Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41401) -Mike-


-Mike-
addikt

(#41402) Peat;) válasza Nowhereman (#41400) üzenetére


Peat;)
veterán

Nem értem mit akarsz kifejezni, többféleképpen is értelmezhető amit írtál. A cikk egyértelmű, beszóltak Petrovnak amivel én azonosulni tudok, te nem.

(#41403) AMD Power


AMD Power
titán

Ma is tolt egy pár kört LH! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#41404) Nowhereman válasza Peat;) (#41402) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nem érted? Minek valakit külön szekálni valami olyasmiért, ami kb. a mezőny felének jellemzője - vette, lieblingelte az ülést... alig várom, hogy a maradék öreg harcos is helyét is elfoglalják ezek a "tehetségek", akkor legalább megmaradnának a hétvégéim...

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#41405) Xirtam válasza -Mike- (#41401) üzenetére


Xirtam
veterán

Jó lesz ez, Még egy hozzá nem értő is megmondja ha több videót megnéz, hogy a kanyarok súlypontján kigyorsításoknál mennyire stabil az autó. :K

(#41406) Oliverda válasza Peat;) (#41399) üzenetére


Oliverda
félisten

Tényleg jó. Rendhagyóan cinikus.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#41407) Xirtam


Xirtam
veterán

Hát ő, amitől féltem. Alonso elmondta, nem ott tartunk ahol szeretnénk. :(((

(#41408) Male válasza Xirtam (#41407) üzenetére


Male
nagyúr

Sajnos ez eddig is valószínű volt :(

Remélem összeáll azért év elejére a dolog...

(#41409) Xirtam válasza Male (#41408) üzenetére


Xirtam
veterán

Nyilván való volt persze, de nagyobb a bibi mint azt én vagy a csapat gondoltuk. Ez itt a probléma. De reméljük, hogy most Melbourne-ben nem 1.5 másodpercet kapunk Vettel-től az időmérőn. Hiszen mi vagyunk a FERRARI :R

(#41411) TESCO-Zsömle válasza Xirtam (#41409) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem csak voltatok a Ferrari? :F Míg profi csapatként működtetek és legjobbak dolgoztak ott egy marék olasz tészta helyett?

Vagy már felfogta a vezetés, hogy az Olasz nemzetiség önmagában nem elég a győzelemhez?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41412) D@ni88 válasza Xirtam (#41409) üzenetére


D@ni88
addikt

Milyen szép lenne, ha direkt "szenvednének", aztán az első futamon 0,5-1 másodpercet adna a mezőnynek :D

(#41413) [CS]Blade2 válasza Peat;) (#41399) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A Lotus-al még várnék 1 hetet, ha akkor sem lesznek pályán, akkor gáz van, egyébként még menthető lehet a dolog. Jerezben azonnal jól viselkedett az autó, ha 1.-én is így tesz, és tudnak menni napi 100 kört, akkor minimalizálhatják a veszteséget.

(#41414) -Mike-


-Mike-
addikt

A HRT/Marussia mikor akar kijönni az új autóval?

[ Szerkesztve ]

(#41415) Apika válasza D@ni88 (#41412) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Szvsz Alonso nem ködösít. Elmondja, ha baja van az autóval...

(#41416) Xirtam válasza Apika (#41415) üzenetére


Xirtam
veterán

Alonso azt mondja amit a PR enged. ;) Hát ezt konkrétan nem mondta, hogy szar. Eleve dicséri hogy már most jobb mint az F150, de még vannak gyermekbetegségei mivel teljesen új koncepció.

"én inkább szeretnék egy gyors autót, amit később megbízhatóvá kell tenni, mint egy megbízható, de lassú autót"

"A korábbi évekhez képest ez a tél sokkal nehezebb számunkra, mert egy sokkal összetettebb autónk van, nagyon innovatív ötletekkel felvértezve. Ez azonban sokkal nagyobb erőfeszítést is igényel mindenkitől, a versenyzőktől kezdve, akik vezetik, a mérnökökön át, akik fejlesztik, a szerelőkig, akik több, mint napi húsz órát dolgoznak az új autón. Az mindig jó dolog, ha van egy olyan autód, amely azonnal kész, gyors és megbízható, de ezek nem mindig szinonimái a győzelemnek."

