Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Battlefield 4 Infantry and Tank Gameplay (NEW)

Csak szerintem ultragagyik ezek a videók?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3752) SkyS1gn válasza Bjørgersson (#3751) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Azok...

Semmi értelme ennek a "küldjünkfélperceketszétazegészyoutubeonasokemerkénekhogytartsukahypeot" dolog!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3753) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#3752) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Inkább adnának rendes gameplay videókat, ahol látszik minden és nem kontrollerrel szerencsétlenkednek a játékosok. Rossz nézni ezeket a kis szarokat.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3754) EczkE válasza Bjørgersson (#3753) üzenetére


EczkE
addikt

Én már meg se nézem őket.

Asszem mindenféleképpen!

(#3755) Bjørgersson válasza EczkE (#3754) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én is csak a linket hoztam, hogy gyűjtsem a hsz-t.

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3756) seederking


seederking
őstag

Majd 4k hsz és még meg sem jelent :C mi lesz itt... :)

(#3757) SkyS1gn válasza seederking (#3756) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mért elötte nemlehet beszélni róla? :DD

Nyilván mégtöbb lesz ha megjelenik ahogy jön majd mindenki érdeklődni/kibeszélni dolgokat.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3758) seederking válasza SkyS1gn (#3757) üzenetére


seederking
őstag

De persze lehet,pont arra akartam rávilágítani,hogy mennyi érdeklődő van.Pedig még kicsit várni kell a megjelenésig.
Kicsit félek a gépigénytől,a 3-ban is volt egy pálya ami eléggé megízzasztotta a vasamat.

(#3759) prokxy válasza SkyS1gn (#3749) üzenetére


prokxy
veterán

Most elgondolkoztam, mert ha ennek ilyen jó ára van/lesz, akkor nem egy másik 7970 GHz editiont vennék, hanem ezt.
Az iponos hozzászólások közt írták, h a többi 7970-es ára is csökkent, átlag 10%-kal.
BF4-re meglesz az ikertesó vagy egy másik. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3760) nanorambo válasza SkyS1gn (#3717) üzenetére


nanorambo
őstag

Ez még él? :D

(#3761) SkyS1gn válasza nanorambo (#3760) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Sőt, "előléptették"

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3762) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Battlefield 4 supports “dynamic factions”

Nahiszen....

-Minden pályán lehet minden frakció, akár körönként változhat.

-PC-n minden HUD elemet (minimap, stb) saját szájízünk szerint alakíthatunk, elhelyezhetjük máshol, nagyíthatjuk- kicsinyíthetjük.... :C

-Nem lesznek éjszakai mapok.

Itt a teljes interjú, angol felirattal

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3763) EczkE válasza SkyS1gn (#3762) üzenetére


EczkE
addikt

Kár az éjszakai mapokért, azok elég hangulatosak.

Asszem mindenféleképpen!

(#3764) xavix13 válasza SkyS1gn (#3762) üzenetére


xavix13
senior tag

"-Minden pályán lehet minden frakció, akár körönként változhat." - Ez jó ötlet tetszik.

"-PC-n minden HUD elemet (minimap, stb) saját szájízünk szerint alakíthatunk, elhelyezhetjük máshol, nagyíthatjuk- kicsinyíthetjük...." - Szintúgy, igazából alapdolog kéne hogy legyen. :U

"-Nem lesznek éjszakai mapok." Ezt viszont bánom, NORMÁLIS ÉJSZAKAI (nem csak kék-lila szűrős) mapokra szerintem volna igény. Volna értelme az éjjellátónak, flashlightnak stb. menő volna vaksötétbe harcolni. :)

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#3765) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#3762) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hahaha nézem az interjút... ez a riporter aki kérdezgeti igazi BF veterán, néha kínos helyzetbe hozza Bach-ot.

Sokszor emlegeti a régebbi részeket BF2 stb, hogy inkább azokhoz fog-e hasonlítani. Meg ilyen betol hogy sokan aztmondják BF4 olyan lesz mint amilyennek a 3-nak kellett volna lennie, erre Bach mondja a betanult sablonszöveget. :DDD

Mostmeg eStort-ot kérdezgeti meg hogy hallotta dice felvett egy Anti-Cheat-el foglalkozó faszit, azt akarja hallani hogy végre sSport szellemben készül a játék :DDD

Bach meg csak gubbasztja a szemeit, haláli ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3766) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#3765) üzenetére


SkyS1gn
félisten

-Szarvót a netkód a 3-ba, a 4be is azlesz?

