Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142101) alratar válasza varmi2 (#142090) üzenetére


alratar
addikt

Én is valami ilyesmire gyanakodtam. Bár reméltem, hogy én csinálok rosszul valamit, mert a ps5 is a monitorra van téve.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#142102) ESR10


ESR10
friss újonc

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Volt egy még letöltésben lévő nagy terjedelmű torrent fájl, amiről azt hittem hogy már rég letöltődött.
Nem tudom hogy sikerült ezt így benézni, pedig anno ez volt az első dolog amit csekkoltam.

Elnézést kérek hogy feleslegesen raboltam az időtöket.

(#142103) Pyttawrx válasza ESR10 (#142102) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Bárkivel megesik. A lényeg, hogy megvan

(#142104) Kékes525


Kékes525
félisten

Tudtok valami jó hordozható, mintegy 256 gb, 512gb, 1tb tárhelyel rendelkező, kicsi adathordozót, amely vezeték nélkül kapcsolódik a samsung galaxy S20-tól felfelé telefonokhoz?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#142105) Cs1csó válasza Kékes525 (#142104) üzenetére


Cs1csó
félisten

WD My Passport Külső SSD, Vezeték Nélküli, 2 TB

A viccet félretéve nem nagyon van ilyen helyette esetleg valamilyen USB-s BT adaptert kellene megnézni aminek a jelét talán tudja valami továbbítani.
Valami ilyesmit: [link]

Bár kétlem, hogy pl. egy külső házas SSD-t vagy HDD-t tud e így csatlakoztatni.

[ Szerkesztve ]

(#142106) Cs1csó válasza Kékes525 (#142104) üzenetére


Cs1csó
félisten

(kifutottam a szerkesztési időből)
Talán ez lehet a befutó: Zalman WiFi / USB 3.0 periféria ház 2,5" SATA HDD-hez, akkuval

Egy sata HDD/SSD (2,5"-os) lehet beletenni van benne akku és wifi. 20k HUF-ért nem is rossz.
7k HUF-ért van 256GB-os 2,5"-os SSD, 11k HUF-ért pedig 512GB-os

tehát kb. 32k HUF-ért lenne fél TB SSD háttered wifis. (HDD-t nem tennék bele inkább az SSD-s vonalon indulj el )

[ Szerkesztve ]

(#142107) Essejó válasza Cs1csó (#142105) üzenetére


Essejó
veterán

Az már igen, ez ugye hó végén kölcsönt is ad? ;]

Ennyiből azért már inkább vennék egy párlemezes Synology nas-t legalább 2x4 TB HDD-vel. Az meg a routeren keresztül wifin elérhető és kb a fenti árnak a feléből megvan, hdd-s tül.

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#142108) kenwood válasza Essejó (#142107) üzenetére


kenwood
veterán

Mekkora akksit vennel hozza ? :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#142109) Cs1csó válasza Essejó (#142107) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD

(#142110) BitRider válasza ESR10 (#142099) üzenetére


BitRider
aktív tag

Igen, létezik, és ezek szerint bingó. :D

(#142111) Essejó válasza kenwood (#142108) üzenetére


Essejó
veterán

Ja hogy hordozható külső wifis tár kell? Ehh, akkor passzolom.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#142112) BitRider válasza Kékes525 (#142104) üzenetére


BitRider
aktív tag

Otthoni NAS-ban gondolkoznék, vagy olyasmi szoftverben egy asztali gépen / laptopon, amire csatlakozni tudnál (pl. médiaszerver / FTP szerver, ilyesmi). Attól függ, mi a cél.

De ha csak a néhai adatmentés, hogy ki tudd húzni a fényképeidet a telefonról, akkor nem olyan vészes az a kábel rádugás sem, és akkor bármilyen külső tárolót vehetsz, vagy összerakod magadnak olcsóbban (pl. ezt).

