Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) gali777 válasza EczkE (#4799) üzenetére


gali777
őstag

0:30 :DDD :DDD

(#4802) Mr.White válasza gali777 (#4801) üzenetére


Mr.White
senior tag

mit üvöltött :D

(#4803) pelenka35 válasza KingKress79 (#4800) üzenetére


pelenka35
őstag

Battlefield 4 Deluxe Edition ára kb mennyi lesz ?

Gamertag:Rob3rt75

(#4804) KingKress79 válasza pelenka35 (#4803) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Az meg nincs bearazva naluk, de ha saccolni kene 20k alatt. En limitedet veszek.

PS4: KingKress

(#4805) Malachi válasza pelenka35 (#4803) üzenetére


Malachi
addikt

a hírek szerint 1-2 ezressel lesz drágább, mint a Limited, ami kézzelfogható plusz, az szerintem csak a fémdoboz, a többit játék közben is megszerezheted. a plusz DLC meg jár a Limitedhez is.

utánaolvastam rendesen. :)

(#4806) pelenka35 válasza Malachi (#4805) üzenetére


pelenka35
őstag

köszönöm..előrendelve

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#4807) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Nálam is ez a gond hogy 20K megjelenéskor :Y Megveszem az alapot, és majd valamikor a prémiumot :D

(#4808) Rexcor válasza prokxy (#4797) üzenetére


Rexcor
őstag

Nem feltétel, de ha GCN-es Radeonod van akkor DX 11.1 alatt valamivel gyorsabb lesz tehát inkább csak ajánlott.

(#4810) Gippo válasza Rexcor (#4808) üzenetére


Gippo
senior tag

dx11.1 w7-en akkor nem is fog futni, mi? :S :((

(#4811) gali777 válasza Gippo (#4810) üzenetére


gali777
őstag

Biztos, hogy fog menni w7-en is. Azokhoz az effektekhez kellesz a w8 gondolom. Annyi, hogy azokat nem használhatod w7-n szerintem. Azt nem merik meglépni szerintem, hogy only w8 :D

[ Szerkesztve ]

(#4812) Gippo válasza gali777 (#4811) üzenetére


Gippo
senior tag

Jó, de ha már 7950-em van.... :DDD nincs kedvem váltani, de inkább váltok és kihasználom... főleg, hogy valszeg akkor w8-on jobban is fog futni..

(#4813) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Elment a kva áram de talán emlékszem mit írtam már be..

Mai tudástár:

Domination
- lesznek felvehető fegyverek

Spectator
- 4 spectator max jelenleg
- spectator nem foglal slotot a szerveren
- lehet külön kapcsolgatni az egyes hud elemeket
- V-vel lehet egyben kapcsolni ki és be a hud-ot
- különböző freecam sebesség cinematic videókhoz

Tier reloading is-is dolog, holnapra megválaszolják!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4814) Laraxior válasza SkyS1gn (#4813) üzenetére


Laraxior
titán

Tehát lesz Barrett-ünk is. Már csak az a kérdés, hogy az igazi 50-es kaliber, vagy megint a hoki puffogtató.... :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4815) Rexcor válasza gali777 (#4811) üzenetére


Rexcor
őstag

A DX 11.1-et nem fogja támogatni a win7 tudomásom szerint. Effektekből nem lesz több 11.1-en csak gyorsít de 11-en is ugyan úgy fog kinézni!

(#4816) SkyS1gn válasza Laraxior (#4814) üzenetére


SkyS1gn
félisten

1lövésre öl, testrésztől és távolságtól függetlenül.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4817) nanorambo válasza SkyS1gn (#4816) üzenetére


nanorambo
őstag

Ezt honnan tudod? :)

(#4818) SkyS1gn válasza nanorambo (#4817) üzenetére


SkyS1gn
félisten

4 napi livestream?

A napi infókat szerinted kitalálom? :DDD

Holnap zár a Gamescom, holnap lesz az utolsó stream.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4819) STC Speed válasza EczkE (#4799) üzenetére


STC Speed
őstag

nekem nagyon bejövős.hitbox is jónak tűnik. :)

(#4820) eugabesz válasza STC Speed (#4819) üzenetére


eugabesz
őstag

Majd elbasszák,légy nyugodt...a bf3 béta is tökéletes volt...s lám mi lett belőle.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#4821) nanorambo válasza SkyS1gn (#4818) üzenetére


nanorambo
őstag

Na akkor végre lesz egy használható sniper? Amúgy a végeleges verzióban tuti nem fog egy lövéssel ölni. A sok kisgyerek majd kisírja a DICE-nál.

