Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41651) Sandormaster válasza Xirtam (#41649) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Idén alkotnia kell a Ferrárinak valamit, mert nem lesznek méltóak a falamon lévő posztereimhez ha így folytatják :))
Alonso se fog örülni ha idén vesszőfutás lesz, de hát majd az első versenyen kiderül...ami igazából nem is tipikus versenypálya....sebaj, akkor majd a másodikon!...de leginkább majd európába érve.....pcsába' majd év végén megmondom mi a TUTI :D

(#41652) proof88 válasza Sandormaster (#41651) üzenetére


proof88
addikt

most lesz egy év közbeni teszt is, ott még lehet fordulat bárki részéről, szóval szerintem érdekes lesz mindenképp :)

(#41653) Xirtam válasza proof88 (#41652) üzenetére


Xirtam
veterán

Így van ahogy visszatérnek Európába akkor lesz megint egy kollektív teszt Mugello-ban. Május 1-től 3-ig.

Érdekes lesz nézni amúgy az utolsó kollektív tesztet. Ki milyen újításokat fog hozni. Ez főleg az első nap vagy az utolsón fog lehullani róluk a lepel. És nem sok kör erejéig. Hiszen ezek egy része már Albert Park

De az időmérő előtt úgy is koptatni fogom nektek az ujjaimat, hogy elmondjam ki milyen újításokkal érkezett Melbourne-be.

[ Szerkesztve ]

(#41654) proof88 válasza Xirtam (#41653) üzenetére


proof88
addikt

király vagy, még jó hogy neked erre van időd :DDD

(#41655) TESCO-Zsömle válasza proof88 (#41654) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mindenkinek arra van ideje, amire szakít. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41656) -Mike-


-Mike-
addikt

(#41657) proof88 válasza TESCO-Zsömle (#41655) üzenetére


proof88
addikt

ok csak én már untam a vége felé a büdös naptáram formázását :D

(#41658) TESCO-Zsömle válasza proof88 (#41657) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Inkább kaptál volna be egy Leszarom tablettát és csináltad volna tovább... :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41659) proof88 válasza TESCO-Zsömle (#41658) üzenetére


proof88
addikt

:))

(#41660) hunnylander válasza -Mike- (#41656) üzenetére


hunnylander
őstag

Én ezt a spot-ot először csak hallottam. Úgy egy kissé értelmezhetetlen és vicces volt a szépséget együtt említve hallani a Forma-1-gyel pont az idei évben.

www.HunnyF1.com

(#41661) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Alonso-Ferarri 458 Italia-Circuito del Jarama
Alonso nagyon laza....meg az utas is :)

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#41662) -Mike- válasza manutdzoli (#41661) üzenetére


-Mike-
addikt

Jók ezek a formula autós reflexek utcai ótókban, nyak, egész test hátrafeszül fékezéskor.

(#41663) Xirtam válasza -Mike- (#41662) üzenetére


Xirtam
veterán

Akkor ezt is érdemes megnézni: Alonso Ferrari 458 Italia Fiorano

(#41664) Sandormaster válasza Xirtam (#41663) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Ez egy nagyon jó videó....arra hogy miért nem fog Kubica F1-es autót vezetni már többet :/ Alonso egy "utcai" autóban is hogy dolgozik a kezével, látszik ahogy az inak, izmok megfeszülnek, nagyon komoly kéz/kar munka van és ehhez képest az F1 ....pfff

(#41665) hunnylander válasza manutdzoli (#41661) üzenetére


hunnylander
őstag

Ebben a műfajban Dö beszt! :DDD

www.HunnyF1.com

(#41666) Xirtam válasza Sandormaster (#41664) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát Kubicának a bal csuklója egyáltalán nem forog. Pár napja olvastam egy cikket a rehabilitációjáról.

[ Szerkesztve ]

(#41667) Oliverda válasza Xirtam (#41666) üzenetére


Oliverda
félisten

Ezt ő mondta személyesen nektek?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#41668) TESCO-Zsömle válasza hunnylander (#41665) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Háttezz... :B

RICCARDINO!!!! :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41669) Xirtam válasza Oliverda (#41667) üzenetére


Xirtam
veterán

De nem is a bal keze, hülyeséget beszélek. a jobb keze sérült. Plusz januárban megint műtötték a lábát mert elesett. Amúgy volt szó arról, hogy jön a Ferrari-hoz tesztelni a nyáron a régi F60-ast egy V6 turbó motorral. Ez kacsa, nem fog jönni. Sőt Massa helyére sem akarják. Ezt pedig Domenicali mondta a saját szavaival. Hogy nincs helye a Ferrai-nál.

[ Szerkesztve ]

(#41670) TESCO-Zsömle válasza Xirtam (#41669) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt meg tudod erősíteni, hogy ha idén Massa nem domborít, akkor lapát?