[ Szerkesztve ]

(#142113) kenwood válasza Essejó (#142111) üzenetére


kenwood
veterán

A keres az volt, de lehet, hogy eleg, ha barhonnan elerhetoek a fileok mobilon. Ebben az esetben jo lehet a NAS is, csak ugye nem art wifi kapcsolat a mobiltelefonnak, mert 4G halozaton azert eltart egy ideig a nagyobb fileok lehuzasa. Ha pedig nem korlatlan a csomag, akkor egy 1080p/4k film kb. el is vitte a havi keretedet.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#142114) godside


godside
tag

adott egy ax200 intel wifi6 kartya, ami egy wifi6 eero-n keresztul kommunikal a routerrel... a windows 11 megiscsak wifi5-t mutat, 23.x.x legujabb driver van fent a kartyanak, hogy tudnam rabirni, hogy wifi6-kent mukodjon?

nagymama az unokajanak: - mindig jo gyerek voltal, ezert rad hagyom a farmot,a nagy hazakkal, az istallot, a munkagepeket és 22 millio dollart -nem is tudtam hogy ilyen gazdag vagy. es hol ez a farm? -a facebookon

(#142115) Essejó válasza kenwood (#142113) üzenetére


Essejó
veterán

Ebben az esetben nem árt ha a nas tud röptlben transkodolni. Otthon meg akár a szolgáltatói ONT-on keresztül van wifi kapcsolata a mobilnak.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#142116) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Tegyük fel, hogy adott egy router, aminél a 2,4 és 5GHz hálózat is ugyanazon az SSID-n megy. Lehet-e váltani manuálisan valahogy, hogy melyiket használják adott eszközök? Fontos, hogy nem játszik a router beállításainak módosítása! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#142117) Essejó válasza tylerddd (#142116) üzenetére


Essejó
veterán

Szerintem amíg a Routerben be van kapcsolva a Band Steering és azonos az SSID addig nem. De ez csak az egyéni véleményem. Lehet valaki jobban tudja.
Nekem amíg be volt kapcsolva, rendre szólt a mobil, hogy ezen a wifi hálózaton nincs internet. Mióta kikapcsoltam, tökéletes.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#142118) BitRider válasza tylerddd (#142116) üzenetére


BitRider
aktív tag

Muszáj külön névre rakni, ha ilyet szeretnél.

(#142119) Slyer


Slyer
senior tag

Sziasztok!

van egy Gigabyte B85M alaplapot, egy i7 4771 procival, 16gb rammal. Amikor sokáig nem használtam mert szét volt szedve költözés miatt, akkor összarakás után csinálta azt, hogy bekapcsolt, majd kb 5mp után újraindult. Egyszercsak megjavult magátől, és hibátlanul működött eddig. Tegnap vettem egy új videókártyát, tápot kikapcsoltam, vga-t kicseréltem, és most ugyanez a hiba. Mád kivettem a vga-t, ramokat, kivettem az elemet, de ugyanúgy újraindulgat. Mi lehet a gond? Kezdem unni, kérlek segítsetek! :D

köszönöm előre is, kellemes ünnepeket! :R

[ Szerkesztve ]

(#142120) Borisz76 válasza Slyer (#142119) üzenetére


Borisz76
veterán

Régi VGA pontos tipusa ?
Új VGA pontos tipusa ?
Tápegység pontos tipusa , teljesítménye ?

Mert lehet, hogy az új VGA többet fogyaszt mint a régi és a táp nem bírja.....ezért indulgat újra.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#142121) Slyer válasza Borisz76 (#142120) üzenetére


Slyer
senior tag

Köszi a gyors választ!

régi vga GTX960 4gb, új vga GTX1660 6gb itx
táp XFX TS430.

elvileg bírnia kéne a tápnak

(#142122) Slyer


Slyer
senior tag

na megint megtörtént a lehetetlen... először elindult egy rammal, majd beraktam a másikat is, úgy nem indult el. utána kivettem amit másodjára beraktam, akkor eggyel sem indult. aztán megcseréltem mind a kettőt, nem volt jó, aztán eggyel megint jó lett, beraktam a másikat is megint rossz, aztán egyszercsak jó lett kettővel.

vakuljak meg ha értem ezt. de igazából megoldódott, most működik :U

(#142123) inf3rno válasza Slyer (#142122) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem lehet, hogy görbe CPU/alaplap tüske okozza vagy ilyesmi? Eseménynapló ír valamit?

