olyan userektől származik, akik nem birtokolják a GTX470/480-at, nem is akarják, sőt negatív véleményük alakult ki vele szemben
A hozzászólásaik tartalmi része szinte kizárólag arról szól, hogy miért nem érdemes GTX470/480-at venni, vagy a mostani VGA-jukat arra lecserélni.
Mindenki véleménye tiszteletben tartandó, de annak megfelelő helyet kéne választani.

Ha a GTX470/480-at birtokló userek ellenvéleményt alkotnak ezzel a negatív kapmpánnyal szemben, akkor annak csak egy olvasata lehet:

Azért mondják, mert NVIDIA fanok és megindokolják hibás döntésüket.

Köszönöm szépen, én ebből nem kérek.
Nem tartom magamnak semmilyen fannak, sem szakértőnek, csak irritálnak az egyoldalú vagy illogikus vélemények és beszólások.
A saját szempontjaim szerint kompromisszum minimalizálással választottam VGA-t úgy, hogy egy év alatt 14 másik tipust, variánst birtokoltam vagy kipróbáltam ATI-ból és NV-ből. Természetesen elfogadom, hogy másoknak nem kéne sem a GTX470 sem a GTX480 sem a PhysX, sem a CUDA, sem semmi ami NVIDIA.
Elfogadom, de

kérem, hogy ezeket a véleményeket ne ide írjátok.

Nem látom értelmét másik GTX470/480 topik nyitásának, mert ugyanez történne.
A legszomorúbb, hogy mindez HÁZIGAZDA közreműködésével és a moderáció ráhagyó magatartásával zajlik.

[ Szerkesztve ]

(#1868) tzsolesz válasza fsb1000 (#1867) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Egy tanács: Ne vegyél komolyan bizonyos júzereket. Egyszerűen lépj túl a neked nem tetsző kommenteken.
Másik: Ne vegyél a szívedre mindent. Vagy már olyan régi motoros itt, hogy eldöntsd kivel érdemes leállni vitatkozni.

(#1869) Sárpac válasza fsb1000 (#1867) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Amíg a témához passzol legyen az érv vagy ellenérv akkor bármi jöhet szerintem.
Végül is nem egy hűtőszekrényről egy mosógépről beszélünk hanem 2 vga gyártó óriás küzdelméről technikai dolgairól azok összehasonlításáról stb.
Ha lenne a két terméknek cypress contra fermi külön topicja akkor talán helytálló lenne az amit írsz szerintem.

Az meg, hogy valakinek nincs gtx470/480-a de megnéz egy ide linkelt videót amin hallani hogy hajszárító módban üzemel 3d alatt, az csak egy vélemény, moderátor nem piszkálhatja is hisz a témához kapcsolódik a szabad véleménynyilvánítást pedig Nem gátolhatja.:)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#1870) Adiking


Adiking
tag

PH! teszt mikor várható?

(#1871) fsb1000


fsb1000
nagyúr

szerintem:

Nem itt van a helye.

A magvas gondolataknak nyissatok légyszíves új topikot, vagy a korábban használt fermi találgatós topikba írjátok az "ellenvéleményeket".

...vagy használjátok erre a célra a saját VGA-tok szaktopikját.
Én még egyikbe sem írtam le 10hsz-en keresztűl ismételgetve, hogy miért cseréltem le az 5870-et, vagy miért nem felelt meg az 4850, vagy mi volt a gondom az 4890-el és miért nem kedveltem meg az 4670-et.

Ez szerintem tapintat és jólneveltség kérdése is.
Lehet megsértődni.... de én már nem kérek ebből.

