Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19601) gabipaci válasza harry3 (#19600) üzenetére


gabipaci
addikt

[link]

Logitech hardware tester

(#19602) harry3 válasza gabipaci (#19601) üzenetére


harry3
őstag

Majdnem azt írtam, hogy ezt még nem olvastam, de látom, hogy most írtad. :D
Így már érthető. Eddig nehéz volt bekerülni, mert volt hogy leültem pár percre tévét nézni, mire bekerültem[

[ Szerkesztve ]

(#19603) bunfi válasza ADAM1337 (#19599) üzenetére


bunfi
őstag

Mert praktikus? Mert a belső Barátlista egy kalap szar? Mert unalmas, hogy a kereső vagy megtalálja vagy nem? És még sorolhatnám...

Másrészről SzlobiG-t szentté avattam ma, mert megérdemli. :C :C :C

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19604) ADAM1337 válasza bunfi (#19603) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát nem tudom nekem nincs bajom a keresővel, amit akarok megtalálok így is.

(#19605) Norb3rto válasza Źşë' (#19566) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Köszi a segítséget :R

V!ct0y.: :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#19606) r-chee válasza bunfi (#19603) üzenetére


r-chee
őstag

A szerverkereső rendesen működik. Az, hogy mit találsz meg és mit nem, a szűrésen múlik, vagyis rajtad :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#19607) Dantenero72 válasza harry3 (#19585) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Talán mert a jatek Win7 alatt alapbol a kartyadnak megfelelően a legujabb directx-ben futattja a jatekot? Tehat Win7 alatt DX10alatt nyomtad ami egy 9600GT-t siman kifektet, most XP-n meg csak DX9 van ami 3x gyorsabb de Win7 alatt is ugyanugy gyorsabb sőt lehet méggyorsabb...

(#19608) Źşë' válasza Dantenero72 (#19607) üzenetére


Źşë'
addikt

wint7nek alapból nagyobb az erőforrásigénye mint egy xpnek, cpu, ram, és vga is kell neki pont az új dizájn miatt

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19609) ciry


ciry
őstag

Dx9 ill.10 közötti difit tudná valaki szemléltetni?
Ahogy nézem sokkal többet kivesz a Dx10 a gépből és én még csak azon próbáltam, Dx9-en nem.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19610) Źşë' válasza ciry (#19609) üzenetére


Źşë'
addikt

ez az h sztem látható különbség nincs is, pár képet láttam még régebben összehasonlításképp és egy az egyben ugyan az volt mind a2

ez a dx10 mizéria crysisnál kezdődött, mert hogy ott a sunlight meg sun shafts-ot csak dx10 en lehetett elérni, holott, egy kis konfigurációs fájllal dx9ben is elérhető volt mindaz mint ami dx10ben. Szóval ennek a dx10nek meg vistának igencsak reklámfogás szaga van. Dx11nél már a tesszeláció jelentős javulást eredményez a képvilágban, de ehhez is bika vga kell, és a maiak is szvsz csak tesztjellegűek, nem képesek jól futtatni még a tesszelált játékokat (pl Metro).
A környezet rombolása volt még extra, mindezt valós szervereken/onlline, ezért is csak a dx10es szervereken volt engedélyezett (de sztem ha valaki belenyúlt volna akkor 9en is elérhetőek lettek volna). Am tudja alapból így is a rombolhatóságot single playerben (9alatt) csak valamiért ezt is 10 hez kötötték. (érdekes dolgok : )

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19611) bul07 válasza ciry (#19609) üzenetére


bul07
nagyúr

jobb Dx9/bal Dx10
egyforma beállítás
[link][link]
[link][link]

én látok különbséget éleken meg valahogy részletesebb(vagy hogy is fogalmazzak gazdagabb)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19612) Gonz0 válasza bul07 (#19611) üzenetére


Gonz0
tag

Oké, hogy ha megállsz nagyítóval vizsgálgatni az állóképeket akkor van különbség. De mi a helyzet ha 3 irányból lőnek rád és épp az életedért futsz? Akkor milyenek az élek? :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#19613) DieHard


DieHard
senior tag

Attyavilág hogy elcseszték a sivatagos pálya rush-ra fordítását. Asszem a második pontot befoglalva nem tettek spawn pointot, igy nagyon sokat kell gyaloglani. Na amig ez kész nincs tuti nem megyek rá játszani. Esélytelen támadóként.

