Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Asus G551 notebook

Hozzászólások

(#592) Galaxystar válasza Assyd (#591) üzenetére


Galaxystar
csendes tag

Szia,
Én is vásároltam egy N551-et. Nekem a gondom a kijelzővel volt, a hirdetés szerint IPS, de Everest szerint egy borzalmas TN panel (B156HTN03.6) van benne. Visszavittem a dp-be, és végre már nem IPS-ént hirdetik.
A kérdésem az, hogy neked milyen készüléket adtak, mert ez még TN panelek között is katasztrófa, a betekintési szögektől kezdve a színhűségig.
Azt írtad, a kijelző szuper volt (IPS), akkor nem ugyanazt kaptuk? Ezt kétlem,mert a dp is beismerte, hogy csak TN panellel jött. Most ismét hirdetnek 1TB HDD-el, IPS panelest, de felhívtam őket és kétlik, hogy IPS lesz.

A gép a kijelzőt leszámítva nagyon jó. 1 órás Sniper Elite 3 játszás után is max. 83 fok CPU és max. 76 fok GPU hőmérsékleteket mértem (24 fok szobahőmérséklet). a ventilátor nagyon halk, van egy Dell 7537 a családban, és az rettenetesen hangos terhelés alatt (persze annak egy álom a kijelzője).
A 24GB SSD tényleg jó benne, de egyszerűen nem értem egy multimédiás 300eHUF+ gépet, aminek az elődje ráadásul egy normális kijelzővel van ellátva, miért csesznek el.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Asus G551 notebook
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.