Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20351) gabipaci


gabipaci
addikt

cars1dA:
Meg akartalak kérni, hogy gyere fel a szerverre egy kicsit, hogy könnyebb dolgom legyen, de vettem a fáradságot, és log file-ból kikerestem az IP-det meg a GUID-odat.
Banoltalak név, IP, és GUID alapján.
Mivel tudom, hogy ez volt a célod, csak azért írok, hogy holnap már csinálhatsz mást is, mert itt a "munkád" meghozta a gyümölcsét. :)
További jó játékot máshol ;)

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#20352) Źşë' válasza gabipaci (#20351) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor végül is volt értelme beírnod ezt a hszt, de áruld el nekem, ezzel mi volt a célod?! egyet még belerúgni, mi?! :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20353) bunfi válasza Źşë' (#20352) üzenetére


bunfi
őstag

Őszintén, feljön a szerverre, hogy szándékosan megszegje a szabályokat, hogy bizonyítsa, hogy a) szar a szerver b) szarok az adminok. Ez a arcpirító magatartás pedig sajnos ezt hozza ki az emberekből. Sajnos.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20354) ciry


ciry
őstag

Na, mi a hiba a képen? :Y
Nem, nem a combos 210 pontom :(
Körökön keresztül ezt csinálta, még jó, hogy nem ellenünk volt ;]
Kirakták végül

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20355) gabipaci válasza Źşë' (#20352) üzenetére


gabipaci
addikt

kontolcékontrolvé
"csak azért írok, hogy holnap már csinálhatsz mást is, mert itt a "munkád" meghozta a gyümölcsét."
Nem rúgtam bele, csak szóltam, hogy ídőt spóroljak neki.

Logitech hardware tester

(#20356) siriq válasza gabipaci (#20351) üzenetére


siriq
őstag

Ez nyugottan mehetett volna a masik topicba. A srac majd mashol jatszik es kesz. Nagy cucc.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#20357) gabipaci válasza siriq (#20356) üzenetére


gabipaci
addikt

Olvass vissza egy kicsit, minden negyedik hozzászólás off (mint ahogy ez is, és a tiéd is).
Szerintem belefér.

Logitech hardware tester

(#20358) Target78hu válasza ciry (#20354) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ha körökön keresztül ilyen ,akkor picit izé hozé :)
Most megint rákattantam az f2000-re s megérte ,hogy a gyengusokkal nyomtam inkább [link] ,mint a tömegstukival az abakannal lűnék csak +egy kis plusz feeling a száraz és átlagos menetekhez (túl jók ellen vagy túl izék ellen játszani ,közép út nincs sajnos ill. banga ritkán ) ;)

hkv.hu

(#20359) eugabesz


eugabesz
őstag

AMD Phenom 9600 4 magos van valakinek?Megfelelően viszi vajon a játékot.A négy magban nem vagyok otthon,a kétmagosom most 3150 Mhz-en ketyeg,de néha van is diavetítés...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#20360) Audifan válasza ciry (#20354) üzenetére


Audifan
tag

ITTa haverja is...
szerintem csak tesztelte az új artif****aiming.net termékeit :(((

(#20359) eugabesz: PI -et ne vegyél kevés benne a cache. PII-vel jobban járnál. Na meg egy 4830/50/70-el.

[ Szerkesztve ]

(#20361) ADAM1337 válasza gabipaci (#20351) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Írtam már hogy légyszíves ne itt offolj, foglalkozz külön topikban a szervereddel !
Amúgy 5-6s k/d-s köröket sikerült összehoznom (Tehát egész jó köröket toltam a serveren) és kapásból tudok vagy 5 magyart aki legalább annyira, vagy nem jobban tunkol cg-vel mint amit én ma mutattam hogy mi történik ha egy olyan veszi elő aki mással is tud lőni.
OFF-olást meg befejezhetnéd, köszönöm. :R