[ Szerkesztve ]

(#41417) Apika válasza Xirtam (#41416) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Jelen esetben azt, hogy sz.r az autó... :O

(#41418) Xirtam válasza Apika (#41417) üzenetére


Xirtam
veterán

Nyugtával dicsérd a napot. Még van 6 nap tesztlehetőség. Odébb van még Melbourne. Malay pálya után ráér mindenki nyafogni vagy örülni. Úgy is az lesz az első olyan pálya ahol megközelítőnek valós eredményeket kapunk a jelenlegi erőviszonyokról.

RBR még is csak egy VB autót faragott át megint. Nekik jóval egyszerűbb dolguk volt. De megint favoritok egyenlőre a csapatok szerint.

[ Szerkesztve ]

(#41419) TESCO-Zsömle válasza Apika (#41415) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Xirtam-mal értek egyet. Ha a csapat érdeke azt kívánja, akkor gyakorlatilag a képedbe hazudnak. Ezeken a teszteken nem csak az a cél, hogy minél többet megtudjanak az autóról. Mindezt úgy kell végrehajtani, hogy az ellenfelek a lehető legkevesebb adatot nyerjék.

Az is igaz, hogy az elmúlt években a Ferrari nagyon félvállról vette ezeket a dolgokat. Mindent őszintén elmondtak, kitálalták a gyengéiket és erősségeiket, míg más csapatok épp titkolták ezeket.

Igazából majd csak az első versenyen fog kiderülni, hogy mi igaz mindabból, amit mondanak. A Barcelonai tesztekből is csak saccolni, következtetni lehet, tényeket levonni nem...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41420) Apika válasza TESCO-Zsömle (#41419) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ezek szerint lehet, hogy altatják a többieket? Csak nehogy blöff legyen az egész...

(#41421) TESCO-Zsömle válasza Apika (#41420) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lehet, hogy altatják, lehet hogy nem. Nem tudjuk. A Ferrari radikális változást ígért, ami az autón meg is látszik, kérdés hogy a PR-t is érintette-e a megújulás. Aztán ahogy Xirtam is írta az új, innovatív autót sokkal nehezebb kitapasztalni, több idő kell hozzá és még több szerencse.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41422) Apika válasza TESCO-Zsömle (#41421) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ez az egész PR olyan, mint egy pókerjátszma...

(#41423) TESCO-Zsömle válasza Apika (#41422) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Inkább, mint a politika. Nem lehet tudni, hogy most igazat mondanak, vagy amit hallani akarunk...

A Ferrari ilyen szempontból könnyen meglepheti a többieket, mert az utóbbi években kerek-perec megmondták, hogy mi a baj a kocsival, és hogy állnak éppen. Szóval ha elő tudnak állni valami hiteles hazugsággal, azzal pár embert biztos megvezethetnek. Csapatot nem hiszem, mert akiket ténylegesen érint a Ferrari ereje, azok jobban figyelnek az ilyen dolgokra...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41424) Xirtam válasza TESCO-Zsömle (#41423) üzenetére


Xirtam
veterán

Maximálisan jól beszélsz. Amúgy bennem Jerez óta ezek a mondatok fogalmazódnak meg. És persze a PR dolgokat mondja Alonso is, de folyamatosan vigyorog miközben ezeket mondja.

Az utóbbi 3 évben nem figyeltek erre úgy a Ferrari, ez az első olyan év hosszú idő óta amikor körtől falaznak. Nem fogalmaznak konkrétan. a SkySport riporternője is mikor kérdezett, folyamatosan szándékosan elbeszéltek mellette.

Egy biztos, azért a Ferrari az egyik csapat azok közül akiknél iszonyatos fegyelem van a gyárban is. Nem hiába van ott a Ferrari ahol, mert Luca nagyon komolyan irányítja az egész családot. És megköveteli mindenkitől a maximális teljesítményt. Igazából ezzel eddig sem volt baj, csak más felé ment el a mi fejlesztéseink mint a többieké. Más utat választottunk azt hittük ez lesz a jó. Hát nem jött be. Ezek benne vannak a pakliban. Viszont ha megnézzük a közutakon Luca irányítása óta a Ferrari olyan időszakát éli, hogy az valami iszonyat. Sorra alázza le az összes sportautó gyártót. Évről évre a Ferrari autói az év autója kategóriát nyerik meg. Bődületes. És Domenicali-nak szabad keze van. Viszont itt már Luca mondta, hogy változtatni kell a dolgokon, mert mi vagyunk a Ferrari pontosan így fogalmazott.

