Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24951) tutis válasza osztraksajt (#24950) üzenetére


tutis
őstag

jogos, mondjuk az első hszbe beírnék egy ilyen részt is azért amiben le van írva hogy kb hány nap a szállítás, a tracking folyamatok lépéseit, akkor kevesebben kérdezgetnének itt..

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#24952) cappa72


cappa72
nagyúr

[ZTE V965]
512MB ram egy MT6589-es processzorhoz???
854x480-as felbontás 4.5"-on.
Hát úgy néz ki létezik, de azért fura. Viszont óccóbb egy száassal a nagytesó [ZTE V987]-nél.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#24953) bigbuda válasza osztraksajt (#24950) üzenetére


bigbuda
aktív tag

Ne haragudj rám ha megbántottalak, de ennyi erővel én is mondhatnám, hogy kérlek ne rinyálj már... :DD :DD

(#24954) iMaverick válasza cappa72 (#24952) üzenetére


iMaverick
addikt

Hát a fél giga tényleg kevésnek tűnik a 4 maghoz, de a 854x480-as felbontás nálam a 4,7"-on is jó. (Legalábbis nem látom pixelesnek.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#24955) szuszinho válasza osztraksajt (#24950) üzenetére


szuszinho
őstag

+1

(#24956) [w]


[w]
őstag

tanácsot kérnék, hogy ha a minideal-nél regisztráció nélkül, közvetlenül paypal-lel rendeltem cuccot, akkor a rendelés fázisairól hogyan fogok értesülni? :F

lehet elbaltáztam és a webshopon keresztül kellett volna rendelni, de ez előre nem volt egyértelmű számomra... :o

cmdr PETER W. VOLKOV

(#24957) GIJoe válasza [w] (#24956) üzenetére


GIJoe
addikt

elvileg a paypalon keresztül fogod kapni a követő kódot... (idővel)

(#24958) [w] válasza GIJoe (#24957) üzenetére


[w]
őstag

aha, így hogy most el is olvastam a levelüket ez egyértelműen benne van... :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

(#24959) janosgal


janosgal
tag

Sziasztok!

Több hónapja követem a topikot.Rettentő sok információt tudtam meg tőletek, ezt köszönöm nektek.Végül rá szántam magam a rendelésere a ZOPO ZP980 személyében a minidealről. Sajnos pár nap után közölték hogy nincs raktáron, de felajánlottak egy másik telefont. Remélem valakinek hasznos volt az info.

Samsung 65QN91AATXXH, IPhone 13Pro, Apple Watch 8 45mm

(#24960) PeMi#13


PeMi#13
csendes tag

Ez egy érdekes gép lesz:
http://mobilarena.hu/hir/liquid_e2_negy_mag_ket_sim.html

én (majdnem) ennyiért vettem a jiayu G2S-t...

[ Szerkesztve ]

Odi profanum vulgus, et arceo.

(#24961) osztraksajt válasza PeMi#13 (#24960) üzenetére


osztraksajt
őstag

Igen, csak erre még dobj egy magyar kiskerárrést, artijus díjat, meg egy áfát. :W

(#24962) PeMi#13 válasza osztraksajt (#24961) üzenetére


PeMi#13
csendes tag

aha, értem... :(((

Odi profanum vulgus, et arceo.

(#24963) FatalEror válasza osztraksajt (#24961) üzenetére


FatalEror
addikt

És ugyan az mint szerintem mint a Lenovo A820 50600ft-ért beszerezhető újonnan itt PH!-n.

HardCore is my LifeStyle

(#24964) fateless válasza osztraksajt (#24961) üzenetére


fateless
veterán

Vagy megrendeli az expansys.hu oldaláról hivatalosan és nem kell ráraknia ezeket.
A 229 Eurós ár már kiskerár, ergo nem lesz/lenne sokkal drágább nálunk sem. Kb-75-80k

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#24965) vegyszer válasza fateless (#24964) üzenetére


vegyszer
addikt

De az itteniek fényében az erősen túlárazott...
Nem?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#24966) Zozo33 válasza Zozo33 (#24365) üzenetére


