Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20601) ADAM1337 válasza BalaNce87 (#20600) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igazából még 2 kéne legalább. :DDD
De nem sok ötletem van rá, de majd eldöl most 3nál tartunk lesz még több is.

(#20602) bullseye válasza ADAM1337 (#20601) üzenetére


bullseye
addikt

hát a sok no warez után a médiaegyensúly csak megkövetel egy warezest... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20603) ADAM1337 válasza bullseye (#20602) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Sajnos az alapelvek miatt ez nem lehetséges.
Tényleg amúgy az 5let hogy az alapdolgokat összegyűjtjük az 1.hsz-be kinek tetszik.
Gondolok itt pár alapötletre meg driver verzió stb-re.

(#20604) Zolás válasza ADAM1337 (#20603) üzenetére


Zolás
addikt

Melyik topik 1es hszére gondolsz? Azért ezt jó lenne tudni :DDD ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20605) ADAM1337 válasza Zolás (#20604) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Majd a 4.-re gondoltam természetesen. :DDD

(#20606) mobal válasza F_Zolee (#20590) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ilyen nekem is összejött a múltkor csak m95 -tel :D :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20607) bul07


bul07
nagyúr

Arica Harbor pálya második két m-com
főleg akkor jön jól ez a lejutási lehetőség ha a támadókat nagyon felszorítaná a védő oldal de máskor is használható
youtube
Tracer embere
youtube

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20608) ciry válasza bul07 (#20607) üzenetére


ciry
őstag

Fasza video mindkettő :)
Ez a traceres mutatvány eszembe volt reggel, de aztán kiment valahogy a fejemből :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20609) Zolás válasza bul07 (#20607) üzenetére


Zolás
addikt

Szóval igy lopják el a genyók a tankot a kezdőről :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20610) F_Zolee


F_Zolee
veterán

ciry: még az első meccsemen amikor a szerveredre csatlakoztam és ellened voltam Laguna Presa-n volt egy jó kis hentem. Valaki beélesítette a második pontot aztán leszedtem egy embert a közelben. Közben befüstöltem a helyet aztán mondom berohanok...ott vártak szeretettel 4en is háttal nekem. ;] Nagy kaszálás volt. :D De a squadomban volt is egy olyan tehetség aki percekig egy helyben várta a csodát. Meg egy hülye medik is lövöldözte a Bradley-t. Tiszta idióták voltak. Na meg egy f@szkalap kétszer is lelőtt. Ennyire egy gyökér, hogy lehet valaki. :W Port Valdezen az AT állásnál vagyok erre kilő. Másik esetben meg szimplán lövöldözött. Egyszer sikerült csak visszaadnom a jutalmat neki. Törne el a keze az ilyennek.

(#20611) Źşë' válasza bul07 (#20607) üzenetére


Źşë'
addikt

ez szép :D tracer lövés elárulja h neked nem a frag a lényeg hanem a fun :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20612) bul07 válasza F_Zolee (#20610) üzenetére


bul07
nagyúr

én ahol általában játszok olyan megoldás van team kill ellen hogy a 4-dik után a 20perc kitiltás jár ezt kellene ezen a szerveren is

cemper snaperekkel szoktam eljátszani hogy elé álok és füstölök elé, és egyet rá is lövök na ekkor általában elgurul a gyógyszerük és megölnek ezt eljátszom velük még többször és repülnek is a szerverről :))

(#20611) Źşë': néha nagyon unom ugyanazokat a pályákat újra meg újra
jöhetnének már teljesen új pályák mert nekem legalábbis a könyökömön jön már ki mind

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20613) ADAM1337 válasza bul07 (#20607) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Tracer jópofa én is szórakoztam vele a minap:[link]

(#20614) r-chee


r-chee
őstag

Valaki tud konkrét megoldást erre? >> "Losing key packets" hibaüzivel egy perc után kidob mindig a PB :W Már frissítettem is a Punkbustert manuálisan, tucatszor kiírtottam gyökerestől majd visszatettem, de nem sokat értem vele. Tűzfalon, routerben, mindenhol magas prioritást élvez mind a játék, mind a PnkBstrA/B.exe is, anyám kínja is. Egy játék újratelepítéssel előrébb jutnék?? (CoD4 példájából kiindulva nemhiszem :D )

