Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20251) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Gyertek a 82nd szerverre 10v10 conquest non-hc. :)

(#20252) madgie válasza F_Zolee (#20247) üzenetére


madgie
titán

Nekem meg 1000 :D

(#20253) Def26 válasza madgie (#20252) üzenetére


Def26
félisten

Nekem 933. Rohadtul nem tudok se célozni se lőni vele. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20254) F_Zolee válasza madgie (#20252) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ja nekem mégse 108 kell. :DDD Hanem 608. :O ;] Azt hittem 500 kell a platinára. :))

(#20253) Def26: értelem szerűen csak közeli harcokban jó. Pár méterig, kb 4-5. Nem nyílt terepre való. :)

[ Szerkesztve ]

(#20255) madgie válasza Def26 (#20253) üzenetére


madgie
titán

Én még csak az elején próbáltam anno, aztán el is felejtettem :)
Mondjuk engem is zavar, hogy talán a legtöbb killem shotgunnal van, egy időben csak azzal nyomultam, jobb is voltam K/D-ben, mint mostanában, erre az utóbbi hetekben semmit nem találok el vele :DDD

(#20256) ADAM1337 válasza F_Zolee (#20254) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:DDD
Ez kicsit nehezebb összehozni mint a gl-re ott csak spamolja az ember.

(#20257) Integra válasza medvezsolt (#20249) üzenetére


Integra
titán

majdnem tönkrementek a füleim, ezért ;)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20258) ciry válasza F_Zolee (#20254) üzenetére


ciry
őstag

Há' nem mindegy :D
Már csak 115

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20259) Def26


Def26
félisten

Na, most megint voltam egy német szerveren ahol, nagy betűkkel nyomatta a szerver üzenetet, hogy m-comot csak időzíteni lehet, nuku c4, rpg, cg stb. Amikor mi támadók voltunk be is tartottuk. Amikor a klán szerver "házigazda" csapat volt a támadó akkor már lehetett lőni, telebaszni c4 -el stb az m-comot. Csodálkoztak, hogy elfogyott hirtelen a védők csapat, így :U leléptem én is.

B@sszák meg! Állandóan ez megy. Én betartom, a másik meg szarik rá. Amikor meg én is szarok rá, akkor meg rábaszok. :o

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20260) medvezsolt válasza Integra (#20257) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Hát igen, nekem se az izlésem , eleinte kiakartam figurázni ezt a zenét hogy valami ultra gagyi jeleneteket rakok alá, de aztán egy pörgős robbangatás lett a vége.. halkitsd lejjebb max:D

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#20261) onereborn válasza medvezsolt (#20238) üzenetére


onereborn
tag

Rewind meg re Rewind! :N bejövős! Bocsi Mac!

(#20262) F_Zolee válasza ciry (#20258) üzenetére


F_Zolee
veterán

Há' nem. Most a PKM-et tolom. Ez az igazi csíter fegyver. :D

(#20263) WhiteWalker válasza ADAM1337 (#20245) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

hát gratrula hozzá... :C aszem én is hozzá járultam hogy meg legyen :DDD :DDD

(#20264) medvezsolt válasza onereborn (#20261) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Bakker Gergő:) , ..ha nem teccik ne írj, lehúzod a videómat:)...vagy írd meg csak nekem privibe , kösz

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#20265) bognar110 válasza Integra (#20244) üzenetére


bognar110
őstag

Nem értem mi a bajod a videóval :N

(#20266) ADAM1337 válasza WhiteWalker (#20263) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem kis sikerélményhez jutatva engem. ;]

(#20267) ciry


ciry
őstag

Tegnap volt megint egy marksman headshotom pisztollyal, ezúttal Rex-el.
Minden fegyverre beadja amúgy csipaként?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20268) F_Zolee válasza ciry (#20267) üzenetére


F_Zolee
veterán

Megeshet. Én is kaptam már pisztolyra marksmant. Mással még nem próbálkoztam mondjuk. Rohamcsipa esetén meg nem lehet beszélni márkról. :)

(#20269) Perillustris válasza medvezsolt (#20238) üzenetére


Perillustris
senior tag

SZVSZ túl hosszú a videó, ahhoz képest, hogy ennyire egy stílusra hegyezted ki. Kábé a fele-kétharmada elég lett volna, s több mozgás is jót tett volna a dinamikának, s meg-megtörte volna az egyhangúságot. 0:17 és 0:22 között kifejezetten sokat rángattad oda-vissza.