Zozo33
csendes tag

Sziasztok! Na sikerült rájönni mi okozza a problémát: a facebook alkalmazás :) Tehát a probléma a voice call volume 100%-ra van véve és ha elindítom a facebook alkalmazást, bejelentkezek (majd kijelentkezek és kilépek belőle) a voice call volume leugrik 0%-ra... erre vkinek vmilyen ötlet?Egyáltalán hallottatok már ilyen problémáról? :D
Üdv: Zozo33

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 4x

(#24967) vegyszer válasza Zozo33 (#24966) üzenetére


vegyszer
addikt

Ne használd.
Jobbat nehéz mondani.
Jól működő appokat is jól el tudnak cseszni egy egy frissítéssel...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#24968) Mateosz válasza #40993792 (#24801) üzenetére


Mateosz
aktív tag

Köszi a válaszokat, Neked is fil!

[ Szerkesztve ]

*** Be prepared! ***

(#24969) Zozo33 válasza vegyszer (#24967) üzenetére


Zozo33
csendes tag

Az lesz a vége csak az a gáz nekem a böngészőben a facebook "teljes verzió" baromira lassú, konkréten idáig ez az egyetlen oldal amivel küszködik a gép.
De most jobban megvizsgálva azzal még nincs is gond, hogyha bejelentkezek akkor még jó a hangerő, hanem kijelentkezéssel jön a gond... ilyen idióta bug-ot, csak röhögni tudok rajta :DDD

Xiaomi Redmi 4x

(#24970) Peaceliker válasza cappa72 (#24925) üzenetére


Peaceliker
őstag

Mit is kéne tapasztalni? xD …nekem ugyan az történt mint az előzővel …

"Oh my Goa'uld!"

(#24971) cappa72 válasza Peaceliker (#24970) üzenetére


cappa72
nagyúr

Azt kéne tapasztalni, hogy ugyanúgy dolgozik, mint eddig, csak már MT6589-es platformon is teszi-e a dolgát.
(mivel az előző verzióban a /system csatolása másként történt, mint a v2-es verzióban.)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#24972) Raqueia válasza Zozo33 (#24969) üzenetére


Raqueia
tag

Esetleg meg lehet próbálkozni régebbi facebook appokkal, hátha ahogy haladsz vissza az időben eltűnik az ismert bug.

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

(#24973) Raqueia válasza cappa72 (#24971) üzenetére


Raqueia
tag

Én az Amoi N828 asomon futtattam a régi kínaszoft eltávolítót CWMből. Nekem úgy tűnt lefutott, és tette is a dolgát. Na most lefuttatom majd az újat is, csinál e még valamit.

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

(#24974) raulicio válasza PeMi#13 (#24960) üzenetére


raulicio
senior tag

Bár sokan lehurrogták én kifejezetten szeretem az acer mobilokat és ez pont megfelelne az ízlésemnek. Mondjuk amíg nincs magyarországi forgalmazás és support addig teljesen mindegy, hogy kínából rendelem vagy európában is forgalmazzák.

(#24975) Peaceliker válasza cappa72 (#24971) üzenetére


Peaceliker
őstag

Jah, ok …én aszittem a régi is tette a dolgát, mert is azt írta, hogy sikerült :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#24976) vegyszer válasza Zozo33 (#24969) üzenetére


vegyszer
addikt

m.facebook.com
0.facebook.com

Én csak ezeket használom. Az nem segít?

A zéró Facebook meg nem számol az adat kvótába bele. ;-)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#24977) Csongii


Csongii
csendes tag

Sziasztok valaki használ Goophone i9-et?

(#24978) bazsy_


bazsy_
tag

Antelife-on elég jó áron van most Lenovo A820 :K

(#24979) hunaqua válasza bazsy_ (#24978) üzenetére


hunaqua
addikt

És mindig hátradőlve megnyugszom,hogy tartalmazza az IsiZulu nyelvet! :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#24980) GazVezír válasza vampire17 (#24948) üzenetére


GazVezír
tag

Akkor mégsem törlöd ezzel végül, te magad írtad le. Sokak tapasztalata alapján ezek a programok feleslegesek, mitöbb az általuk kért jogosultságok alapján közel sem megbízhatóak, így érdemes törölni őket. A rendszer egyiket sem fogja hiányolni. A telefonomom megérkezését követően ez volt az első dolgom, sokakkal együtt. A kinaszoft eltávolító gombnyomásra teszi ezt meg a leírtak szerint.