Mert bármennyire is kedvelem, akkor is csak ballaszt volt visszatérése óta...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41671) sekli


sekli
addikt

Érdekes, hogy az összes megkérdezett "expert" esélyesebbnek tartja a Mercedest a Ferrarinál.

(#41672) hunnylander válasza TESCO-Zsömle (#41668) üzenetére


hunnylander
őstag

Az elején: 'Épp most ettem polentát (~puliszka) pörkölttel, jön felfele.'

A végén (fogja a hasát): 'A pörkölt. Anyám...'

És ez csak a szolidabb része. :D

www.HunnyF1.com

(#41673) Xirtam válasza TESCO-Zsömle (#41670) üzenetére


Xirtam
veterán

Hagyomány szerint Monza-ban fog ez kiderülni. Sokan nem értik, hogy Massa mért kapott még egy esélyt. Én is kedvelem, de idén véleményem szerint sokkal jobb szezont fog tudni hozni. A tavalyi abroncsok egyáltalán nem feküdtek neki. Ez hasonló mint 2010-ben Sumacher-nek nem feküdtek a gumik.

Akikkel számolhatunk az egyik Sergio Perez, a másik Jules Bianchi ők ketten a legesélyesebbek. Mind a ketten fiatalok. Alonso mellé meg szeretnének valakit aki egyrészről támogatja, másrészről pedig sokat tanul Alonso-tól. Ez megfigyelhető az anno Felipe Massa + Michael Schumacher érából is.

Viszont, ha Sergio Perez jönne, akkor a Sauber-nél jövőre Jules Bianchi valószínűleg Ferrari nyomásra ülést kapna.

De ez még a jövő zenéje.

Konkrétan azt, hogy mi lesz Massa sorsa nem tudom megerősíteni. Ferrari nagyon kötődik az emberekhez. Még is csak egy család. Egy biztos, hogy Luca az idei évvel szeretné ha bizonyítana Massa. Ez 4-5 futam után látszódni fog mennyire sikerült. Várjuk meg ezt utána több mint valószínű, hogy nem marad.

Ami még ide kapcsolódik. Ez akkor lesz még biztosabb, ha egyes szabadedzéseken a Force India-val körözhet Bianchi mert most ebben az évben ott tartalékpilóta. Ferrari valószínűleg fizetni fog ezért, hogy gurulhasson pár pénteki napon. Ha így lesz akkor több mint valószínű, hogy jövőre helyet kap. :K :K

Esetleg még az is elképzelhető, hogy Kobayashi mellé megy Massa. Mai napig nagyon jó viszony van Massa és a Sauber között. Tavaly is a Brazíliában átment az egész csapat. :K

[ Szerkesztve ]

(#41674) hunnylander


hunnylander
őstag

CFD-elemzés a McLaren kipufogójáról és hogy hogyan viselkedhet különböző sebességeknél: [link]

www.HunnyF1.com

(#41675) Xirtam


Xirtam
veterán

Ferrari F12 Berlinetta (599 csere)

Ez után fog majd érkezni az Enzo utódja. :B

[ Szerkesztve ]

(#41676) TESCO-Zsömle válasza Xirtam (#41673) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A maga 166 centijével és 59 kilojával Massa még mindig az egyik legjobb testi adottságokkal bíró F1-es pilóta a mezőnyben.

Na igen. Alonso most van (lehet) csúcsformájában. Jól összeértek a Ferrarival.

Arra is kíváncsi leszek, mert azért jó mindig új arcokat, új temperamentumot látni. Jót tesz a vérfrissítés, és néha meglepetést is okoz, mint pl Kobayashi 2009-es debütálása Buttonnal szemben.

Attól nem félek, hogy Massa csak úgy eltűnik a süllyesztőben. Azért a Ferrari jó ajánlólevél, még ha nem is önszántából távozik...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41677) TESCO-Zsömle válasza Xirtam (#41675) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na, ez már igen!

Látom megörökölte a 458 Italia első lámpáit. Nagyon helyes! Remélem az 'Enzo' is hasonlót kap majd.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41678) Xirtam


Xirtam
veterán

Egy kis Alonso és Massa kedvcsináló az új F12 Berlinetta-val. Ha már 2 onboard videónk is volt ma.

(#41679) andy83 válasza Xirtam (#41678) üzenetére


andy83
aktív tag

Ez nagyon adja, köszi! :C
De azért kicsomagolhatták volna a cuccot... :U

facebook.com/SzeretekMozizni

(#41680) D@ni88 válasza andy83 (#41679) üzenetére


D@ni88
addikt

Hideg volt, megfázott volna... :U

(#41681) Xirtam válasza andy83 (#41679) üzenetére


Xirtam
veterán

Mivel ez még bőven a hivatalos leleplezés előtt készült videó, hiszen finomhangolásokon esett át közben az autó. Értelem szerűen a kémfotósok elől rejtette el a gyár ilyen burkolattal.

http://www.f12berlinetta.com/ Tessék itt már nincs lefedve.

