Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) devilinsid3 válasza SkyS1gn (#3400) üzenetére


devilinsid3
addikt

meggyőztél :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3402) DEV_NULL válasza devilinsid3 (#3399) üzenetére


DEV_NULL
őstag

coddal sosem szennyezném a gépem :DDD

(#3403) devilinsid3 válasza DEV_NULL (#3402) üzenetére


devilinsid3
addikt

én nem tudom egyes embereknek mi bajuk a cod-al :D annyira azért nem szar amennyire leírják, az inf. pörgésre lett kitalálva és annak tökéletes

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3404) Gippo válasza devilinsid3 (#3403) üzenetére


Gippo
senior tag

Nem rossz tényleg, csak ha battlefield után játszom olyan mintha az unreal tournament-tel játszanék a cod után :DDD

(#3405) DEV_NULL válasza devilinsid3 (#3403) üzenetére


DEV_NULL
őstag

én mindig is csztem. 4-5 év 1.6, 2-3 év source. közben pedig bf2, aztán végleg leálltam a csvel és azóta csak p4f

ettől a codos késeléstől (nyomok egy gombot, vagy kattintok; egy suhintás a késsel és instant death) meg máig rosszul vagyok...

cs előtt pedig csak ut, ahogy előttem írták.

[ Szerkesztve ]

(#3406) devilinsid3 válasza DEV_NULL (#3405) üzenetére


devilinsid3
addikt

cs-ben is ha hátba késeled 1 hitkill :D amúgy nem tudom mi bajod vele.. ha szíven szúrlak halj már meg.. akkor felesleges lenne beletenni a kést, ha 2-3 hit kell egy emberbe

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3407) DEV_NULL válasza devilinsid3 (#3406) üzenetére


DEV_NULL
őstag

jah. vesén kell szúrni, vagy fejbe... :K

csak az a baj igazából, hogy nem szúrás az hanem inkább vágás a codban.

(#3408) stoon válasza devilinsid3 (#3403) üzenetére


stoon
őstag

ha pörögni akarsz ülj egy ringlispilre! :DDD

(#3406) devilinsid3: mostanába nem halnak az ipsék még 3 tol sem, 5% al tovább fut és vigyorog hogy ledefibrizett! :W

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#3409) SkyS1gn válasza devilinsid3 (#3403) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Alapjában nincs vele bajom, de minden évben ugyanazt megvenni...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3410) devilinsid3 válasza SkyS1gn (#3409) üzenetére


devilinsid3
addikt

én nem is arról beszéltem, hogy meg kell venni mindet csak mindenki szidja a cod-ot, de ugyan az megy a bf-ben amit a cod-ban csinálna..
amúgy, ha így halad a bf ez is ki lesz adva 2 évente, sokban nem lesz különbség, de bízzunk benne, hogy nem így lesz

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3411) fornettisuti válasza devilinsid3 (#3410) üzenetére


fornettisuti
veterán

ha így halad a bf ez is ki lesz adva 2 évente, sokban nem lesz különbség,
pedig ezzel a bf3.5-el erre az útra léptek rá, mint a coddal, amig megveszi a tömeg és pénz van belőle, addig rókabőröket fogják lehuzni csak és bf is coddá válik.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3412) SkyS1gn válasza fornettisuti (#3411) üzenetére


SkyS1gn
félisten

De ez nem rókabőr, olvasd el az 1. hsz-t, sokkal BF-ebb lesz ez mint a BF3!

Mw3-ban arra nem vették a fáradtságot hogy az ikonokat kicseréljék vagy valami...mw2-ből!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3413) bul07 válasza devilinsid3 (#3410) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen egyesek nagyon elvakultan védenek játékokat
Én pl a cs-től kaptam hányingert , mai napig nem értem mit lehet benne szeretni
De másoknak meg bejön , nem lehetünk egyformák
Nekem megvan COD sorozatból a 4, MW2, BO, MW3 , a Bf sorozatból 2, BC2, Bf3(bár a kettővel nem sokat játszottam multit)
És mindig azzal játszok amihez kedvem van , cod4-be pl 2200óra multim van benne(régi szép idők)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3414) emiki6 válasza bul07 (#3413) üzenetére


emiki6
veterán

Cs-ben a zombie, surf és jail break szerverek tetszettek nekem.
Bár a grafikájától fejfájást kapok, főleg bf3 után. Töröltem is a cs-t...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#3415) devilinsid3 válasza bul07 (#3413) üzenetére


devilinsid3
addikt

:D hát én elég sok játékkal játszottam eredetivel a felsoroltak közül, mindegyikben vannak oltári baromságok, de mindegyikben van annyi jó is, hogy lehessen vele játszani
néha-néha egy kis "szar ez a játék" belefér, de csak játszunk vele tovább :D