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20615) F_Zolee válasza ADAM1337 (#20613) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én ezt már jó rég megtettem egy "volt" kollégával(aram1). De ő olyan messze volt, hogy nem is láttam. ;] Csak akkor tudtam, hogy sikeres volt a jelölés mikor felvillant a négyzet. Port valdezen, védőben kempelt fent a helipad mögötti "épületen". Aztán meg szépen végigkövette a távcsőből, hogy megy felé a rakéta, azt hitte elmegy alatta. :C

(#20614) r-chee: ez olyankor fordul elő ha nem fut a pnkbstrB.exe szolgáltatás tapasztalatom szerint. Az már más kérdés, hogy nem igazán tudom, hogy mivel kellene rávenni az állandó futtatásra. De az újratelepítés segíthet, mert olyankor a pb progit is újrateszi így megoldódhat ez is.

[ Szerkesztve ]

(#20616) ciry válasza F_Zolee (#20610) üzenetére


ciry
őstag

Elhiheted, hogy tegnap a funwaron engem se nyugtatott meg , mikor beledefibrillárt az agyamba a gyerek és aztán otthagyott :R
Amúgy jól leosztottuk a németeket, kár, hogy mikor én vezettem nem füst volt betéve :(
A hülye nevű amúgy Ádám volt.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20617) ADAM1337 válasza F_Zolee (#20615) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Anno amikor sok sniper volt egymás melett és még 300m/s-es volt a tracer sokat hülyültem rpg-vel hogy a csubakka fészekbe nagyobb robbanásos rpg-t bevágtam és dupla meg tripla kill jött össze. (Azokról sajna nincs vidi, de lesz hasonló)

[ Szerkesztve ]

(#20618) r-chee válasza F_Zolee (#20615) üzenetére


r-chee
őstag

Tényleg nem fut a B, viszont nem tudom rávenni, hogy fusson. Reinstall lesz (utálok újratelepítgetni :) ), talán segít.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20619) F_Zolee válasza r-chee (#20618) üzenetére


F_Zolee
veterán

Újratelepítésnél valami ellenőrzést is lefuttat a PB, hogy rendben van-e minden, meg elindítja. Nemrég mikor újratettem a játékot nem volt gond már ezzel. Csak olyankor jön elő ha esetleg a tűzfal blokkolja a kérést aztán nem vár eleget a telepítő, aztán utána már gebasz lehet ha nem reagáltam le időben. :)

(#20620) siriq válasza r-chee (#20618) üzenetére


siriq
őstag

Manualisan probaltad a service szolgaltatast elinditani?

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#20621) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

az ujja törne le aki bannolt,még ha a PB-volt is.... most kaptam egy 5 perces bant, a BF.hu-ról
valami olyasmi volt kiirva: ' Key production losing...." WTF??? :W

(#20622) gabipaci válasza WhiteWalker (#20621) üzenetére


gabipaci
addikt

Az érdekes, én úgy tudtam, a PB csak egy perc bant ad.

Logitech hardware tester

(#20623) WhiteWalker válasza gabipaci (#20622) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Frissitsd az adatbázist :DDD ,de miért kaptam ? :F

[ Szerkesztve ]

(#20624) gabipaci válasza WhiteWalker (#20623) üzenetére


gabipaci
addikt

Sőt, úgy tudtam, hogy you have been kicked for one minute by pb, vagy valami..
Tehát csak egy perc, és az is kick.
Ott valami turpisság van, nem csináltál ss-ot?

