Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Kobe válasza Dexter68 (#1100) üzenetére


Kobe
veterán

ki akarom próbálni, mert PSnek sajna egyetlen hátránya hogy minden rajzomat előtte vagy vektorizáljam le, és ugy álljak neki, de ez sajna kva sok időt elvesz, ha szkennelt-bevitt anyagot akarsz megfesteni
Illustratorban van egy jókis metódus ami átrakja a rajzokat lineart szerűre csak az többvonalas ceruzakezelésnél nem valami szépen csinálja így gondoltam kipróbáljuk mire megyek azzal

(#1102) Dexter68 válasza Kobe (#1101) üzenetére


Dexter68
addikt

Hát ez volt anno a Streamlline. Az színes képekből is dolgozott. De a painter sem vektoros. Az olyan, mint a photoshop, csak nagyon jól szimulálja a természetes anyagokat, festékeket, vásznakat, jók a fényeffektjei... Ugyanúgy lehet vele festeni, mint ecsettel vászonra, csak a szaga nem olyan. De a végeredmény pixeles. (legalábbis eddig az vót.) Régen volt valami szoftver, ami vektor alapú volt és hasonló végeredményt lehetett elérni vele, mint a paint-tel, (teljesen élethű ecsetkezelés, meg ilyesmik) de sztem felzabálhatta valamelyik nagy konkurens, mert azóta sem hallottam róla.

Mod:
(Mondom én: a Fractal Design Expression volt az. Lehet találgatni :DDD )

[Szerkesztve]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1103) McMurphy


McMurphy
csendes tag

Sziasztok!

Olyan hiányosságomra szeretnék segítséget kérni, hogy ha több képet szeretnék elhelyezni különböző poziciókba, felveszem az eksönt doksi szegélytől v segédvonaltól indulok és a valós lejátszánál mégse oda kerülnek ahova szeretném, utána kell állítanom.
Ha legalább pause állást lehetne beiktatni akkor kijavítanám a pontatlanságot (persze pár száz munkadarabon nem jó ötlet :((( ) .
Nem létező layer-t iktattam be amire megáll, ilyenkor igazítottam, és folytatta tovább.

Mi lenne a tuti 5let erre?

előre is köszi

McMurphy


[Szerkesztve]

Az agy az a szerv, amellyel azt gondoljuk, hogy gondolkodunk! AB

(#1104) Kobe válasza Dexter68 (#1102) üzenetére


Kobe
veterán

nem az a lényeg hogy vektoros legyen, cska ha PS be neki akarok állni rendesen festeni normál méretbe 1024be pl vagy akörül akkor először vektorral lineartot kell csinálni mert segít vonalon belül maradni meg hasonlók, paintből azért kéne mondjuk a 9es vrziót meglesni mert az direkt ilyesmire van kihegyezve, PS ben meg csak egy lehetőség a sok közül
bár szkennelt képeknél 2000x3000 es éretbe nem hiszem hogy gond lenne PS be is festegetni cska nem mindig jön ösze akkora méret mindenből így lehet a ksiebbere jobban beválik a painter

(#1105) Kaoru válasza Kobe (#1104) üzenetére


Kaoru
aktív tag

Miért ne jönne össze, scanneléskor felnyomod a DPI-t jó magasra :D

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#1106) Kaoru válasza ponix (#1094) üzenetére


Kaoru
aktív tag

pffffffffffffff

Had mutassak már neked pár vektorképet... az más dolog, h te nem ismered a benne rejlő lehetőségeket, de legalább ne híreszteld.

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#1107) ponix válasza Kaoru (#1106) üzenetére


ponix
aktív tag

így van, valóban nem ismerem a vektorizálásban rejlő lehetőségeket, pillanatnyilag az én olvasatomban ez az eljárás egy kép tönkretételét jelenti, illetve nem, ha ez a cél. Én amikor hallottam eről azt gondoltam, hogy úgy lehet megcsinálni ezt a dolgot, hogy közben az eredeti kép állaga nem válltozik meg, ezért is mondtam rá, hogy ez egy átverés. Lehet, hogy szabadon méretezhetővé válik amit vektorizálsz, de ami eredményül jön ki a dologból, azt már nem akarom használni semmire.

De ha már itt tartunk akkor elárulhatnád nekem, hogy mire is való a vektorizálás tulajdonképpen, mert úgy néz ki, hogy ebben a témában sült hal vagyok.

