Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19451) madgie válasza Def26 (#19448) üzenetére


madgie
titán

Hö? Piszkálja a fene, már az ATT sincs fent. Néha (33%-ban :D) a szaggatás miatt nyírnak ki, de amennyit játszom mostanság, kibírom. Azért kösz az ötletet, ha az agyamra fog menni ,akkor tudom, merre állítgassak :)

(#19452) Def26 válasza madgie (#19451) üzenetére


Def26
félisten

Mondjuk azt nem is kérdeztem, hogy milyen kártyád van. Ez a HD5xxx kártyákra van kitalálva.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19453) WhiteWalker válasza ciry (#19450) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én most a G3-mal megyek, jó kis puska ,jó távolra is és közelre is + C4 a zsebbe ;]

Totál off:Csak pislogtam mikor olvastam a hírekbe a győri csodát :Y

(#19454) Źşë' válasza Audifan (#19444) üzenetére


Źşë'
addikt

Panama Canal-on nincs is heli :)) egyéb 5let? :) nagyon nem próbálkoztok :DD [link] am meg lehet figyelni h "sebészi" pontossággal a szálkereszt középre van víve! és látni is egy találati jelent :P de mi lehet vajon ott a képen az a szürke izé :F

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19455) ciry válasza WhiteWalker (#19453) üzenetére


ciry
őstag

13:30-tól sorsolás, kíváncsi vagyok kit kap a Győr ill. a Dvsc :U
Remélem a Debrecen a Liteksz Lovecs-et kapja, a Győr meg a Manchester City-t, így lenne egy esélyes csapat a bejutásra, meg egy másik akit megismerhetnének az angolok, akárcsak a Béla féle ZTE-t :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19456) madgie válasza Def26 (#19452) üzenetére


madgie
titán

Telitalálat, 5770.

(#19457) WhiteWalker válasza ciry (#19455) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Off:
amilyen szerencséje van a magyar csapatoknak a legnehezebb ellenfeleket kapják :(((
azért remélem nem igy lesz...A DVSC azért elég erős ellenfeleket kaphat,a Győr talán a dán Odense-t.....sorsolás

Off end

Ne csak off legyen, aszem vasárnap egész nap tolom a BF-et mert végre lesz időm és tojok majd a világra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19458) Gonz0 válasza WhiteWalker (#19457) üzenetére


Gonz0
tag

Azért viccesek vagytok, kiutáljátok innen a hunsun témát, merthogy nem ide való.. és miután sikerült miről megy az eszmecsere? hát a fociról.. gratulálok az érintetteknek

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#19459) gabipaci válasza Gonz0 (#19458) üzenetére


gabipaci
addikt

:R

Logitech hardware tester

(#19460) Def26 válasza Gonz0 (#19458) üzenetére


Def26
félisten

Gondolom már vártad mikor sütheted el a bérenc hsz. -od. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19461) BalaNce87 válasza Gonz0 (#19458) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nah de ezt off-ba tették és 2 hozzászólás volt róla, azért ez mégse ugyanaz mintha csak a fociról lenne szó egyfolytában, van külön focis fórum biztos, de ez a kis off bármelyik játéknál előfordul, ha a szerverről is csak ennyi lett volna szerintem senki nem szólt volna. Az még nyilván ide tartozik hogy mik a szabályok, vagy hány fős a szerver HC, nem HC, de az hogy aznap kit banoltunk és rúgtunk ki mert ezt meg azt csinálta, az nem. Nah de nem akarok erről vitázni, ennyi belefér, mert nem 15 hsz-en keresztül vitatják a foci témát.

