Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12751) kelzsoca válasza szezso15 (#12749) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az N62 frissebb annál, de mivel folyamatosan javítják már azt is, semmi értelme belőle bármit is csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#12752) szezso15 válasza mira72 (#12750) üzenetére


szezso15
addikt

Essen akinek két anyja van :DD
Inkâbb a tapasztalatok érdekelnek :K

kelzsoca: igen, látom hogy folyamatosan dobálják gyors egymásutánban :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#12753) szki válasza madoxx (#12656) üzenetére


szki
őstag

A "Move! Bike Computer"-t kipróbáltam bicajjal. Elindítottam, aztán zsebbe be, és megálláskor vettem elő. Egyszerű, és praktikus. Jó használatot fog tenni, mert heti 10-15 órát bicajozok, és tervezek egy 2x200km-es utat is 3 hét múlva:)
Statisztika egy 9 km-es teszt útról (szép zalai dombok között):

[ Szerkesztve ]

(#12754) D1Rect


D1Rect
félisten

Swedish_Spring_RLS4b_lite_blue-hez kell wifi fix?
Mert mintha nem dobná el.

Melyik CPU powerbeállítást érdemes használni?

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#12755) barnam_ válasza D1Rect (#12754) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én így használom: 122 - 600 Mhz, conservative.

(#12756) ntibko válasza szezso15 (#12752) üzenetére


ntibko
csendes tag

CM N61-et tettem fel tegnap. Végig csináltam a nem kockázatmentes Gen2-sítést csak emiatt, aztán nagy csalódás az egész. Felhasználói szemmel nézve, Andry Bird már volt ennél sokkal gyorsabb is, az accelerometer-e pedig teljesen rossz, még mindig.
Nem vagyok benne biztos, hogy ebből a ROM-ból valaha lesz-e egy igazán jól működő verzió :(

(#12757) [Misel] válasza [Misel] (#12740) üzenetére


[Misel]
tag

mehet rá cache és dalvik törléssel

http://forum.cyanogenmod.com/topic/15851-cm7-discussion-of-nightlies/page__view__findpost__p__189381

"Ipari szörnyeteghangdaganatok lepték el a lüktető, eleven, nedvzöld csodahippirétet."

(#12758) Glatius válasza ntibko (#12756) üzenetére


Glatius
őstag

Egy kísérleti ROM-ot feltenni játékra.... nem mondok semmit, de ugye gondolod mit gondolok :)))

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#12759) ntibko válasza Glatius (#12758) üzenetére


ntibko
csendes tag

Nem, inkább nem gondolom. Egyébként értem amit mondasz, de ennek elvileg ez már a harmadik stabil verziója utáni kisérleti válozata. Egyébként lehet túl sokat várok tőle ...

(#12760) kelzsoca válasza ntibko (#12759) üzenetére


kelzsoca
félisten

Támogatni is kellene a Cyanogenmod teamet, nem csak elvárni dolgokat. :)

Ez most nem csak kifejezetten rád vonatkozik.

(#12761) ntibko válasza kelzsoca (#12760) üzenetére


ntibko
csendes tag

Teljesen igazatok van, egyikőtökkel sem szállnék vitába ez ügyben.

(#12762) Neil Watts válasza mira72 (#12626) üzenetére


Neil Watts
veterán

Ja, latom :D
Kene egy Vodas, hogy neki mit ir a telo... :D

(#12763) mira72 válasza Neil Watts (#12762) üzenetére


mira72
őstag

eddigi vodások 2.2-vel kapták.. legalább is akik ide a topicba írtak...
de igazából nem tökmind1? sokakat nem értek ezzel a "mivel veszem meg a telót" hercehurcával, mivel aki kicsit akar buherni, vagy sebességet, okosságot, úgy is főzött romot tesz fel, akkor meg?

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#12764) Cimi86


Cimi86
tag

Egy ROM-művész segítségét szeretném kérni privátban,ha lehet.Aki ért szinte minden ROMhoz,ami a készülékhez megtalálható. Egyenként nem akarom zavarni egyikőtöket sem, szóval ha valaki segíteni szeretne egy kérdés megválaszolásában legyen szíves írjon rám. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#12766) Pumika1975 válasza Glatius (#12737) üzenetére


Pumika1975
senior tag

csak egy másnapos lúzer júzer idióta kérdés volt részemről...
kicsit kitisztultam és le is szedtem...
csak egy sz@ros screen lock and off apk volt... kicsit húznom kellett volna lefele a beállításaiban aztán rátapizni egy beállításra...
másnaposan többet nem fórumozok, mert hülyeségeket írok...
ez van...
amúgy kösz a választ!