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1108) Kobe válasza ponix (#1107) üzenetére


Kobe
veterán

a vektorizálás elsődleges célja az hogy oylan formákat tudj csinálni, amit elméletben tetszőleges méretben tudsz applikálni, mivel a felület nem pontokból, hanem vektorokból áll, egy vektor meg ilyen szinten minőségromlás nélkül nagyítható arányaiban, egy pixellel ellentétben
értelme : menj ki az utcára és nézd meg a 2 méter magas billboardokat meg egyéb transzparenseket állványokon, stb, igazán ott van értelme felhasználási területről beszélni, elég érdekes lenne ha 2-4 mes reklámfelületet valós méretben kéne kezelni PS ben szerkesztés alatt -y vektoros műveleteknek köszönhetően kisebb méretben gépkímélőbben gyorsabban kivitelezhetőbb és utána méretezhető
az meg hogy ki mire használja, az mindig is nézőpont kérdése, a ceruzát is először írásra találták ki, az meg csak mellékes hogy akinek ugy volt kedve az épp rajzolni állt neki vele...
szal ilyen formában arra való amire az ember használja, az meg éppenséggel kvasok fajta dolog lehet, inkább elsődleges célja van miszerint a képpontokból felépülő kép mréetezésének hiányait kiküszöbölje

(#1109) delta9 válasza ponix (#1107) üzenetére


delta9
senior tag

nézd át a hölgy (kedvenc illusztrátorom) munkáit, hogy beleláss talán picit jobban a vektoros lehetőségekbe:

[link]

(#1110) Dexter68 válasza ponix (#1107) üzenetére


Dexter68
addikt

Szakmai alapvetés: amit meg lehet oldani illustratorban, azt ott kell csinálni, mert ha nagyobb méretre van szükség, akkor nem kell újrakezdeni.
Ráadásul a betűk is sokkal szebbek, olvashatóbbak, ha vektorosak. Hányok ettől az új trendtől, hogy a hirdetéseket tif-ben, meg jpegben kérik a szerkesztőségek. Tudom, hogy biztonságosabb és a sok amatőr miatt van szükség rá, akik nem képesek elküldeni korrekten egy anyagot, de meg kéne adni a profiknak a lehetőséget, hogy normálisan jelenjenek meg az anyagaik.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1111) delta9 válasza Dexter68 (#1110) üzenetére


delta9
senior tag

ezért szoktam pdf-ben küldeni. ami vektor az vektor, ami raster az raster. a jpg-re kategorikus nemet szoktam mondani. illetve akármiben kérik, akkor is rábeszélem őket a pdf-re :D

(#1112) ponix válasza Dexter68 (#1110) üzenetére


ponix
aktív tag

A tanácsot köszönöm, a szakmai részhez nem tudok hozzászólni, én is csak egy autodidakta amatör vagyok.

Illustratorom nincs , de befogom szerezni. Corelt kezdtem tanulgatni, vettem is hozzá egy könyvet, de valahogy nem sikerült még megtanulni. A PS úgyahogy megy már.

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1113) Dexter68 válasza delta9 (#1111) üzenetére


Dexter68
addikt

Hát én is hasonlóképpen küzdök...

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1114) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hogyan lehetne olyan hatást elérni, mint ha egy festett kép lenne egy fotó?

(#1115) Dexter68 válasza ToBeY (#1114) üzenetére


Dexter68
addikt

A filter menüben van egy Artistic menüpont. Ott vannak ilyen lehetőségek, de sosem lesz igazán olyan. Persze lehet, hogy csak én finnyázok.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1116) ponix válasza ToBeY (#1114) üzenetére


ponix
aktív tag

[link] ilyesmire gondoltál?

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1117) ToBeY válasza ponix (#1116) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen valami hasonlóra.De az is jó amit Dexter mondott.

(#1118) Dexter68 válasza ponix (#1116) üzenetére


Dexter68
addikt

Na, erről finnyázok. Ez nem olyan, mint egy festmény, hanem olyan, mint egy fotó, amire valamilyen festmény-szűrőt alkalmaztak...

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1119) ponix válasza Dexter68 (#1118) üzenetére


ponix
aktív tag

Igen :) De reggel nem volt időm festményesebbet csinálni, de majd holnap :)

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1120) ponix válasza ToBeY (#1117) üzenetére


ponix
aktív tag

így egyszerűbb [link][link]

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1121) ponix válasza ToBeY (#1117) üzenetére


ponix
aktív tag

belinkelt módszerrel [link]

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1122) Dexter68 válasza ponix (#1121) üzenetére


Dexter68
addikt

Nekem ezekkel még mindig ugyanaz a bajom. Ha az ember tényleg fest, az nem így néz ki. Ezen még mindig az érződik – nekem –, hogy fénykép alapon van valami effekt. A painterrel régebbel jobban lehetett közelíteni, gondolom, most is benne van ez a feature, csak már nem foglalkozom vele. Maradok az akvarellpapír+ecset kombónál:[link][link]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1123) ponix válasza Dexter68 (#1122) üzenetére


ponix
aktív tag

Nyilvánvalóan bitekből nem lesz festmény sohasem, de valami módon meg lehet azért közelíteni azt a hatást. De szerintem az is közrejátszik nálad, hogy konkrétan tudod, hogy ez digitális úton előállított ''festmény'', de lehet ha azt mondom, hogy egy festményt szkenneltem be akkor másképpen véleményeznéd.