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#142124) Slyer válasza inf3rno (#142123) üzenetére


Slyer
senior tag

Azt nem néztem még. Hol találom az eseménynaplót? :D már nem igazán vagyok benne az ilyen dolgokban

(#142125) inf3rno válasza Slyer (#142124) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Elvileg a rendszereszközöknél van, de nem követtem, hogy mi változott win10-el, lehet átrakták máshova. Ha beírod a keresőbe, akkor gondolom kidobja.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#142126) Vorontsov válasza Slyer (#142122) üzenetére


Vorontsov
tag

Szia nekem alaplapommal volt ez valszeg zárlatos lett valahogy a lapom és csak az egyik slot volt jó.
Mondom előbb tudtam használni random újraindulgatott most meg semmi.
Minden slotból kiszedtem és csak egybe tettem bele.
Általában vagy szerintem az a jó ha 2 memória van benne ami maximális mennyiségű de a támogatott lap gyártó oldalán maximális frekvenciás,de nem oc-s.
3 slot rossz lett 1 db szélső maradt jónak.
Van amikor vírus fertőzés okoz ilyet,
van amikor túlmelegszik akár cpu újrapasztázása segíthet,
van amikor zárlatos lesz valamelyik alkatrész.
Nem érdemes hozzányúlni eszközzel ha nem értesz hozzá feszültség mérő stb nehogy kárt tegyél benne. DrVGA és Dominik műhelyét szoktam nézni youtube-on ők biztos értenek hozzá.
Nekem ez okozta a problémát.
Lent leírtam hogy jártam.

Lapot nem tudtam megvenni a sráctól innen phról mert nem adta el,számítógépet szintén nem tudtam venni,se telefont amit kinéztem mert utánvéttel nem küldi el. Most meg egy kerékpáros dologba szaladtam bele

"Szia posta van ha igen úgy mennyibe kerül?Utánvéttel szeretném megvásárolni.

Szia, nem tudom. Ekkora terméket még nem postáztam.Megvenném...Hova valósi vagy?

Kispest...19 kerület3-5000-ft között lehet az ára neki...

Szia a GLS házhoz szállítást igényeltem téged fognak értesíteni ennek megfelelően elkészíted és elmennek érte és elhozzák nekem a 4000-ft szállítást kifizetem nekik ha neked is megfelel?Itt az oldalon lehetett igényelni.üdv.

Itt a te hirdetésednél lehetett igényelni:
Házhozszállítással kérem
Bruttó 3 990 Ft-ért

Ok, de azért elég használt állapotú.

Tegnap, 06:43 Szabad róla több képet kérni,ott ahol mondja hogy használt állapotú?

Persze, de elképzelhető, hogy lesz rá kp-s vásárlóm.

Szia mikor küldöd a képeket?
Itt döntöttem el szia:
Persze, de elképzelhető, hogy lesz rá kp-s vásárlóm.Rendben szia."

Jó fajta kerékpár de aki nem akarja eladni a holmiját azzal nem érdemes foglalkozni,biztos jókat is ki lehet fogni akár itt ph-n de érdemes vigyázni.

Vigyázz a személyes adataidra!Légy óvatos, ha megadtad valakinek az e-mail címed! Ne adj meg bankkártya vagy egyéb banki adatokat e-mailen vagy SMS-en keresztül kapott linken, mert visszaélhetnek vele! Szállítási szolgáltatáshoz SOHA nincs szükség az e-mail címed megadására.

Videót nem linkelem be de megvan amikor a bank oldalát lemásolták a gyerek felment ügyintézésre és megadta az adatait,de a rendőrség nem tud vele mit kezdeni 3 millió forintról volt szó,a másik a terhes nő volt az ő pénzével se tudtak mit kezdeni.
Majd egy másik riportban egy 500 milliós kriptovaluta üzletet göngyölítettek fel itt már volt tetten érés.Ezt érdekesség képen szerettem volna leírni valahogy nem értem a dolgot,vagy a kis pénzzel nem foglalkoznak.

Amikor mondták a miniszter embernek nincsen megtakarítása 0 forintja van,most meg annyi lett a havi fizetése mint én nekem a 6 évi megtakarításom ez is érdekes furán működik ez az ország az biztos és nem a kis emberek érdekeit képviselik sehol sem.
A példákból is látszik.

