Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29351) (ÉN)közPONT válasza csibe1 (#29350) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

SRY elnéztem a neved :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#29352) janihunk válasza Erdei88 (#29345) üzenetére


janihunk
senior tag

Bekaphatják akkor.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#29353) Laraxior válasza Erdei88 (#29345) üzenetére


Laraxior
titán

Oda az 1.2-es K/D-m :DD :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29354) Xaels


Xaels
félisten

A Chat-et átrakták a bal felső sarokba és kisebb ablak lett :K Valamint van Ping mező a stattáblázaton. Most néztem meg gyorsan BF.hu szerverén.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29355) Cybertrone válasza janihunk (#29352) üzenetére


Cybertrone
veterán

Legalabb a sok predatormodos zöld sárga rétinaju nuub megtanulja a színeket !;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29356) Stunts666 válasza BRIKLY (#29346) üzenetére


Stunts666
őstag

Azért jópár embernél több pontot értél, mint akinek jobb volt a k/d-ja. Este legyél fent, ha tudsz. kb 23:15-kor leszek azt tolunk pár kört.

(#29357) (ÉN)közPONT válasza Xaels (#29354) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

A ping mérés remélem pontosabb lett mert nekem néha olyan server is zöld volt +40 pinges ami kb úgy futott mintha visszamentem volna tvzni az 50es évekbe :))

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#29358) Doki-HUN1978 válasza ADAM1337 (#29302) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Teljesen egyet értek veletek.
Előszeretettel rakosgattam az aknákat ezidáig és ha összesen talán 20 kill-em volt vele akkor sokat mondtam.

Nem értem mi a rákért kellett hozzá nyúlni?

Hülyék ezek!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#29359) lala42


lala42
őstag

Jelentem még nincs Karkand, Xar lett a javítás, kibaszott mindenkit a szerverről.
2m-ről leesve halál.
Ez a javítás? :W :W
Vissza a marióhoz. :K :C

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#29360) Xaels válasza (ÉN)közPONT (#29357) üzenetére


Xaels
félisten

Itt sajnos a Ping mérés sohasem lesz "pontos" mivel nem csak a szerver felöli ping számít.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29361) SzlobiG válasza janihunk (#29352) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szerintem meg jó, hogy lenerfelték legalább nem csak azzal fog rohangálni a sok júzer. ;]

Hozzáteszem szerintem egyáltalán nem volt valami nagy szám nekem sokkal jobban bejön ha látok rendesen nem csak azt a zöld fost.

(#29359) lala42 Karkand nem is most fog jönni.:U Ha PS3-al nyomod akkor meg nem szóltam.:)

[ Szerkesztve ]

(#29362) (ÉN)közPONT válasza Xaels (#29360) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Lala: FA...omba pedíg már olyan jól beleéltem magam :)

Xae: De érted...sorbaállsz végre teltházas szerver ,és olyan gyors mint nagyi a járókerettel a hummer elött :DDD ..(ugrál és szaggat :) )

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#29363) Stunts666 válasza SzlobiG (#29361) üzenetére


Stunts666
őstag

Nem sok vizet zavartak eddig se az IRNV-el. Ugyanúgy hullottak eddig is. Egyébként is hiába lát ha nem tud lelőni. XD

(#29364) Xaels válasza (ÉN)közPONT (#29362) üzenetére


Xaels
félisten

Az már nem a szerver hibája. Itt a játékosok is beleszólnak a lagg alakulásába és ha a hülyegyerek hawaii-ról csatlakozik fel német szerverre akkor szétcseszi. Meg az is akinek valamiért(pl torrent) nagyon magas a pingje.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29365) Sabre válasza Laraxior (#29353) üzenetére


Sabre
őstag

2 frag válaszott el az első irvn-hez az egyik fegyvernél, erre elrontják... :D
akkor kicsit egyenlőbbek a feltételek így már, engem nem zavar :))

(#29366) SzlobiG válasza Stunts666 (#29363) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mondjuk ez is igaz.:D

(#29367) Cybertrone válasza Xaels (#29364) üzenetére


Cybertrone
veterán

Erre van a Ping korlát !:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29368) Rico45


Rico45
őstag

Az oroszosoknak angol nyelv!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#29369) BRIKLY válasza Stunts666 (#29356) üzenetére


BRIKLY
veterán

mert pontvadász voltam, mint mindig. ;] fent leszek. éjjel is fent voltam 4-ig :DD még nincs munkám, ráérek mint a befőtt.

(#29370) Viper26


Viper26
nagyúr

Húúbasszus felment a patch, de játékot még nem mertem indítani. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#29371) Xaels válasza Cybertrone (#29367) üzenetére


Xaels
félisten

Tudom én, de eddig nem nagyon tudta az ember ellenőrizni, hogy működik-e.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29372) Stunts666 válasza BRIKLY (#29369) üzenetére


Stunts666
őstag

Akkor este. 3-an már vagyunk. XD

(#29373) (ÉN)közPONT válasza Xaels (#29364) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Hát igen..én se látom értelmét egy szamuráj szerveren való játéknak..
Volt sok ilyen tapasztalatom sajnos ...a mókás amikor nem is látod az illetőt csak pukk és megjelenik :(
Pl
Orvlövészkedni egy nagyon lagos szerveren bűntetés...kb mint légpuskával menni a vursliban a legdrágább holmira :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#29374) fulton


fulton
addikt

Hm... a chat-et jó hogy áthelyezték. A repülőket néztem, ott kifejezetten örülök hogy csak 30% alatt kezd égni a gép, (eddig 50%) volt. viszont megkaptam az (patch 2 első).....BF3.EXE leállt hibát:S ..na erre nem mondok semmit...

