Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4946) SiZo válasza Hunmugli (#4944) üzenetére


SiZo
tag

Sziasztok,

A helyzet az, hogy amúgy totálisan Mod ellenes vagyok. Aki ismer, ezt tudja. Pont.
És van az a helyzet is, amikor X vagy Y, emberileg közelebb kerül hozzád.
És van amikor ez a kettő keveredik, vagyis kell hogy keveredjen.
És akkor minden más.

Hunmuglit kb. fél éve ismertem meg jobban, amikor is elkezdtünk közösen dolgozni egy nagy COC -os projekten, mely úgy lehet sosem fog már elkészülni. Nagy lelkesedéssel fogtunk bele közösen, de annyira semlegesen fogadta a magyar COC "társadalom" amire talán egyikünk sem számított. (ez a közös project amúgy egy web oldal lett volna, ahol mindenféle fontos dolgot gyűjtöttünk volna össze magyar nyelven, támadási stratégiákat, leírás farmolásról, pusholásról, falu építésről, egyéb más hasznos segítségek)
Közben úgy hozta a sors, hogy pár hónapig a klánunkban is vendégeskedett, még inkább megismertem őt.
Közben történt egy kis ez az amaz (ebbe nem mennék bele, Ő talán tudja miről beszélek), ahol nekem személyesen elég sokat segített, mindezt feltétel nélkül.

És mindezt úgy, hogy tudtam, amúgy Modder. Mert hát mit szépítsük, Hungmugli Modder.

Nyilván többször beszéltünk erről is, de azt hiszem végül letettünk arról, hogy meggyőzzük egymást arról, hogy kinek a felfogása helyesebb, vagy reálisabb vagy nem tudom. Lapoztunk, de egymás álláspontját tiszteletben tartottuk.

Nekem kárt sosem okozott, ellenkezőleg.

És erre írom azt, hogy amikor ezek a dolgok összemosódnak, akkor most Nekem nehéz lenne azt írnom, hogy úgy kell neki, minek Moddolt, megérdemli. Mert ezt nem tudnám leírni, legalább is őszinte tiszta szívből nem.

Tudom, soraim szentimentálisak, de azt hiszem ezt le kellett hogy írjam.

Remélem valamikor visszajössz még egy jó kis TH6os faluval. :)

Üdv.:
Z.

# HUN MKI AKTIV #

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.