Logitech hardware tester

(#20625) WhiteWalker válasza gabipaci (#20624) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nem csináltam,de most megint kaptam, egész pontosan " Losing Key packets" felirattal

[ Szerkesztve ]

(#20626) Źşë' válasza WhiteWalker (#20621) üzenetére


Źşë'
addikt

ez tényleg érdekes :s

most estefelé voltam fenn egy szerón, de nagyon kezdők voltak és én meg halomra lőttem őket, nem fedezékbe mozogtak, nyílt célponttá vált szinte az összes :d ilyen 59/16os kdm volt . Meg megkerültem Valparaisón őket a bázis végébe mentem, és az orrom elé teremtek be :s mit tehettem, hát lelőttem őket :S am ez sztetek fer dolog hisz a támadók jönnek fel, vagy ez betudható a játék hibájának ? :s egy kupacra dobálta őket, kiszedtem valami 5-6 embert így :s

most próbálok épp segíteni egy srácnak bc2ügyben és az én adataimmal belépve az ő fiokját böngészem, már írta itt valaki h szintén így járt :d gáz ez a helpdesk :D k*rvanagy biztonsági rés tátong ott nekik XD

(#20625) Giinos r-chee-nek is uez a loosing key packets problémája van :s akk valószínű h egy és uaz a gondotok... am ilyenkor valami olyasmi mehet végbe h a szervernek nem tud küldeni infót, mintha adatküldési hurkok jönnének létre ami ismétlődik, anno q3nál volt nekem ilyen mikor egy netes paramétert túl magasra állítottam (meg nem mondom melyiket - rate v snaps passz)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20627) WhiteWalker válasza Źşë' (#20626) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ebbe a ciki,hogy azt bűntetik aki becsületesen és csalás mentesen játszik.....bezzeg aki csiter azt nem bannolják,csak elég riktán.... :W,elmehetnek abba jó büdös k.....
Oldják meg,azért ülnek ott emberek jó pénzért ;]

a mai játékomat ezzel galyra is vágták :(((

[ Szerkesztve ]

(#20628) deathevil99 válasza WhiteWalker (#20625) üzenetére


deathevil99
újonc

Szerintem írj egy levelet a Punkbusternek...Ők talán majd tudnak segíteni.

BF.HU - ADMIN ---- BC2: =BHP=deathevil^

(#20629) gergo0328 válasza WhiteWalker (#20627) üzenetére


gergo0328
senior tag

De te csaló vagy :D Szval helyesen cselekszik a PB. xD Velem eddig ez nem fordult elő de hallottam már róla. A sok aimos mindig megússza a dolgot.

:R

(#20630) WhiteWalker válasza gergo0328 (#20629) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

upsz..a WH-t lehet nem kellett volna bekapcsolnom....most lebuktam, oké egy büdös csaló vagyok,látható a statomon is,vagy csak ügyesen csinálom? :DDD

(#20631) r-chee válasza r-chee (#20618) üzenetére


r-chee
őstag

Újratettem az egész játékot A-tól Z-ig a Punkbusterrel egyetemben, és továbbra is megmaradt a "Losing key packets" kidobós hiba. Elindítottam nagy nehezen a PnkBstrB.exe-t is a C:\Windows\SysWOW64 mappából (csak innen indul el), mondom juppiii, de nem...nem juppii, továbbra is kidobál :W . Vírusírtót, tűzfalat, routert is tucatszor végignyálaztam már, cFosSpeed-ben is minden rendben van, manuálisan is frissítettem a PB-t. Megtettem mindent, amit külföldi oldalakról és EA fórumáról összetúrtam, de semmi. Ülök itt tétlenül. Ez az egész csomagelveszősdi vagy az EA hibája vagy a netszolgáltatómé. Más mi lehetne...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20632) Źşë' válasza WhiteWalker (#20630) üzenetére