-Sok cuccot mozgatunk neten... bla bla... BF-nek van a legjobb netkódja a piacon :Y :Y :Y

Nem garantálom.

-Akik próbáltták a 4-et jobbnak érezték.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3767) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

akciódúsabb clip

hajós jelenet más szemszögből

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3768) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Aki játszott az alphával az milyennek találja a játék mechanikáját? Itt arra gondolok, h pl milyen a tárazás vagy a fegyver váltás. Mert a MOH: W-ben ritka sz@r, olyan lassan táraz és a pisztolyt is úgy veszi elő mintha reumás lenne a keze. Persze én a BF3-hoz viszonyítom, mert az szoktam meg. Szóval nyugtassatok meg, h a mechanika a BF3-hoz hasonlít. :D

[ Szerkesztve ]

PS4: KingKress

(#3769) emiki6


emiki6
veterán

Akinek van alfáról videója és fenn van valahol, az küldene egy PÜ-t?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#3770) SkyS1gn válasza KingKress79 (#3768) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Maga a tempója kicsit lassab, mint a sprint ami most ugye időbe telik mire full sebesség lesz.

Akkor bunnyhoppolni se lehet hál isten. Jobb az egész.

(#3769) emiki6 mi érdekel?

Nincs videóm de van tapasztalatom.

Amúgy amiket most küldözgetnek azok is Alphából vannak, sőt ezekbe textúra is van.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3771) devilinsid3 válasza SkyS1gn (#3770) üzenetére


devilinsid3
addikt

remélem a fekszek és lövök játékstílust is javítják.. sok COD huszár előszeretettel használja azt is, hogy lefekvés közben szarrá lő, te meg a rossz hitbox meg animáció miatt nem tudod ellőni.. és ez igaz a valamin átugrok dologra is :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3772) szebev válasza devilinsid3 (#3771) üzenetére


szebev
senior tag

Az hogy tud mar idegesiteni, mikor vallaki atugrik valamit es 2 meterrel arreb erkezik ! Leloni nem tudod , de o fejessel nyir ki teged .
Tokre megvennem a bf4-et megjeleneskor , de azt mar nem xbox360-ra , hanem a one-ra . Csakhat megfogattam , megegyszer nem veszek uj konzolt a megjeleneskor , nehogy ugy jarjak , mint a 360- al .

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#3773) Gippo válasza szebev (#3772) üzenetére


Gippo
senior tag

Yepp, az nagyon idegesítő tud lenni... de miért pont ugrásnál? :D Sima futásnál nincsenek ekkora ugrások, pontos(abb) a hitreg is... Szimplán csak elb**hattak valamit ezzel? :D

Szerk: Most néztem végig a teljes interjút... hát hogy kipróbálták a day/night váltakozást, de hogy nehéz volt tájékozódni ... Gyakorlatilag nyíltan bevallják, hogy rohadtul nem egy ARMA-t akarnak csinálni, ne ragequiteljen a kezdő CODból átszökött játékos, mert túl nehéz maga a játék. Üzleti szempontból érthető, de mint játékos... meh. :(

[ Szerkesztve ]

(#3774) devilinsid3 válasza Gippo (#3773) üzenetére


devilinsid3
addikt

sima futásnál is azért veszed észre szerintem, mert minden apró kis kavics úgy van megcsinálva, hogy animációval "ugrod" át ezért is akad fel a tank is minden kis szarban.. akadálynak észleli a játék amit nem tudsz csak ugrással kikerülni, kicsit gáz.. és drága hát ennyi pénzt egy beta-ért :D reméljük a 4-ben nem lesznek ilyen alapvető hibák

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3775) emiki6 válasza SkyS1gn (#3770) üzenetére


emiki6
veterán

Szeretném látni nektek milyen volt.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#3776) SkyS1gn válasza emiki6 (#3775) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:F

(#3777) Norb3rto

Mire gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3777) Norb3rto válasza SkyS1gn (#3776) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Videókban a szaggatás az lag vagy szar az illető gépe? :B

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#3778) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ezeket berakom már csaknem szórakozik EA a trailer után...

Alpha idején csináltam.