#(12743) ux1
most ez a játék nekem sokk.
remegek mint a kocsonya...uhhh
:DDD

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#12767) kelzsoca válasza Cimi86 (#12764) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha csak egy kérdés akkor dobd ide ki nyilvánosra (persze, ha olyan a tartalma ami publikus és nem sérti a forum szabályait)

(#12768) Cimi86 válasza kelzsoca (#12767) üzenetére


Cimi86
tag

Rátapintottál,miért szeretném privátban,és nem közkinccsé tenni...:)

(#12769) _NCT válasza mira72 (#12763) üzenetére


_NCT
őstag

Ott a pont, én használtam 2.2-es Vodás ROM-ot is 512MB RAM-al, viszont nem látom fikarcnyival sem jobbnak meg gyorsabbnak, stabilabnak mint az RLS5,RLS4 szóval gyakorlatilag nem kell úgy várni a 2.2-es hivatalos ROM-ot mint a messiást, mert sebességben semmi különbség nem lesz, nem fogja átalakítani a telefont sem Omnia HD-vá, sem szifonná....

Mellesleg hatalmas respekt a BLADE-nek, nálam megint elnyerte tiszteletét... Volt egy motoros bukásom, zsebben a Blade, természetesen arra az oldalra estem, ahol a teló volt, hülye kockaként mi volt az első amit megnéztem? hogy lett-e baja :DDD Se 1 karc, se törés, pedig csúsztam is az oldalamon..... Úgy látszik a ZTE kis kínai angyalkái velem voltak ;]

[ Szerkesztve ]

(#12771) ux1 válasza Pumika1975 (#12766) üzenetére


ux1
addikt

Vazze kellet annyit pálinkázni.... :K Nem hogy hagytál volna nekem is. Esetleg küldhetnél (natural-donate) :DDD Mert én meg száradok :D

(#12770) api29

Vegyél inkább 70 trabantot :)

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#12772) Keeperv85 válasza _NCT (#12769) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"Szóval gyakorlatilag nem kell úgy várni a 2.2-es hivatalos ROM-ot mint a messiást, mert sebességben semmi különbség nem lesz, nem fogja átalakítani a telefont sem Omnia HD-vá, sem szifonná...."

Csak éppen garanciálisan lehet G2-re alakítani a készülékeket...

(#12773) Neil Watts válasza mira72 (#12763) üzenetére


Neil Watts
veterán

2.1-re van flash? Nincs, nem? :D

(#12774) szki válasza api29 (#12770) üzenetére


szki
őstag

Én csak bicajjal estem hasra downhill alkalmával, de a zsebben lévő Blade-nek semmi baja sem lett puha tokban. Autó luxus manapság :DDD Bár amíg volt kocsim a gyerekek miatt, addig Cascom is volt. Nem hülyeség az!

Neked meg úgy látom peches időszak van :(((

[ Szerkesztve ]

(#12775) mira72 válasza Neil Watts (#12773) üzenetére


mira72
őstag

2.2-re sincs... mivel a proci nem támogatja.. vagy rosszul tudom? :DDD
aminek a procija támogatja... pl SGS.. az tuti

(#12777) frozzyZTE : nem kellett volna sokat visszaolvasnod ezzel kapcsolatban....

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#12776) mukika009 válasza api29 (#12770) üzenetére


mukika009
tag

Hát, ez a splash elég vicces kocsi :D De szerintem eu-ban van már belőle bontott bőven inkább azokat hozd be és pakold át a paripádba ^^ ha gondolod segítek :)

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#12777) Frozzy


Frozzy
őstag

Valaki próbálta már?:D aztmondják a GPS meg a WIFI meg a GSM is jobb lesz tőlle..

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#12778) Neil Watts válasza mira72 (#12775) üzenetére


Neil Watts
veterán

OMG. Akkor mire van? Komolyan erdekelne. PM-be is johet. Defy? :D

(#12780) Glatius válasza Neil Watts (#12773) üzenetére


Glatius
őstag

Az Android 2.1 képes flash lejátszásra, de az ARMv6 processzor hardveresen nem támogatja, tehát a Blade-en ez nem a CPU szolgáltatása, hanem az operációs rendszeren futó célalkalmazás kalapálja össze a Youtube videókat. Izzad is rendesen (fűt) és az akkut is szopja nagyon.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#12781) szki válasza api29 (#12779) üzenetére


szki
őstag

Na akkor este a ZTE-s offtopicban folytassuk mi 3x-esek, mert körmöst kapunk! Bár péntek este a bulik ideje!

#12777 frozzyZTE: már linkelték. Keress rá wifi, gyenge, stb kulcsszavakra. Valakinek segített, valakinek nem.

[ Szerkesztve ]

(#12782) _NCT válasza Keeperv85 (#12772) üzenetére


_NCT
őstag

Igen, és? Átlagfelhasználó boldogabb lesz tőle teljesítmény terén? Ahogyan sokan azt várják tőle? Jelenleg nem hinném.....