(#142127) BitRider válasza Vorontsov (#142126) üzenetére


BitRider
aktív tag

Kifejezetten kellemetlen olvasni téged így, hogy random dolgokat hordasz össze, aminek köze sincs a témához, ráadásul a mondataidat sem tudod rendesen tagolni. Teljesen elmentek otthonról? :U

[ Szerkesztve ]

(#142128) Vorontsov válasza BitRider (#142127) üzenetére


Vorontsov
tag

Bocs érte igyekszem keveset hozzászólni és értelmesen.Első 10 sor ami lényeges.A többi nem oda jön csak mellékesen írtam oda.Unom ezeket,vicc az egész.
Ez ami megy az adásvétellel kapcsolatban [link] nem a krikszkraxal kell foglalkozni hanem kiragadni ami rád vonatkozik és azzal kezdeni valamit.
Itt egy link pl árukeresőben olvastam az egyik telefonnál csinált frissítést és többen visszajelezték ennek hatására romlott el a telefon,megoldás gyárira kellett visszaállítani.
A frissítést nem szabad rátenni amelyik modellre ez az írás vonatkozott.

[ Szerkesztve ]

(#142129) BitRider válasza Vorontsov (#142128) üzenetére


BitRider
aktív tag

Try harder!

[ Szerkesztve ]

(#142130) Borisz76 válasza Vorontsov (#142128) üzenetére


Borisz76
veterán

Szia !

Szoktam én is kérdezni...
Rájöttem, hogy a problémát a lehető legrészletesebben kell leírni.
Valamint egyszerűen de röviden , tömören kell fogalmazni.
Ha lehet még képet is töltök fel mellé.

Mindezt azért mert így gyorsabban kaphatok jó választ !
És nem kell sok-sok hozzászólást generálni a kívánt eredményig.

Például a HTPC fórumon feltett kérdésem : [hsz_57911]
És láss csodát...az első váaszban meg is kaptam a segítséget.

Próbáld meg legközelebb te is így.
További szép napot kívánok !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#142131) Vorontsov válasza Borisz76 (#142130) üzenetére


Vorontsov
tag

Köszi a tippet de Slyer felhasználónak mondtam amit mondtam.

Az egyik bolt meg múltkor okoskodott le kell tölteni holott nem úgy van a gigabyte lapok doboza logo matricával van lezárva,telepítési kis könyv meg tartalmazza kell neki és telepítő driver cd-t is,linket tudok küldeni ha nagyon szeretnél de belinkeltem anno miket kell tartalmazni,ha újat veszel is madárnak néznek.Boris Vorontsov
Árukereső visszajelzésemre nem voltak kíváncsiak pedig 90.000-ft ba került.

(#142132) Essejó válasza Borisz76 (#142130) üzenetére


Essejó
veterán

Szia! Ha az erősítő rész nekem kimarad, akkor simán mehet a Pc-ből egy HDMI kábel a Samsung the Frame tv-be?

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#142133) Borisz76 válasza Essejó (#142132) üzenetére


Borisz76
veterán

Persze, mehet.
Kb mintha egy játékkonzolt vagy egy BluRay lejátszót kötnél rá.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#142134) godside


godside
tag

142114 tippek? AX-re van allitva es 5GHz, de akkor is wifi5 marad...

nagymama az unokajanak: - mindig jo gyerek voltal, ezert rad hagyom a farmot,a nagy hazakkal, az istallot, a munkagepeket és 22 millio dollart -nem is tudtam hogy ilyen gazdag vagy. es hol ez a farm? -a facebookon

(#142135) Borisz76 válasza godside (#142134) üzenetére


Borisz76
veterán

Ha jól látom, akkor ez az Intel® Wi-Fi 6 AX200 kártyád.

Ezt írja a specifikáció :

Bands : 2.4, 5 GHz (160MHz)
Max Speed : 2.4 Gbps
Wi-Fi CERTIFIED : Wi-Fi 6 (802.11ax)

AX-re van allitva es 5GHz
Akkor ez jó.

Eddig oké ....de milyen tipusú a router ?
Mert az is befolyásolja a felépülő kapcsolatot.
Mind az adó mind a fogadó félnek AX kompatibilisnek kell lennie.
Ha a router "csak" AC-s ....akkor sosem lesz wifi6, maximum wifi5

Valamint nézd meg a Windows-ban, hogy mekkora a :
" Kapcsolat sebessége "

A Win hálózati részénél ilyet keress :
Ilyesmiket : [36Mbits] [150Mbits] [433Mbits]

Ez pedig a sajátomról egy kép...de ez vezetékes Gigabites kapcsolat.

