Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56065) Tulku


Tulku
veterán

Nno..eddigi tapasztalatok (Vsonic VC1000)

...először is csak megerősíteni tudom, hogy lejátszók low gain állásban (DX90 is, bár Age-T más hangzást részesít előnyben) sokkal kiegyenlítettebb hangot produkálnak. Miért írtam le ezt az elcsépelt szlogent? Mert a DX90 meghallgatásakor T. átkapcsolta high-ra és úgy maradt..ez - mint ma kiderült - adott neki egy közép mély-magas kiemelést, amitől előbb utóbb elfáradok....és persze terjengős, másra ráülő hangokat hallok...tegnap úgy feküdtem le ugyanis, hogy szép-szép, de túl hangsúlyos középmagas és középmély, ami hosszú távon fejvakarásra ad okot. Ha mindemellett beleszámítom az armatúra "más" hangzásvilágát, könnyen visszatáncolok a GR07-hez, ugyanis a kicsike igen kiegyenlített, mindenhol jómunkásember, igen hallgatható hosszú távon (bárkinek ajánlom a GR07-et, nagyon hallgatható füles az áráért - reklám helye).

Viszont low gain-en megváltozott a helyzet, helyreállt a hangkép, most vált kiegyenlítetté a VC1000 és érdekes módon egyre jobban hasonlít a GR07-hez (transzparenciában különösen).
Két jelentős eltérés a mélyek és a közép magasak "erejének" felcserélése illetve a középtartomány hangjainak részletessége...persze ezt kerestem, de most sokkal közelebb érzem az előző füleshez, így még jobban fáj hogy eladom, de egygazdás kutya vagyok, nem hallgatok két fülest...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.