Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4815) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Max th 10 vagyok, aq 40, bk39 (kell valami, amire hivatkozhatok, ha fail van... azért ez nem túl erős :DDD )

Simán lehet 1 csillagra deffelni, néha még 0-ra is. Utolsó ilyen deffwinem 3600on volt. Mass valkival gond nélkül vittem 3800ig, itt kezdődött csak a felhőzgetés és sarizgatás - ha elfogyott a lötty.

Titánba már nehezebb volt felmenni, néha 40et is nexteltem 15-18+ kupás bázisért, ami néha 5-8 percet is jelentett. Deffnél ha nem épült semmi és volt védő cc, akkor 2*, egyébként 3... Kupában ez -5 és -29 között volt.

5-6, vásárolt guarddal 7-8 támadásból ez bőségesen visszajött. Így elvittem 4141-ig.

Innentől kezdődik valahonnan a nehezebb rész. A védekezés csak az épületek hp-iban jelent különbséget, meg a sasban. Minden más a támadó gwn múlik. Vagyis támadásnál már valkival könnyű failolni gólem védő ellen, de heallel lehet menteni. Összesen kb 4-5 bukó támadásom volt titánig. Igazából azt kell mondjam, olyan könnyű, mint régen a champ. Továbblépni már nehezebb, 4600-on már van felhő rendesen...

A push igazából még ma is csak az időről/kitartásról (vagy pénzről...) szól. Ügyességen sokkal kisebb részt múlik, persze kell egy kis ész. De sok egy csillag olyan, mint kevesebb kettő. Úgyhogy azt tudom javasolni, aki még nem volt fent, az menjen fel, próbálja ki, maximum visszajön...

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.