Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30432) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, érdekes szerverbe botlottunk.

Only metro meg grand bazar. Első pályát megnyerjük oda-vissza. Következő pályát megnyerjük oda-vissza.

Az azutáni Metron meg történt valami. Ugyanúgy játszottunk ahogy eddig, és valamilyen oknál fogva az eddig közepes eredményeket hozó pár játékos hirtelen úgy kezdtek játszani mint valami félistenek. Egy lövéses halál, darálás ezerrel. M240-el kb 30 töltényt toltam az egyikbe de ő ölt meg, 3 méterről.

Hja az admin direkt megváltoztatta a kezdőpontunkat hogy a másik csapat legyen jobb helyzetben. Tiltott volt a gyilok m320-al, rpg-vel, usas-al, claymore-al.

Nálunk ha valaki használta azonnal kick.

Érdekes volt hogy az enemy csapatban az egyik kör végén két három ember is tolta az rpg-t.

Egyik csapattárs használni kezdte m320-at smoke-al, így sikerült a hátukba kerülnünk. Mindhárom pontot elfoglaltuk, majd elvesztettük valami miatt.

Következőre újra akkor füstös trükk. Hopp, emberünket bannolták mert hogy m320-at használt. Lol...

Na én itt a kör végén leléptem inkább.

Arról meg ne is beszéljünk hogy amikor bementem, a két csapattársam azt mondta hogy csak azért balancolták őket mert túl erősek voltak ketten. Átrakták a vesztésre álló csapatba őket, ahonnan végül megnyerték mégis a kört, aztán újra balancolták őket.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.