(#3777) Norb3rto

Mivel csak "hivatalos" ea-s videót láttál, azok az E3-ról vannak ahol a Fx procis 7970 cfx gépek mentek :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3779) Norb3rto válasza SkyS1gn (#3778) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Az faxa :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#3780) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

AMD to Announce GPU Codenamed Hawaii in Hawaii Sept 25

Jönnek a megmentőim :DD

"AMD is planning to make an event out of this with some interesting details that include aircraft carriers and some more sneak previews of Battlefield 4."

hmm

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3781) gali777 válasza SkyS1gn (#3780) üzenetére


gali777
őstag

Majd mutatnak aircraft carrier-t aircraft-ek nélkül :D

(#3782) SkyS1gn válasza gali777 (#3781) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hisz volt már az Angry Sea sp videóban :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3783) Laraxior válasza SkyS1gn (#3778) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor a gameplayt feltehetem youtubera? :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3784) SkyS1gn válasza Laraxior (#3783) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az más, én a BL trailerre gondoltam. De szerintem már felrakhatod nincs miből kitiltani :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3785) emiki6 válasza Laraxior (#3783) üzenetére


emiki6
veterán

Tedd fel nem listázottban és küldd el nekem. :)

Cris: attól még letílthatják. :(

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#3786) SkyS1gn válasza emiki6 (#3785) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem listázottba rakja berakhatja ide is....

Nem szúrják ki. Én még streameltem is haveroknak alpha idején.. azt is lekódolva :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3787) Laraxior válasza SkyS1gn (#3786) üzenetére


Laraxior
titán

Valaki felnyomott innen, azért vonták meg az Alpha jogot. Különben a dropbox-os link sosem derült volna ki.... :W Felteszem youtubera, megnézhetitek, privátban majd elküldözgetem, feltéve ha nem adjátok tovább.

Újrakódolom, legalább megnézem milyen bika is a processzorom :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3788) SkyS1gn válasza Laraxior (#3787) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Berakod ide úgyse látja más csak mi.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3789) Laraxior válasza SkyS1gn (#3788) üzenetére


Laraxior
titán

Az pont elég volt ezelőtt is. A dropbox-os linket is idetettem.... :U

(#3790) Cris99: Nem olvastam a szankciókat, úgyhogy marad a nem listázott video.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3790) SkyS1gn válasza Laraxior (#3789) üzenetére


SkyS1gn
félisten

De most nem tiltanak ki :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3791) emiki6 válasza SkyS1gn (#3790) üzenetére


emiki6
veterán

De letíltjàk a vidit...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#3792) SkyS1gn válasza emiki6 (#3791) üzenetére


SkyS1gn
félisten

De nemlátják mert csak az akinek megvan a link...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3793) Def26 válasza SkyS1gn (#3792) üzenetére


Def26
félisten

De lehet, hogy valami algoritmus alapján szűr a youtube -is. Akkor már inkább indavideó legyen. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3794) Laraxior válasza Def26 (#3793) üzenetére


Laraxior
titán

Majd kiderül, már dolgozza fel a videot. 8 perc alatt átdarálta a 6.4GB-ot 650MB-ra :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3795) Def26 válasza Laraxior (#3794) üzenetére


Def26
félisten

Mi a picsa. Akkor nem egy celeronnal nyomod. :U :D
cris99: Látom már, burzsuj Lara is. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3796) SkyS1gn válasza Def26 (#3795) üzenetére


SkyS1gn
félisten

E-penis Xeonnal tolja :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3797) Gippo válasza SkyS1gn (#3796) üzenetére


Gippo
senior tag

Majd nem röhögtök rajta, mikor mindenki processzorváltáson gondolkodik majd, mert gyenge lesz az akkori játékokhoz :DDD :D

[ Szerkesztve ]

(#3798) Laraxior válasza Gippo (#3797) üzenetére


Laraxior
titán

Én pont a BF4 miatt váltottam az i7 920-ról a mostani ~980X-re ( csak Xeonban) Szeretnék majd gamevideokat csinálni :D
Fent van már a video, de még csak 360p-ben elérhető...szerintem kell még egy óra legalább, hogy feltolja 1080ra. Linkeket majd osztok szét privátban, de megkérek mindenkit, hogy ne adja tovább, az én megkérdezésem nélkül. Akinek kell kérje tőlem. Így remélem nem fog törlődni...

(#3799) Def26: Ez még AZ Alpha. Fent volt Dropboxomban is, lehet hogy láttad már akkor, de nem sokan tudták leszedni, mert letiltotta a dropbox, hogy túl nagy adatforgalmat generált :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3799) Def26 válasza Laraxior (#3798) üzenetére


Def26
félisten

Aztán milyen videó ez? Volt megint alpha játék? Bejutottatok? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3800) Laraxior


Laraxior
titán

Elkészült. 1080p-ért privát.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.