(#1872) Daczy


Daczy
aktív tag

Látom megin party van... Szegény FSB-t kikészítitek(és más korrekt fórumozókat is) azzal, hogy idejöttök, és elkezdtek össze viszsa flémelni, hogy ilyen sz@r az nv meg olyan f0s a physx... nevetséges... Ha nem tetszik, menj egy olyan topikba, aminek köze is van valamelyik dologhoz. Én például szívesen nézegetnék benchmark eredményeket, hőmérsékleteket, stb, de egyszerűen ez már kész joke ami itt folyik :(

1. Akinek nem inge... 2. Nem állt szándékomban személyeskedni

(#1873) zoltanz válasza fsb1000 (#1867) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Akkor még nem láttál igazi attackokat amikor szinte füstöl az oldal. :D Komolyan, szerintem nem a házigazda/staff tagoknak kéne beavatkozni, hanem kicsit a "szerzők" rendszerezhetnék mit akarnak és ez után abba a topikba írják a szöszeneteiket.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#1874) Lauda válasza Sárpac (#1869) üzenetére


Lauda
félisten

nem egy hűtőszekrényről egy mosógépről beszélünk hanem 2 vga gyártó óriás küzdelméről technikai dolgairól azok összehasonlításáról stb.

Csak ne itt legyszives. :)

(#1875) zoltanz válasza Lauda (#1874) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Igen, ha a hangsúly a mondanivalójában az ATI termékről szól akkor azt kéretik máshol közzétenni, ennyi. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#1876) Sárpac válasza zoltanz (#1875) üzenetére


Sárpac
nagyúr

De ha már összehasonlítás van a két termék közt bizony elfér sőt kell, hogy legyen!:)
Többet nem offolok én részemről várom az új Palit gtx470-et!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#1877) zoltanz válasza Sárpac (#1876) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Persze csak nem mindegy melliket hasonlítjuk mellikhez, mi a gondolatmenet vezérfonala sztem. Lehet írni az ATI topikba is a GTX -ekről, nem tabu. Vagy az?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#1878) Black Dragon válasza zoltanz (#1877) üzenetére


Black Dragon
addikt

Beírsz és megtudod.:D

(#1879) keIdor


keIdor
titán

Most már én is azt mondom, hogy új topikot kell nyitni. Nevetséges, hogy 1900 postból durván 1800 nem is ide való. Újat kell nyitni kész. Aki meg tovább offol azt ki kell rakni a picsába.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1880) jones965


jones965
Modder

Lassan a móricka szintjét üti a topik tartalma, jókat derülök némelyik hozzászóláson.

Viszont csak támogatni tudom fsb1000 fórumtárs megnyilvánulását, miszerint más topikokban ilyen jellegű hsz-eket, amik itt számolhatatlanul fellelhetők, már rég törölve lettek.
Katasztrófa :((( A szakmai jellegét, amiről szólnia kellene, már rég elvesztette.
Igen, ez az álltalam írt hsz is tekinthető off-nak, sőt nagyon az.
Bár a többi között elvész.
Magam részéről sajnálom, hogy akik vették a fáradságot és rááldoztak időt és pénzt, hogy megosszák a tapasztalataikat a topik tartalmához kapcsolódó kártyával, túlnyomó részt csak negatív kritikát kaptak. Ha ez így folytatódik, és a többi szakmai topikban is ez fog kialakulni, akkor sok értékes embert veszít el a PH, már ami az aktív részét érinti.
További jó fórumozást!

(#1881) Tökmindegy


Tökmindegy
senior tag

FSB kollegának tökéletesen igaza van.

Jó magam örömmel olvastam a tapasztalatokat tőlük ,akik rendelkeznek eme hardverelemekkel.
Mivel szándékomban áll nekem is beszerezni a két kártya közül az egyiket ,sok segítséget nyújt ez a fórum a döntésben. Más kártyát nem szándékozom venni ,ergo nem is olvasom azok topikjait. Ebbe sem szólok bele ,hiszen tapasztalatom nincs ,makszimum kérdést tehetek fel.
Szóval egyet értek a fölháborodott FSB vel:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#1882) rumkola


rumkola
veterán

én nem igen írogatok ide, mert már tényleg nevetséges a helyzet, de komolyan vicces, hogy olyanok okoskodnak és osztják itt az igét, akik gtx-et eddig csak fényképen láttak
a csúcsok csúcsa a 48xx és hasonlók tulajdonosainak okoskodása :DDDD

kegggggyetlen

most komolyan ilyen emberek osztanak olyanokat, akik mindkét csúcskategóriát kipróbálták, ráadásul netán sli, cf-ben is

