Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17451) uszkart válasza #27441408 (#17448) üzenetére


uszkart
tag

Na, igen! Horner mellett Schumacher a másik ember, akinek ebben ügyben mindenképpen meg kell szólalni! Beszarás!

(#17452) Oliverda válasza Sundesz (#17441) üzenetére


Oliverda
félisten

Kaptak büntit akkor. "Kemény" egy millát. Dollárban.

Amúgy:

1. Sokkal egyszerűbb lett volna elrontani Massa kerékcseréjét. Nyilván nem a verseny felénél jutott eszükbe, hogy jobb lenne ha inkább Alonso nyerne. Ha igen akkor az no komment...

2. Úgysem lesznek már VBk idén tehát teljesen feleslegesen vergődtek ezzel.

Na de akkor nosztalgiázzunk egy kicsit. Még anno 98ban volt egy hasonló elengedés amikor Hakkinen és Coulthard toronymagasan vezetett a többiek előtt és Mika-t véletlenül behívták a boxba, de mivel a verseny előtt megegyeztek, hogy az nyeri a versenyt aki az első kanyarban elsőként fordul el ezért DC visszaengedte maga elé Hakkinen-t.[link]

Akkor Todt a következőket nyilatkozta:

Három évvel később: [link]

Négy évvel később: [link]

Na de majd most Todt lecsap és jól mebünteti a Ferrari-t azért amit ő tanított nekik. :D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17453) szeva000


szeva000
addikt

Alonso:
Az első és legfontosabb, hogy kettős sikert szereztünk itt Németországban. Rendkívül erősek vagyunk, és megérdemelten nyertünk. Ezt a versenyt nem csak én nyertem meg, hanem mindenki.

őőőő,hogy is???Ezt mindenki megnyerte tényleg.....Talán Massa véleménye jobban érdekelne :D:D

(#17454) TESCO-Zsömle válasza #27441408 (#17448) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez a csapat az első szöveg undorító.

Gondolom te szembe szoktál szegülni a főnököddel, akitől a fizut kapod... :U :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17455) Flashcash válasza pappnet (#17449) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Most viccesnek tűnik ez a nyilatkozat, de óriási különbség van a két megoldás között.

-"tekerd le a motort mert el fog fogyni az üzemanyagod...."

Ebbe a mondatba senki sem tud belekötni.

-"Alonso gyorsabb mint te, Alonso gyorsabb mint te, kérlek erősítsd meg."
majd az egyértelmű elengedés után rögtön
-"Bocsánat" a versenymérnöktől

Ez utóbbit ha akarják simán lehet büntetni a szabálykönyv alapján, mert amatőr módon kivitelezett csapatutasítás volt és ezt Christian Horner is pontosan tudja.

(#17456) Ricardo válasza uszkart (#17450) üzenetére


Ricardo
félisten

"El kéne kezdeni már írni egy ku**a komoly szabálykönyvet!"

Olyat ami érvényes Hamiltonra is. Amennyi stiklit megúszott büntetés nélkül az vicc :(((

Megértem a háborgókat, de ez akkor lett volna gáz ha Massa még VB esélyes lenne, mert akkor elvették volna a lehetőséget tőle. Így neki szinte mindegy, ( a VB cím ezempontjából)tudom a dobogó tetején állni nem mindennapi és pótolhatatlan. Az a csapat dobja rá az első követ amelyik nem ugyanezt tette volna.

[ Szerkesztve ]

(#17457) Andrew_31


Andrew_31
Modder

Massa a legjobb csapatjátékos, ezt már bebizonyította többször is.
Remélem jövöre fordítva lesz és végre megkapja amit megérdemel.
Ha forditva álna a VB. pontállás, akkor megtörtént volna fordítva is.
Tényleg jobb lett volna ha annyit mondanak neki spórolj az üzemanyaggal,
ahogy a többi tiszta lelkü csapat teszi. :))

(#17458) Andrew_31 válasza Ricardo (#17456) üzenetére


Andrew_31
Modder

:R

(#17459) #27441408 válasza Andrew_31 (#17457) üzenetére


#27441408
törölt tag

Én azon csodálkozom nem hagyta még ott őket...

tudom a zsebpénz...