(#20362) gabipaci válasza ADAM1337 (#20361) üzenetére


gabipaci
addikt

Kicsit érdekes az észjárásod!
Beírod, hogy ne offoljak, majd írsz a szerverünkel kapcsolatban egy off részt, azután újra megkérsz, hogy ne offoljak...
Hogy is van ez? Neked szabad, de nekem nem?
Szerintem fuss neki mégegyszer. :C

Logitech hardware tester

(#20363) ADAM1337 válasza gabipaci (#20362) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

"A Hungarian Sun / PH! szerverekkel kapcsolatban lehetőleg az erre a célra létrehozott topikba írjatok. Köszönöm."
USER ERROR ? :C

[ Szerkesztve ]

(#20364) BalaNce87


BalaNce87
addikt

A fovot állíttota át már valaki? csak mert én átírom és úgy veszem észre hogy semmivel nem lett nagyobb a beláthatóság, nem igazán akar működni.

(#20365) gabipaci válasza ADAM1337 (#20363) üzenetére


gabipaci
addikt

Még mindig ott tartunk, hogy neked szabad, nekem nem?

user error... :(

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#20366) gabipaci válasza BalaNce87 (#20364) üzenetére


gabipaci
addikt

A legutobbi patch óta nem lehet változtatni (illetve nem változik semmit).
Egy kis csalás szőrés :)
Nincs több alien látásmód :)

Logitech hardware tester

(#20367) BalaNce87 válasza gabipaci (#20366) üzenetére


BalaNce87
addikt

Értem, viszont azt nem hogy anno ezt külön kiemelték hogy lehet majd állítani pc-n, erre kiveszik :U amúgy már akkor próbálgattam amikor meglett kb rá 1 hónapra de akkor se vettem észre hogy változna.

(#20368) gabipaci válasza BalaNce87 (#20367) üzenetére


gabipaci
addikt

Nekem is át volt állítva valami 65-re, csak a patch visszaállította.
És mikor újra teszteltem, már nem volt különbség, írhattam be akármit is.
Ebből gondolom, hogy elvették ezt az opciót.

Logitech hardware tester

(#20369) siriq válasza gabipaci (#20365) üzenetére


siriq
őstag

Miattad off-nak. Ami kifejezetten a sun topikba tartozik azt en inkabb ott kozlnem le, nem itt.
Amugy ilyen alapon ossze vissza irogathatnek a topikokba.
Ertheto volt. Valaszt nem kerek mert az megint off. Reszemrol le van zarva.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#20370) bul07


bul07
nagyúr

van egy bug ami lassan kiverni nálam a biztosítékot
távcsövessel vagy CG, RPG , zoomolva céloznék és hogy is fogalmazzak olyan mintha hirtelen 4x optikára ugrana majd leengedem a fegyvert és vissza akkor megjavul de általában mindig a legrosszabbkor jön elő
remélem másnál is szokott ilyet csinálni és nem csak az én egyedi hibám (nehogy már másnak jobb legyen :)) )

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20371) medvezsolt válasza Źşë' (#20294) üzenetére


medvezsolt
senior tag

nem az a lényeg, hanem hogy most mit kell fikázni? ..ha nagyon nem teccik neki akkor irjon privátot. Meg nem tök mindegy milyen a vágás?? ez nem véresen komoly, meg nem is szenteltem rá sok idöt. Nem az volt a lényeg, cska hogy robbanjon. Nem igaz hogy nem tudsz privátban megmondani ilyen magánvéleményt..