Az alapötlet jó, kis finomhangolással legközelebb sokkal jobb lehet. A lelkesedésed és a ráfordított idő mindenképpen értékelendő.

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#20270) ciry válasza F_Zolee (#20268) üzenetére


ciry
őstag

Milyen rohamcsipa?
Ezt nem értem :U
Acatama cq-ban volt.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20271) F_Zolee válasza ciry (#20270) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hát ha esetleg sotival rohannál akkor beadná-e a márkust? :D

(#20272) Integra válasza bognar110 (#20265) üzenetére


Integra
titán

a "zene", pusztulat.
én ilyeneket nem tudok meghallgatni, ez van. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20273) ciry válasza F_Zolee (#20271) üzenetére


ciry
őstag

Arra is volt már, de csak 1-szer :)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20274) eugabesz


eugabesz
őstag

Nekem a "rohamcsipa" az..T-88+c4+magnum+füst...sokoldalú,nem egy "üldögélős" összeállítás.Tank,heli is mehet közben.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#20275) ciry


ciry
őstag

Ez nagyon beteges :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20276) mackosajt válasza ciry (#20275) üzenetére


mackosajt
addikt

Ez nagyon beteg :DDD

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20277) madgie válasza ciry (#20273) üzenetére


madgie
titán

Nekem már dupla is, egy shotilövéssel két marksman HS :D (védőként PV-n a harmadik részen a csöveknél szedtem ki a két csipát, én lent voltam a fák között támadó oldalról nézve jobbra)

(#20278) Target78hu válasza ciry (#20275) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ez kéész :D

hkv.hu

(#20279) harry3 válasza ciry (#20275) üzenetére


harry3
őstag

Az benne a jó, hogy nem hangos.
A sniperen a kútban jót nevettem. :DDD

(#20280) madgie válasza ciry (#20275) üzenetére


madgie
titán

Azért elég sok a bamba ellenfél is. Én akárhányszor repair-ral akarok ölni, kifogok egy jobb képességűt, aki nem várja meg, míg körbesétálom :)

(#20281) BalaNce87 válasza madgie (#20280) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát pontosan erről van szó, rohadtul nem figyelnek... mondjuk ez is mi hogy ezzel ölsz meg valakit, ráadásul jó párszor elég messze van a tool, de sebzi. Az utolsó kill meg no comment, ez mindent el is mondd a perfect játékról:D

[ Szerkesztve ]

(#20282) medvezsolt válasza Perillustris (#20269) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Értem köszönöm a véleményt. Legközelebb jobb is lesz . Egyébként 0:17 és 22 között direkt ez bene a poén, hogy a zene ritmusát követi a kép..:)

No, mindenestre köszi:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#20283) Fortissimus válasza ciry (#20275) üzenetére


Fortissimus
őstag

hehehe, jo kis osszeallitas :C

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#20284) bul07 válasza BalaNce87 (#20281) üzenetére


bul07
nagyúr

utolsó kill-re jól mondod nem véletlenül nem tudták addig megölni míg meg nem moccant mert ott éledhetett

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20285) Źşë' válasza madgie (#20280) üzenetére


Źşë'
addikt

épp akartam én is írni h ezekhez a fregekhez sok kezdő játékos állhatott sorba, mivel egy tapasztalt játékos az nem így mozog, hanem körültekintően, fedezékben stb.. :D am én a bicskával járok mindig így :DDD már suhintok, erre megfordul és lelő, én meg anyázok h hogy lehet ekkora szar béna ilyen lassú a késelés :D de uez van a c4el is eldobja kb 1 méterre azt még fussál is el :D sokszor belehalok a tank robbantásába is :D csakmert ha nálam lenne élőben én úgy neki dobnám a tanknak mint a zohanban a vaginakenőcsös bombát a kirakatnak :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20286) Doblós


