Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14003) shteer válasza Barell (#14002) üzenetére


shteer
titán

na akkor tisztázzuk a helyztet

a Vaterán zárt aukcióra tettem miattad a terméket. tehát anélkül nem tudja senki megvásárolni, hogy én arra engedélyt nem adok külön. az engedélyt többen kérték, persze miattad nem adtam meg az újonnan jelentkezőknek.
viszont a korábbi engedélyek bent maradtak a beállítások között és egy korábbi vevőm aki rendelkezett engedéllyel, leütötte és igényt is tart rá
a Vaterán ezzel szerződés köttetett közöttünk, mely a ptk értelmében bírósági úton behajtható.

miattad nem vagyok hajlandó bíróságra járni és perköltséget és kártérítést fizetni

anyagi kár nem ért

akkor miért? amiatt hogy nem juthattál hozzá olcsón, a számodra kedvezőbb beszámítási feltételekkel egy termékhez?

emelett felajánlottam, hogy ha ezt nem tudom neked átadni, beszerzek egy ugyanilyen kártyát kis időn belül, erre csak egy köszi érkezett...

tehát akkor miért is?? :F

tegnap este jeleztem, hogy nem fog menni az üzlet mert megtörtént ez a kis malőr és a vaterás vevő igényt tart a termékre mivel nem tudtam megbeszélni vele az átadás törlését. az időpontokat kicsit elnézted, ha meg tudtam volna beszélni vele, azon nem múlt volna
persze ezt sem fogod megérteni, mint ahogy azt sem, hogy nem a különbözeten múlik a dolog, hiába ígérgettél egyre nagyobb összeget

és korábban írtam neked:
tényleg nem szivesen teszek már félre - ilyenekért csak ne kelljen feketepontozni, vádaskodni meg persze bármi közbejöhet mind2 oldalról. sajna soksok pozitívval is rendelkező tag is szivatott már meg - aztán nem vagyok az a hőzöngős típus

szeretném felhívni újra a figyelmed: anyagi kár nem ért

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.