Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19801) Def26 válasza zack (#19797) üzenetére


Def26
félisten

Szép dolog a sport, én is szeretnék csak nincs időm. (Játszani sincs sok)

Én azt gondolom, hogy a legnagyobb vita/balhé abból lett, hogy bevezették a sniper korlátot. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19802) Integra válasza rankesz (#19800) üzenetére


Integra
titán

lassan a 3x-emmel félek feltelepíteni a játékot, mert vén tróger vagyok aztán bant kapnék a jóisten tudja miért.. pedig ma pont beakciózták 29 euróra.. :)
(ugye jön a bf3 meg mw3)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19803) Źşë' válasza Def26 (#19801) üzenetére


Źşë'
addikt

ha megint ezzel offoltok akkor előbb vagy utóbb személyeskedés lesz belőle, ezért érdemesebb ott megvitatni azokat a bizonyos dolgokat ahol, és valóban már egyszer le lett zárva a téma...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19804) Target78hu válasza ciry (#19795) üzenetére


Target78hu
aktív tag

A móddal nem variáltam ,azt hittem mezei rush ,akkor mixed vagy cq -my bad ;)

Nekem a tökéletes szerver az amelyik nem laggol túlságosan a többi csak adalék ,mert elég mazohista vagyok ,bár olyan szerveren nem sokáig maradok ,ahol béna szabályok vannak és még azt se tudják betartatni -vagy amiket menetközben hoznak (bf2 -ben le flashbangeztem egy admint ,aztán kérte ,hogy ne használjam többet s csak röhögtem rajta. Persze nem használtam utána nehogy kiégjen a monitora) ;)

hkv.hu

(#19805) Def26 válasza Źşë' (#19803) üzenetére


Def26
félisten

Igazad van. :) Ne haragudj.

Megvan az easter egg vagy minek is nevezzem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19806) ciry válasza Target78hu (#19804) üzenetére


ciry
őstag

Mixedben megy, sc.
Itt nincs baserape cq-ben, sanyi.
Én mostanában ha tehetem höcözöm, az sc-t most picit unom

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19807) bunfi válasza HS 2142 (#19776) üzenetére


bunfi
őstag

A nagyobb robbanások az minden robbanóanyagra vonatkozik (kivétel járművek), tehát rakéták, gránát (HE&40mmHE), C4 és Mortar Strike.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19808) HS 2142 válasza bunfi (#19807) üzenetére


HS 2142
őstag

A mortarban nem voltam biztos, köszi a kiegészítést.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#19809) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Még mindig járnak fel táncoslábú egyének. :)

(#19810) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Első próbálkozásom: ( Stats graphics ) ha lesz időm csinálok PH!-sat is. :)

[ Szerkesztve ]

(#19811) Źşë' válasza F_Zolee (#19809) üzenetére


Źşë'
addikt

bug még mindig sok van, de hál isten az idegesítőbbek eltűntek szinte teljesen. lehet lövöldözni kedvünkre :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19812) bunfi válasza Zsozsooooo (#19810) üzenetére


bunfi
őstag

Ilyenem nekem is van... vagyis hasonló.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19813) F_Zolee válasza Źşë' (#19811) üzenetére


F_Zolee
veterán

Amúgy most nézem ezt a tökéletes árnyékot. A doboz oldalról kapja a fényt de az azt kezelő egyén meg már felülről. Érdekes megvalósítás. :)

(#19814) Źşë'


Źşë'
addikt

cqban ma reggel 2en maradtunk egy gyerekkel, mindenki elment rajtunk kívül :) jött egy srác de ahogy bejött játékba nem az ő bázisára termett hanem a miénkre, és már hozta is a tankot és elfoglalta a b pontot, nem tudom hogyan csinálta (minden pont a miénk volt), de mindvégig nyomon követtem a konzolban, mert láttam h megjelent és halálfej az ikonja. rá kb 5secre meg már tankban volt - ráadásul a miénkben.. nemtom mije lehetett neki, kérdezgettem is de néma volt, meg még csak 5ös szintű...

havert követtem egy jármű nélküli rush szeróra, és elkezdtem követni egy csókát az 1ik pont mellett, és 1 m416 tárral + magnum ammoval kiszedtem 3 embert :D nem hc ban :)) mondom mi a fene :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19815) F_Zolee válasza Źşë' (#19814) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha nagyon pró lennél akkor dupla annyi emberre is elég lenne. :) Nekem elég volt egyszer 5 golyót elereszteni, hogy kifeküdjön az emberem. Csak ezt a tendenciát nehéz fenntartani, hogy 5golyó/ember.

