Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4601) Keeperv85 válasza Saccco (#4598) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Azért kérdeztem ;)

(#4602) Land válasza Pumika1975 (#4594) üzenetére


Land
veterán

Nekem elsőre az lett.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4603) Pumika1975 válasza B-L-A-C-K (#4600) üzenetére


Pumika1975
senior tag

szia! na hogy állsz? megy az új bladen a főzőtt rom? üdv
#4602 jó neked... szeretnem kellett hozzá mel gibson filmjét, hogy kijöjjön....

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#4604) Pumika1975 válasza Keeperv85 (#4601) üzenetére


Pumika1975
senior tag

naaaa.... nem csak úgy jön ki.....basszus...:DD

megint dupláztam.... fejlövés?

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#4605) Tonchi válasza Saccco (#4598) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Legjobb kérdés-válasz

Szereti azt a szót, hogy Linux?

Anyátokat, tudom, mire megy ez ki! :)
És anroid jön ki

(#4606) B-L-A-C-K válasza Pumika1975 (#4603) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na kész. Ha g2-es egyáltalán nem megy, vagy csak egy idő után hal be. Mert R10-est tettem fel, és minden pöpecül megy eddig...:D

(#4607) Pumika1975 válasza B-L-A-C-K (#4606) üzenetére


Pumika1975
senior tag

azt hiszem zsoca írta hogy nálunk nincs g2 csak g1 ... na akkor eddig minden ok! :DD

win 10, ....múkodj!

(#4608) B-L-A-C-K válasza Pumika1975 (#4607) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De akkor miért van az hogy pár embernek nem megy uj romnál. Vagy nem a G2-ő jelenti az új szériát...?

De sajnos egy hibát észrevettem. Még tesztelgetem majd megírom ha 100%-os hiba...

[ Szerkesztve ]

(#4609) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

AnySoftKeyboard-ot hogy lehet életre kelteni? Mert csak az alap billentyűzet jön be nekem. :W

(#4610) Pumika1975 válasza B-L-A-C-K (#4608) üzenetére


Pumika1975
senior tag

valami simmel kapcsolatos tiltás vagy korlázás, védelem lehet erre gondolnak páran.... valakinek 10-12 óra múlva jött elő a dolog egyszer csak behalt az érintő..., de eredeti rom recovery visszarakás után helyre jött.

#4609 eldiablo beállítások/ nyelv billentyűzet/ anysofthoz pipa
utána amikor szöveget írsz a szöveg helyén hosszan nyomsz megjelenik a beviteli mód kiválasztod az any-t

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#4611) anglergab válasza B-L-A-C-K (#4608) üzenetére


anglergab
addikt

Úgy tűnik, minden hazai készülék Gen1-es.
A problémát (újabb készülékeken nem megy a touch custom rom esetén) egyéb szolgáltatói védelem okozhatja (lehet, hogy hardveresen változtattak, vagy más driver és/vagy kernel kell).
Tehát a "lefagyó touch" probléma teljesen független a készülék generációjától.
A "lefagyó touch" probléma custom rom esetén az új készülékek nagy többségét biztosan érinti; újból hangsúlyozom: szinte bizonyos, hogy ezek is Gen1-es készülékek.
Természetesen, ha valaki visszaállítja a recovery, boot, system partíciók gyári tartalmát, akkor igen jó eséllyel újból működni fog a touch (figyeljünk arra, hogy a lemezképek (.img) szolgáltatóspecifikusak).

[ Szerkesztve ]

(#4612) Ronam válasza kelzsoca (#4585) üzenetére


Ronam
addikt

csinálsz az új cm-ből saját rls-t?ha igen,ma még kinn lesz?

(#4613) TGboy


TGboy
csendes tag

Sziasztok!

A következő a problémám: Ha van egy nem fogadott hívásom és az értesítő mezőben kiválasztom akkor nem nyitja meg az alapértelmezett (Dialer One) tárcsázót hanem visszadob a fő képernyőre. Ez régebbi Kelzsoca romoknál nem okozott gondot. Csak most a két utóbbi RLS3 romnál. Jelenleg Swedish_Spring_RLS3_kelzsoca_lite_blue-t használok.