(#19614) Źşë' válasza bul07 (#19611) üzenetére


Źşë'
addikt

lehet h pont az élsimítás miatt, 9ben nincsen, és 10ben meg van, mondjuk ez is elég érdekes
a másik amit észrevettem a képek között mintha egy anisotropikus filtering is lenne rajta, ami kiélesíti picit a textúrákat

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19615) bul07 válasza Gonz0 (#19612) üzenetére


bul07
nagyúr

ki az az őrült aki harc közbe a tájat nézegeti
én Dx9 és Low grafika mellet játszok (hiába vehetném feljebb)

amúgy még azt is észrevettem hogy Dx10 alatt az Xfire nem működöt nem volt elérhető, nem tudom hogy ez csak nálam van így vagy másnál is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19616) F_Zolee válasza ciry (#19609) üzenetére


F_Zolee
veterán

Dx9be megugrik az fps. Szóval nem lenne muszály lowon játszanod. :)

(#19617) Dantenero72 válasza bul07 (#19611) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

nem forditva? tehat a bal a dx9 és jobb a dx10 mert pl a jobb oldali alvanyos gépagyus kép sokkal részletesebb :) Mert amugy DX10be az ilyen kisebb texturak részletesebbek meg szerintem több texturat tölt be tavoli objektumokon.

(#19618) Dantenero72 válasza F_Zolee (#19616) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

muszáJ XD

(#19619) F_Zolee válasza Dantenero72 (#19618) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ja, valóban. De ha már itt tartunk mondatot nem kis betűvel kezdünk és elég sok ékezet is lemaradt nálad. ;]

[ Szerkesztve ]

(#19620) Def26 válasza bul07 (#19611) üzenetére


Def26
félisten

Én nem látok olyan marha nagy különbséget. Hazamegyek csinálok egy dx9 dx11 különbséget, hátha ott jobban előjön valami.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19621) anshin


anshin
csendes tag

Ez ilyen meddő vita, hisz, vagy a gép vagy az ember ízlése, személye válogatja meg, hogy ki, milyen beállítások mellett fog játszani.

Akiknek jóval inkább számít a statisztika, a győzelem, a teljesítmény, azok telibesz***ák a grafikát, a lényeg, hogy hulljon a férgese ;Đ

Én legutoljára Quake 3-ban butítottam olyan szintre a grafikát, hogy piros négyzetek harcoltak kék háromszögek ellen, mert csak a győzelem számított. Ma már inkább taktikai, háborús játékokkal játszok és csak az élményért, ha már jó magam nem lettem se katona, se rendőr, itt kiélhetem effajta hajlamaimat ;Đ
Ezért most hogy meg van az új proc, jelenleg dx11ben, amit el lehet képzelni azt maximumra tettem, a 24" monitort az arcomba tolom, majd élvezem a robbanásokat, hangokat, akár a tájat is... a szelet... homokvihart... mert én csak ezért játszok, nem az egyéni eredményért. Persze a szórakozás mellett, mindent megteszek a csapat győzelmének érdekében, így azt hiszem mindenki jól jár ;Đ

Szóval mindenki döntse el, nála mi a fontosabb, miért játszik és úgy állítsa be a játékot, a többi már lényegtelen ;Đ

Viszont sok dolgot észrevettem sok DX9-után DX11-en, ami nekem meglepő volt, ám ez nem ehhez a témához tartozik :)

