Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29601) capafog23 válasza Laraxior (#29531) üzenetére


capafog23
őstag

Nem ennyire részleteset, de igen ilyet.

(#29602) BandiHUN válasza Ventur@ (#29588) üzenetére


BandiHUN
veterán

Gyerekek,erre van egy tanulságos sztori....korábban a bf3.exe-t vágta előszeretettel szó nélkül karanténba a vírusirtó (MS Security Essentials,de másnak hallottam ilyet)
Lehet ekörül kellene kotorászni megint,Origint,BF3-at hozzáadni a kivételekhez.Lehet át is van a karantén miatt nevezve az exe,nekem is azért nem indult,mert mindig letöltötte az Origin,azt írta OK,de abban a minutumban ment is a karanténba,így megint nem indult exe híján...

Egyébként jó pont,szeró-becsatlakozás-felmenetel-játék simán,nem volt semmi anomália.Mondjuk a csapattól nem voltam beájulva... :W
Nem szeret engem ez a Debrecen Cívis,ott sosem tudok kifogni jó kört,most is többen voltunk,de rossz végére kerültünk a fütyinek csúnyán,annyit ért a csapat.Mentem is inkább repülőzni jobbára.Az is sz@r,de ott csak az én hibám,ha leszednek...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#29603) McKnight válasza Ventur@ (#29588) üzenetére


McKnight
tag

ha leszedi akkor még kis idő mire befejezi a telepítést
ha le van szedve nem jelenti automatikusan hogy fel si van telepítve

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#29604) becsitibi


becsitibi
senior tag

Tolta már igy valaki :F :DDD

[link] :P

(#29605) H.Ezredes válasza becsitibi (#29604) üzenetére


H.Ezredes
őstag

ez GEEEEEE.......................IIIIIIIIIIII NAGGYYYYYYYY :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ezt kipróbálnám én is :DDD :DDD Erről a GAMER cimű film jut az eszembe majd úgy fogunk játszani 20-30 év múlva figyeljétek csak meg vagy még annyi se kell

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#29606) becsitibi válasza H.Ezredes (#29605) üzenetére


becsitibi
senior tag

biza,már annyi sem kell,ahogy fejlődünk :K

(#29607) janihunk válasza csibe1 (#29599) üzenetére


janihunk
senior tag

Nekem nem nagy fáradság. Szeretek ilyesmivel bívelődni.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#29608) M3oH válasza becsitibi (#29604) üzenetére


M3oH
addikt

Kemeny. De azert ezt nem hozza ossze a tobbseg otthon :)

(#29609) Mrdevil válasza oriic (#29591) üzenetére


Mrdevil
addikt

Komolyak vagyunk mint a tüdőgyulladás. :DDD
Most komolyan, jól taktikázó, JÓL lövő emberek kellenének nekünk. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#29610) pohár


pohár
félisten

gyá de komoly kört toltam Metron, visszaszorítottak minket A és B közé, onnan lőttem SV98-cal, RPK-val, és szórtam a muníciót meg a gránátokat, kaptam is egy medált a sok muníciószórásért, összvissz 17k ponttal zártam a kört :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29611) Malachi


Malachi
addikt

hát, minden kafa. IRNV zárt pályákon felejtős, meg ahol sok a füst, de nyílt terepen azért el lehet szórakozni vele. AA nerfet én nem vettem észre, 1 tárból leszedtem a repcsit és helit is. fura, de mintha az aknáim is megmaradtak volna, mert meghaltam és utána futott rá a tank.

ja és ami a legfontosabb: +4GB RAM megtáltosította a töltési időt! de komolyan. eddig 4GB volt, és már futott a csapat, mire be tudtam lépni, most minden pályán 15-20mp-cel a kör kezdete előtt bent vagyok. szóval hajrá 8GB ram.

(#29612) L-e-f-i-e válasza Malachi (#29611) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Az AA csak gyalogság, illetve tank ellen lett nerfelve, repülők, helik ellen maradt ugyanolyan.

=^-^=

(#29613) Cybertrone válasza L-e-f-i-e (#29612) üzenetére


Cybertrone
veterán

A gyalogságot nem értem... ha rápirítok egy emberre egy 20mm-es golyószaróval akkor az igen is dögöljön meg... Tankot természetesen nem kell vele hentelni, na de embert :U
Viszont a messzi hosszú sorozatoknak minden fegyvernél búcsút lehet mondani sajnos... megnőtt a szórás! :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29614) Stunts666


Stunts666
őstag

Miért lett ekkora hányadék az M16???