Rom felrakás után a MyBackup Pro-t használom (vettem: pocketgear.com) az előző romon mentett programok vissza telepítésére. A készülék beállítást most direkt nem mentettem el csak a programok data+apk+market adatait.

(#4614) lsebestyen válasza eldiablo (#4609) üzenetére


lsebestyen
addikt

a beállításoknál ki pipálod, majd egy szövegdobozt hoszan nyomsz, és ott beviteli mód

(#4615) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na sajnos ez is hibás...Nem baj, holnap jön még 1 új...Az érintővel minden okés, viszont a kijelző néha bevibrál színes kockákban, mintha a a gpu hibás lenne...

[ Szerkesztve ]

(#4616) barnam_


barnam_
nagyúr

Fenn van a CM7 'Stable', a téglalapban kérdőjel bugon kívül nem találkoztam hibával, de erről nem a rom, hanem a betűtípus tehet.
Most próbálgatom a programokat, hogy viszonyulnak a 2.3.3-hoz...

(#4617) Pumika1975 válasza B-L-A-C-K (#4615) üzenetére


Pumika1975
senior tag

ejha... ehhez hasonlót még nem láttam nem csak program hibás? másiknál is előjött?

win 10, ....múkodj!

(#4618) kelzsoca válasza B-L-A-C-K (#4593) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kössetek rá biztosítást a T-nél, ez havi ~500Ft és akkor törött kijelzőnél olyan 5-6k lesz csak az önrész és kaptok másikat.

(#4615) B-L-A-C-K

És ez a hiba előjön akkor is ha csak simán használod a készüléket?

(#4613) TGboy

Azért én mindenféle backup nélkül is megnézném :)

(#4612) Ronam

Igen, csak most értem haza, már elkezdtem lecsupaszítani reggel a cuccost :)

[ Szerkesztve ]

(#4619) eldiablo válasza lsebestyen (#4614) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

:R

(#4620) Ronam válasza kelzsoca (#4618) üzenetére


Ronam
addikt

szerintem mindent azért ne gyomlálj ki belőle :) addig is feldobom az originalt,kíváncsi vagyok nagyon mire mondják hogy stable

[ Szerkesztve ]

(#4621) pista59 válasza eldiablo (#4609) üzenetére


pista59
senior tag

Telefon - settings - nyelv és billentyűzet

A győztes féreg irtó baktérium

(#4622) MPeter87


MPeter87
őstag

Felraktam Kelzsoca 2.3.3 romját. Lenne vele kapcsolatban pár kérdésem:
Feltettem Recovery-ből innen egyik battery modot, viszont hogyan tudom életre kelteni? Nem változott meg az eredeti...
Másik kérdés: a fentről lehúzható notification bar-t (nem tudom a nevét :) ) átlátszóvá lehetne valahogy tenni?

[ Szerkesztve ]

(#4623) hallerlaller válasza greenmaur (#4487) üzenetére


hallerlaller
addikt

"If you think using SPB Shell 3D will drain you battery's life, then you couldn't be more wrong. The application was developed especially for a low power consumption. Even though it features lots of advanced visual effects, SPB Shell 3D consumes less battery power than other popular UI solutions from device manufactures. To make things even better, the application was designed to consume even less power than the stock Android UI."

forrás

tehát kevesebbet fogyaszt mint más gyártói megoldások (HTC sense stb..) csak bemagyarázzátok hogy többet, illetve pakolgattok ki mindenféle widgetet ami fölösleges a shell feltelepítése után.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4624) Ronam válasza MPeter87 (#4622) üzenetére


Ronam
addikt

nagyjából feleslegesen raktad fel,mert jön az új rom,ami már elméletileg stabil

pacman.apk-ról tudtok valamit?mi ez?