(#19622) bul07 válasza Dantenero72 (#19617) üzenetére


bul07
nagyúr

de tényleg :W
ez a helyes
bal Dx9/jobb Dx10
egyforma beállítás

(#19620) Def26 :nem nagy különbség van de van FPS-be annál több

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19623) ciry válasza bul07 (#19615) üzenetére


ciry
őstag

X-fire-en be kell áttítgatni, hogy Dx10/11 és akkor menni fog.
Nem is emlékszem, hogy van-e élsimításom belőve, majd este meglesem :U
Amúgy kell hozzá még valami maszek progi, hogy áttegyem Dx9-be?
A muszályt én is mindig elbaszom :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19624) madgie válasza ciry (#19623) üzenetére


madgie
titán

Pedig egyszerű: mu-száj = tehén-ajak :D

(#19625) gabipaci válasza ADAM1337 (#19604) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, persze :K
[link]

Logitech hardware tester

(#19626) bul07 válasza ciry (#19623) üzenetére


bul07
nagyúr

ez innen valamelyik hozászolásból mentettem el hogy meglegyen,ne keljen keresgélnem:
WIN7: Dokumentumok mappa BFBC2 mappa gamesettings.ini -t megnyitod majd megkeresed azt a sort hogy "dxversion=auto" és az auto helyett beírsz egy 9-est

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19627) BalaNce87 válasza bul07 (#19611) üzenetére


BalaNce87
addikt

A 2. képen az mcomnak élesebek a textúrái, durván ennyi a különbség, az megint érthetetlen hogy miért nem elérhető 9-ben az AA alapból, de ez más téma. DX10-be nálam játszhatatlan a játék, 9-be meg jó, dx9 és xp a legjobb kombó, win7 nagyon levett a teljesítményből.

(#19628) ciry válasza BalaNce87 (#19627) üzenetére


ciry
őstag

Ugyanígy át lehet állítani az élsimítást is?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19629) BalaNce87 válasza ciry (#19628) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát van 2 konfigurátor amivel kiszedheted az AA-t, DX9-be rá is rakhatsz, de settings.ini-be is kitudod szedni, MSAA a neve, mellé beírsz egy 0-át és kész.

(#19630) bunfi válasza r-chee (#19606) üzenetére


bunfi
őstag

Jó. Egyszerű példa. Keresem a PH! szervereket, amelyek Európában, pontosabban Hollandiában vannak. Beírom a keresőbe: "PH!" és hogy gyorsítsam a keresést, beállítom, hogy csak európai szervereket keressen. És hoppá! Nem talált semmit. Mi következik ebből? Hollandia nem Európában van. Ennyi. :))

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19631) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na kipróbáltam a DX9et újra. De most szarabb lett valamitől a játékmenet, mert olyan lagokat produkál így. DX10be meg semmi. Így marad 10-en, úgy is megy rendesen nálam élvezhető sebességgel.

(#19632) ciry válasza F_Zolee (#19631) üzenetére


ciry
őstag

És fps szám változás volt-é? :U
Más különbséget felfedeztél?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19633) gabipaci válasza bunfi (#19630) üzenetére


gabipaci
addikt

Hagyjuk már a keresőt... Hol számít az jónak, ahol kis és nagybetű számít? Kár hogy nincsenek ékezetek is :W

Logitech hardware tester

(#19634) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

A dx9/dx10-es képeken azert van ám különbség rendesen, az alvanyon van egy kerek kis csavar szeru cucc az sokkal részletesebb, akkor még a UZI-n is a texturak jobbak mintha kiemelkednének a csikok rajta oldalt(mintha tesselation lenne dehat az csak dx11-ben van)meg a kesztyu és a ruha texturái is sokkal élesebbek.Majd megnézem enis azert mind2 directx-et mert szerintem a dx9-es képek nem maxon készultek :S

(#19635) BalaNce87 válasza gabipaci (#19633) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát igen nagy szar keresője van ez tény, ha konkrét szerver nevet írok be azt se találja meg...

(#19636) F_Zolee válasza ciry (#19632) üzenetére


F_Zolee
veterán

Már mondtam régebben is, hogy javul az fps is. Folyamatosabb lesz. De még annyi változás, mintha picit másabb tónus kapna a kép. Na meg a vízfelület se olyan.

(#19635) BalaNce87: igen a kis és nagybetű miatt. Elég tré így.