(#29615) L-e-f-i-e válasza Cybertrone (#29613) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Azért ha rápirítasz kidőlnek azok ..csak marad idejük max rádküldeni egy rpg-t..gondolom a balance miatt...egy jó AA-s elég rendesen sakkban tudta tartani az ellent tf egy pont körül gyakorlatilag minden ellen jó volt...most viszább lett fogva kicsit de szerintem nem vészes, feladatát ellátja végülis... :)

=^-^=

(#29616) csibe1 válasza Malachi (#29611) üzenetére


csibe1
addikt

Akkor nálad valami gebasz volt-van,mert egy 2magos Phenom II-560al+4GB RAM,és simán bent voltam eddig is a többiekkel egyidőben,20-30 másodpercet várva a pályakezdésre. :U

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#29617) ETOM


ETOM
addikt

[link]

Másnál ilyen patch ota?

(#29618) Malachi válasza csibe1 (#29616) üzenetére


Malachi
addikt

semmi nem változott, csak a ram lett 8GB. szerverfüggő is volt a dolog, de mondom, tényleg SOKKAL gyorsabban betölt minden pálya. patch után próbáltam ugyanazon a szerveren 4 és 8 gigával. ég és föld. ennyit tudok mondani.

(#29619) Edem05 válasza ETOM (#29617) üzenetére


Edem05
őstag

A késelést még nem néztem... de kicsit furi, hogy így akad. :F

Te nevet váltottál? Nem BryanChris voltál?

(#29620) pohár válasza pohár (#29610) üzenetére


pohár
félisten

ja perszer a BL ezt a kört se mutatta a Reportok közt... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29621) ETOM válasza Edem05 (#29619) üzenetére


ETOM
addikt

Jajaja BF-be nevet váltottam Crysis-t elhagytam :DDD
Nem BryanChris hanem BrianCrysis volt, de majdnem :D

Nem tudom miért akad most, de majd nézzétek meg légyszi mert elég zavaró. Am egykét szer más animáció is akad.

[ Szerkesztve ]

(#29622) cellpeti


cellpeti
veterán

nem tudom kinél mekkora szó, de most láttam először, ledőlt a torony Caspianon! :R :Y :C

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#29623) Stunts666 válasza cellpeti (#29622) üzenetére


Stunts666
őstag

Mivel lehet ledönteni???

(#29624) ETOM válasza Stunts666 (#29623) üzenetére


ETOM
addikt

Magától dől végén.. de mi is lőttük ezerrel ma :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29625) Shkiz0 válasza ETOM (#29624) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Így van, elsőnek én is néztem, hogy wtf van :D
Aztán 2-3 csata ugyanazon a mapon és rájöttem hogy a végén magától borul le, amikor a vesztes csapat 5 egység körül jár.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#29626) Stunts666 válasza Shkiz0 (#29625) üzenetére


Stunts666
őstag

20nál dölt el. De igy mekkora sz*r.

(#29627) Shkiz0 válasza Stunts666 (#29626) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Hát gondolom azért mert akkor már nem lehet megfordítani az eredményt, vagy passz :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#29628) Xaels


Xaels
félisten

BF3 Mítoszrombolók 6. rész

ETOM, ha hazajöttem a munkából megnézem a késelés animációt. Nem igazán volt időm tegnap játszani csak 1-2 dolgot gyorsan megnéztem, de ma lesz késő du. rá alkalmam.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29629) Illusion1010 válasza capafog23 (#29518) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Én még sehogy, de láttam már képeket a játékból, amin ki volt íratva a proci sebesség és hőfok. Ma majd kipróbálom, hogy lehet összehozni.

(#29630) _gabber_


_gabber_
csendes tag

Nos jelentem sikerült megoldani a problémát, de teljesen újra kellett telepíteni a játékot, a javítás sem segített rajta... de így sem enged fel minden szerverre, eléggé idióta ez a firefoxos szerverválasztás rendszer...

(#29631) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Orosz oldalon mi lesz az F-35 ellenfele, mert nekem úgy tűnik, hogy a Karkand-ban bemutatott járművek mindegyike az amerikai oldalon szerepel.

(#29632) SimS válasza kinghaxor (#29578) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Ez a squad dolog engem is simán érdekelne, amit leírtál (minőségi és mennyiségi játékos) rám is nagyjából igaz - meg van 1-2 ismerősöm akik még esetleg jönnének, szóval vegyél fel és dobj egy pm-et BL-on, ha mehet és / vagy kell egy medickezdemény :)

p.s.: mondjuk ts sem árt :K

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#29633) ProEvoFan válasza Shkiz0 (#29625) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

szerintem tíznél dől le
tegnap mindig akkor dőlt

[ Szerkesztve ]

(#29634) Telda


Telda
addikt

Reggelt!