(#24981) robertone2


robertone2
tag

Megrendeltem a Feiteng H9500-at a minidealnél, miután délelőtt közölte a muki a chaten, hogy a kiírtaktól eltérően tok és képernyővédő fólia is jár hozzá alapból...

(#24982) bazsy_ válasza hunaqua (#24979) üzenetére


bazsy_
tag

Hát sosem lehet tudni mikor lesz rá szükség :DD Megint változott az ára, pedig már viszketett a tenyerem :DDD azt hiszem itt is hasonló történt mint a minidealen. Nemrég még 156$ volt most meg megint 167$ lett persze ez sem rossz ár.

(#24983) hungobungo


hungobungo
aktív tag

Aki javított az invalid imei-t mtk6589-es telefonon, vagy esetleg van ISA A19Q telefonja dobna egy privátot?
Igen, most éppen ez a problémám... Grrr.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#24984) vampire17 válasza GazVezír (#24980) üzenetére


vampire17
addikt

Elv a script-ben csak annyi tortenik, hogy torli ezeket a fajlokat (ezert is kerdeztem ra) Ha manualisan torlom oket, egy root jogosultsagu fajlkezelovel, a hatas ua lesz. Ebben a script keszitoje is biztositott. :)

Az atnevezes ilyen esetben a torlessel egyenerteku, ha a vegere biggyesztek egy .bak kiterjesztest, akkor a rendszer nem fogja megtalalni ezeket a fajlokat es betolteni sem fogja tudni oket. Viszont ugyanezzel a lendulettel vissza is allithatom oket.

(#24985) helltp


helltp
aktív tag

Ha hosszútávra akarok telefont venni(3-4év), szerintetek vegyek zopo c2 (aka olcsó zp980) ami kb 60k lenne, vagy akkor már áldozzak rá 80at és vegyek egy LG Optimus 4x HD-t. Csábít a gari, a közösség ami mögötte áll, custom romok sztem sokáig fognak kijönni rá, az NFC és az MHL se lenne utolsó, meg a 4,7 is jobban kézre áll. A zopo kijelzőben ugyan veri, de nekem mar a 720p is megfelel, viszont designra sokkall jobban néz ki a 4xnél. Esetleg az Mi2A n gondolkoznek meg el ha bejönne 250$ körül. Segítsetek döntésre jutni:D.

off mert a dual sim nálam nem kitétel

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#24986) sasa311 válasza helltp (#24985) üzenetére


sasa311
veterán

Ha a technológiát ki akarod használni akkor úgysincs esélyed 4 évre telefont venni (főleg szerintem ki se bírnak annyit).

Ha meg csak telefonálni akarsz vegyél valami strapafont oszt' jóvan.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#24987) raulicio válasza sasa311 (#24986) üzenetére


raulicio
senior tag

Ezzel teljesen egyetértek! Okostelefont 4 évre venni nem lehet. Egyrészt fizikailag sem arra vannak tervezve, hogy ennyit kibírjanak, másrészt szoftveresen is elavulnak idővel. Nagyon jó a community, meg a sok romolás, de egy-két év alatt szépen mindenki lecseréli a telefonját és nem marad senki a közösségben. Egyébként meg kell venni egy "buta" nokiát, az eláll évekig, szoftverrel sem lesz gond és még az akksi is kibír egy hetet.

(#24988) vegyszer válasza helltp (#24985) üzenetére


vegyszer
addikt

Keress egy 16 magos 9"os 3840x2160 pixel felbontású 4D-s egy terás rammal megáldott telefont, és talán még 4 év múltán is állja a sarat. ;]

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#24989) Terentius válasza raulicio (#24987) üzenetére


Terentius
őstag

Megcáfolnám.4 éve használok egy 5800-át és ha azt veszem,hogy csak netre meg zenehallgatásra kell,némi fényképezéssel vegyítve akkor ez megért anno 100 ezret.De persze ehhez kellett szerencse is,hogy egy ilyen példányt kifogjak aminek ma sincs semmi baja.