(#19816) eugabesz válasza F_Zolee (#19813) üzenetére


eugabesz
őstag

A Pro játékosnak egyedi dicsfény jár,nem tudtad?? :DDD :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#19817) Źşë' válasza F_Zolee (#19815) üzenetére


Źşë'
addikt

de ha figyelembe vesszük a játék hibáit, + az invitel tanyanetemet :D máris van 2 olyan dolog ami lehetetlenné teszi az akciót :D leárazott ólom golyók, most csak 5db//ember :DD az akció a készlet erejéig érvényes. Aztán nem győznek kapkodni utána! :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19818) Źşë'


Źşë'
addikt

látom vannak új bannerek, elég jók :))

vannak még kreatív emberek :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19819) ciry válasza F_Zolee (#19815) üzenetére


ciry
őstag

Nekem F2000-el volt egyszer egy tárral 3 halottam, ami tekintve a fegyver képességeit nem rossz.
Sc-n persze.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19820) WhiteWalker válasza Źşë' (#19817) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

én mobilnetről tolom....a pingem pedig átlagos....vetttem egy routert hozzá B970 és nem akadozik....
Szerintem ez nem net kérdése....

(#19821) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Sziasztok !

Váltott itt v.ki gtx260-ról gtx460-ra?
mekkora gyorsulást tapasztalt?

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#19822) Źşë' válasza WhiteWalker (#19820) üzenetére


Źşë'
addikt

fizika miatt kell neki jobb feltöltési sebesség, meg alacsonyabb válaszidő.. mondjuk leginkább a távoli szerver az ami a gond valójában, és szvsz a sok bug ami előjön az a delagnak az eredménye (lagmentessé válik a játék tőle, nem tudom h mi módon korrigálhatja ki, quakenél még anno tapasztaltam a kicsi időeltolódást de ott szinkronban voltak a találatok). Az is igaz h ez nem egy olyan játék amiben max 30 as ping kell (mint régen a F1es példa rá). Sok HC játékos quakeben pl iszonyat pontosan céloz, és a másodperc töredéke is számít, a jelveszteségről nem is beszélve. Viszonyítási példaként mondom csak a quaket, sok az azonos skillű játékos és hogy egyenlőek legyenek az esélyek jó netkapcsolat szükséges, hidd el sokat számít nagyon sokat!

(#19821) SZKEBE75 sztem ha valaki ésszerűen választja meg a kártyáját és még a tuningot is figyelembe veszi nem kell jóideig újat vennie. Nekem itt van ez a g92es gts tuninggal, és fullon játszok szinte minden játékot, igaz 1280x1028ban, élsimítást ritkán használva - ami elbírja arra mehet ami nem arra meg nem pl crysis. Épp ma gondoltam rá h ezzel a vgaval átléptem a 9es, 200as, és most a 400as szériát :DDD hála nv átnevezgetéseinek, és lomha fejlesztési tempójának... 480 meg egyenesen elrettentő fogyasztás tulajdonságából! pedig hogy mondták anno h a csíkszélesség váltás megoldja a fogyasztás növekedését és a melegedést is... nagyon nem abba az irányba haladnak mégsem érdekes mód.. de ezt a 460at ill 65öt dicsérik, csak baromi drága, nekem nem érné meg még mindig váltani rá.

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19823) ADAM1337 válasza SZKEBE75 (#19821) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Akkorát nem fogsz érezni mint amennyit rádobsz a 260-ra, tény hogy jobb fps-eid lesznek és nem esik annyit vissza nagyobb füstöknél stb. (Legalábbis fullhd-be biztosan, ott már fogy el a 896mb vram ellenben az 1gb-vel.), annyi biztos hogy időt állóbb lesz.
Valaki tudtommal 460-al tolja a ph-sok közül.
Én meg majd 460sli-vel akarom.