Azért nem hiába akarják folyamatosan az olaszok hogy Luca legyen a miniszterelnök.

Az utolsó tesztnapok lesznek az F2012 életében a kritikus pontok. Mert tavaly is az F150 csak az utolsó napon csinált verseny etápot.

Tegnap amúgy lazán 8db kipufogó megoldást teszteltek.

[ Szerkesztve ]

(#41425) proof88 válasza Xirtam (#41424) üzenetére


proof88
addikt

köntörfalaznak

(#41426) Xirtam válasza proof88 (#41425) üzenetére


Xirtam
veterán

Köszi, majd legközelebb! :D :R

TESCO-Zsömle :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41427) TESCO-Zsömle válasza Xirtam (#41424) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerinted is jó jel, ha a pilóta vigyorogva ecseteli, hogy mennyire xar az autó? ;]

sz: Ja, az utcai széria most nagyon toppon van.

458 Italia-t szinte mindenki magasztalja, aki valaha vezette. Az FF-el meg nyitottak a család felé. A Ferrari-tól ez kb akkora újítás, mint mikor a Porsche kiadta a Cayenne-t.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41428) Xirtam válasza TESCO-Zsömle (#41427) üzenetére


Xirtam
veterán

Igen csak az FF ahogy megjelent egyből átvette a 4X4-eseket is! :D De ott van az 599GTB majd az abból GTO aláz nagyon komolyak. :U

Amúgy erre az egész Ferrari dologra annyi a véleményem, hogy 216 győzelem? 15 vb? Ezek után mindenki tegye fel magának a kérdést, hogy miben kételkedik. Nem vagyok kíváncsi ilyen hülyeségekre, hogy más emberek stb. Mert itt nem erről van szó. :) Hanem a kultuszról.

[ Szerkesztve ]

(#41429) D@ni88 válasza Xirtam (#41424) üzenetére


D@ni88
addikt

vannak képek a kipufogó megoldásokról?

(#41430) SzalaiG válasza Xirtam (#41424) üzenetére


SzalaiG
addikt

Csak sajna ahogy nő az eladás romlik a minőség.
Egyre több autójuk leég.
Örülnék az idén ha a Mercedes egyetlen ellenfele a Ferrari lenne. ;]

(#41431) Xirtam válasza SzalaiG (#41430) üzenetére


Xirtam
veterán

Uram isten milyen egyre több? Ahogy kigurultak a gyárból előfordul minden autóval, hogy utólag derülnek ki műszaki problémák. De beszélhetnénk itt a Lambo-ról is. Romlik a minőség? Te tudod miről beszélsz? Nem idióta gépeket dolgoztatnak ám a gyárban. Hanem természetes fény mellett és FÁK vannak ültetve a sorok között. Ez nem holmi, Suzuki vagy tömeggyártású KIA. Vagy Audi aminek 40.000 km enként első felfüggesztés problémai vannak, vagy WV . . . :(((

Fura hogy pont az új Ferrari-król mondják, hogy ezek igazi Ferrari-k. De nem baj romlik a minőség. ;)

Mindegy no offense, lassan megszokom, hogy Magyarországon mindenki iszonyatosan okos. Csak hogy nekem ez a nyomorék gyár az életem. :U

TESCO-Zsömle

Annyit mondok csak a GTO-s dologra, hogy 29 February 2012 is the start of a new, extreme V12 era. Save the date!

Na Lambo egy külön történet Avatandor . . .pff 458 nyomába se ér, szánalmas hogy egy V12 motor mellé ilyen lomha váltót voltak képesek pakolni.

[ Szerkesztve ]

(#41432) TESCO-Zsömle válasza Xirtam (#41428) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Rá is fért már. Lambo évek óta 4*4-be nyomul. Jót tesz a gyorsulásnak és az irányíthatóságnak.

Az 599 GTO nem tetszik... Szerintem így kéne kinéznie, hogy tényleg GTO lehessen...

