- N€T0X|N: Talaria tuning: meg kéne tudni állni!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Ismerkedés a Zyxel NSA325 v2-vel
- caprine: Snowrunner játék manuális tuning lehetőségei
- Luck Dragon: Óraátállítás
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Andras-G: Az internet veszélyei [2. rész] - Facebook Marketpalce
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Huszonnyolcadik rész - Az újrakezdés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
Aktív témák
-
yolan
őstag
gépvasam:
volt a kihajcsa-e? az elég lesz-e a 650w-ot táp? őő, mi is volt még, passz, ennyi jut eszembe, valami midnig topon pörög, most ez a gépvas dolog?
mutassuk be a gépeinket: oké ott az adatlap
büszkék vagyunk rá: írjunk személyes logout cikket, melynek címe bármi kivéve gépvasam: oké
nagyon büszkék vagyunk rá: írjunk logoutos cikket melynek címe gépvasam: ?!gépvas, gép és vas, guglizzunk kicsit
nézzük csak mit ír a wiki a gép-re:
A gép olyan eszköz vagy szerkezet, amely az anyag mozgatására vagy megmunkálására (munkagép), esetleg energiatermelésre alkalmas (erőgép). Köznapi értelemben a szerszámmal szemben jellemzi az, hogy felépítése bonyolult, több mozgó alkatrészből áll, amelyek egyfajta mechanikai elven történő együttes munkájához külső energiaforrás szükségeltetik. A kategória definíciója azonban ennél jóval képlékenyebb: a tudomány gépeknek nevez olyan egyszerű szerkezeteket, mint a csiga vagy az emelő. A magyar nyelv szókincsében több, mechanikai munkavégzéssel nem jellemezhető, de emberi tevékenységet kiváltó technikai eszköz elnevezésében helyet kapott a gép utótag (pl. írógép, számológép, számítógép).
Aha, mondja a parasztember, AHA, mivan?
számítógép, szgép, gép, tehát a gép-ből egyből kell vágnunk, hogy számítógépre gondol az ember, nem pedig írógépre, pld.nézzük a vasről mit mond:
A vas fémes tulajdonságú kémiai elem, rendszáma a periódusos rendszerben 26, atomtömege 55,845 g/mol. A vegyjele Fe, ami a latin ferrum szóból ered. Elemi állapotban szürkésfehér, szívós, jól alakítható fém. A földkéreg 4,8% vasat tartalmaz különböző vegyületek alakjában, elemi vas a természetben nem található (eltekintve a meteoritvastól). Az elemek közül ennél több csak oxigénből, szilíciumból és alumíniumból van. A vas ipari fontosságú elem. Érceiből redukálással állítják elő. Először a nyersvasgyártási eljárással nyersvasat, öntészeti célra öntöttvasat, az acélgyártás műveleteivel acélt állítanak elő.
tehát valami kémiai izé, meg fém, meg Fe
Ahha, mondja a parasztember, AHHA!, mivan?és akkor emelőFe a gépvas akár?
oké-oké, ez ilyen lett, a végére már elis felejtettem mit akartam, lehet semmit nem is akartam, ja, de tudom, megyek és írok egy logout-os cikket, a címe az lesz hogy a gépvasam.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Aktív témák
- Lenovo ThinkPad X1 Active Noise Cancellation fejhallgató
- Dell Precision 5560 i7 32GB RAM 512GB SSD NVIDIA RTX A2000 FHD+
- Apple iPhone 16 Pro Max Desert Titanium 256GB használt karcmentes 89% akku (405 ciklus) 6 hónap
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy S23 Ultra 5G SM-S918B/DS 12GB 512GB Phantom Black Gyári független Garancia Dodozában
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