óvoda, tiszta sg
lol
csak így tovább szakértők :R

ez tényleg olyan mint amikor trabantos osztja a type-r vagy cayman tulajt :DDD
teljesen jogos a felháborodás, és tényleg tiplizhetne innen a sok flémer :P

[ Szerkesztve ]

(#1883) fsb1000 válasza Tökmindegy (#1881) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem vagyok felháborodott, csak belefáradtam.
Ráadásul rá kellett döbbenjek, hogy olyan pályára sodródtam, ahol felületes szemlélő számára hardcore NV fannak látszódom.

Egy ilyen "erényt" könnyű megszerezni, de nagyon nehéz tőle megszabadulni.
Legjobb talán, ha az ember távol tartja magát mindenféle vitától, vagy véleménynyilvánítástól.

(#1884) Adiking válasza Adiking (#1870) üzenetére


Adiking
tag

Ja, hogy is kérdezhettem ilyesmit... :(
Hiszen itt az "Egy Radeon Hit"-et vallják, amiben a GF100 maga az eredendő gonosz, mert a hőmérséklete pozitív értéket mer felvenni, és ahelyett, hogy termelné az áramot inkább fogyasztja. Teste a Physx, lelke a Cuda. Jah, és az "Egy Radeon Hit" prófétái szerint a Radeon kezdetektől fogva vagyon. XDXD

(#1885) Abu85 válasza Adiking (#1870) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ezen a héten már semmiképp. A jövőhét a fő esélyes.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1886) Tökmindegy válasza fsb1000 (#1883) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Mostanában ezt a jelzőt igen hamar rádobják az emberre:)
Valami divat féle lett ez ,asszem:D
Bár nem értem az okát. :W
No de ennyi Off elég is ,várom tovább a tapasztalatokat.
Minden esetre egy kicsit elbizonytalanodtam az előzetes hírek hallatán a hőmérsékletre vonatkozóan,de örömmel olvasom,hogy nem eszik olyan forrón azt a kását:))

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#1887) TomLion válasza fsb1000 (#1834) üzenetére


TomLion
tag

Valójában nálam volt mindkét kártya, és döntenem kellett, melyik marad. :D
Nem volt könnyű döntés :DDD , pro és kontra.
A kínált feature-ok, az ár és az ATI féle driver probléma függvényében végül is a tápcsere volt a döntő tényező, ami miatt maradtam az ATI-nál.
Azt hogy drágább még megbocsájtottam volna a 470-nek, hiszen többet is kínál. :K
A zaj és a melegedés egyenlített, de a fogyasztás így már megbillentette a mérleg nyelvét.
A teljesítményben (avg fps) ahogy le is írtam, nincs marginális különbség. :))

Mod: uh, most olvastam végig az előző pár hszt... :O

[ Szerkesztve ]

''Jobb ma egy XP mint holnap egy Duron''

(#1888) Lauda válasza Tökmindegy (#1886) üzenetére


Lauda
félisten

Semmi gond a homersekeltekkel. ;)

(#1889) pszichiater


pszichiater
senior tag

Na Uraim! Ez már tényleg uncsi. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem eszembe sem jutna beírni egy ati 5xxx topickba, ha gyakorlatilag semmilyen személyes tapasztalatom nincs az említett kártyával. Egyáltalán mit okoskodnak, meg hőbörögnek itt? Vagy ez nem a GTX 470/480 TOPIC gyerekek? :F
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nos akkor legyen egy témába vágó is...