(#17460) TESCO-Zsömle válasza Ricardo (#17456) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De Massa VB-esélyes nem érted? Csak meg kell nyernie az összes futamot, miközben a többiek kávéznak a pálya mellett... :U ;] :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17461) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ebből csak megrovás lesz... Hol a csapatutasítás? Mert abban a bizonyos mondatban nem volt semmi különös, csak egy info, hogy Lonzi gyorsabb.

A Mekisek, és főleg a Lewis fanok ebben a minutumban abba is hagyhatják a sárdobálást, nézzék vissza az eddigi futamokat, és azon szörnyülködjenek. Alonso már az előző futamon is jogtalanul lett büntetve.

Jah, és aki azt mondja, ez csapatutasítás volt, persze mondatszerkezet alapján, az nem járt nyelvtanórára. Elemezzétek a mondatot, nem túl hosszú. ;]

Horner meg ne kiabáljon, sikerült tönkretenniük Webber-t egészen.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#17462) uszkart


uszkart
tag

Szerintem ez az egész ott lett elrontva, amikor elkezdték visszafogni a technikai fejlődést!
Meg a költségcsökkentés, meg a többi fa**ság!
Ezek a döntések nem ellenkeznek a versenyszellemmel?

(#17463) Andrew_31 válasza #27441408 (#17459) üzenetére


Andrew_31
Modder

Jobban járna egy kis csapattal mint sokan mások?

(#17464) Oliverda


Oliverda
félisten

csak hogy kicsit oldódjon a hangulat: [link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17465) uszkart válasza Oliverda (#17464) üzenetére


uszkart
tag

Ha Alonsot megbüntetik, abba a csávó rögtön belehal!

(#17466) MPowerPH válasza Oliverda (#17452) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hát, miért ne lennének VB-k? Ember, nézz már rá a ponttáblázatra rendesen, meg a Meki mai teljesítményére...LOL.

Don't Tread On Me

(#17467) #27441408 válasza Andrew_31 (#17463) üzenetére


#27441408
törölt tag

Vagy más sorozattal mint mások....

(#17468) Oliverda válasza MPowerPH (#17466) üzenetére


Oliverda
félisten

Majd figyelj (de ne ahogy szoktál) aztán majd meglátod. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17469) MPowerPH válasza Oliverda (#17468) üzenetére


MPowerPH
félisten

Talán Neked kellene jobban, asszem párszor már bebizonyosodott, hogy csak teteted, hogy tudod miről van itt szó. Hamilton a végére remélhetőleg sehol sem lesz, és a VB a Ferrari és az RBR között fog eldőlni. ;)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#17470) Oliverda


Oliverda
félisten

Ferrari: Pénzbírság és meghallgatás a WMSC előtt

100.000 dollár...

Na majd a Motorsport Világtanács...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17471) MPowerPH válasza Oliverda (#17470) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nah, nem lesz ebből semmi. ;)

Don't Tread On Me

(#17472) Flashcash válasza Oliverda (#17470) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Szerintem el fogják venni Alonso és Massa ezen a versenyen megszerzett pontjait.

"A Nemzetközi Automobil Szövetség hockenheimi versenybírósága szabálytalannak minősítette Fernando Alonso Felipe Massa elleni manőverét"
Ez a kulcs mondat, az első ítélet már megszületett és nem valószínű, hogy a versenyíróságot utólag felülbírálnák. A versenybíróságnak nincs joga pontokat törölni, ez pedig nem az időbüntetés kategória, ezért megy tovább az ügy a WMSC elé.