[ Szerkesztve ]

(#41682) Mastre válasza TESCO-Zsömle (#41676) üzenetére


Mastre
tag

Azért a Ferrari jó ajánlólevél, még ha nem is önszántából távozik...

Azért az utóbbi jó néhány pilóta, aki eljött/akit elküldtek a Ferraritól nagyot koppant. A Ferrarinál sanja nem igazán van följebb. Még akkor sem, ha szenvednek. Akkor is egy legenda, és önszántából nem nagyon hagyja ott senki. Akit meg küldenek, az hiába kommunikálja nagypofával azt, hogy majd máshol megbecsülik, és bajnok lesz, csak bukni tud...

Massa sem nagyon fog rendbe jönni a sérüléséből már. Bár ne legyen igazam...

(#41683) Nowhereman válasza Mastre (#41682) üzenetére


Nowhereman
őstag

Melyik sérülésére gondolsz? Amit magyarban a rugó, vagy amit németben a rádió okozott neki? Az elsőből már felépült, a másodikból meg szerintem nem fog.

Továbbiakban meg? Nos eég nagy számlaleírást kéne adni ahhoz, hogy Sauberékhez lenyugdíjazhassák, lévén nála különb pilótákat is túrtak már ki szponzorált "ifjú tehetségek"

Utánam a kondenzcsik!

(#41684) Xirtam válasza Nowhereman (#41683) üzenetére


Xirtam
veterán

Ne haragudj, de már tegnap is szólni akartam, hogy mielőtt rányomsz az OK gombra, olvasd át amit írsz mert nagyon nehéz így olvasni. :R

(#41685) shteer válasza Xirtam (#41684) üzenetére


shteer
titán

ezt nehéz? neduddki kollégához képest maga Grétsy László :D

..szerintem jónak tűnik

(#41686) Mastre válasza Nowhereman (#41683) üzenetére


Mastre
tag

A rugósról.
Bárki bármint mond, szerintem azóta nem az igazi. Ha fontos idegpályák nem is sérültek, akkor valami pszichés dolog van mögötte. Azóta nem áll össze...

(#41687) Xirtam válasza Mastre (#41686) üzenetére


Xirtam
veterán

Vagy csak szimplán amit Massa nyújtott annyit bírt a koncepció. Amit Alonso az pedig már az ő zsenialitása. :U Majd az idei gumikkal meglátjuk.

(#41688) D.Orion válasza sekli (#41671) üzenetére


D.Orion
veterán

:DDD Mercedestől már kétszer hallottuk, hogy na majd most megmutatjuk.. A német igazság is olyan, mint a magyar, hogy majd harmadjára bejön? :F

(#41689) P00By válasza Xirtam (#41675) üzenetére


P00By
nagyúr

Elképesztő! :Y Gyönyörű :R

(#41690) Oliverda válasza hunnylander (#41674) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem rossz. Mondjuk ha az FIA ismét zárja a kiskaput, akkor gondolom megint újra kell gondolni az egészet, nem?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#41691)



addikt

Merci evolution

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#41692) Plutor


Plutor
aktív tag

Ha minden igaz,a Lotus ott lesz a teszten. :C (inkább nem linkelem a hírt)
Remélem igaz.

(#41693) P00By válasza Plutor (#41692) üzenetére


P00By
nagyúr

Szvsz ezzel a kis bakival elég sokat vesztettek, de ne legyen igazam...

(#41694) Pitterix válasza Plutor (#41692) üzenetére


Pitterix
őstag

Én és remélem jól odapörkölnek mindenkinek!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#41695) Oliverda válasza Pitterix (#41694) üzenetére


Oliverda
félisten

Vagy ha ilyen megbízható az autó, akkor visszatérnek a régi "szép" idők...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#41696) Motion_Blur válasza Oliverda (#41695) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ezek a régi szép idők inkább a csapathoz térjenek vissza ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#41697) Xirtam válasza Plutor (#41692) üzenetére


Xirtam
veterán

Ott lesznek. Igaz a hír. 1kg-val nehezebb lett az autó ennyi.

(#41698) Oliverda válasza Motion_Blur (#41696) üzenetére


Oliverda
félisten

Azok az idők már elmúltak. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#41699) Pitterix válasza Oliverda (#41695) üzenetére


Pitterix
őstag

Ennyire gonosz nem lehetsz. :N

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#41700) Oliverda válasza Pitterix (#41699) üzenetére


Oliverda
félisten

Miért? Nem kívántam, hogy térjenek vissza.

Elég nagy baki volt ez a felfüggesztéses probléma. Még ha a HRT vagy a Marussia lett volna a szenvedő alany akkor nem lepődtem volna meg, de egy ilyen kaliberű csapattól ez csúnya volt.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.