(#12783) Ronam válasza Frozzy (#12777) üzenetére


Ronam
addikt

wifiről volt szó,gps-t meg a térerőt hozzá álmodtad?:)

(#12784) bodoraudio válasza Frozzy (#12777) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

hát ez a fóliázás nem ér semmit :F
/mintha még rontana is/

[ Szerkesztve ]

(#12785) Pumika1975 válasza ux1 (#12771) üzenetére


Pumika1975
senior tag

privi ment....:DDD

win 10, ....múkodj!

(#12786) Keeperv85 válasza _NCT (#12782) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az átlag felhasználó nem fogja telepíteni a főzött romokat sem, sőt a gyári frissítést sem. Jó esetben beéri a gyári 2.1-es rendszerrel. A nem átlag felhasználó pedig a garancia elvesztése nélkül tudna elvégezni egy olyan beavatkozást, amihez jelenleg ugye nem rendelkezik megfelelő eszközzel...

(#12787) mira72 válasza bodoraudio (#12784) üzenetére


mira72
őstag

igen, szerintem is inkább árnyékol, de azért lehet próbálkozni :D

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#12788) _NCT válasza Keeperv85 (#12786) üzenetére


_NCT
őstag

Yepp, akkor én nem vagyok átlagfelhasználó :))

Komolyra fordítva én azokat is az átlagfelhasználók alá vettem, akik azért rendelkeznek némi angol és technikai tudással, hogy ezt megtegyék, mármint custom ROM-ot telepíteni stb, de ugyanakkor mindennapi használatban simán beérik a telefon funkcióival. Mármint aki valóban okostelefonnak használja.

A nem átlagfelhasználók alá pedig értelem szerűen az itteni fejlesztő gárdát vettem, akik a ROM-ok készítésére/moddolására áldozták a fejüket, és számukra a legminimálisabb változás is örömteli perceket okozhat. :)

Egy szónak is száz a vége, az átlagfelhasználó fogalma mindenkinél mást jelent. Természetesen én is annak tartom magam,hiszen nem látok úgy bele a dolgokba úgy, mint pl. Te és itt még jó pár ember.


api29: Ha citrommal kínál az élet, kérj hozzá egy tequilát. ;) Vagy kettőt...

[ Szerkesztve ]

(#12789) Scythianus válasza Frozzy (#12777) üzenetére


Scythianus
csendes tag

Megcsináltam, és tesztelem még, szerintem jobb a WiFi hatótáv. GPS-t még nem néztem, és a WiFi eldobós problémát nem oldja meg. De öt perces meló, én benne hagyom, ha nem okoz gondot tartós üzemben. Majd látom.

(#12790) umek7


umek7
őstag

Volt már fényképezve a V-s penge doboza, papírjai, meg szoftvere?

Csak mert hétfőn jutok egy új V-shez, boltból, bontatlanul, ha esetleg kell majd valakinek akkor csinálhatok egy képet. Ha meg volt már akkor tárgytalan.

(#12791) Keeperv85 válasza umek7 (#12790) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Volt már. Nincs rajta semmi extra infó. Szoftvert meg olyat csinálok rá, amilyet akarok. Persze némi túlzással..

(#12792) umek7 válasza Keeperv85 (#12791) üzenetére


umek7
őstag

Ja rendben, akkor tárgytalan. :)

(#12793) tlac válasza Scythianus (#12789) üzenetére


tlac
nagyúr

próbáld még meg ezt is

(#12794) Szevi


Szevi
tag

Sziasztok,
tegnap kértem egy kis segítséget Swedish_Spring_RLS4b_lite_blue Rom-ot szeretném felrakni.[link]
Recovery fent van, v3.0.1.4, Backup-ot szeretnék készíteni a mostani Rom-rol, de csak 1 kalap jelenik meg egy kör alakú nyíllal. Reboot system-nél is. Mi lehet a gond?
Másik problémám, MD5 Checksum Verifier progival ellenőrizném a számsorozatot, de lehet nem jól csinálok valamit, mert nem egyezik a számsorozat. Egy kis segítség elkelne. Köszönöm.

(#12795) Szevi


Szevi
tag

Á, a számsorozat megoldódott. A ZIP-et kellett kiválasztani. Előtte kicsomagoltam az volt a baj. Így jó.

(#12796) ux1 válasza tlac (#12793) üzenetére


ux1
addikt

:Y :C :C :C :R

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#12797) Szevi


Szevi
tag

Megoldottam.

(#12798) kelzsoca válasza tlac (#12793) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az a nem semmi :R

(#12799) totattis


totattis
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék!
Az alábbi linken található egy fájl aminek .7z a kiterjesztése. valaki tudja mire való.
A segítséget előre is köszönöm!

http://wwwen.zte.com.cn/en/products/mobile/handset_services/index.jsp?stateId=1411&state=Hungary&chnlid=5366

(#12800) vegyszer válasza totattis (#12799) üzenetére


vegyszer
addikt

a winrar megoldja...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.