Źşë'
addikt

haver ismer, ellene játszottam amikor nagyon ment :D írta is h ez már csalás szintű :D mit csinálok h ennyit ölök meg mindenhol ott vok :d sokszor volt olyan h megáll valaki egy sziklán, bámészkodik, megpillantom és lelövöm : ) kb ilyen emberek voltak fenn! volt egy érdekes pillanat, balra tőlem hallottam hangot mire odanézek és kb 2másodpercik szemeztem az enemyvel mire mind2en elkezdtük lőni egymást :D régebben is volt ilyen, egy mesterlövészt kezdtem el lőni, mire kifogy a skullóm, ő odanézett majd vissza a saját célpontjára :d betáraztam és megint elkezdtem lőni, mire rám néz ismét és lelövöm :D gondolom azt hitte h csapattársa vagyok xD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20633) WhiteWalker válasza r-chee (#20631) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt olvasva most kezdek parázni.....Eddig semmi bajom sem volt,sosem kaptam ilyet....Azt gondoltam hogy a mobil nettel van gond(igen arról játszom) ,a csomag vesztés miatt,de ezek szerint nem....Úgy néz ki hogy hálozati gondok vannak az EA szerverek felé,vagy nálam vagy náluk,de azért egy konkrétabb üzenet küldhetnének az email címre,ha már meg kell adni...Nehogy win telepités legyen a vége....
Főleg ha te is (r-chee) mindent már frissitettél,ötletem sincs hogy mit kellene még csinálni.Holnap megnézem még hogy muzsikál a PB , aztán ha előadja,akkor aszem vége egy időre BF-es pályafutásomnak,akkor veszem elő , ha valami fontosabb miatt kell op rendszert telepitenem....

Zsé: elöször azt hittem hogy tényleg csalás miatt kaptam,mert kivételesen nagyon apritottam 40mm-es shotival....már én éreztem magam kellemetlenül.... :DDD

Még valami: egy "hatalmas köszönet" a kedves adminnak hogy áthelyezte ide a topicot....Még mindig jobban pörög mint az Ő általa létrehozott.... :P
Ha olvassa ezt a kommentet,gondolja már át,hogy mit is csinál...Effektive egy olyanba avatkozott bele , mint külsö szemlélő,amihez semmi köze nem volt...
Az hogy volt 1-2 embernek nézet eltérése,elég lett volna azokat a komenteket törölni....Most akkor szivjon mindenki? :U Jön itt a szakmai meg közösségi dumával....Könyörgöm,ez egy játék topic,mi másról szólna mint személyes élmények negativ és pozitiv tálalásban.
Halál felesleges volt áthelyezni,amolyan önkényuralmi alapon!! Gratulálok mégegyszer! :R

[ Szerkesztve ]

(#20634) r-chee válasza Źşë' (#20632) üzenetére


r-chee
őstag

Az ilyen "azt hiszem, hogy csapattársam" esetekbe már beleszaladtam én is párszor: pl. Port Valdez elején védőként kb 10 perc után berohanok oldalról fedezékbe kőfal mögé, beguggolok az ott csendben gubbasztó 3 ember mellé, nesztek, itt egy kis ammobox, majd jobban feléjük fordulok és hopp, megjelenik mind felett a piros felirat :D :D .Mennyiszer volt már ilyen, hogy nem látszott az ellen felett azonnal a piros felirat (SC szerón). Jót röhögök ilyenkor magamon :) .

(IP-k pingelésekor egy csomagom sem veszik el, le és feltöltésem szokásos sebességgel megy, pingem is normális. Feladom a harcot, majd lesz valahogy...)

Giinos: majd a modi írogat a topikjába egyedül :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20635) gabipaci válasza WhiteWalker (#20633) üzenetére


gabipaci
addikt

Annyit találtam, hogy valami frissült a számítógépeden, és valószínű azért. Valami driver lehet.
Ha végképp nem boldogulsz, csinálj egy rendszervisszaállítást tegnapelőttre (amikor még jó volt) és tilts le minden frissítést mindenhonnan.

Logitech hardware tester

(#20636) WhiteWalker válasza gabipaci (#20635) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Hoppá csak,mondasz valami....Mielőtt elkezdtem volna játszani az X-fire-t raktam fel....Igazad van,ez lesz a ludas...Köszi :R , holnap mindenképp megnézem és beszámolok róla.

(#20637) r-chee válasza WhiteWalker (#20636) üzenetére


r-chee
őstag

Én csak egy dolgot csináltam: leszedtem a Win7-ről a KB971033 frissítést egészségügyi okokból :D , de ma vissza is tettem, mégsem jó a game.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20638) siriq


siriq
őstag

Kedvenc szerveremen jovok fel mint a talajviz, mar top 10-bol 3dik vagyok. Ahogy nezem lassan meg lesz az elso hely is.(persze ha meg huzamosabb ideig beteg leszek :D ).
Most atalltam a gyengebbik csapathoz, kivetelesen figyeltek az utasitasokra. Siman nyertunk. Csapat munka nelkul nem lehet nyerni.

r-chee: manualisan probaltad leallitani a punkbuster service-t es ujra inditani?

