Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34347) Timer


Timer
veterán

Akkor legalább Ti jól jártok az AD300-zal! Nekem is fáj a szívem, de olyan ritkán építem ki a "mobil" stúdióm, hogy igazából nem sok értelme lett volna lecserélnem erre az MS300-as készletemet (pláne mind a négyet), mobil vakunak meg ott az AD200. Azért nagyon kacérkodtam én is a gondolattal, hogy legalább egyet veszek, de tavaly novemberben-decemberben két objektívet is cseréltem natív Z mountra, és tavaszig bezárólag a Tamron 70-200 USDG2-vel is ez a tervem, így most nem fért bele az extra kiadás... :(

@ph_5.5: ha jól emlékszem, én is 20k alatt vettem az XPRO-t, de hát ez ilyen biznisz manapság. A TT350N vakukat meg 26-27 körül valahogy (igaz, egyiket se itthonról, fomito vásárlás kábé minden godox cuccom, kivéve két MS300-at, mert akkor épp Mikrosaton is alig volt drágább, mint a korábbi kettő, amit kintről vettem), és a softboxok is jelentősen megdrágultak itthon az utóbbi két évben.

"(csak itt most ketten fizettük ki... és kevesebb mint 5db volt már akkor is amikor én vásároltam- kíváncsi leszek hogy kiküldik-e)"

Biztos lehetsz benne, nyáron 17 ezerért vettem Logitech MX Master 3S egeret tőlük, kiküldték, pedig az félár volt. Sokan azóta is árulják az Aprón, mert vettek belőle több példányt is. Tuti lesz fent hamarosan 200 körül AD300 is...

BÓNUSZ: ha az AD300-zal együtt rendeled meg a hozzá való 85-ös softboxot is, akkor 16 ezer, tehát az eredetihez képest féláron megkapod. Na így már tényleg brutál jó az akció.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.