Amúgy létezik egy :
WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat fórum, ahol az ilyen kérdéseket nyugodtan felteheted.
Annyi jótanács , hogy legközelebb szedj össze minden infót rendesen mert minél részletesebben írod le a problémát, annál hamarabb kapsz használható választ ! :K

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#142136) DonThomasino


DonThomasino
veterán

A 2.5 HDD be ugyanolyan rogzito csavar megy mint
nagy HDD be ?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#142137) Borisz76 válasza DonThomasino (#142136) üzenetére


Borisz76
veterán

Más méret.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#142138) mezis válasza DonThomasino (#142136) üzenetére


mezis
nagyúr

Átmérőre ugyanaz, de a hosszúságra (rövidségre) figyelj.

mezis

(#142139) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Két Windows 11-et futtató gép közötti fájlmegosztáshoz kérnék segítséget.
Mindkét gép ugyan arról a routerről kapja a netet, az egyik kábelen, a másik wifin.
Mindkét gép nyilvános hálózatú, hálózat felderítés bekapcsolva, fájl és nyomtatómegosztás szintén bekapcsolva.
Megosztás jelszavas védelemmel kikapcsolva.

Van egy meghajtó, amit megosztottam az egyik gépen. A másik gépen megadva az elérési utat, csatlakozás előtt hitelesítő adatot kér, viszont én nem adtam meg olyat.

Tud valaki segíteni?

Előre is köszönöm!

(#142140) Essejó válasza Oposzumtoszó (#142139) üzenetére


Essejó
veterán

Emlékeim szerint utoljára a W7 engedte a jelszó nélküli megosztást.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#142141) Oposzumtoszó válasza Essejó (#142140) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Találtam egy videót a folyamatról, amiben win10 alatt ki van kapcsolva a jelszavas megosztás és megy a videó készítőjének.
Még Hamachi-val se megy.

[ Szerkesztve ]

(#142142) BitRider válasza Oposzumtoszó (#142141) üzenetére


BitRider
aktív tag

De annak mi értelme? Meg kell adni mindkét usernek jelszót és máris menni fog a megosztás. Olyat lehet még esetleg, hogy Win indításnál ne kérje a beállított jelszót.

(#142143) Oposzumtoszó válasza BitRider (#142142) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Nem lenne gond a jelszó, ha tudnám, hogy mi az. Ugyanis én nem adtam meg semmiféle jelszót. :(
Pontosabban mondva, hálózati hitelesítő adatot kér.

[ Szerkesztve ]

(#142144) mezis válasza Oposzumtoszó (#142143) üzenetére


mezis
nagyúr

Ezt nézted?
Továbbá TÜRELEM! Idő kell, amíg az MS hálózat "eszmél".

mezis

(#142145) Oposzumtoszó válasza mezis (#142144) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Igen. Pontosan így van minden.

(#142146) mezis válasza Oposzumtoszó (#142145) üzenetére


mezis
nagyúr

Még az SMBx protkollokkal is lehet próbálkozni. A v1 csak szükség (Win7) esetén (sérülékeny)!

Meg hát az újra indítgatásokkal. Sorrend is lehet döntő: Ki lesz a dudás a "csárdában".

[ Szerkesztve ]

mezis

(#142147) BitRider válasza Oposzumtoszó (#142143) üzenetére


BitRider
aktív tag

De épp ez a lényeg, hogy mindkét windows-nak meg kell adni jelszót, és a másik oldalon azt kell beírni a belépő névvel együtt, amikor a hálózaton keresztül csatlakoznál.

[ Szerkesztve ]

(#142148) Oposzumtoszó válasza BitRider (#142147) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Mivel bebizonyosodott, hogy csak hobbifelhasználó szinten értek a dologhoz, kérhetnék segítséget, hogy kell beállítani a jelszót? Ugyanis sehol nem találtam rá opciót. :(
A legfurcsább az, hogy az összes tutorial videóban kód nélkül megy.

[ Szerkesztve ]

(#142149) BitRider válasza Oposzumtoszó (#142148) üzenetére


BitRider
aktív tag

A start menübe, vagy ha kint van a tálcán a kereső, akkor oda beírod azt, hogy "jelszó". A többi adja magát.

(#142150) Oposzumtoszó válasza BitRider (#142149) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Oh, ezen már túl vagyok. Windows alatti fiók adatok nem jók. Nem fogadja el.
Sőt, tovább megyek, mindkét ezközön ugyan az a fiók van.
Annyi a különbség, hogy az egyiken 11 Pro, a másikon 11 Home

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.