Poco F5 12/256 Gb

(#24990) helltp válasza sasa311 (#24986) üzenetére


helltp
aktív tag

Nyilván 3 év múlva már nem fogom tudni teljesen kihasználni a technológiát, akármit is vegyek, de azt azért elvárja az ember hogy ha 100k ft körül vesz valamit, azt ne kelljen évente cserélgetni...

Ha buta nokiát akarnék, beleírtam volna az opciók közé, nem írtam bele, ebből következik hogy nem akarok. ;]

Terentius.: Én meg ezt cáfolnám részben... Nokia C7et használok, ha jól emlékszek 3. éve és kezd az őrületbe kergetni néha, máskor viszont egész jó, alap dolgok pl. navi, netezés, fb, angry birds mennek, úgyhogy meg lehet csinálni egy telefont úgy hogy 3 évig menjen normálisan (ha a nokia nem áll le az s^3 mal még jobban állnék, de ez nem rajtam múlt)...

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#24991) hunaqua válasza helltp (#24990) üzenetére


hunaqua
addikt

Ne vegyél 100 körül,"csak" 50-ért.Az meg megy 2 évig.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#24992) SzaChe


SzaChe
tag

Érdeklődnék vannak e itt olyanok akik nézegették e már a Jiayu G3S-t, és mi a véleményük róla?
Nagyon csábít a dizájnja illetve, a képességei se tűnnek kutyának, ebben a kategóriában.
Kövi 1 hétben vennék telefont, ami kifejezetten számít hogy ne legyen nagy már maga a komplette mobil 4-4.3 col lenne a ideál, de ahogy néztem a mobilokat ezt max 125*64 mm es telóméretig sok teló tudja biztosítani. 1 Gb ram alap..
Ha G3S ről lebeszélnétek mit ajánlanátok?

Ne vitatkozz hülyékkel! Lealacsonyodsz az ő szintükre, és megvernek a rutinjukkal!

(#24993) sasa311 válasza helltp (#24990) üzenetére


sasa311
veterán

Te lehet, hogy elvárod, de a gyártó nem örül ennek és tojik rá:D

Viccet félretéve, vegyél 40-50K között akármilyen telefont, ami tetszik és akkor 4 év alatt pont 100K-t költesz majd a 2 telefonra, ráadásul lesz egy HW frissítésed is 2015-ben

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#24994) sasa311 válasza SzaChe (#24992) üzenetére


sasa311
veterán

G3S még nem is létezik, úgyhogy azt nehezen fogsz venni.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#24995) hungobungo válasza hungobungo (#24983) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Saját magamnak válaszolva: megoldottam!

Vigyázzatok a recovery-kel, a nem gyári nem állítja vissza normálisan! Lehet hogy vmi permission gond volt, de nekem csak az segített, hogy a gyári recovery-vel reseteltem a telefont...

Akiknek hasonló gondjuk lenne az IMEI javításával,
http://logout.hu/bejegyzes/hungobungo/imei_javitasa_mediatek_65xx/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#24996) Zozo33 válasza Raqueia (#24972) üzenetére


Zozo33
csendes tag

Köszi, úgy néz ki ez bevállik.

vegyszer
Persze ezek remekül futnak, de én a nagy teljesre gondoltam, az én gépem azzal szenvedni szokott.

Xiaomi Redmi 4x

(#24997) vegyszer válasza Zozo33 (#24996) üzenetére


vegyszer
addikt

A válasz triviális: amin nem megy, nem kell erőltetni.

Pusztán elfogadni, nem ellenállni.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#24998) hippo0315 válasza hungobungo (#24995) üzenetére


hippo0315
senior tag

Köszi a leírást :R , remélem nem sok embernek lesz rá szüksége, de nagyon jó részletes életmentő leírás.

(#24999) helltp válasza sasa311 (#24993) üzenetére


helltp
aktív tag

Hát igen ez szomorú sajnos, de ebben a 40k-s dologban van valami, csak én olyan vagyok, hogy hogyha kinézek valamit, akkor valamiért indig az egyel jobb kell :D De ebben az esetben lehet jobban járnék egy zp810-zel, vagy annak a hero klónjával.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#25000) alázógyík válasza hungobungo (#24995) üzenetére


alázógyík
őstag

:R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.