Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) odorgg válasza front3r (#4747) üzenetére


odorgg
addikt

3 nap míg leszedem a bétát a 128Kb/s-es csodával :DDD

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#4752) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ami kimaradt:

- nem lesz battlerecorder
- VOIP squad-ra érvényes, 32 emberrel káosz lenne!
- a fegyverlista nem tartalmazza az összes fegyvert ami belekerül a játékba
- commander mód kikapcsolható lesz
- commander nem lesz minden játékmódban, csak a nagyobbakban, Rush, Obliteration, Conquest

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4753) gali777 válasza odorgg (#4751) üzenetére


gali777
őstag

Mekkora lesz? Ha akkora mint a BF3 akkor nekem is lesz 2-3 óra max mire lejön ;]

(#4754) front3r válasza SkyS1gn (#4752) üzenetére


front3r
őstag

Legalább nem hitegetnek a battlerecorderrel, mint a BF3 előtt! Zhint0 nagy troll volt. Bár ahogy nézem, él még. :U :DDD

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#4755) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#4752) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hogyhogy mégsem lesz Battlerecorder?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4756) Honzi válasza Bjørgersson (#4755) üzenetére


Honzi
senior tag

Eddig se állították hogy lesz.
Csak az a kérdés miért.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#4757) Bjørgersson válasza Honzi (#4756) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hmm, akkor rosszul tudtam.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4758) urbi73 válasza SkyS1gn (#4752) üzenetére


urbi73
senior tag

Neked egy köszönet kijár , te tényleg nagyon komolyan veszed . Napi összefoglaló stb . Elsőnek szkeptikus voltam a játékkal kapcsolatban , de szerintem ez lesz az év FPS játéka .Mondjuk én sajnálom hogy megint csak a COD az ellenfél .Sajnos nagyon siralmas a felhozatal ilyen szintű játékok terén ,gyakorlatilag nincs is .

-

(#4759) SkyS1gn válasza Bjørgersson (#4755) üzenetére


SkyS1gn
félisten

De sufnirecorder lesz :D Spectator + felvevőprogi... ezis hatalmas lépés :DDD

(#4758) urbi73 ;) :R

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4760) Neoteric válasza urbi73 (#4758) üzenetére


Neoteric
addikt

Jaja, én se tudom most percről percre nyomon követni az eseményeket, viszont ide azért be-be nézek és egyből képben leszek, úgyhogy Cris99 megy egy zöld pacsi. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#4761) sittes79 válasza SkyS1gn (#4734) üzenetére


sittes79
addikt

Köszi a linket, nagyon jó a hangulata a pályának a vihar, hullámok...rendesen tengeri beteg leszek.

(#4762) emiki6


emiki6
veterán

Ismeri valaki a Unique Valley Benchmark-ot? :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#4763) sixpak válasza urbi73 (#4758) üzenetére


sixpak
nagyúr

Így van, jómagam is épp a napokban gondolkodtam el azon, hogy mennyire kényelmes így egy helyen olvasni a friss híreket a játékkal kapcsolatban, de én nem jutottam el odáig mint te, hogy ezt egy köszönet formájában ki is fejezzem Cris99-nek, amit most utólag megteszek. :R Biztos sok időt elvesz a mindennapjaiból és nem lehet egyszerű dolog állandóan figyelni az eseményeket, kiválogatni a fake híreket és a fontos dolgokat azonnal át is adni nekünk.
Köszönjük. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4764) Winne válasza SkyS1gn (#4759) üzenetére


Winne
nagyúr

Az már teljesen jó lenne, mint ami az MW3-ban volt, hogy mondjuk 10 meccset rögzít ha bekapcsolod, amiket vissza tudsz játszani, ha ki akarsz menteni belőlük valamit. Úgy már komoly videók kerülnének ki az tuti, nem lenne ez a "most miért nem ment az a kur*a fraps" és társai.. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4765) devilinsid3 válasza Winne (#4764) üzenetére


devilinsid3
addikt

vagy, hogy Sky nem bírja lejátszani a .avi fájlt :D

#4763) sixpak reggel mikor felkel megnézi a Wikipedia-t aztán csak ctrl+c ctrl+v :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#4766) Def26


Def26
félisten


Nem azért, de remélem el lehet tüntetni ezt a sok dolgot a képernyőről. Engem játék közben az is zavart néha, hogy a ribbonok/érmek a képernyő közepére jönnek be. Ha így marad a HUD (vagy mi) akkor semmit nem lehet majd látni, ha egy érem bevágódik középre.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4767) SkyS1gn válasza devilinsid3 (#4765) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vagy az "ingyé lévő program miért eszi meg a prémium nevek helyett" :DDD

(#4763) sixpak Nefé szeptembertől másképp lesz, megkezdem a Technikusi évem, örülök ha lesz legalább 4gb netem a kóterba ahogy most a T-mobil buziskodik most max 1gb kapcsolható meglévő előfizetéshez, csak külön sim-re lehet 4-8gb-okat... most cserélgessem vagy legyen 2 telefonom?! :W

De amúgy ja, hamár létrehoztam a topicot felelősségemnek érzem hogy up-to-date legyen.