Ami jelenleg a Battelog háttere, az megvan valakinek képként? :)

(#29635) medvezsolt válasza Malachi (#29558) üzenetére


medvezsolt
senior tag

én a PK-A (3.4x)-et favorizálom.
Számomra tetszik, mert nem takar ki hatalmas látóteret amikor a szememhez emelem. Nem nagyít túl nagyot, ami engem zavar az érzékelésben közelre és középtávra. Jah és totál egyszerű piros izé van csak, nem pedig mindenféle célzó segédvonalak...

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#29636) Xaels válasza ProEvoFan (#29633) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem ticket/játékos számtól is függhet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29637) Chabe89 válasza Xaels (#29628) üzenetére


Chabe89
addikt

1000% HP!! :Y Ez meg mi a .....?

(#29638) edgR válasza Chabe89 (#29637) üzenetére


edgR
őstag

mi lenne? server beallitas fuggvenye.

(#29639) Chabe89 válasza edgR (#29638) üzenetére


Chabe89
addikt

Kérdezni még csak lehet nem?! Én nem bérlek sajátot honnan tudtam volna. :W

(#29640) L4mie válasza Chabe89 (#29639) üzenetére


L4mie
veterán

Megkérdezed és válaszolnak rá. Ezen miért akadsz fenn? O.o -_-'

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29641) Cybertrone válasza Chabe89 (#29639) üzenetére


Cybertrone
veterán

Józan paraszti ész ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29642) kertsa válasza Cybertrone (#29641) üzenetére


kertsa
senior tag

Ahhoz parasztnak kell lenni :U

(#29643) Illusion1010 válasza kertsa (#29642) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Sőőt, józannak is :)

(#29644) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Tegnap óta van meg a játék és sokat szoptam vele mire egyáltalán elindult.
Mindenesetre ritka fos dolog ez hogy egy eredeti játék kilépeget, fagyogat, újraindul a gép, stb ...
PÉLDA NÉLKÜLI :F

(#29645) Telda válasza Gulyopapa (#29644) üzenetére


Telda
addikt

Nálam semmi baja, nem kávédaralón kell futtatni.
Ha valakinek gondja van, legyen kedves már írni konfigot, valamint vírus irtót illetve tűzfalat is ha van.

(#29646) cannibal


cannibal
senior tag

Nekem a patch óta semmi gondom. Se fagyás, se kilépés. VGA drivert frissítettem 11.11c -re. Kopp-kopp. Már csak játszanom kellene megtanulni rendesen. Bár a Grand Bazar-on jó sok pont összejött assault-tal az alleway-ben gyógyítgatva és újraélesztgetve. :))

(#29647) edgR válasza Chabe89 (#29639) üzenetére


edgR
őstag

nem bantasbol irtam, egyszeruen valaszoltam.

(#29648) L4mie válasza Gulyopapa (#29644) üzenetére


L4mie
veterán

chekkold le a HW-det mennyire melegszik meg ilyesmi. Drivereket frissíts.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29649) csibe1 válasza Telda (#29634) üzenetére


csibe1
addikt

Tessék: BF3 Back to Karkand hátterek

Gulyopapa (#29644)

Akkor nálad tényleg valami komolyabb gond lesz ha újraindul,tápot,memóriát érdemes lenne megnézni,egy cinebench-et lefuttatni,hogy mennyire stabil a gép.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#29650) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na nálam tegnap egy komplett játék újratelepítés megoldotta a gondot :) . Csak kipróbáltam késő este, de ami feltünt, hogy nekem is lassabban lép ki az új patch-el, mint eddig. Az, hogy a betöltés egy centit nem gyorsult nem érdekel :D . Viszont, mintha folyamatosabb lenne a kép nekem. Legalábbis így elsőre ez tünt fel :) .

Viszont nagyon remélem, hogy a következő patch-nél nem kell ezt újból eljátszanom.

Du 6-tól este 10-ig szenvedtem a patch miatt. Roppant mód pipa voltam a végére :D .

H.Ezredes: Nálad mi a helyzet azóta? Sikerült már működésre bírni :B ?

Lorenzo9: Avast Home free van fent és eddig nem kellett ilyen kivételek közé felvennem semmi. Beállítottam csendes módban és teszi a dolgát :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.