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#20639) r-chee válasza siriq (#20638) üzenetére


r-chee
őstag

Igen, próbáltam.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20640) deathevil99 válasza r-chee (#20639) üzenetére


deathevil99
újonc

Én küldtem egy levelet a PB-seknek ezzel a hibval, és csak azt írták vissza, hogy "dolgoznak a megoldáson"... Akkor most mit várjak ezettől a f*szlowok-tól?

BF.HU - ADMIN ---- BC2: =BHP=deathevil^

(#20641) philoxenia válasza WhiteWalker (#20633) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Most csak kíváncsiságból beleolvastam, egyre jobban tetszik a döntésem.... :U
A semmi köze nem volt, számomra nehezen értelmezhető . Olvass légy szíves Alapelveket. Gyakorlatilag itt olyan jól elbeszélget pár, maximum pár tíz ember, mint az ON TOPIC -ban. . Ha valakinek hiányoznak a szakmai hozzászólások, írjon olyanokat, bármelyik szakmai topikba. Ha valakinek a jó hangulat kell, a beszélgetés, a közösség, akkor itt megmaradt minden. Ha valami kérdésem van, mindegy hova írom be, ahol tudnak rá válaszolni. Ha viszont a játékot magát akarnám megismerni, ennek a topiknak csak az elejét olvasnám.....
Rangot egy topiknak amúgy sem a címe/besorolása ad, hanem a benne beszélgetők . :)
A szakmainak nevezhető hozzászólások most már úgyis csak a negyedét -ötödét teszik ki a hozzászólásoknak itt, akkor meg mindegy, hogy a kombinált hozzászólásszámban negyedelve vannak..... :P

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20642) eugabesz válasza philoxenia (#20641) üzenetére


eugabesz
őstag

Pedig nem ezt vártuk,de ne is haragudj,nem tehetsz róla.Magyar mentalitás volt mostanáig,míg nem jött a nagyoknál a váltás,(lásd,kormányváltás),hogy soha senki semmiért nem vállalta a felelősséget.
Naná,hogy Neked tetszik,-már hogy a pocsolyába ne tetszene-,hiszen saját döntés,ami némi segéd-sugallatra született,de nyugodj meg,megértjük.Ez is tipikus Magyar mentalitás,hogy amint egy kis "hatalomhoz" jut valaki,rögtön mindent jobban tud másoknál.
Nem tisztem mondjuk véleményt formálni,mert inkább lelkes olvasó vagyok,mintsem őstag,de tisztán látni miről szól a történet. :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#20643) gabipaci válasza eugabesz (#20642) üzenetére


gabipaci
addikt

philoxenia vagy magyar, vagy nagyon jól elsajátította a nyelvet.
Innentől kezdve milyen legyen a hozzáállása/ mentalitása? Norvég?
Ez akkora joker dumának számít, ez a "magyar mentalitás", hogy menten berosálok...
Ha tisztán látni, miről szól a történet, akkor mindenki hepi!
Nem is fordult még elő egyikőnkel sem, hogy számunkra teljesen egyértelmű tiszta szitu csak addig volt az, míg a másik fél fel nem nyitotta a szemünket, ugye?
Tényleg nem tudom, hogy egyeseknek mi az elgondolása, pl Te mit tettél volna, ha az IRAM-on kívül minden másról szabadna itt írni, bármely szerverről, fociról, konfigokról, stb. Az IRAM-nak meg nyitni kéne egy külön topikot, emberek ide becsorgatnának egy-két szapuló, élcelődő hsz-t, de válazolnod rá tabu, mert van saját topikja.
Biztos lelkes olvasó lennél akkor is. :K

Logitech hardware tester

(#20644) WhiteWalker válasza philoxenia (#20641) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