(B)(#4766) Def26(/B) Te állat ez spectator ;] Külön hasznos az a sok infó!

Wintergore haverja féle gameplay

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4768) Def26 válasza SkyS1gn (#4767) üzenetére


Def26
félisten

Igen, akkor nem szóltam. :DDD Megijedtem már, hogy ilyen lesz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4769) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Luetin kiszúrta ezt a "tier reloading" dolgot, ma meg is kérdezték Gustavsont de fogalma se volt róla mi az.

Lehet a nevet ő találta ki :DDD De bennevan és meg is erősítették, beszélt Corey Dunn-al aki holnap kiteszteli a dolgot és biztos megemlíti a stream-ben.

Igazából az van hogy elkezdesz újratölteni egy assault fegyót pl., aztán átváltasz pisztolyra és lelősz 2 embert majd visszaváltasz a fő fegyverre akkor befejezi az újratöltést!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4770) devilinsid3 válasza SkyS1gn (#4769) üzenetére


devilinsid3
addikt

és itt azon van a hangsúly, hogy pisztolyra kell váltani majd le kell vele lőni 2 embert vagy pedig azon, hogy mindenképpen betárazza a fegyvert, ha a tárazási idő megvolt :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#4771) aAron_ válasza SkyS1gn (#4769) üzenetére


aAron_
őstag

hmm nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele de nekem ez nem olyan jó hír. sokszor csináltam, hogy ha valamiért mégis meg akartam szüntetni a tárazást akkor gyorsan átváltottam egy másik fegyverre, majd azonnal vissza. persze biztos majd megszokom, és majd használom a secondary-t

What is your ikigai?

(#4772) Gippo


Gippo
senior tag

Azért ez nem annyira rossz dolog szerintem, nekem is megfordult már sokszor a fejemben, hogy miért nincs ilyen. Persze meg kell szokni mindenképpen. 7:03-tól

Apropó... lehet volt már róla szó... de ez az új "specialization" rendszer hogy működik? Mármint értem, hogy több szint van, de mi alapján ugrik fel a következő szintre?

[ Szerkesztve ]

(#4773) SkyS1gn válasza Gippo (#4772) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Squad tevékenységek után adja a pontot rá, élesztés, heal, squad repair stb...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4774) Laraxior


Laraxior
titán

Azért megmutathatnák az új Operation Métro mapot, meg a Gulf of Omant. Az első csak azért érdekel, hogy mit hoznak ki belőle, de az Oman mapot elég jól feljavították a BF2 óta...
Gondolom akkor középen (E pont asszem?) ami van épülő nagy toronyház, azt lehet lehet majd amortizálni, meg esetleg a G- nél levő sokemeletest is :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4775) kriszpontaz válasza Laraxior (#4774) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ahol egymás hátán kempelnek a sniperek? Nem lenne rossz ha rájuk lehetne borítani az egész kócerájt. Sőt az sem ha ki lehetne robbantani a darukat is a seggük alól, meg persze a G-nél a Hotelt. Nyommerek.

Cris99:
A kék szűrőt meg tényleg leszedhetnék. Nem arról volt szó hogy vízben úszva csak pisztoly használható?

[ Szerkesztve ]

(#4776) SkyS1gn válasza Laraxior (#4774) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pár miliszekundum ideig látni metrónál hogy kilövi a tartópillért és rászakad a plafon, és hogy nincs kék szűrő.

Eléggé át lesz szabva, tényleg érdekel mit hoznak majd ki belőlük... Gulf is lesz hálisten!