Oliverda: Igen, ezt akartam én is írni, csak elsőre nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#17473) Viktor77 válasza Oliverda (#17470) üzenetére


Viktor77
titán

Miért érzem úgy, hogy egy ilyen nagyságrendű összeget még bele is kalkuláltak Alonso győzelmébe?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17474) -Mike- válasza Oliverda (#17470) üzenetére


-Mike-
addikt

Tíccsák ki örökre, Hamiltonnal együtt!! :D

(#17475) Oliverda válasza MPowerPH (#17471) üzenetére


Oliverda
félisten

Majd esetleg nézz utána, hogy mely odáig eljutott ügyekből nem lett semmi.

Flashcash: Szerintem megússzák annyival, hogy elveszik a csapat ezen a versenyen megszerzett pontjait meg kapnak mellé valami komolyabb felfüggesztettet.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17476) lenox válasza MPowerPH (#17461) üzenetére


lenox
veterán

Miert, nyelvtanora van? Azt hittem, hogy F1 topik :).

(#17477) Andrew_31 válasza Oliverda (#17470) üzenetére


Andrew_31
Modder

A linkelt oldalon a első hozzászólás a legjobb. :))

(#17478) #70869248 válasza TESCO-Zsömle (#17460) üzenetére


#70869248
törölt tag

?
Még van hátra nyolc futam, Massa-nak simán van még/lehetett volna még esélye.
Csak Hamilton esik ki azon a körön akit önerőből verni tudna,..és akkor hol van még a kettős győzelem pontrablása, vagy műszaki és egyéb probléma.
Amennyiben úgy futnak be mint a helycsere előtt, akkor Alonso és Massa közt egy futamgyőzelemnyi pont különbség van.
Amikor valakinek matematikai esélye sincs az azt jelenti hogy a hátralévő futamokon nem tud annyi pontot szerezni mint amennyi már van az elsőnek. De itt erről messze szó sincs.

(#17479) uszkart


uszkart
tag

Nekem ebben az egészben az a durva, hogy hogy a francaba tudja Ferrari ilyen buta módon kinyírni magát, mikor ott vannak olyan emberek, akik tizedre, grammra, meg decire ki tudnak számolni mindent. Tehát biztosan ki tudtak volna találni erre is valamit!

(#17480) lenox


lenox
veterán

Na mar elo is vettek a 151c-t.

(#17481) uszkart válasza lenox (#17480) üzenetére


uszkart
tag

:C

(#17482) MPowerPH válasza Oliverda (#17475) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen? A McLaren anno mit is kapott az ipari kémkedéséért a Ferrari kárára? Mert ugye ott alap lett volna a kizárás, a szakértők szerint is. Nem lesz itt semmi... Nem tudják rájuk bizonyítani, hogy csapatutasítás volt. Massa előadja a betanult szöveget erre az esetre, azt csókolom.

b-type: De most őszintén, Massanak mennyi esélye lenne a VB címre. Nulla, mert neki még nagyobb a lemaradása, és nem Alonsohoz viszonyítva. Egyébként, ha Vettel az elején nem húz rá Alonsora, akkor Massa az életben nem kerül az első helyre. Végig lassabb volt mint Alonso. Az a játék ment, hogy Alonso lemaradt, majd felzárkózott. Lemaradt, majd felzárkózott. Köridők alapján nézve...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#17483) laci666 válasza uszkart (#17479) üzenetére


laci666
senior tag

Hát szerintem Montezemolonak lesz itt egy kis elbeszélgetés Massával, na meg persze a vezérkarral, hogy a fenébe tudták így elba...

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#17484) uszkart válasza MPowerPH (#17482) üzenetére


uszkart
tag

A Todt meg majd jól megken mindenkit! Ha már meg nem tette!

(#17485) lenox válasza MPowerPH (#17482) üzenetére


lenox
veterán

Szerintem meg bizonyitek mar nem kell tobb. Csak meg kell kerdezni, hogy elismerik-e, es ha nem, akkor megb@szni oket, mint a mekit hazudozasert.

(#17486) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

A BBC-n kérdezték a verseny után Rob Smedleyt a versenyről, tök általánosságokat mondott, diplomatikusan nyilatkozott, kerülte a kritikus kérdéseket.