[ Szerkesztve ]

(#19637) F_Zolee válasza F_Zolee (#19636) üzenetére


F_Zolee
veterán

Annyit kihagytam, hogy amikor eltalálnak akkor ugye elkezd a kép széle "koszolódni". Na nekem dx10be feketedik de dx9be már vörös, szal véres. :D Lehet kevés az 512Mb ram(vga) DX10re. :F

[ Szerkesztve ]

(#19638) gabipaci


gabipaci
addikt

[link]

Logitech hardware tester

(#19639) etnies


etnies
senior tag

Sziasztok!

Asszonykám és én kinézünk Becupra (elvileg vasárnap), lesz ott valaki játékosként?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#19640) etnies válasza gabipaci (#19638) üzenetére


etnies
senior tag

Írtam emilt, remélem jó címre küldtem.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#19641) gabipaci válasza etnies (#19640) üzenetére


gabipaci
addikt

:K

Logitech hardware tester

(#19642) vlaho


vlaho
aktív tag

Üdv!
Találkozott már valaki evvel: PB kicked Losing key Packets?
Az elöbb dobot ki a punkbuster,sőt a statot is nullázta,ilyenkor mi a franc van?
A játék eredeti,és nem használok semmi cheatet. :F
Na beléptem újra most meg megvannak a pontjaim,nem vágom én ezt...

[ Szerkesztve ]

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#19643) F_Zolee válasza vlaho (#19642) üzenetére


F_Zolee
veterán

Valószínűleg nem futhat a pnkbstrB.exe szolgáltatás. Frissítsd manuálisan a PB-t.

(#19644) netjox13


netjox13
csendes tag

Most elsősorban azoktól kérdeznék akiknek van veteran rangjuk, hogy ugye megkapjuk vele az M1 Garandot, de én hiába ölök vele meccs végén mikor kilépek nem menti el a statisztikáját és mintha soha nem használtam volna a fegyvert.
Érdekelne, hogy csak nálam van ez így vagy másnál is fellépett ilyesfajta probléma.

[ Szerkesztve ]

(#19645) harry3 válasza Dantenero72 (#19634) üzenetére


harry3
őstag

Amúgy W7-en is DirectX9-el játszottam a játékot. Nem szoktam a részleteket figyelni, mikor bombáznak és azt sem tudom, hogy hová szaladjak. Persze ha nem multiban játszok én is szét szoktam nézni. Most tesztelgetem, hogy hogy futna jobban.

(#19646) etnies válasza harry3 (#19645) üzenetére


etnies
senior tag

Nekem win7 64 bit van, 9800 GT-vel. DX9-ben futtatom, +20 fps kb.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#19647) etnies válasza netjox13 (#19644) üzenetére


etnies
senior tag

Nekem sem számolta, írtam reklamációt az EA-nak, megcsinálták.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#19648) Zolás válasza netjox13 (#19644) üzenetére


Zolás
addikt

Statisztikánál kétféle M1van. M1Garand és M1 Bayonette. A Bayonette ahogy a specact cuccok még nem aktiv.
Most gyorsan megnéztem és megvannnak az M1Garand statisztikáim. Vagy az M1Bayonett részét nézed vagy bugos a statod.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19649) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ez a játék áhhh. Azt hiszem F2000re majd fél év múlva kerül platina. Akkora egy rakás sz@r. Na de a program se százas. Lelőttek, persze azért, mert F2000 volt nálam, na mondom jól van nem megyek ezzel a szarral tovább és átváltottam M416-ra. Majd egy csapattársa spawnoltam egy hajóra. Láttam, hogy lőnek...mondom gyorsan kiugrok lelőni. Erre mi lett??? F2000 volt a kezemben 2 golyóval. :W :W Manapság már egyre több ilyen furcsa anomália áldozata lettem. :(((

(#19650) peti4 válasza gabipaci (#19638) üzenetére


peti4
tag

Üdv.
Én (I.AM.PROVOCATOR)lemondok a megelőlegezett tagságomról. A ti játékszabályaitokkal maximum a BAN listára kerülök fel. =cBc= :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.