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1124) Dexter68 válasza ponix (#1123) üzenetére


Dexter68
addikt

Persze... vannak is jó példák biztos, meg az is, hogy nekem van „túl vájt” szemem (és nem a holló vájta :DDD . Meg az is, hogy finnyás vagyok.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1125) Dexter68 válasza ponix (#1120) üzenetére


Dexter68
addikt

Nnnnna. A designworkös képet megcsináltam (kb 10 percet játszottam vele)
[kép]
[kép]

Persze csaltam, mert voltam egy havernál, aki paintert használ és jól kipróbáltam :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1126) ponix válasza Dexter68 (#1125) üzenetére


ponix
aktív tag

Na a paitert nem ismerem. miféle progi. jobb mint a PS?

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1127) ponix válasza Dexter68 (#1125) üzenetére


ponix
aktív tag

csináld már meg a hodból is

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1128) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Valaki meg tudná mondani, hogy a horizont vízszintezést melyik menüpont alatt érem el?

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1129) ponix válasza D4rkm4n (#1128) üzenetére


ponix
aktív tag

Alaphelyzetben az eyedropper eszközre kell hosszan rá kattintani és ott a kis vonalzós eszköz measure tool. Ezzel meghúzod a horizontot, amit te szeretnél, lehet az a valós vagy bármi más, mert az eszköz a vonalzóval meghúzotthoz fogja igazítani a képed dőlését majd image/rotate canavas/arbitary lehetőséget választod itt automatikusan be lesz írva az az érték ami kell ahhoz, hogy egyenesbe áljon a képed. okézd le és ennyi.

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1130) Dexter68 válasza ponix (#1127) üzenetére


Dexter68
addikt

Hódolatom :DDD [link]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1131) ToBeY válasza Dexter68 (#1130) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez PS-el készűlt? :Y

[Szerkesztve]

(#1132) Dexter68 válasza ToBeY (#1131) üzenetére


Dexter68
addikt

Painter IX.
ps nem ennyire jó a természetes anyagok modellezésében. Mellesleg a painter ezt már tudta 10 éve is. Azóta talán kicsit kezesebb lett :)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1133) ponix válasza Dexter68 (#1130) üzenetére


ponix
aktív tag

Te de ezt nem efektekkel csináltad

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1134) ponix válasza Dexter68 (#1130) üzenetére


ponix
aktív tag

Te ez a painter nagyon dzsukel, nem tudsz valahol tutorialt hozzá? Jaaaaa gúúúúúgli :))

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1135) ponix válasza ponix (#1134) üzenetére


ponix
aktív tag

Ha jól látom, akkor ez kifejezeten egy festő program, teljesen más mint a PS. Vagy vannak hasonlóságok? Így első ránézésre hasonlónak tünt, aztán nem, aztán nem tudom :W :W :W
De azt látom, hogy borzasztóan sokféle ecset van hozzá, és az efektek nem úgy működnek, ahogy Ps-ben. Nyilván.

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1136) Dexter68 válasza ponix (#1135) üzenetére


Dexter68
addikt

Ezt magyarázom: festőprogi bizony. Kezeli a photoshop plugineket, van benne egy csomó retus eszköz is, de a fő profil a festés-rajzolás. És minden úgy működik, mint az igazi festésnél. Csak a szaga nem olyan.
Ezeket a képeket úgy csináltam, hogy behívtam, meghatároztam, hogy ezt vegye clone alapnak, majd egy következő rétegen egy clone-ecsettel átfestegetem. Persze jó, hogy van rajztábla is, az sokat dob az ecsetkezelésen. :)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1137) ponix válasza Dexter68 (#1136) üzenetére


ponix
aktív tag

Ehez konkrétan kell tudni rajzolni, vagy azért elboldogul az ember mondjuk a kész képet kell manipulálni. Magyarnyelvű tutorialt nem tudsz hozzá véletlen? Keresgéletm de csak angolt találtam, és azok is inkább a festészetre helyezik a hangsúlyt, ahoz meg meg kellene tanulnom a valóságban is festeni majdnem. Bár festő vagyok(szoba), de az nem egészen ugyan az

Ja és azt azért elmondanád, hogy a fenti képet hogyan is csináltad.Milyen eszközökkel beállításokkal stb...

