Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30257) BandiHUN válasza Mrdevil (#30254) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem olyan középút a jó...1600dpi felett nekem nem volt általában jó a dolog+vigyázni kell,mert magas dpi-nél az egér egyre kisebb dolgokat érzékel,egyre érzékenyebb lesz a porra,kisebb koszmókra,egyenetlenségekre,ilyesmire is,míg kisebb dpi-n jobban átlagolja a látottakat és stabilabban azt csinálja,amit kell.Kicsit úgy,mintha az ember az optikai zoomot nagyra veszi,mert lusta valamihez közel menni fényképezőgéppel,és csodálkozik,hogy elmozdul,homályos lesz a kép.
Mondjuk szerintem a nagyon kis dpi se jó,bár már 800on lehet jól játszani,de nem megoldás a játékban sem agyig feltolni az érzékenységet,mert "raszteres" lesz a mozgás,ha a szoftver gyorsítja fel,logikusan ugye,mert mást nem tud tenni,ha nem jön elég elmozdulás az egérből,és akkor finom"ugrásokkal" mozog az egér gyorsan.Igaz ennél a játéknál nincs igazából szükség a gyors fordulókra,annyira a rárántásokra sem,ez már nem cod2-4 ahol kellett,hogy az ember mennyire gyorsan és pontosan tud HS-re rántani.Viszont nem hátrány,ha nem ugrál ide-oda a célkereszt kis elmozdulásra azért,szerintem akinek nem megy nagyon a célzás,más játékok miatti túlzott egérmozgás miatt nem jön össze,én is megszokásból cod-osra vettem a figurát,nem is ment valami jól a lövés.Lefeleztem a sensit a gémben,már kezelhetőbb lett a dolog.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.