#3414) emiki6
na én a surfot nem értem mi abban a jó, még a zombi elmegy, bár az is szerver függő volt, a jail-el nem játszottam
nekem a glass mapok tetszettek ahol nem lehetett egymást lőni csak az üvegekre és úgy kellett megölni a másikat :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3416) fornettisuti válasza SkyS1gn (#3412) üzenetére


fornettisuti
veterán

Pedig rókabőr.
A marketing bullshitet nem kötelező lenyelni... :(((
Elolvastam az 1. hsz-t, láttam sok gameplayt is, ez még igy is BF3.5
Miért? Azért mert BF3 cicomázva a kötelező uj fegyverekkel, pályákkal járművekkel.
Miért BF3.5? Azért mert egyszerűen nem hoz annyi újat, mint BF2-->BF3 esetében anno!
BF3 után is várni, fejleszteni kellet volna annyit, amennyi idő/fejlesztés BF2 után rá lett szánva BF3-ra.
(Bár köztudottan jelenleg is jelentősen bugos maga a Bf3)

BF2-től BF3-ig megvásároltam és játszottam mindennel ami BF (még az ingyenes online cuccokkal is toltam)
BF3-ra előrendelő voltam a Limited Editionra, amit megbántam, de nagyon! :((

Ami kiverte a biztosítékot sokunknál (akik érdekeltek a modolhatóságban), hogy BF4 sem lesz moddolható, arra hivatkozva (Dice), hogy akkor lewarezolják ugyis a játékot a játékosok.
Tudni illik, egy bizonyos gémer réteg szerettek volna egy BF2 Project Reality modhoz hasonlót készíteni BF4-re is, de nem engedik. Ami felháborító ebben a legjobban az az, hogy ilyen méretű játékos állomány miatt sem veszik a fáradtságot, hogy akkor házon belül készítsék el, akár a meglévő Bf2 PR-mod alapjára.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3417) devilinsid3 válasza fornettisuti (#3416) üzenetére


devilinsid3
addikt

sajnos nem éri meg nekik annyit ülni egy játékon meg "realisztikusabbá" tenni, mert több pénztől esnek el, 2 évente kiadnak egy eljátszható játékot amit a 12 éves is tud tolni amiből megint bevétel lesz és kész..
a bf3 bugokról csak annyit, hogy engem kevésbé zavar az, hogy van, de az hogy nem is akarják javítani..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3418) fornettisuti válasza devilinsid3 (#3417) üzenetére


fornettisuti
veterán

Szívemből szóltál :R

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3419) Livius


Livius
őstag

Ez pedig ahogy írjátok is egy újabb rókabőr! Csak sajna nem látják ezt sokan, mert vakok, és még mindig belőlük tudnak megélnek a DICE/EA-nél.

A modolásról annyit, hogy lehet ezt moddolni, csak hogy ezt a gyári DICE által maguknak fejlesztett modtoolsal lehet, amivel röpke egy év alatt össze is dobták ők a BF3-ből a "BF4" nevű legújabb bughalmaz modot. :D Remélem emlékeztek páran, hogy a Frostbite-hoz valami fejlesztő környezetre verte a DICE pár hónapja, hogy azzal milyen egyszerű és könnyű lesz Frostbite játékokta készíteni. Nah ez a modtools, csak nem a publéknépnek. :W

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#3421) SkyS1gn válasza fornettisuti (#3416) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hülyék lennének moddot engedélyezni, menne a warez ezerrel a DLC-k meg értelmetlenné válnának mert 1000x jobban csinálnának a modderek... érthető.

Milyen BF2 BF3 ugrásról beszélsz? Egy rakat dolgot kihagytak... ami most tér vissza. Nézz meg pár lvlcap vagy luetin commentaryt ha magadtól nemlátod hogy ez nem bf3.5, alphával játszottál? Rengeteg apró dolog/változtatás van ami eggyé nő össze és látszik hogy mi sül ki belőle, merre akarják terelni a gameplayt.

Én nem védek semmit, tesség majd kipróbálni, lehet az első 5percben nem esik le semmi majd, de idővel meglátod a főbb dolgok (levolution, commander, spectator) mellett azt a rengeteg apró változtatást is!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3422) bul07


bul07
nagyúr

Volt régebben szó dögcédula vásárlásról
Mit találtam a WestEnd City Centerben, hát egy ilyen dögcédula készítő automatátt
Egy komplett szet , lánc, gumi karika, meg fém cimke 1500Ft
És ebben a pillanatban van az utomatában 500Ft mert nem ad visza és valki benne hagyta, tehát egy ezrest kellene belefűzni és egy szett meg is lenne

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3423) fornettisuti válasza SkyS1gn (#3421) üzenetére


fornettisuti
veterán

Hülyék lennének moddot engedélyezni, menne a warez ezerrel a DLC-k meg értelmetlenné válnának mert 1000x jobban csinálnának a modderek... érthető.