Ezután Eddie Jordan mondta a következőket:
"Jól ismerem Rob Smedleyt mert közel 4-5 évig dolgoztunk együtt a Jordannél, ahogy harapta a száját a nyilatkozat alatt, ahogy viselkedett, egyértelmű, hogy fogalma sem volt róla korábban, hogy mi fog történni itt a futamon, de a nyilatkozatára akár egy oscart is megérdemelne....."

(#17487) Oliverda válasza MPowerPH (#17482) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen. Ki is zárták őket meg azon felül még kaptak egy röpke 100 millát... nem 100ezret.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17488) MPowerPH válasza Oliverda (#17487) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mármint a szezonból zárták ki őket? Én nem hiszem. Abban a szezonban végig a Ferrari fejlesztéseivel mentek. Melyik szezont nézted Te, de őszintén? :D A Meki addig a pontig egy kutyasz@r volt....

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#17489) mrlujoak válasza MPowerPH (#17482) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ha jól emlékszem, akkor a McLarent kizárták a csapatok versenyáből, az összes addigi pontját - és a leendőket is - elvették, csak a versenyzők tarthatták meg.
Ergo megkapta a büntit.

Ezzel így nem igazán jó példálozni.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17491) Oliverda válasza MPowerPH (#17488) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen. Kizárták őket a konstruktőri versenyből. Az ovis szintű kérdéseidet pedig először inkább magadnak tedd fel.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17492) MPowerPH válasza lenox (#17485) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ha nem ismerik el, akkor nincs semmi. Nyilatkozatokon fog ez múlni. Közvetlen bizonyíték nincs, a rádió üzenet egy sima információ volt, felkiáltó jellel, mellette pedig kértek egy megerősítést. Ez semmit nem jelent.
Barichellonak is mondták anno Brazil nagydíjon, hogy "Michael behind you, Michael behind you...", és? :D

Don't Tread On Me

(#17493) uszkart


uszkart
tag

Huhú, Clash of the PH! nagymenők! :D

(#17494) mefistofeles válasza MPowerPH (#17482) üzenetére

Azért kellet volna Massának elengednie Alonsót mert Vettel ráhúzott a rajtnál? ...röhej....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17495) mrlujoak válasza Oliverda (#17491) üzenetére


mrlujoak
veterán

Így van, sőt, ha jól emlékszem a FOM-os pénzosztásból is kimaradtak.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17496) Flashcash válasza MPowerPH (#17492) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Azóta változtak az F1 szabályai, és az akkor berakott szabályváltozás alapján büntették meg őket most.

[ Szerkesztve ]

(#17497) MPowerPH válasza mrlujoak (#17489) üzenetére


MPowerPH
félisten

Már miért is nem? A versenyzők ugyan úgy megkaphatták volna a kizárást, hiszen a lopott technikával mentek. Szóval igenis jó példálózni. ;) Na és miért úgy volt? Mert ez nem a versenyzők piszka...
Akkor itt is azt kell tenni, hogy a csapattól elvenni a konstruktőri pontokat, a pilótákét meg meghagyni. Mert ez sem a pilóták sara, hanem a csapaté. Én ezért hoztam fel ezt a példát.

mefistofeles: Nem, azért mert Massa idén nem csinált semmit, IM-en is rendesen kikapott, és nincs reális esélye VB-t nyerni, míg Alonso harcban van a címért. Asszem ez teljesen logikus.
És nem azt mondtam, hanem azt, hogy ha az nincs, akkor ott nem megy el. Nézd már meg Im-en hogy el lett verve.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#17498) lenox válasza MPowerPH (#17492) üzenetére


lenox
veterán

Szerintem nem igy van, de egyebkent nem ertem, mirol beszelsz mar az elso buntetes megvan team orderert.

[ Szerkesztve ]

(#17499) MPowerPH válasza lenox (#17498) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mi nem így van?

Don't Tread On Me

(#17500) lenox válasza MPowerPH (#17499) üzenetére


lenox
veterán

Ha nem ismerik el, akkor nincs semmi.

Ez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.