(#19462) Źşë' válasza Gonz0 (#19458) üzenetére


Źşë'
addikt

innen nem utált ki titeket senki, ha még most sem esett volna le mod is látta az irományaitokat, melyek szépen tükröztek iróniát jónéhány emberrel szemben, ennyi történt, csak hogy vázoljam a tényeket... és ezt felhozni ilyen formában már megbocsáss, pont ezért volt zárva ez a tipik (is) 1 napig uh légyszi fejezzük ezt itt be, köszi, gabipaci ez rád is vonatkozik, az h egyetértesz vele nem kell mindenki tudomására hoznod, csak mert ez is picit olyan bökdösődő...

ha továbbiakban sem tudtok érdemben hozzászólni sztem akkor ne is gyertek ide be, igaz ezt nem én döntöm el

ja és gabi nem én hívtam a modit, ill sztem itt senkinek sem volt beleszólása a történtekbe mielőtt még azt hinnéd, sztem ezt joggal lehet a 22es csapdájának nevezni...

voltam ma reggel egy szerón, és a heli nem "halt" bele 2 tank teli találatba :) mintha falsh sebzést kapott volna, és csak füstölt, pedig a levegőben kapta az áldást :)) sztem lag miatt lehetett, egy része elveszett a sebzésnek valszeg

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19463) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
A kérdésem az lenne h nekem van egy sapphire hd4850-es, 1gb-s ati-s kártyám és olvastam h lassabb az nvidiánál a betöltése, ez még nem is zavarna d olvastam h van vmi hotfix vagy mi és egyébb driver verziók. Tehát ha én majd fölrakom a játékot (mivel még nem vettem meg) akkor az nem fog menni ha valami nem okés vagy csak lassabban tölt be meg ilyenek.
a válaszokat előre is köszi és bocsi h ha hülyeség amit állítok de nemnagyon értek ezekhez.

Matthew 24:42

(#19464) gabipaci válasza Źşë' (#19462) üzenetére


gabipaci
addikt

Tudom, hogy nem Te hívtál modit, én hívtam.

Logitech hardware tester

(#19465) Ghostface válasza @matthew@ (#19463) üzenetére


Ghostface
senior tag

Nekem is az van, azt hiszem a 10.7-es driverrel és kb 5mp alatt bent vagyok a pályán. Én szoktam várni hogy engedélyezve legyen végre a spawnolás kezdéskor.

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#19466) robyg


robyg
senior tag

Csö srácok.

Annyi lenne a kérdésem,hogy platina csillagot a Bad Company2-be hogy lehet kapni?

(#19467) Gonz0 válasza robyg (#19466) üzenetére


Gonz0
tag

Sokat kell ölni. Az átlag fegyvereknél 1000 kill után jár. A pisztolyoknál és a gadgeteknél általában 500. De pl a 40mm-es shotgun is 1000.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#19468) WhiteWalker válasza Gonz0 (#19458) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én nem általánositanék.... :U és ha vissza olvasnál néhány kommentem,láthatnád hogy én pont dicsértem a PH-s szervert és nekem nincsenek problémám a szabályzatával....Az hogy hova melyik szerverre járok játszani az én dolgom...
Ha jól emlékszem akkor pont Te hőbölögtél hogy sniper korlát van meg stb... :U

A focis témát pedig off-ba raktuk,de az már fel sem tűnik ugye? :U

Ciry: Bundázod a sorsolást vagy mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19469) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Tiszta óvoda ez a moderátorért szaladás... :F

(#19470) @matthew@ válasza Ghostface (#19465) üzenetére


@matthew@
őstag

Szia!
köszi a segítséget, nekem asszem a driver cd-n a 10.2-es verzió van rajta, és közben keresgéltem ha újjabbat akarok akkor inen szedjem le?:[link]

Matthew 24:42

(#19471) WhiteWalker válasza Gonz0 (#19458) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ajánlom figyelmedbe a 18541-es kommentemet.... :K

(#19472) F_Zolee válasza @matthew@ (#19470) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én a 10.4-et használom. Inkább kivárom azt a 20mp töltést és cserébe nincsenek akadozások menet közben.

(#19473) Gonz0 válasza WhiteWalker (#19471) üzenetére


Gonz0
tag

Néha úgy érzem, hogy a magyar lakosság egyre nagyobb százaléka funkcionális analfabéta.. na akkor magyarázzunk mint elsőben:

Azért neked válaszoltam, mert te voltál az utolsó aki focis témában nyilatkozott. Ha feltünt a többesszám a mondatban, az azért van mert az egész fórumnak szólt a mondandóm. A "gratulálok az érintetteknek" azt jelenti, hogy akire nem vonatkozik az iromány valamelyik része - a hunsun téma vagy a foci - az fölöslegesen háborog, hogy dehát én nem is.