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#20372) ciry válasza Target78hu (#20358) üzenetére


ciry
őstag

Ezt 32-es szerveren hozta össze, úgy, hogy még az első m-comokat se rottyantották ki, ergó pár perc volt.
A legszebb az, hogy ő irogatott, hogy ő nem csal ám, meg mindenki LOW ill. noob.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20373) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Másik topikba illő hozzászólások és a kapcsolódóak törölve, a jövőben kérünk mindenkit, hogy a megfelelő helyre a megfelelő postot!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20374) r-chee válasza philoxenia (#20373) üzenetére


r-chee
őstag

Megkérünk mindenkit, hogy a jövőben semmilyen szerverrel kapcsolatos eszmecserét ne folytassanak ebben a topikban, sőt, a Bad Company 2-vel kapcsolatban is kerüljék a megnyilvánulásokat !!
Ha bárki a leírtak ellenkezőjét tapasztalja eme topikban, azonnal (s)írjon a Modker-be !!

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20375) Źşë' válasza medvezsolt (#20371) üzenetére


Źşë'
addikt

bazeg maci tudd már elfogadni a negatív kritikákat, ez kb olyan mint amikor nem tudsz veszíteni, kilépsz játékból mert vesztésre állsz... ez normális?! nem! amúgy is ezt még te mondtad h úgy akarod h ritmusra menjen a robbanás (pont ezért kerestél ilyen zenét), picit el lett csúszva, na és? ez van/lett, ha nem érdekelne a dolog akkor nem írtál volna ilyen hozzászólást most/meg ha érdekelt volna akkor több időt szentelsz rá, Meg ezt miért kell privátban megbeszélni? nem értelek komolyan

ahogy írta valaki, a ráfordított idő és a lelkesedés a lényeg... amúgy is írtam h tetszett, jó lett - és nem csak én írtam! attól h most ezt írtam meg a gergő is picit nemtetszését fejezte ki nem esik folt a becsületeden, csak mert én úgy érzem valami ilyesmi lehet a dologban

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20376) mackosajt válasza philoxenia (#20373) üzenetére


mackosajt
addikt

Akkor se PH!, se 82nd, se Iram, se anyámtikja szerverről se follyon itt a csevegés. Kéretik pártatlannak lenni igen tisztelt moderátor úr.

Más:
Reggelente, így "meló" után rákaptam a modified szerókra (vagy minimap off, vagy 3d).
Érdekes tud lenni a játék, amíg el nem gurul az egyik oldalon valakinek a bogyó, aztán elkezdi folyamatosan a bázist támadni, a másik meg egy adott helyről megáll a tankkal, és onnan éri el az 50/6-os KD-t, de zászlót húzni, m-com-ot pukkantani azt senki nem akar.
Valahogy nagyon érződik, hogy nincs értékelve még mindig eléggé ezeknek a végrehajtása.
Ja és valahogy úgy érzem, túl sok peccs már nem is lesz, hisz jön a többi játék kifelé a DICE-tól.
Szórakozni jó, de hogy arra álljon a cerka, hogy miből van meg a platina... pedig sokaknak a jelek szerint erre áll, holott a csajokra jobb lenne.

Zsé: a maci én vagyok, ő a medve. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20377) ciry válasza mackosajt (#20376) üzenetére


ciry
őstag

2 hete nem kaptam platinát, azért még szerencsére gyakrabban van erekcióm :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20378) Def26 válasza mackosajt (#20376) üzenetére


Def26
félisten

"Valahogy nagyon érződik, hogy nincs értékelve még mindig eléggé ezeknek a végrehajtása."