[ Szerkesztve ]

(#4625) gamegod


gamegod
senior tag

holnap jön meg az új pengém és nagyon gondolkodom hogy merjek-e főzött romot felrakni a touch miatt :/ (T-mobilos)

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#4627) B-L-A-C-K válasza kelzsoca (#4618) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pumika1975, kelzsoca: Két fajta romnál is ezt csinálta, majd visszalöktem a gyári t-mobilost, és ott is. Olyan mintha pc-nél a vga gpu-ja hibás lenne, tapasztaltam már több ilyet gépbe. Szóval szerintem ez a hiba a telefonba is, hiszen ebben is van gpu. Sajnos képnézegetés közben is előjön, és még a menübe és néha...Mind1 megy vissza, addig cserélgetem míg egy tökéletest nem kapok.

Amúgy hangzás jobb ebben valamivel, előző max hangerőn már nem volt olyan tiszta, itt meg szépen szól még maxon is. Kijelző színei teljesen más, az előzőnek kicsit élénkebbek voltak a színei (szebbek), de ez se vészes, pixelhiba sem volt, jó lett volna ha ez nincs benne... :(

(#4628) Tonchi válasza Ronam (#4624) üzenetére


Tonchi
aktív tag

A pacman.apk azt csinálja hogt mikor előszor felrakod a cm romot akkor megjelenit a statusbaron egy kis cm logot és fel teszi a kérdést hogy akarsze névtelen statokat küldeni nekik

(#4629) Lasy válasza MPeter87 (#4622) üzenetére


Lasy
veterán

nem lehet, hogy a beállításokban a %-os kijelzuést kell kiválasztanod?

+36702778032

(#4630) stefi68


stefi68
addikt

Kelzsoca, Keeperv85 és még aki apk "buherálással" foglalkozik, egy jó tipp, ötlet, megoldás kellene a köv. problémára....

Elakadtam a Jorte visszafordításával, a jelenség a következő:

A programban magyarítottam a strings, plurals, arrays.xml állományokat. Az előző kettővel nincs is gond, de az arrays nem tetszik neki. Visszafordítva a programot apktool-lal FC az eredmény!. Ha kihagyom az arrays.xml a values-hu mappából, akkor minden ok. Ha az eredeti values mappában lévő arrays.xml-t felülírom a honosítottal akkor is minden ok, viszont akkor nem lesz angol nyelvű arrays.
Már többször végignéztem soronként, de semmi hiba nem tűnik fel benne...

Miért nem tetszik neki az arrays a values-hu mappában, míg a values mappában elfogadja?

Találkoztatok már ilyennel? Valami ötlet?

Ezzel szívok már egy hete (na nem folyamatosan)... :W

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#4631) -ToXiC- válasza TGboy (#4613) üzenetére


-ToXiC-
csendes tag

Nekem az okozott hasonló problémát, hogy az újabb DialerOne verzióra váltottam. Visszatettem az 1.2.7.5-ös verzót, és abban nem volt ilyen gond.
Hátha segít, cseréld vissza a régebbi verzióra. Keress rá, mert a Marketen csak az újabb van...

【ツ】 (┌∩┐(◣_◢)┌∩┐) 【ツ】

(#4632) Keeperv85 válasza stefi68 (#4630) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

PÜ megy.

(#4633) Lasy válasza MPeter87 (#4622) üzenetére


Lasy
veterán

Csak a te kedvedért leszedtem, és tökéletesen működik.
Még a %-os kijelzés sem kell hozzá.
A témaválasztónál kell beállítani, és a 3.lesz ha nem tettél fel még semmit.

+36702778032

(#4634) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

CM 7 Blade Stable :)
Pont kapóra jött, épp bootloopolok. :(

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#4635) szezso15 válasza Sir Riccio (#4634) üzenetére


szezso15
addikt

VÓTMÁ :K

*Hajrá Loki!* i15+

(#4636) Keeperv85 válasza Sir Riccio (#4634) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem jó a link ;)

[link]

(#4637) kelzsoca válasza stefi68 (#4630) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha Keeper kollegával nem jutnátok elöbbre, akkor küldd el nekem a módosítatlan és a módosított .apk csomagot ránézek :K

(#4638) Glatius válasza B-L-A-C-K (#4615) üzenetére


Glatius
őstag

Próbáltad más heap size beállítással? 24-32 ig... még a fényképező képernyőjén is okozhat tüneteket a rendszernek nem tetsző érték.

hallerlaller (#4623)

Ha te még hiszel a marketingmaszlagnak, akkor nagyon keserves csalódások várnak még rád az életben!