Egyébként meg igen, én voltam az egyik aki kifejezte nemtetszését a sniper limittel kapcsolatban, amely nem szerverspecifikus és nem is labdarugás. szóval nem tudom, hogy miért okoz neked problémát, hogy engem zavar(t).

Remélem, most már minden hátsó szándékom a posttal kapcsolatban világossá vált és nem kell a továbbiakban ezzel szennyezni a topicot.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#19474) @matthew@ válasza F_Zolee (#19472) üzenetére


@matthew@
őstag

Rendben akkor még nézelődöm de a link amit mutattam az jó, és onnan kell e letöltenem az újabb drivert?

Matthew 24:42

(#19475) robyg válasza Gonz0 (#19467) üzenetére


robyg
senior tag

Köszi a segítséget.

(#19476) F_Zolee válasza @matthew@ (#19474) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jó a link, csak ki kell keresni a régebbi drivert, mert mindig a legújabbat ajánlja fel.

(#19477) @matthew@ válasza F_Zolee (#19476) üzenetére


@matthew@
őstag

Ok, rendben köszi a segítséget majd elbíbelődöm vele.

Matthew 24:42

(#19478) Yany


Yany
addikt

Látom, többen problémáznak a BC2-vel drájver ügyben. Nekem 4870/1G kártyával a 10.5 hotfix nagyon, nagyon szépen fut. Nem akadozok, pár sec alatt betölt és nagyon gyors a grafika. Csak nagyon ritkán darabosodik be, de az server oldali dolgok következménye, mert akkor a squad társaim is jelzik az akadozást abban a pillanatban és amúgy is nagyon ritka. Szóval a kliens oldalhoz köthető jelenségek tekintetében pillanatnyilag a 105 hotfix nekem makulátlan (kivéve, ha drivernek köszönhető a chat ablak után ott maradó áttetsző alap :S).

szerk.: HD5xxx kártyákon más lehet a tapasztalat, de 4850 és 4870 kártyákon az említett meghajtóval több ismerősöm is hasonlóan elégedett...

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#19479) madgie válasza Yany (#19478) üzenetére


madgie
titán

Nálam anno a 10.5 hotfix sem volt problémamentes, ha jól emlékszem, a mostani 10.6 főleg nem az :D
Nemtom, érdemes-e piszkálni, napi egy-másfél órát van csak bekapcsolva a PC otthon, arra az időre nincs sok kedvem a driver-buherához :)) ( inkább szenvedek az akadozástól, ész az van :DDD )

(#19480) ciry válasza WhiteWalker (#19468) üzenetére


ciry
őstag

A Dvsc ellenfelét eltaláltam :P

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19481) siriq válasza Gonz0 (#19473) üzenetére


siriq
őstag

Mar megjegyeztek elottem is. Az a 2 hsz nem fogja felboritani a BC2 topickot. Ennyi. Nem ertem mit kell ezen lovagolni. A masik tema meg tobb... Inkabb hagyjuk a fenebe. Remelem ezzel a temat ki is meritettuk.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#19482) gabipaci válasza siriq (#19481) üzenetére


gabipaci
addikt

igaz

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#19483) eugabesz válasza Yany (#19478) üzenetére


eugabesz
őstag

Nekem 4670-esem van,10.7-el az ég világon semmi gond vele,a chat-ablak is egy kis vékony csík,betölt 15-20 mp alatt,reload feliratom sincs.Akadni akad 10 mp az elején,de addig lassan mozgok,oszt jól van.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#19484) Zolás válasza eugabesz (#19483) üzenetére


Zolás
addikt

Én meg leszedtem a retkes CCC-t ás ATT-vel nyomulok a 10.6 display driverével. Minden pályaváltás elején várnom kell hogy induljon a támadás-védekezés és az fps-ek se rohannak el legelni ha felrobban valami. Nem kell hotfix sz@rokat telepitgetni és minden játékom tökéletesen fut. :P ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19485) WhiteWalker válasza Gonz0 (#19473) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Erre nem reagálnék mert megint bezárnák a topicot és akkor a Te lelked ismét megsérülne....