Szerintem is több pontot kéne kapjon az aki időzít. Az meg külön dühítő, hogy sokan megállnak a tankkal és qrva messziről lövöldöznek a bázisra. Akkor már legalább (ahol van rá lehetőség) az m-comot lőné. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20379) BalaNce87 válasza Def26 (#20378) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát én gyűlölöm hogy ha tankkal lövöldözik az mcomot, és tenni mit tudsz semmit, mivel kezdőröl lövi tankkal így ha letámadod a tankot egyből beszólnak hogy beseraper, szóval általába simán kiszedi a tank az mcomot messziről, mert legtöbbször képtelenek kiszedni. Az lenne a lényege hogy csapattal odamész leteszitek a bombát, megvéditek és kész, és nem az hogy messziről lövöldözgetem, nem véletlenül könnyebb támadni ebbe a játékba, mint védekezni. Nah meg néha a mortar is kiborít amiket művelnek vele simán érdemelnék a team kill pin-t, team damage is olyan rikta, mint a fehér holló, rengetegszer az van hogy egymást fedik a társak jön egy ellen és szana szét lövik egymást néha lehet hallani hogy fejbe és még így leszednek.... meg ugye tenném rá tankra a c4-et telibe rakja rakétával a saját tankját hogy kiszedjen de a tanknak nem lesz baja...
Ezek olyan alapvető problémák, legaláb így jobban figyelnének hogy mit tesznek.
Más: Az is eszembe jutott hogy a medicnek miért nincs korlátozva a revive? max 5 azt ennyi, vagy a recharge time lenne jóval több.

(#20380) mackosajt válasza ciry (#20377) üzenetére


mackosajt
addikt

Ha megharagszol, ha nem, de a jelek szerint te is figyeled a statod, és nem az élményért játszol. Én azt se tudom, mikor mire kapok/kaptam valami jutalmazó plecsnit.
Csak húzom a ravaszt, és kész. Hogy most melyik fegyót vittem ki platinára, valahogy nem érdekel, mint az sem, mikorra leszek 50-es. Legalább nekem tovább fog új élményeket adni a játék. :P
Az viszont kifejezetten tetszik (tudom, sokan lehurrognak majd a mostani kijelentésemért), hogy bemegyek egy tök ismeretlen szeróra, és benne vagyok az első 3-4-ben általában, vagy épp első vagyok a kör végén. Ez valószínüleg a jó közegben edződött bc2 reflexeimnek köszönhető, ami a Sun-on "nőtt fel", nem kicsit erős ellenfelek közt.
Ez olyan fura számomra, mert hát nem vagyok egy űberpro, inkább űberlow-nak nevezném az fps tudásomat.

jajj... említettem egy szerver nevét... Ádi rohanj a modikhoz...

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20381) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na hát ha már mindenféle téma tiltott a BC2-vel kapcsolatban akkor mégis miről beszéljünk? Marad a bug. Most volt egy olyan fagyás, hogy 5mp-re beállt a kép majd kis váltás után fehér kép fogadott de alatta meg ment a játék. :F

(#20382) kacsyx


kacsyx
aktív tag

szóval általába simán kiszedi a tank az mcomot messziről, mert legtöbbször képtelenek kiszedni

Bocs, de ezt muszáj volt idézni :C ;)

(#20383) Target78hu válasza mackosajt (#20380) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Te az "élményért" játszol , nekem már 500 óra játék után eléggé sablonos minden menet s élmény mint olyan már rég nincs vagy többnyire negatív (unbalansz meg nonojjektíves/kasztidegen csapattársak folyamatosan) ,így egy-egy fegyó platinára húzása ad egy kis pluszt (kihívást) számomra -ez neked ne fájjon már... ha nem érdekel ne nézd ,attól mást még érdekelhet.

hkv.hu

(#20384) Madn!ght válasza BalaNce87 (#20364) üzenetére


Madn!ght
addikt

Én egy pár hete a felbontásomhoz mérten átállítottam a FoV-ot 72-re, és még mindig működik. ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#20385) mackosajt válasza Target78hu (#20383) üzenetére


mackosajt
addikt

Na de neked mennyi időd van ezzel játszani? ;)

Amúgy már megen te veszed magadra, holott te nem sűrűn jegyzed meg, hogy ezt, vagy azt kihúzod ilye-olyan plecsnire. Tudod, akinek nem Inge, annak Kinga, vagy Vejnemöjnen. ;)
És nem érdekel, de olvasom a fórumot.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20386) Madn!ght válasza F_Zolee (#20381) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem ugyanezt csinálta a 4870-es karimmal korábban. (ami miatt végül el is adtam...)
10.5hotfix-szel használtam, de kipróbáltam korábbiakat is, azokkal is ugyanez volt a helyzet...