Nem mondom, hogy a Lambo az etalon, de a 4x4-et illett volna a Ferrarinak korábban átvenni. Mondjuk mikor az ízig-vérig faros Porsche 911-eseket elkezdték 4WD-vel gyártani...

Aztán kíváncsian várom az első Ferrari SUV-t. ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41433) Pompi válasza -Mike- (#41410) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Letölthető verzióban az év összefoglaló. [link]

Vadul keresnem kellett, hogy a jelenlegi helyzetben hova lehet egy ilyen méretű cuccot feltölteni megosztásra, ezt találtam...

Feel Good Inc.

(#41434) shteer válasza Xirtam (#41428) üzenetére


shteer
titán

Ezek után mindenki tegye fel magának a kérdést, hogy miben kételkedik

csak az idei teljesítményben :D

..szerintem jónak tűnik

(#41436) shteer válasza Xirtam (#41431) üzenetére


shteer
titán

Ez nem holmi, Suzuki vagy tömeggyártású KIA.

bezzeg öngyulladó KIA-ról nem cikkeznek ;] az a mocskos média...

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#41437) D@ni88


D@ni88
addikt

Én egyre jobban úgy érzem, hogy az idei Ferrari erős lesz, mert ha annyira fejleszteni kellene, akkor nyomnák a köröket, hisz minél több adat, annál jobb :)
Viszont úgy látszik nem erőltetik a srácok...

(#41438) grabber válasza D@ni88 (#41437) üzenetére


grabber
addikt

Hidraulikus problémák miatt nem is tudják,vagy ma nincs nekik? :U

(#41439) -Mike- válasza Xirtam (#41424) üzenetére


-Mike-
addikt

Az utolsó tesztnapok lesznek az F2012 életében a kritikus pontok. Mert tavaly is az F150 csak az utolsó napon csinált verseny etápot.

Akkor ez az Alonso nyilatkozat mi:

"Tavaly már az első teszt végén versenyszimulációt végeztünk, aztán Melbourne-ben másfél másodperccel voltunk lemaradva a pole pozíciót érő köridőtől."

(#41440) Xirtam válasza grabber (#41438) üzenetére


Xirtam
veterán

De laza másfél óráig Massa a box-ban állt. . . . Viszont Vettel nek is volt egy laza 2 és fél órás kihagyása. Az RB8 nem olyan megbízható eddig mint a tavalyi.

(#41441) AMD Power válasza Xirtam (#41431) üzenetére


AMD Power
titán

A Lamborghini etalon! :R

114 kőrt tolt ma Button a gépbe... :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#41443) válasza Thom! (#41442) üzenetére



addikt

ettől a cikktől megfájdult a fejem

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#41444) 7600 GS


7600 GS
addikt

Michael Schumacher
“I’m very happy with the race simulation that we ran this afternoon. It confirmed what we have seen from the first tests with our new car, and that we don’t seem to have any big issues with reliability. The small things from the last two days I would rate as typical testing issues. So from my side, I am happy with our first full testing session, and we have definitely improved our game which is what we wanted to achieve. To what extent, we can only see later, but I am finishing with a positive feeling.”

(#41445) Thom! válasza (#41443) üzenetére


Thom!
veterán

mert?
a többi mit közöl?

(#41446) TESCO-Zsömle válasza 7600 GS (#41444) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De messze még Márc. 17...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41447) 7600 GS válasza TESCO-Zsömle (#41446) üzenetére


7600 GS
addikt

Igen sajnos, de azért ez több mint biztató. :K Én azért reménykedek, mert van ott az a Ross Brawn nevű csóka, aki eléggé vágja a szakmát. Most úgy látszik valamit megint kitalált. Remélem működni fog.

(#41448) AMD Power válasza TESCO-Zsömle (#41446) üzenetére


AMD Power
titán

Mindjárt itt lesz. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#41449) proof88 válasza TESCO-Zsömle (#41446) üzenetére


proof88
addikt

addig is indulnak az éles Nascar-versenyek a hétvégén a Daytona International Speedway-en! :D remélem lesz stream, és akkor írhatom is be a listába ...

(#41450) !Overdose! válasza proof88 (#41449) üzenetére


!Overdose!
őstag

Az F1 előtt egy héttel indul a WTCC is. Azt sem elfelejteni ám! :K

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.