(#4822) SkyS1gn válasza nanorambo (#4821) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mondom felvehető fegyver! A pályán fog heverni, azért olyan erős.

Mint a frag round USAS.

Ott a fentebbi képen is.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4823) Laraxior válasza nanorambo (#4821) üzenetére


Laraxior
titán

Lehet meghagyják, amennyiben tényleg csak felvehető fegyver lesz és nem választható.
Utoljára a Crysis Wars-ban lőttem a Gauss-puskával. Ott is egy lövés egy ember volt :K Ez kell a játékba, egy igazi 50-es kaliber. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4824) nanorambo válasza SkyS1gn (#4822) üzenetére


nanorambo
őstag

Jah hogy felvehető. Bocs, kicsit tompult vagyok ma :)

(#4825) gali777 válasza Rexcor (#4815) üzenetére


gali777
őstag

Jó, hát én úgy értelmezem, hogy ezt is fogja támogatni a BF4. Akinek olyan kártyája van meg ingerenciája rá, akkor használhatja azzal, de nem lesz követelmény, hogy az alatt szóba se áll veled a BF :D. Az más kérdés, hogy ha ilyen kártyám lenne se váltanék w8-ra ezért :D

[ Szerkesztve ]

(#4826) nanorambo


nanorambo
őstag

Nem tudjátok, hogy hol kapható és hogy hol a legolcsóbb a Battlefield 2 complete collection?

Szerk: Tárgytalan. Most nézem Originen 3 Euró azaz 900 FT a BF 2 complete collection!

[ Szerkesztve ]

(#4827) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

"For all of you sports fans, there is a basketball court on the island" ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4828) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Siege of Shanghai mellé igazán berakhatnák még ezt a Parcel Stormot is a bétába. Elvégre BF3-nál is két map volt.. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4829) SkyS1gn válasza Bjørgersson (#4828) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:K

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4830) Norb3rto válasza nanorambo (#4826) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Thx az infot :D :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#4831) sixpak válasza Bjørgersson (#4828) üzenetére


sixpak
nagyúr

Először ott is csak egy map volt, a másikon (Caspian), csak néhányan játszhattak. De valahogy lehetett okoskodni (már nem emlékszem hogyan) és mindenki fel tudott csatlakozni, aki felfért. És a beta végére ezért elérhetővé tették a Caspiant is.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4832) Bjørgersson válasza sixpak (#4831) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor rosszul emlékeztem, valamiért úgy rémlett, hogy azon is lehetett nyomni bárkinek a kezdetektől.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4833) gali777 válasza sixpak (#4831) üzenetére


gali777
őstag

Le voltak jelszavazva a caspianos szerverek és csak az utolsó 1 napra nyitották ki őket, valami ilyesmi rémlik nekem.

(#4834) Laraxior válasza Bjørgersson (#4832) üzenetére


Laraxior
titán

Csak metro volt. A caspian jelszavas volt, es csak egy szerveren futott.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4835) Bjørgersson válasza Laraxior (#4834) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor bekaphatja szépen mindenki a kis pöcörőmet. :((

:DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4836) Laraxior válasza Bjørgersson (#4835) üzenetére


Laraxior
titán

En speciel nem jutottam fel, hiaba volt 64es. Tele volt mindig. Pedig ki volt irva mindig az aktuális jelszó ide phra. :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4837) Bjørgersson válasza Laraxior (#4836) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor lehet idén is ez lesz, ha lesz egyáltalán Parcel Storm. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4838) Laraxior válasza Bjørgersson (#4837) üzenetére


Laraxior
titán

Valahogy csak kibírom megjelenesig :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4839) SkyS1gn válasza Laraxior (#4834) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Volt, jelszavazva, jelszó mindíg kikerült a netre, így dugig voltak a szerverek, aztán ezt látva pár napra a végén több szervert is beállítottak Caspianra meg levették a jelszót!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4840) bul07 válasza nanorambo (#4821) üzenetére


bul07
nagyúr

HC-n most is egylövésel öl

Nagyon meglepődnék rajta ha normal módban egy lövésre ölne(test találat) annak ellenére hogy csak felvehtő fegyver, és tisztes távolságra lőve persze

Majd 99% levesz és szépen fedezékbe is fut az aki ell let találva
Elég csak megnézni a tankok gépfegyver tüzének az erejét abból is 50-es golyók potyognának nem, és mégis két-három-négy találat is kell

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4841) SkyS1gn válasza bul07 (#4840) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Egy - lövésre - öl!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4842) pelenka35 válasza bul07 (#4840) üzenetére


pelenka35
őstag

Ami vicc mert ha egy tankból eltalálnak .....