(#19824) WhiteWalker válasza Źşë' (#19822) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tudom én is milyen a hálózat.....Főleg külföldi szerverek esetében,ahol egyszerre kell több géppel komunikálni,és majdnem azonos időben küldeni a biteket,főleg igy 32 gép esetében...Valakinél mindig "késik" a válaszidő.Ebből kiindulva elég normális pingek vannak....Függ attól is,ugye hogy kinek ,milyen szoftverek vannak feltéve az adott gépre...Miközben játszol,az a háttérben frissiti magát,így lefoglalva egy részt a sávszélből,vagy éppen a win mit kommunikál a hálózattal esetleg küldi kifelé az MS-nek az adatokat,rengeteg összetevőből áll.Kinél milyen hálózati beállításaok vannak,gondolom sokan játszanak ugy is hogy közben fut a torrent a háttérben...
Egyenlő esélyek sosem lesznek,ezt Te is tudhatod :K
Én példának a Gears of Wart tudom felhozni,ahol átlagban 250 feletti pingek voltak,ha valakinek már ez alatt volt istencsászár az illető,akkor még megvolt a digi netem a maga 20M-ás feltöltésével,mindenki engem kért hogy hostoljak.... :D
És ott egyszerre csak 8-an voltunk a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#19825) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha játék közben megszakad a net (nálam nagyon gyakori) akkor az addig szerzett pontok megmaradnak? :U

(#19826) Audifan válasza Illusion1010 (#19825) üzenetére


Audifan
tag

:K

[ Szerkesztve ]

(#19827) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Meglestem ezt a leaderboard-s témát.
Az első helyezett csak egy kicsit aimozik: Patron_Sergi :C :W
Azért a platinás cuccoknál nézzétek meg mennyi idő alatt lett meg neki... (a shot meg a hit is eléggé érdekes :U )

[ Szerkesztve ]

(#19828) Źşë' válasza WhiteWalker (#19824) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem 8megabit/512, ebből van meg a 6,8/412, ha a feltöltésem lenne legalább 2 megabit nem szólnék egy büdös szót sem, ez a netem 9k, míg a digikábel 3k, és az valami 20/20as:DD

a gow féle rendszerekkel is az a bajom h elmennek konzol irányba :s totál azt a rendszert építik ki manapság sok játéknál :s mw2 jó lett volna ha nem lobbys, avp3 szintén, gta4 lagzik mert a szerver valahol a f*szba helyezkedik el, több 1000 kilométerre tőlem :s saját gépemen már nem is tudok szervert csinálni a legtöbb játéknál és ez nem vmi előnyös. legnagyobb probléma sztem itt a warezzal van, lehet nem lenne ilyen védelem a multikon sem ha az emberek becsülettel megvennék a játékokat (elég lenne beírni a keyt, mint pl cod4nél), ill. a konzolok is iszonyat beleszóltak ebbe az egész dologba sajnos... pedig mindenki tudja h pc's ág a húzó, és a legjobban tejelő, ezt napokban olvastam is valahol, ebben rengeteg gempa van... ha valóban 250es pingel játszana az ember azt eléggé megérezné még egy 70éves nagymama is :)) itt valami delag van a dologban, ami szinkronba hozza a lövést a találattal... látszik is h nem tökéletes, de messze jobb mint a delag nélküli 250ms, de ahhoz hogy az ember tényleg a legjobb tudását hozza ki a játékból ahhoz kell egy alacsony interruptú kapcsolat, mint mikor sumáher ezredmásodperc pontossággal lefutja az időmérő edzést :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19829) Def26 válasza Źşë' (#19828) üzenetére


Def26
félisten

"mindenki tudja h pc's ág a húzó, és a legjobban tejelő"

Megmondanád miben tejelő a PC-s ág? :U Mert, hogy a játékokban nem az szinte biztos.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19830) Źşë' válasza Def26 (#19829) üzenetére