Ahogy már írtam fentebb:
"Ami felháborító ebben a legjobban az az, hogy ilyen méretű játékos állomány miatt sem veszik a fáradtságot, hogy akkor házon belül készítsék el"

A lehetőség adott előttük, azt sem bánnám, ha Dice-DLC formájában jönne egy "Reality mod", ezzel a kecske is jól lakna és a káposzta is megmaradna.

A többi dologra, valószínűleg a megjelenés után idővel választ kapunk...
Addig is inkább várok a BC3-ra vagy BF5 (BF4.5-re)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3424) SkyS1gn válasza fornettisuti (#3423) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Szerinted a BF3-azók hány %-át érdekli mindez? Hány %-a tud róla? Azt sem tudják mi volt a 3 elött...

Szerinted miért a metro szerverek roskadoznak a fogyatékos retardáltaktól akik 20k m320 kill-el nagymenőnek érzik magukat?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3425) csibe1 válasza SkyS1gn (#3421) üzenetére


csibe1
addikt

"Hülyék lennének moddot engedélyezni, menne a warez ezerrel "

Ezt kifejthetnéd,hogy mire gondolsz pontosan.

Valamit viszont kezdhettek volna a BF3-al is (és nem hiszem,hogy túl nagy fáradtság lett volna),mert elég idegesítő,hogy NOFRAG-EXPLOSIVE szerveren gránátesőbe születsz meg egyéb apróságok.
A lényeg,hogy minden szép és jó. :K
Nem hiszem,hogy olyan sok erőforrást emésztett volna fel egy olyan gyárilag beépített mod ahol a szerveradmin beállíthatta volna a használható fegyvereket,kiegészítőket,járműveket.Ennek szerintem alapnak kellett volna lennie minden szerveren.
Pont most volt össznépi invázió a warherok részéről a BF3-as topikban,mert csujjdejó a war,meg esport meg egyebek.Ilyen fejlesztői-kiadói hozzáállással? :F

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3426) emiki6 válasza csibe1 (#3425) üzenetére


emiki6
veterán

Vessző után ne feledd a szóközt! :R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#3427) devilinsid3 válasza csibe1 (#3425) üzenetére


devilinsid3
addikt

ezeket be lehet állítani a szervereken (mármint a no expl. hogy kickeljen vagy megöljön stb.), legalábbis normálisabb szervereken meg van oldva
azon is el lehetne gondolkozni miért születsz abban, ha egyszer no expl.
olvasni sem tudnak az emberek, pedig a legtöbb szerver nevében benne van.. akkor, hogy joinol be? randomba rábök és kész?

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3428) csibe1 válasza devilinsid3 (#3427) üzenetére


csibe1
addikt

"ezeket be lehet állítani a szervereken (mármint a no expl. hogy kickeljen vagy megöljön stb.)"

Az a szomorú, hogy a játékosok jó része agyhalott vagy direkt csinálja.
A lényeg, hogy nem kick meg ilyenek kellenének hanem, hogy ne is tudd használni a gránátot,claymore-t és a frag-et.
Ezt kellett volna megcsinálniuk alapból,nem kickelgetéssel szórakozni. :(((

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3429) Gippo


Gippo
senior tag

Voltam már olyan szerveren ahol tiltott volt az m320... ugye meg is haltál, ha öltél vele... na de van egy orosz verzió is, ami a gp30... Arra nem harapott :D

Igen, megcsinálhatták volna a tiltást játékon belül, azonban én a helyükben úgy (sőt, még most is) erősen meghúztam volna a ranked szerver határait. El nem tudom képzelni, hogy hogy lehet instant vehicle respawnos szerver ranked például, de vannak még finomságok... A hátránya az egésznek még az lenne, hogy mégjobban szétszedné a játékosokat, mivel annyiféle szerver lenne már... Így is eléggé érződik a sok dlc után az, hogy a vanilla mapokon illetve a legutolsó dlc mapokon kívül halott néha a többi map... Persze ez függ attól is, hogy mikor akar játszani az ember.

[ Szerkesztve ]

(#3430) devilinsid3 válasza Gippo (#3429) üzenetére


devilinsid3
addikt

a gp30 az a fegyverre szerelhető m320 nem?

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3431) kriszpontaz válasza devilinsid3 (#3430) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én is úgy tudtam eddig. Amúgy tök ugyanaz. Mondjuk mindegy, Smoke-al is lőttek már le:).

[ Szerkesztve ]

(#3432) devilinsid3 válasza kriszpontaz (#3431) üzenetére


devilinsid3
addikt

az nincs tiltva, mert ott el kell találnia a másiknak, ennyi erővel korlátozhatnák a sotit vagy mást is :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3433) Gippo válasza devilinsid3 (#3430) üzenetére


Gippo
senior tag

hmm.. tehát nem fegyverfüggő, hanem underslung rail esetén gp30 lesz?

