Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42043) Xirtam válasza proof88 (#42040) üzenetére


Xirtam
veterán

Én ezen akadtam meg a legjobban. Fogod bemész a pályára, odamész a csapathoz. Megengedik, hogy megfogd a kocsit. (Ez F1-ben már eleve lehetetlen, főleg, hogy a csapathoz odamenj) Majd megkérdezik, h szeretnéd-e kipróbálni az autót. És mehetsz vele. :D :Y

F1-ben imádom, hogy a felét se halljuk amit beszélnek a pilótával. ~ 5-10 körönként a verseny mérnöke a pilótának kérdezi az autó állapotáról stb. Ezeket simán bejátszhatnák. Főleg amikor poénra veszik egyes pilóták és humorizálnak a versenymérnökükkel. :U

Top Gear 18.2 részében mondta Jeremy, hogy ha az F1 amerikai tulajdonba lenne, akkor tuti, hogy random locsolnák az aszfaltalt, hogy még izgalmasabb legyen. :D

Ugyan ebben a műsorban nyilatkozta Montoya, hogy az F1-hez nincs hasonló. Viszont a Nascar-ban folyamatosan ellen kell tartani, hiszen semmi elektronika. Plusz Telemetry sincs, hanem nekik kell megmondani hogy az autó maximálisan hogy viselkedik. :D Fékek sincsenek. Ezen sírtam be a legjobban.


DemonDani

1-2 oldalt kell csak visszaolvasnod. ;) Leírtam 4 milliószor, hogy miért vélekedik így a csapat.

Ha Nicolas Tombozis lemond, vagy elismeri, hogy az F2012 sz@r. Akkor van baj. De amíg az autó tervezője ezt nem nyilatkozza, addig nyugi. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.