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#4639) B-L-A-C-K válasza Glatius (#4638) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem, de ha normál értéken nem jó csak gyári hibás nem?

(#4640) Glatius válasza B-L-A-C-K (#4639) üzenetére


Glatius
őstag

A főzött romok alap értéke általában 32 a gyári 24 helyett. Ez csak annyit jelent, hogy ha visszateszed a gyári romot, lehet, hogy nem, produkálja a hibát... az pedig lebőgés az üzletben.
Hoppá most olvasom... ha gyárival is ilyen akkor mindenképpen beteg. Annyira egyedi hiba, hogy szinte biztosan hardvergond.

Persze egy próbát megér, 32-re beállítva lehet, hogy javul.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#4641) kentucky


kentucky
őstag

Emberek, mikor lesz már rádió és vga kamera cm7ben, ezer hála a fejlesztőknek, de már kicsit türelmetlen vagyok :S

(#4642) MPeter87 válasza Lasy (#4633) üzenetére


MPeter87
őstag

Én nem látok sehol témaválasztót! :F Feltettem az ADWLauncher-t, jelenleg az az alapértelmezett, lehet ezért?

(#4643) Glatius válasza kentucky (#4641) üzenetére


Glatius
őstag

A donate gombjuk sűrű nyomkodásával fejezheted ki leginkább a türelmetlenségedet. ;)
És ide elég ritkán járnak, mi is annyit tudunk, ami a lapjukon látszik.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#4644) Ronam


Ronam
addikt

jó lett nagyon ez az új cm rom.az n37-el nekem voltak kisebb gondjaim,pl a wifi nem úgy ment ahogy kellett volna.most 2 emelettel lejjebb is -50dB-es értéket mutat a wifi analyzer.quadrant 976 pontot dobott,többi cuccot még nem volt időm megtesztelni,várom a zsoca féle rls-t :).tényleg zsoca,előreláthatólag mikor lesz kész?

(#4645) stefi68 válasza Keeperv85 (#4632) üzenetére


stefi68
addikt

Küldtem a linket priviben...

Kelzsoca: köszi majd meglátjuk Keeperv85 kolléga mire jut....

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#4646) B-L-A-C-K válasza Glatius (#4640) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Már elraktam, tuti hiba, holnap választok 1 újat...:D

(#4647) kelzsoca válasza Ronam (#4644) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akadt némi problémám, tehát most a rom darabokban van, megpróbálok még ma kitenni valamit, de lehet nem jön össze.

(#4641) kentucky

Nyomjátok a Donate gombot nekik, különben megunják az ingyen munkát és nem lesz több fejlesztés Blade-re :)

[ Szerkesztve ]

(#4648) ux1 válasza kentucky (#4641) üzenetére


ux1
addikt

Mivel elkezdődött a 7.0.1 fejlesztése, ( a köv nightly már az lesz) a kamera és a rádió pl abban már néha működhet... Lehet hogy 10 percig is :DDD

(#4647) kelzsoca

Mi a gond? Csodát mi sem tudunk tenni.... :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#4649) Lasy válasza MPeter87 (#4642) üzenetére


Lasy
veterán

A cyanogen romokban van egy négyszínü Android. az lesz az.
Ja kelzsocáéban nincen benne, az egy lecsupaszított.

kelzsoca
igen már visszaolvastam, hogy a te romodat tette fel.

végre nem kell nekem csinálni a buff témát. :D
CM7-re készen van...

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#4650) kelzsoca válasza Lasy (#4649) üzenetére


kelzsoca
félisten

Csak nem egy teljesen csupasz verzióban, mindent kidobtam abból a rom-ból ;]

Majd most másképp lesz :)

(#4648) ux1

Elhasalt a linuxom :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.