[ Szerkesztve ]

(#29375) L4mie


L4mie
veterán

Srácok: Shotinál hogy számolja az accuracy-t?
Shellenként 12 golyónak vagy 1 lövés 1 golyó.
a 100% fölötti accuracy csak több ember sebzésével érhető el?

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29376) BRIKLY válasza Stunts666 (#29372) üzenetére


BRIKLY
veterán

3-an? itt lesz BRAJENFIELD (ETOM) , Sick_Business... :)

(#29377) ADAM1337 válasza Cybertrone (#29355) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

De van színvak opció ami nagyban javította a láthatóságot az egész játékban nálam, amúgy én nem vettem észre hogy annyival gyengébb lenne, direkt rálestem caspianon ahol ugye napfény van és simán láttam benne az enemy-t.

(#29378) csibe1


csibe1
addikt

Az orosz verzióhoz az angol fájlok itt vannak,ha valakinek kell,nem torrent.

Itt is fent van.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#29379) Xaels válasza fulton (#29374) üzenetére


Xaels
félisten

Én gyorsba 3-4 szerverre mentem egymás után, de nem volt Appcrash. Igaz én teljesen leszedtem újra az egész játékot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29380) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Vettem egy használt origin acount ot. (BF3)
Valaki meg tudná mondani az email címet hogy tudom megváltoztatni?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#29381) (ÉN)közPONT válasza Xaels (#29379) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Nekem az Origin most szedegeti lefelé a maradékot ..szal még várok mi sül ki belőle .

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#29382) ETOM válasza DonThomasino (#29380) üzenetére


ETOM
addikt

ea.com asszem

(#29383) Erdei88 válasza janihunk (#29352) üzenetére


Erdei88
veterán

Miért?
Sokkal kiegyenlítebbek az esélyek, és a csipa és nyugodtan elbújhat. Nem baj az.
Tactical light + irnv ellen nem esélyed van és másoknak sem ellened.

(#29384) xLt`


xLt`
tag

Patch után: Első belépés után, ami eddig nem történt meg soha 5 perc után CRASHEL ez a sz*r! eddig jó! :O

(#29385) Edem05 válasza DonThomasino (#29380) üzenetére


Edem05
őstag

ITT bejelentkezel a régi email-el és meg tudod változtatni.

(#29386) DonThomasino válasza Edem05 (#29385) üzenetére


DonThomasino
veterán

BATTLOGon megváltozattatm már vmit az ugyanez?
Gravatar email

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#29387) madaraszf válasza BRIKLY (#29369) üzenetére


madaraszf
aktív tag

BRIKLY: vegyél fel Origin-re, én is sokáig szoktam tolni, de olyankor már szinte mindenki alszik! hunRacer a reg. nevem.

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#29388) Laraxior


Laraxior
titán

Már csak a G3A3 kell így már az Assault fegyverek közül :C jobb a 160.000 score, mint a 440.000 :K
KH2002-vel lőtt már valaki? Miféle fegyver? :F

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29389) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nektek mutatja a saját pingeteket?:D Mer nekem csak a másokét. Lehet a vírusirtó kavar be.

(#29390) Doki-HUN1978 válasza DonThomasino (#29386) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Az a gravatar szarság az ahhoz kell, ha meg szeretnéd változtatni az avatarodat, vagyis azt a katonás képet.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#29391) Xaels válasza SzlobiG (#29389) üzenetére


Xaels
félisten

A sajátját senki sem látja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29392) Gonz0 válasza Xaels (#29391) üzenetére


Gonz0
tag

Hja végülis miért is akarná bárki tudni a saját pingjét.. :W :W

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#29393) BRIKLY válasza madaraszf (#29387) üzenetére


BRIKLY
veterán

fel vettelek origin-en is, meg B.log-on is. :R

(#29394) Laraxior


Laraxior
titán

volt már?

Battlefield 3: Wake Island Gameplay Trailer

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29395) csibe1 válasza Gonz0 (#29392) üzenetére


csibe1
addikt

Kiváncsi lennék mit értesz "saját" ping alatt.A ping az a válaszidő az adott szerverrel való kapcsolatnál,szóval a ping mindig attól függ melyik szervert nézed éppen.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#29396) csobanandras


csobanandras
tag

Nem tudom hogy eddig volt e vagy most irta e vki de caspianon 32es cq n játszottam és ledölt az antenna XD

(#29397) SzlobiG válasza Doki-HUN1978 (#29390) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pont az lenne a lényeg.:U

(#29394) Laraxior Targoncával mennyit elcsapott.:D

[ Szerkesztve ]

(#29398) Edem05 válasza Laraxior (#29388) üzenetére


Edem05
őstag

A KH2002-t csak ajánlani tudom a nagyobb mapokra. Mondjuk metrón is egész jól lehet vele aprítani. Nekem egyik kedvenc Assault fegyóm.

(#29399) Laraxior válasza Edem05 (#29398) üzenetére


Laraxior
titán

nah fasza.. egy ideje supportként nyomom, akkor úgyfest visszatérek a jó öreg szanitéc szerepbe :DDD :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29400) medvezsolt válasza csibe1 (#29395) üzenetére


medvezsolt
senior tag

rendben, hogy szerver függő. De attól még kiírhatná. Mivel nem a sajátgépeden fut a szerver így minden esetben kell lennie pingednek. Természetesen minden esetben más, szervertávolságtól függő.

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.