siriq: neki kell hogy igaza legyen , övé legyen az utolsó szó és felsőbb rendűnek érzi magát....és persze kilóg a funkcoinálisan analfabéta magyar lakosságból

[ Szerkesztve ]

(#19486) ciry


ciry
őstag

Voltam ma egy 32-es német hc szerveren, hogy azok milyen bénák voltak... :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19487) bul07


bul07
nagyúr

amikor egy védés jól sikerül 3dik pár m-com -ig jutottak
[link]
csak úgy szórtam a gránátokat [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19488) Źşë'


Źşë'
addikt

tegnap volt pici ellentmondás egy szerveren mert glezni mertem egy ház ablakában lapuló egyedet. Kapásból már ment is a glnubozás :)) mondtam is szegény egyorrúnak h mivel szedjelek ki kpval?!? de csak mondta a magáét...

(#19486) ciry azok a jók, jó kis önbizalom növelőnek :)) én meg egy atakama deserten harcoltam (32fővel), de nagyon gyér volt, nem szeretem a 24 főnél több pályát/szervert :s voltak nagyon rossz helyzetek, pl helire lőttem 2 üteget tankból de csak füstölt :S és nem robbant fel, gondolom szép kis lag volt ott, néha tudtam jókat lőni néha meg nem, ilyen vegyes felvágott :D

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19489) harry3 válasza bul07 (#19487) üzenetére


harry3
őstag

Hogy lehet ennyi embert megölni?
Ahogy látom az a 4994 pont 30-as szinteknél nem sokat lök, mert nagyon sok pont kell. Odáig én biztos, hogy ne jutok el. Most is pár százas pontokkal döcögök.

[ Szerkesztve ]

(#19490) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na akkor jön a díszavatás. ;]

És végül jöjjön egy kötsög csaló. Ja és HC szerveren szinte minden körben ilyen eredményekkel. :W

[ Szerkesztve ]

(#19491) F_Zolee válasza F_Zolee (#19490) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ja és a K/D-ja majd nem 10.
[link]

Más. Eddig 2 killem van füstgránátra. Azt is úgy szedtem össze, hogy csak lőttem keresztül a füstön és ajándékba hullott. :)

[ Szerkesztve ]

(#19492) v!ct0y válasza F_Zolee (#19491) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nagyon pontos a gyerek fejre...

(#19493) Zolás válasza F_Zolee (#19490) üzenetére


Zolás
addikt

Ajóéletbe ezt megérdemeltem :DDD
Majd kicsit később ujra kell próbálnod ha meglesz a 41es szint onnantól szép a szine is ;]
Az ezüstöt ingyen adom mindenkinek :o :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19494) Def26 válasza Zolás (#19493) üzenetére


Def26
félisten

Az mitől van, hogy ezüst/arany dögcédulád van? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19495) ciry válasza F_Zolee (#19490) üzenetére


ciry
őstag

Nem gyengén lőtt rommá a köcsög.
Ádám mondta, hogy a végén már tk-zták, gondolom azért ment el.
Amúgy nem értem minek megy valaki hc-n 200-as tárú fegyverrel :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19496) Zolás válasza Def26 (#19494) üzenetére


Zolás
addikt

41es szint felett arany. Az alatt ezüst ha jól emlékszem 21es szintig az alatt pedig bronz. Ha jól emlékszem nagyjából.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19497) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ma találkoztam egy csalóval, szerencsére velem volt.
Svu-val tolta egy tárból általában 5-6 kill-je lett és mindegyik fejes...

(#19498) F_Zolee válasza ADAM1337 (#19497) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ezt vitattuk előtted. Nem nézed a hsz-eket? :D

(#19493) Zolás: tudod, a színe nem számít. ;]

(#19495) ciry: na ilyen esetben jó a tk. Meg is érdemelte.

[ Szerkesztve ]

(#19499) Fortissimus válasza F_Zolee (#19491) üzenetére


Fortissimus
őstag

ja, hiheto....

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#19500) ADAM1337 válasza F_Zolee (#19498) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Csak bepostoltam nem figyeltem.
De utólag láttam. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.