De itt nem a beszélgetéseken van a hangsúly...meg a hangulaton...Sok szubjektiv vélemény lett leirva,hozzászólva , még ha nem szakmai kommentként,ahogy Te elvárod.Ezáltal ha valaki beleolvas a topikba el tudja dönteni , képet kap a játékról egy esetleges megvételhez....Hány ilyen volt visszaolvasva...
Ez igenis hibás döntés volt,ha Te nem is ismered be.Olyan mint a birói hiba,azt sem lehet megváltoztatni....Tizenegyes az amit a biró megitél,szokták mondani.... :U
Philoxenia Fail

(#20645) ciry válasza eugabesz (#20642) üzenetére


ciry
őstag

Ezt a népbutító szöveget, hogy ha valaki pöcs dolgot csinál, az "magyar mentalitás" tipikus olyanok találták ki, akit utálják a magyarokat.
Sokat tett az ügyben Kénzy, meg Vitray a fociközvetítések alkalmával.
Persze, ha meg feljöttünk valahonnan, akkor "magyar virtus", "huszáros hajrá" lett belőle.
Nem kéne a népet általánosságban bántani, még a sok a görény akkor se.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20646) mackosajt válasza WhiteWalker (#20644) üzenetére


mackosajt
addikt

Ha már a hasonlatodnál maradnék, megkérdezném tőled, hogy mi történik azokkal a játékosokkal, akik a "jogos" tizenegyes után reklamálnak folyamatosan a bírónak, esetleg még be is szólnak neki?

Szerintem nem kell beszólni a bírónak. Még ha a tizenegyes nem is volt jogos.

A fociban se másítják meg a bíró döntését, viszont az még kioszthat pár sárgát a reklamálóknak.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20647) anshin


anshin
csendes tag

A magyarázatot az indokot megértem, hogy a cél az lett volna, legyen egy topic, ami csak pontosan a játékra irányuló segítségek és válaszok témája akarna lenni, hogy azok akiknek valami baja van, könnyen kapjanak segítséget, egyszerűbb legyen visszaolvasni. (ha jól látom)

Én két gondot látok, egy hogy az esetek nagy részében senki se olvas vissza, így beírja ugyanazt a hibát 23x is, a másik, hogy a rendszer sem a legjobb, mert utólag könnyű okosnak lenni, ahogyan tartja a mondás. Egy olyan moderátorra lenne illetve lett volna szükség, aki folyamatosan itt van, aki esetleg közösségi / játékos tag, akinek van elér rálátása nap, mint nap a topic életére, és akkor lehet másképpen alakulnak a dolgok.

Egyébként jobb megoldásnak tartom, ha a fórum alapján van vezetve egy FAQ ahova kivan gyűjtve minden apró problémára a válasz és akkor nem kell úgynevezett külön szakmai témát vezetni, a hangulat miatt pedig szükség van az ilyen oFF szerű témákra is.

Nincs egy független és egységesen elfogadott BFBC2 oldal sem, ahol lehetne egy jó FAQ-t vezetni. Vannak nagy BF oldalak, nagy oldal portálok keze között, melyek harcolnak egymással, ki ide "hű" ki oda, ebben csak az egyszerű játékos veszít, meg persze a scene, mert nincs egység :) Legalábbis én direkt rákerestem, de nem találtam csak portálokat, ahol minden ömlesztve van a többi BF játékkal, és azok is inkább fórum rendszerűek, mint sem igazi FAQ.

A topic témának meg túl vagy feneket kerítenek páran, ami történt megtörtént, a további flame senkinek se használ már, csak ronthat. Tovább kéne lépni... szerintem....

[ Szerkesztve ]

(#20648) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Szerintem tojásos lecsó ha már nem szakmai topik. :B :P

(#20649) WhiteWalker válasza mackosajt (#20646) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Most fenyegetsz? :DDD
Az indulatokat nem lehet elfojtani,igen megkaphatják a büntetésüket,csak van egy olyan hogy UEFA, ami felülbírálhatja hogy jogos e vagy nem a büntetés....Na az itt elmaradt ;)
Kiskirályok vannak és lesznek is... :(((

[ Szerkesztve ]

(#20650) eugabesz válasza ADAM1337 (#20648) üzenetére


eugabesz
őstag

Lecsóban csakis a tejfölös,te szájú... :DD :DDD

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.