Az NV karival egyelőre még egyszer sem csinálta.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#20387) BalaNce87 válasza kacsyx (#20382) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát most mi azt írtam hogy az mcomot kiszedi a tank de a tankot soha nemtudják megsemmisíteni/kiszedni, ugyanazt jelenti, egy szóismétlés befigyelt mondjuk az igaz, de meglehet érteni. :P

[ Szerkesztve ]

(#20388) F_Zolee válasza Madn!ght (#20386) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem még csak ez az első ilyen eset. 10.4-et használom.

(#20389) mackosajt válasza BalaNce87 (#20387) üzenetére


mackosajt
addikt

Speciel ha valaki tudja, honnan lő a tank, és kellően ügyes, ki tudja szedni. Engem is szedtek már ki, vagy zavartak meg nem kicsit egy mortarral, vagy ügyes tracer+rpg-s engi párossal.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20390) Źşë' válasza Target78hu (#20383) üzenetére


Źşë'
addikt

igen ez lehet egy cél is akár, a platinák begyűjtése ami adhat +játékidőt, és sztem nem rossz h van

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20391) Madn!ght válasza F_Zolee (#20388) üzenetére


Madn!ght
addikt

Gyanakodtam driverre, hangkártyára, túlmelegedésre, de végül a vga-csere oldotta meg.
Egyébként átmeneti megoldás az volt rá, ha a monitort nativ felbontásban használtam, ekkor ha kifagyott a játék, nem szürke/fehér képernyő jött vissza, hanem rendesen folytatódott a játék.

Volt olyan is, hogy 2 percenként ilyet csinált... baromi idegesítő volt, mikor közelharcban majdnem kinyúvasztom az ellent, erre kifagy...

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#20392) ciry válasza mackosajt (#20380) üzenetére


ciry
őstag

Ha nem az élményért játszom akkor miért?Valaki kényszerít rá?
Aki tudja, hogy melyik fegyverre hogy áll, az rosszul van a game-től?
Ne nevettess.
Egyébként meg ki az aki platinával villog?
Ádám írta be pár napja, hogy megvan a 40 mm-es sotira a platina(ami azért nem gyakori), előtte meg a kereső szerint Multikill május 5.-én(rákerestem a "platina" szóra a fórumban), úgyhogy nem értem ez a megjegyzésedet.
Ilyen alapon azt is írhatnám, hogy te meg azért mégy idegen szerverre, hogy benne legyél az első 3-4-ben általában(ahogy írtad), pedig csak hozza magával a játék akárcsak a platinát.
Egyébként meg én pl. 17 fegyverrel vagyok túl a 300 killen és egyik se foglalkoztat erőteljesen, hogy mikor lesz meg a platina(az, hogy leírom, hogy 115 kell 40mm-es sotira még nem jelenti az, hogy csak azt tolom, ezzel kelek-fekszek).
Amúgy meg nem értem, hogy minek kötekszel ilyen általánosításokkal.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20393) ciry válasza ciry (#20392) üzenetére


ciry
őstag

Azt még kihagytam, hogy ha nem ennyi játékkal tolnád :Y hanem mint pl. én lehet már meglenne a lefikázott 50-es magától is.
Úgyhogy erre a kinek mire van ideje dologgal ne kábítsd már a jónépet, köszi.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20394) anshin válasza gabipaci (#20344) üzenetére


anshin
csendes tag

Nem tudom, természetesen nem akarok kötözködni olyan témában, amihez nem értek, viszont nem tudom a folyamatot, mi és hogy készít a játékosról felvételt. Nekem DX11 / win7 alatt van screenshot, akár print screen, akár fraps, akár xfire, mind elkészíti szépen a shotot. Persze lehet nem erről van szó ;Đ