Gamertag:Rob3rt75

(#4843) devilinsid3 válasza pelenka35 (#4842) üzenetére


devilinsid3
addikt

és még bul07

nem kell összehasonlítani egy játékot a valósággal meg ha meglőnek tankkal..
meglőlek pisztollyal beszarsz.. mégsem lehet ezt megcsinálni játék formájában, de az is igaz, hogy a sniperekből legpuskák lettek a bfben :D

viszont ez a felvehető fegyver nem "rögzített" lesz? el lesz rejtve a pályán aztán aki felveszi vígan szaladgálhat vele? mert abból sajnos csak a kemp lesz megint, aki azt megszerzi :( jobb lenne, ha rögzített helyen lenne letéve pár helyen inkább
vagy ha ez a felveszem aztán megyek vele, valószínű nerfelés áldozata lesz ami megint csak nem biztos, hogy feltétlenül jó és szükséges csak, mert sokan sírnak érte, mert meghaltak :(

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#4844) sixpak


sixpak
nagyúr

Én egyszer viccből kipróbáltam a normál módot. Egy dombtetőn feküdt vagy 4-5 camper, odaköszöntem a heli géppuskájával, két tárat lőttem ki...felálltak és elfutottak...hahaha.
Ehhez képest a valóság....

Hc-n ilyen gond nincs, hála a jó pásztonak.... :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4845) gali777 válasza sixpak (#4844) üzenetére


gali777
őstag

El kéne találni :D Azért a heli gépágyúja pont az ami hatásos normálon is. Egy tárból ki lehetett volna szedni azt a 4-5 embert :U :DDD

(#4846) devilinsid3 válasza sixpak (#4844) üzenetére


devilinsid3
addikt

hc meg a brutál kempről szól.. az sem sokkal jobb
10/7 kb. a halálom aránya amikor olyan szögben jöttek a találatok felém, hogy abban az irányban nem, hogy pont, de szerintem redline-on kívül más nem volt.. gondolom nem egy bokorban ül akkor heavy barrel vagy supressor segítségével..
ezért felesleges a hc szerintem, mert mindenhol kd-ra fappoló kis tizenéves van
(engem is érdekel a kd, de nem kör közben hanem kör után max. ha azzal, hogy nekem 30/18 van és nyerünk boldogabb vagyok, mint hogy vesztek, de 90/0 mert egy sarokban ültem..)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#4847) bul07 válasza devilinsid3 (#4843) üzenetére


bul07
nagyúr

Oké hogy nem kell összehasonlítani de mégis egy 50-es kaliber falat bonva öl meg
Ha meg nem hasonlít a valósághoz adjanak a fegyvereknek fantázia nevet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4848) gali777 válasza bul07 (#4847) üzenetére


gali777
őstag

Akkor az összes kis k***g sírna, hogy jajj megöltek egy találatból nerfeljük a csába a fegyvert... Nyilván a fejlesztők se akarnak szimulátort, el is mondták most a gamescomon, de azért valami egyensúlyt kell találniuk. És úgyis ezek a kis 10 évesek vannak döntő többségben és ha egyszer el kezdenek sírni valamiért.... :D

Az a legszebb, hogy minden szart lenerfeltetnek, mert jajj megölik őket, de így se bír egyik se érvényesülni. Komolyan az ilyeneknek az volna a legjobb, ha ott ülne a kezdőn, az ellen meg menne szép sorban lelövetni magát.

[ Szerkesztve ]

(#4849) DokiBaxxi válasza gali777 (#4848) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Jó de most nem fog sírni a sok p*cs mert a béta majd szépen kidobja a critical errort, hogy nem megy a gépén, vagy 10 FPS-t tud csak :DD
Ez így nagyon szemét módon hangzott, de úgy látszik, ez az egyetlen szűrési mód rájuk :(((

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#4850) devilinsid3 válasza DokiBaxxi (#4849) üzenetére


devilinsid3
addikt

akkor apuci vesz neki jobb gépet.. :D

a mortart is nerfelték.. most már ott tartunk, hogy egy emberbe kell 3 is akár... pedig ha valami akkor az egy kicsit oda tud baszni az ember szerveinek

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.