Źşë'
addikt

mégis miben, szted az emberek mennyire sűrűn fejlesztenek gépet? a sok periféria... és egyéb adathordozók, multimédiás cuccok, stb... azt h most bizonyos emberek megveszik a szoftvert vagy lewarezolják külön téma, egy vgat hol tudsz lewarezolni? :)) max ellopni de azt is elég nehezen... végignézed itt phn sok ember konfigját, picit erős i7esek hada, pcnek van múltja, míg egy konzolnak?! sok veterán pc usr van világszerte, akik azon nőttek fel, használják irodákban, munkahelyeken, odahaza, információs pontok stb... csak végig kell gondolni... ma már mindent számítógépek vezérelnek szinte, ez a jövő

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19831) gabipaci válasza Def26 (#19829) üzenetére


gabipaci
addikt

Egy szóval a válasz: Hardver!
Bővebben, az ATi ad kismillió dollárt a háttérben a DICE-nak, hogy írjon egy olyan játékot, ami nem megy a régebbi szériákon. Ha ez sikerül, akkor veszed az új cuccost, hogy fusson a gém, ha nem sikerül, akkor az ATi lebutítja a régi kártyáit az új driverekkel (élő péda áprilisban), hogy mégiscsak kelljen az új VGA.
Nagyjából ennyi.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#19832) Def26 válasza Źşë' (#19830) üzenetére


Def26
félisten

Jó hardver az ok. Azt hittem játékokra gondolsz. :)

Tudom miről beszélsz amúgy, nekem Core i5 van, GTX 480 -al, de ezek mellett figyel az Xbox is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19833) BandiHUN válasza Def26 (#19829) üzenetére


BandiHUN
veterán

jó poén,hogy sokan nem tudják,hogy a konzolgyártás maga veszteséges...
ezért drágák a játékok.viszont gépet csak 1x veszel,hosszabb időre.
PC-nél meg minden évben többet ölsz a gépbe mondhatni,mint magukba a játékokba,és egy aktuális gép is 2 havi fizetés.Viszont olcsóbbak a játékok,de szerintem KÖZEL SEM annyival,hogy ha az ember megnézi,mondjuk 5 év alatt konzollal és pc-vel mennyibe is volt a szórakozása...(warezt nem kell ide venni...bár az ezzel élők 98%-a is megveszi azt a gémet,amivel multizik vagy 10 óránál többet tölt,tehát nem értem az ellenségeskedést...ami meg ezalatt érdekli,azt meg nem venné meg úgyse,viszont cserébe igy kap egy "második esélyt" a gém a megvételre,ha mégis tetszene)
Viszont a hardvergyártók nyomják is a szoftvereseket rendesen,viszont konzolon meg pont forditva van,a kiadóknak kell pótolni a konzolok eladási veszteségeit...
Igazából szerintem nagy dolgok derülnének ki egy komplett hardver-szoftver közös költség viszgálatból,de hát valamennyire látszik is,a konzol mostanában azért szárnyal,mert elérte a legócskább komplett pc-konfig alatti árat...de egyébként sokáig már nem foghatják vissza a pc-hardvert sem,hisz a száraz technikai adatok,amikkel eladják a hardvereket,mostmár sok ember esetén hoznak olyan gondolatokat,hogy hogyis van az,hogy egy x éves hardverre ugyanazt kapom,sőt néha jobbat,mint amin pc-n 100x-os nyers erejű gép kell...Box esetén meg fura is,mert nagyon PC-rokon gép.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19834) Madn!ght válasza SZKEBE75 (#19821) üzenetére


Madn!ght
addikt

Szia!

Elmondom a tapasztalataimat, igaz én nem gtx 260-ról váltottam, hanem 4870 1G-ről.

A korábbi kártyán 1920*1200-as felbontásban, shadow kivételével minden high-on volt, nem szaggatott soha, gyönyörűen futott. (sacc/kb 40 fps-sel)

GTX 460oc 1G-re váltottam, és az a tapasztalatom egyelőre, hogy a pályák betöltése után 1-2 percig meg megakad a kép, illetve a játék folyamán szintén egyszer egyszer megakad. Egyébiránt kb 50-60 fps, a fenti beállításokkal.