Ámbár engem érdekelne, hogy kell ilyen PB shotot készíteni és továbbá megnézni. Szóval ha kapnék ebben a témában kiokosítást, akkor azt nagyon szépen megköszönném, aztán ha nem lesz jó, nem vesztettem vele semmit, de legalább tudom hogy kell :) Ha megoldható természetesen :)

(#20395) F_Zolee válasza ciry (#20393) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mellesleg attól, hogy 50es rangú az ember nem jelent semmit mivel nem kap hozzá semmit. Mert kb a felétől vagy hamarabb megszerez az ember mindent. Onnantól meg aztán tök mindegy a rang. És már csak a platina ami még hajtja az embert valamelyest(pontozást tekintve). Nem? Persze nem arra kell érteni, hogy szarik mindenre...és a játékélmény már a 0-val egyenlő. Én még most is tudom élvezni a csatákat.

[ Szerkesztve ]

(#20396) Def26 válasza BalaNce87 (#20379) üzenetére


Def26
félisten

Én sem szeretem ha ezt csinálják a támadók. Csak azért írtam, mert az még mindig jobb (támadóként) ha az m-comot lövi a tank mint, hogy csak úgy "céltalanul" lövöldözzön.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20397) ciry válasza F_Zolee (#20395) üzenetére


ciry
őstag

Gondolom Hamutal se kap hányingert a játéktól, pedig már vagy 13 milló pontot összelövöldözött, a warozások is sokat dobhatnak a dolgon, de ahhoz meg csapat kell.
Ezeket a felesleges oltásokat nem értem én
:(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20398) anshin válasza BalaNce87 (#20379) üzenetére


anshin
csendes tag

Ez nálunk nagyon egyszerűen meg van oldva, azzal, hogy Rush módban nincs olyan, hogy baserape.Egyébként nekem semmi kifogásom sincs ha járművel kilőnek egy mcomot, vagy rádöntik a házat, a játék része. Ha az ember normálisabb, jó összetételű csapattal van, akkor egy jármű igen nehezen lő ki egy mcomot, ha a ház nem omlasztható.

Medic dolog meg érdekes, hogy most jutott eszedbe ;Đ Ezt már én jó pár alkalommal felvettem itt is, hogy szerintem a játék legnagyobb kiszúrása a medic élesztés. Nem tudom hány alkalommal szívtam már meg az ilyen villámélesztések miatt, hiába lövök le valakit, ha van mögötte egy medic, nem fogja velem felvenni a harcot.. oda sprintel és felszedi a társát és innentől kezdve sakk matt. Lehet normál módban ez nem ennyire idegesítő, ám HC-ban megoldhatatlan helyzet :(

Vagy mcom élesítéshez hasonló élesztési folyamatot jobban eltudnék képzelni, vagy ha már villámélesztés, akkor ne full HP-val induljon az akit felélesztettek. Én ezt a két megoldást szívesebben látnám a játékban....

(#20399) Templ@r


Templ@r
tag

@gabipaci
@ide tévedő szerver adminok

A linken látható illetőt javaslom bannolni az összes magyar BC2-es szerverről. Az b@rom maga linkelte be saját magáról a képet.
Továbbá: nem tudom, hogy BC2-ben van-e olyan lehetőség, hogy az adminok megállapítsák a játékoshoz tartozó összes Aliast (BF2-ben volt), ha van, akkor javaslom az összes alias-át is bannolni az összes magyar BC2-es szerverről.
Esetleg aki már jelentett a PB-nek / Evenbalance-nak csalókat, az megtehetné hogy továbbítja nekik a linken található képet, hátha kap egy global ban-t.

Esetleg, ha már játszott valamelyik magyar szerveren, kaphatna IP ban-t is.

[ Szerkesztve ]

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#20400) lala42 válasza ciry (#20354) üzenetére


lala42
őstag

Gyengén muzsikáltak a coRDHA-sok :DDD ;]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.