Doblós
aktív tag

Sziasztok,tudom hogy rossz helyen vagyok,de hátha tud nekem segíteni valaki.
A problémám a következő
Feltelepítettem a Call of Juarez-t,eredeti a lemez,és mikor elindítanám,valami ChromEd Starforce nem engedi,hogy elinduljon.Mindig ugyan az azt írja,install befejezve,indítsa újra a gépet.Ez megvolt jó párszor,és mindig ugyanez.Esetleg Win7 nem jó neki? :W

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#20287) Fortissimus válasza Doblós (#20286) üzenetére


Fortissimus
őstag

esetleg probalj meg eltavolitani minden virtualis meghajtot(alcohol,daemon)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#20288) bunfi válasza Fortissimus (#20287) üzenetére


bunfi
őstag

Mert ugye logikus, hogy az eredeti szoftverrel rendelkező szívja meg mindig. De ez már nagyon off. Próbáld meg az sd4hide nevezetű programot. Daemonnal biztosan működik.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20289) bunfi válasza Źşë' (#20285) üzenetére


bunfi
őstag

Hogy lehet ilyen szar a késelés (link):

Knife bug is do to lag, related to the EA servers.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20290) Mrdevil válasza ciry (#20275) üzenetére


Mrdevil
addikt

Besza,behu,olyan mintha láthatatlan lenne a srác azzal a repair tool-al. :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#20291) ciry válasza Mrdevil (#20290) üzenetére


ciry
őstag

Nem szemből nyomja le őket a legtöbbször és a nyakam rá, hogy alkalomadtán bármelyik fanyalgót lefúrná körönként 1-2 alkalommal :P

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20292) Źşë' válasza bunfi (#20289) üzenetére


Źşë'
addikt

most perpill nem a bugra értettem :DDD hanem h lassan késel, már félúton volt a késem mire megfordult az illető és lelőtt :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20293) onereborn válasza medvezsolt (#20264) üzenetére


onereborn
tag

:N :DDD :DDD :DDD

A felvételek jók, csak a CUT and Editing problemo

[ Szerkesztve ]

(#20294) Źşë' válasza onereborn (#20293) üzenetére


Źşë'
addikt

jajjj gergő, ez nem egy animátrix wazeg :DDD itt a lényeg a robbanáson van, ami bc2 egyik erőssége... effektet kár rátenni, nem kell csirivirinek lennie, sztem jobb ha megmarad olyannak a bc amilyen : ) talán a vágás nem olyanra sikeredett amilyenre szerette volna, néhol nem a robbanásnál volt a mély hangja a zenének hanem akkor amikor megnyomta a detonátort, a vége felé ott már egyre jobb lett az időzítés, ennek ellenére sztem faja lett a videó!! :K

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20295) Tam991


Tam991
csendes tag

Srácok jertek játszani a 82nd AirBorne szerverre. Most perpill cq megy. Várunk mindenkit!

(#20296) bunfi válasza Źşë' (#20292) üzenetére


bunfi
őstag

Nekem meg konkrétan a hangot adta, hogy a srácba mártódott a penge, erre ő nemes egyszerűséggel kétszer pofánlőtt M14-el. Fene sem érti ezt a késelést. Szar, annyi szent.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20297) ciry válasza Tam991 (#20295) üzenetére


ciry
őstag

Nyomjátok mixedbe inkább :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20298) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

IRAM-os adminnak szól aki b@szott odafigyelni, hogy szoltunk egy csaló miatt (már megint):
Roadrunner1xt

(#20299) gabipaci válasza ADAM1337 (#20298) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha a délutáni húzásodnak csak a felét megismétled, gondoskodom róla, hogy soha többet ne gyere fel hozzánk játszani!
;)

Logitech hardware tester

(#20300) ADAM1337 válasza gabipaci (#20299) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

ne ide offolj légyszives. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.