Érdeklődtem a GTX460 topikjában, hasonlóakat tapasztalt más is. Vélhetően driverhiba...:(

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19835) ADAM1337 válasza Madn!ght (#19834) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez érdekes.
Egy próbát megcsinálsz a kedvemért ?
A game exe-jét átnevezed crysis.exe-re és megpróbálod úgy elindítani, nem az updater-el ?(Csak a driver miatt jobban kellene futnia egy alap nv-s trükk.)

(#19836) Madn!ght válasza ADAM1337 (#19835) üzenetére


Madn!ght
addikt

Most a szüleimnél vagyok, holnap este leszek ismét a gépem közelében. Teszek egy próbát. Mondjuk az állam leesne, ha változtatna a dolgon... :Y :D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19837) F_Zolee válasza Madn!ght (#19836) üzenetére


F_Zolee
veterán

Kell az embernek egyből megvenni mindent megjelenéskor. :D

(#19838) v!ct0y válasza Madn!ght (#19834) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem az árnyék is full és mégse szaggat egy 4850 el :)

[ Szerkesztve ]

(#19839) ADAM1337 válasza v!ct0y (#19838) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

1920*1200-ban ?

(#19840) Madn!ght válasza v!ct0y (#19838) üzenetére


Madn!ght
addikt

Mondom, a 4870-nel tökéletesen ment, csak max a tankban nagyobb robbanásoknál-füstnél lassult be 1mp-re.

A gtx460-nál nem belassul, hanem megakad a kép. Szóval nem sebesség probléma van...

F_Zolee: Már régóta le akartam cserélni a VGA-mat, remélem a következő driverrel orvosolják a problémát. (akárcsak az ATI esetében az új catalyst-tel redukálódott a játék betöltési ideje)

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19841) v!ct0y válasza ADAM1337 (#19839) üzenetére


v!ct0y
veterán

1920*1080 ba :)

(#19842) ciry válasza Źşë' (#19818) üzenetére


ciry
őstag

Nekem ez jön be

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19843) ADAM1337 válasza v!ct0y (#19841) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát gondolom dx9-be, mert 10-be maxon (16x élsimítás nem nagyon hiszem el hogy nem szaggat be.)
Mondjuk én dx9-be játszok nem zavar az élsimítás hiánya úgy se arra figyelek.

(#19842) ciry: Nekem kevésbé :DDD

Nekem ez a lightos alap téma jön be amúgy:

(#19844) Def26: dokumentumok settings.ini-be a dxlevel= után beírod hogy 9 10 11 , az auto meg a maximális amit a vga-d tud.

[ Szerkesztve ]

(#19844) Def26 válasza ADAM1337 (#19843) üzenetére


Def26
félisten

Hol állítod, hogy milyen dx módban fusson? :U

Köszi.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19845) BalaNce87 válasza Def26 (#19844) üzenetére


BalaNce87
addikt

Settings.ini fájlba átírod, a dokumentumok mappán belül van a BFBC2 mappa és ott. Érdemesebb 9-be játszani, mert nem hat ki a látványra, viszont jobban fut.

[ Szerkesztve ]

(#19846) Źşë' válasza ciry (#19842) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyon pofásak ezek a bannerek :) de némelyik még nem működik 100% , nem ír ki minden adatot, v hibásan jelenít meg

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19847) ciry


ciry
őstag

Ilyet se láttam még

Azt viszont nem értem, hogy van több dogtagem, mint killem

:U
Ez is jó még

Asszem elég is a képekből.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19848) gabipaci


gabipaci
addikt

Szerintetek az igazi CG/RPG noobság hol kezdődik?
Mondjuk felmegy valaki, és a killjei felét CG-vel szerzi?
Vagy mennyire tehető ez? 70%

Logitech hardware tester

(#19849) F_Zolee válasza gabipaci (#19848) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ez szubjektív. Azok a killek összejöhetnek jármű kilövésekkel is. Ott kezdődik a núbság, hogy megtehetné, hogy nem azzal lő emberre.

(#19850) ADAM1337 válasza F_Zolee (#19849) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pontosan.
Sokak ahelyett hogy táraznának az elsődlegest inkább cg/rpg-t nyomnak pedig van pisztoly is a világon. Csak hát erősebb kutya b@szik elven oda küld egy rakétát mentalítás van a játékban közelharcoknál is..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.