Sniper gameplay

Ki C4-ezi a hajót :C
Mobil mortar, jé

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4777) Mr.White


Mr.White
senior tag

kutyák nem lesznek? :(

(#4778) Laraxior válasza SkyS1gn (#4776) üzenetére


Laraxior
titán

Melyik videoban? Megnézem :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4779) SkyS1gn válasza Laraxior (#4778) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Első hozzászólásban a Prémium videóban.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4780) XP NINJA válasza Mr.White (#4777) üzenetére


XP NINJA
őstag

Majd DLC-ben ;]

[ Szerkesztve ]

(#4781) gali777 válasza SkyS1gn (#4776) üzenetére


gali777
őstag

Akkor ugyanezen elv mentén remélem a repair tool is használható lesz a vízben. Nem látom sok értelmét az eldobható hajóknak :D

(#4782) Laraxior válasza gali777 (#4781) üzenetére


Laraxior
titán

Lehet ki kell vinni a partra. Esetlegesen valamelyik ülésből lehet javítani, mint a Little Birdnél.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4783) emiki6 válasza Mr.White (#4777) üzenetére


emiki6
veterán

17 perces sungle-t láttad? :B

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#4784) Malachi


Malachi
addikt

sziasztok!

khm, komolyan, utánaolvastam itt, de nem találtam egyértelmű választ.

ha ezt rendelem elő, mint BF4 Premium

akkor csak egy "kiegészítőt" veszek? ez nem tartalmazza a teljes játékot? mert akkor inkább megrendelem a DeLuxe-ot, vagy a Limitedet (ott is mi az érdemi különbség, nem teljesen tiszta...) ezt a premiumot meg lemondom.

kösz előre is a segítséget!

(#4785) eugabesz válasza Laraxior (#4782) üzenetére


eugabesz
őstag

Lehet javítani,vízből is,a negyedik ülésből is.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#4786) odorgg válasza Malachi (#4784) üzenetére


odorgg
addikt

Premium csak DLC-ket tartalmaz, alap game nincs benne.

Limitednél alapgame+ China Rising DLC jár.
Deluxenál battlepack, steelbook, China Rising DLC.

Tegnap kaptam mailt CDgalxistól, hogy előrendelésem a Deluxe edition-ra vonatkozik, ha megjelenéskor onnan rendelem.
Szóval én már biztos onnan rendelem majd :K

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#4787) Malachi válasza odorgg (#4786) üzenetére


Malachi
addikt

ezer hála, így már világos. :R :R :R

(#4788) SkyS1gn válasza Malachi (#4784) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nincs Premium Edition (BF4 + prémium)

Van:
-Alapjáték többféle kiszerelésben
-Prémium

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4789) miresz


miresz
veterán

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne. Abeta Bf4-et honnét tudom leszedni? Mert Originen nem találom.

(#4790) Gippo válasza miresz (#4789) üzenetére


Gippo
senior tag

Béta még megy, originen viszont már megjelent mint játék, ha van beta hozzáférésed (bf3 premium, MOHW, bf4 előrendelés)

(#4791) devilinsid3 válasza miresz (#4789) üzenetére


devilinsid3
addikt

majd ha októberben elindul a beta leszedhető lesz a játékoknál Originen

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#4792) miresz


miresz
veterán

Köszönöm mindkettőtöknek! :)

(#4793) DokiBaxxi válasza SkyS1gn (#4788) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

:((( :((( :(((
Pedig arra akartam beruházni. Na mind1 marad a Deluxe+Premium. Vagy Deluxe+semmi :DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#4794) odorgg válasza DokiBaxxi (#4793) üzenetére


odorgg
addikt

1-2 hónappal megjelenés utánn, tuti hogy lessz Premium edition is :K

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#4795) gali777 válasza odorgg (#4794) üzenetére


gali777
őstag

Gondolom ezek a hetente jönnek cuccok premiumhoz visszamenőleg is megszerezhetőek(?). Mert azért megjelenéskor nem szívesen adnék ki 20k-t a BF4-re. Deluxe edition elő van rendelve aztán elég lenne china rising után megvenni a premiumot akkor.

[ Szerkesztve ]

(#4796) pelenka35


pelenka35
őstag

Esetleg valaki xbox.-ra rendeli elő irja már meg honnan érdemes . kösz

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#4797) prokxy


prokxy
veterán

Arról lehet vmit tudni, h kell-e FB3-hoz DX11.1-es oprendszer? Mert akkor lassan ismerkednék a win8-cal..

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4798) SkyS1gn válasza prokxy (#4797) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem "kell".

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4799) EczkE


EczkE
addikt

(#4800) KingKress79 válasza pelenka35 (#4796) üzenetére


KingKress79
aktív tag

konzolvilag.hu, ingyenes a hazhozszallitas naluk.

PS4: KingKress

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.