(#3434) kriszpontaz válasza devilinsid3 (#3432) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Persze, nem is panaszkodtam, mert beletartottam a fejem :D. Az nem robban, csak kurva idegesítő hogy semmit nem látsz tőle, ha felelőtlenül lövöldözi valami ökör. Még ha esélyed is lenne eltalálni az ellent, várhatsz mire felszáll a füst, de akkor dobja a másikat.....

(#3435) kriszpontaz válasza Gippo (#3433) üzenetére


kriszpontaz
veterán

In Battlefield 3, the GP-30 is an underslung grenade launcher. If the M320 GL is equipped in conjunction with the Underslung Rail on either the AK-74, AEK-971, or the AN-94, it will be replaced with a underbarrel GP-30. It has the same stats as the M320, shares its unlocks, and only differs in appearance and animations.

(#3436) emiki6


emiki6
veterán

Én asszem 576-ban veszem. Van oda 7000 Ft-nyi kreditem. ;]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#3437) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Pletyka: 70+ pléjer?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3438) devilinsid3 válasza SkyS1gn (#3437) üzenetére


devilinsid3
addikt

ha nem olyan lesz, mint a bf3 szerverek nagy többsége ahol 64 embernél már úgy meghalnak a szerverek egyes pályán, hogy öröm nézni akkor még talán jövője is lesz :D meg lehetne valami korlátozás, hogy bizonyos pályákra vagy játékmódra ne lehessen eszetlen létszámba felengedni embereket..

64 ember amúgy bőven elég :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3439) Laraxior válasza SkyS1gn (#3437) üzenetére


Laraxior
titán

Egy 128-ast kipróbálnék... :K Akár pár mostani mapon is :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3440) SkyS1gn válasza Laraxior (#3439) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Énis, csak összetettem pályák kellenek, remélem next-gen miatt már megoldható lesz, pl egy Shangai részletességű város, egy bandar féle sivár résszel, aztán mehetne a 128 :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3441) aizen92 válasza Laraxior (#3439) üzenetére


aizen92
addikt

metro-n? ;]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#3442) Norb3rto válasza aizen92 (#3441) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Jó lenne :C

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#3443) Audifan válasza aizen92 (#3441) üzenetére


Audifan
tag

Noshahr canals TDM ;]

(#3444) M3oH válasza SkyS1gn (#3437) üzenetére


M3oH
addikt

Csak videon lattam ezt a sanghajos palyat, de nekem nem tunt picinek, siman elferne 64+ jatekos is.

(#3445) SkyS1gn válasza M3oH (#3444) üzenetére


SkyS1gn
félisten

El, nem is pici (alphával toltam) ahhoz képest hogy csak 5 zászlós, de 2x annyi lehet sok lenne.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3446) bul07 válasza SkyS1gn (#3440) üzenetére


bul07
nagyúr

És a kezdeti lelkesedés után honnan szednél össze mondjuk 120 embert hogy megtöltse a nagy pályát, ha meg nincs meg a kellő létszám akkor hébe hóba jönne szembe ellenség

Mert mindig az aktuális pálya DLC-n vannak a legtöbben , a régebbi pályákon alig van ember

Bf3-ba már most van olyan pályacsomag ahol nincs játékos, hiába akarna az ember egy kicsi Gunship-pel nyomulni nincs játékos hozzá

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3447) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Jó a sok player meg minden, de szerintem a 32 fő (meg persze ugya a rájuk méretezett pálya) az ideális. Ott még tudod kontrollálni a dolgokat. 64-nél már sokminden megtörténik úgy, h közöd nincs hozzá. Jó tudni mindig hol/mi történik a pályán. :DDD

(#3448) salytmasztor válasza DEV_NULL (#3447) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Pontosan.
Minel több a játekos, annál nagyobb a hangulat...
De ez csak elsőre tűnik tök feelingesnek, mert utána rájön az ember, hogy kb 40-50 fő felett már káosszá válik az egész játék.
Ráadásul egyre több kemper sniper is jut 1-1 játékosokra, akik egyszerre lőnek, kb esélyt sem hagyva a túlélésre.

[ Szerkesztve ]

(#3449) SkyS1gn válasza salytmasztor (#3448) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Épp ez a jó... CHAOS! ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3450) DEV_NULL válasza SkyS1gn (#3449) üzenetére


DEV_NULL
őstag

ha a káosz része akarsz lenni igen, de ha kontroll alatt akarod tartani a meccset és néhány jó játékossall együtt behúzni a köröket és nyerni folyamatosan akkor nem :N

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.