Sajnos pont a kedvenc játékom alatt Soldier Of Fortune Payback Multi-ban ( amit sokan herótoznak az egyszerűsége miatt ) egy fos a kép gtx480-al. Korábban beszéltük tome jr.-al hogy biztos driver..de vazz nincs másik driver...nem tudom kipróbálni.!!! Ezért, ha rövid időn belül nem oldódik meg ez a gond, akkor már megy is fel az apróba. Crysis, Far Cry, Metro, Cod, zsír! Egyszerűen tökéletes!

Ezt nézzétek meg! 480-al fekete mint a ...8800gtx rendben.
GTX480
8800GTX

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1890) Black Dragon válasza pszichiater (#1889) üzenetére


Black Dragon
addikt

:F:F

Tudsz feldobni egy videot youtube ra amikor működésben van a kártya?:) Nagyon megköszönném, kivácsi vagyok mennyire hangos, vagy csak az átlagos.:)

(#1891) Abu85 válasza pszichiater (#1889) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Két eshetőség lehetséges:
Tekintve, hogy ez egy új architektúra, a régi profilok nem mindig adnak megfelelő eredményt. Az NV szerintem első körben csak a top játékokra koncentrált. Ez javítható driverből.
Másik lehetőség a játék szar motorja, ami ID alapján adja rá a termékekre az effektet. Mivel nem ismeri a Fermi NV ID-jét, így könnyen elképzelhető, hogy a PCF nem lesz aktív, és ettől a driver profilja meghülyül. Az eredmény látható. Ez nagyobb probléma, mivel ezt csak a fejlesztők tudják tökéletesre javítani. Itt jon a gond, hogy a SoF Payback már nem támogatott játék.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1892) Black Dragon


Black Dragon
addikt

SimonYanától kaptam egy videot, ami a 285 Matrixnak a hangja működés közben: [link]

Remélem ennél nem hangosabb a 480 as.:)

Ha kimész a reptérre, a repülők eltörpülnek mellette.:))

(#1893) pszichiater válasza Abu85 (#1891) üzenetére


pszichiater
senior tag

Magyarul a f@sz másik végén vagyok :K

Egyébként Abu pont te elemezted ugyan ennél a játéknál az árnyékot, csak 5970-el emlékszel? Na akkor azt magyarázza, vagy értesse meg velem, egy nálam nagyobb tudású szakember ( nem nehéz én csak user vagyok ) :) hogy egy másik multi pályán, de ugyanúgy sof2-ben hibátlan minden....nincs ez a feketeség...

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1894) Tökmindegy válasza Black Dragon (#1892) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Nekem is egy 285 ös van.
Benn van egy Chiftec nagy toronyban, van ott még pár venti és abszolút nem zavaró a hangja.
Persze azt nem mondom,hogy hangtalan,de közel sem ilyen amiket mutattál. Nagyon nem.
Persze ha egy mikrofont odateszel közvetlen mellé ,és visszajátszod a felvételt akkor minden hangos. Gondolom a GF100 asok is hasonlóak lehetnek.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#1895) rumkola válasza pszichiater (#1889) üzenetére


rumkola
veterán

ez olyan mintha a kontraszt vagy a digital vibrance lenne maxra húzva, minden sokkal sötétebb, nem csak ott ahol feketeség van...
valami szvsz el van állítva a játékon belül
.CFG törlés?

most olvasom, hogy máshol jó...
ez nem valami home made pálya?

[ Szerkesztve ]

(#1896) RI/OS válasza Sárpac (#1876) üzenetére


RI/OS
őstag

Palitot?:S

(#1897) Sárpac válasza RI/OS (#1896) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Minél olcsóbb legyen.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#1898) pszichiater válasza rumkola (#1895) üzenetére


pszichiater
senior tag

Nem, ez a "Village" nevű gyári pálya. Túl sok állítási lehetőség nincs, játékon belül, csak a fényerő.. teljesen érthetetlen

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1899) rumkola válasza Sárpac (#1897) üzenetére


rumkola
veterán

egyetértek :R

(#1900) RI/OS válasza Sárpac (#1897) üzenetére


RI/OS
őstag

Te tudod, de palitra csak 2 év gar van, és szopás lesz majd eladni apróban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.