Nem akarsz egy Painter topikot indítani? :DD

[Szerkesztve]

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1138) ponix válasza ponix (#1137) üzenetére


ponix
aktív tag

Találtam is egy jó régi topikot, de kihalt sajnos [link]

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1139) ponix válasza Dexter68 (#1136) üzenetére


ponix
aktív tag

avi-ba tud menteni animációkat. Baromi jó [link]

[Szerkesztve]

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1140) Dexter68 válasza ponix (#1137) üzenetére


Dexter68
addikt

Hát kb. úgy csináltam, ahogy az előzőben leírtam. Nem állítgattam semmit. Lehet, hogy kell valamennyit rajzolnitudni, ezt nem tudom megállapítani, mert én tudok és nem tudom, hogy mi természetes annak, aki nem tud. A ceruzát úgy kezeltem, mintha ecsettel festenék... kb. ennyi. Ha beleássa magát az ember a progiba, biztos talál állítgatnivalót bőven. :)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1141) ponix válasza Dexter68 (#1140) üzenetére


ponix
aktív tag

Arra gondoltam a kérdésemben, hogy hogyan állítod be clone alapnak és a többi. tutorialt tudsz hozzá esetleg, az se baj ha magyar. Ja és érdekes, hogy a photoshop filterek közül válogat, van amelyiket kezeli, van amelyiket nem, a gaussian blur-t pl megcsinálja, de úgy, hogy az egész elmosott dolgot elviszi oldalra. Na mindegy tetszik a dolog. Meg aztán ha kiválasztok valami ecsetet, akkor rárajzol a képre, nem pedig elmossa ahogy te csináltad.

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1142) Dexter68 válasza ponix (#1141) üzenetére


Dexter68
addikt

megnyitottam a képet, a file menüben megkerestem azt, hogy clone source, ott megadtam annak a file-nak a nevét, ami meg is van nyitva, aztán nyitottam egy új réteget, kiválasztottam az ecseteknél, hogy Cloners, azon belül valami camel-izé, aztán nekiálltam festeni. Ennyi. Semmi trükk, semmi extra.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1143) Móci


Móci
addikt

Üdv a guruknak!
Lenne két kérdésem.
Az első, hogy hogyan lehet szépen összemosni/átmenetet készíteni 2 alakzat ( esetemben négyszög) közé?
A másik: adott két darab eltérő kék színnel rendelkező téglalap.

[link]
A linkelt weblapon a menü és a tartalom között van egy vizes sáv. Hogy lehetne megoldani, hogy ez egyben az átmenetet is jelentse a két előbb említett alakzatom között?
Előre is köszönöm a válaszokat.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1144) ponix válasza Móci (#1143) üzenetére


ponix
aktív tag

A második kérdésedre sejtek választ. Szerintem sehogy legalább is photoshop-ban, tudniillik a vizes animáció flash-ben készült, amit ha jól tudom, nem tudsz inportálni photoshopba.

De egy mód lehet az is ha az animáció szinével azonos háttérszint használsz, akkor eltünik az a zavaró kontraszt a két szin között

De ha már írok akkor az első kérdésre is írok valamit. Össze kell maszkolni őket gyakorlatilag.Jó lenne ha kéznél lenne az a két dolog, ami között átmenetet akarsz készíteni. töltsd fel valahova és megcsinálom neked szivesen, meg elmondom, a hogyant is.

[Szerkesztve]

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1145) Móci válasza ponix (#1144) üzenetére


Móci
addikt

Köszi a helpet, nemsokára megkereslek akkor a psd-vel.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1146) Dexter68 válasza Móci (#1143) üzenetére


Dexter68
addikt

Jó volna valami vizuális konkrétum, mert amit írtál, az max arra elég, hogy félreértsük. :)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1147) Móci válasza Dexter68 (#1146) üzenetére


Móci
addikt

Elnézést, a nagy sietségben lemaradt a lényeg. :B

[link]

Ez lenne az, a két oldalt szeretném összehozni a vizes csíkon keresztül, elmosva.
A logó alatti kis elmosást meg sikerült oldanom, a nehezebbje van vissza.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1148) ponix válasza Móci (#1147) üzenetére


ponix
aktív tag

[link] ilyesmire gondoltál?

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#1149) ToBeY válasza ponix (#1148) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Bocs hogy belepofázom:) De szerintem jobban mutatna, ha logo jobb oldali széle is el lenne mosva picit.

(#1150) ponix válasza ToBeY (#1149) üzenetére


ponix
aktív tag

Nem tudom, hogy az úriembernek mi az igénye!, szól ha így nem jó, két perc alatt lehet módosítani.

de most nézem, hogy van is egy hiba benne. na majd kijavítom este, most már nem érek rá

[Szerkesztve]

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.