Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#68) z0d1AK válasza z0d1AK (#50) üzenetére


z0d1AK
veterán

A múlt heti első tapasztalatok után már tudok több infót is mondani, mert hétvégén volt olyan 400 km táv, amelyen tesztelni tudtam a Roidmi 2S-t.

Ami sokaknál jelentkezik probléma, hogy nem illeszkedik tökéletesen a foglalatba, az nálam is megvan sajnos. Belecsusszan a szivargyújtóba kényelmesen, azonban egy kisebb döccenőnél egy pillanatra áram nélkül marad, ezzel pedig azonnal leáll a cucc és várni kell rá, illetve ilyenkor a zene sem indul el újra magától. Ezt én úgy oldottam meg, hogy egy kis celluxszal körbetekertem a kütyüt, így megáll benne és út közben sincs gond. Nem egy szép és elegáns megoldás, de más opció nem nagyon van.

A hangzása szép, pontosabban számomra megfelelő, nem jellemző recsegés, ropogás, vagy zúgás. A csillingelő hangok kicsit idegesítőek csatlakozáskor, vagy szám váltáskor, de ezt nem lehet kikapcsolni. Kihangosítás során Facebook Messenger hívás során elég halk, én is rosszul hallom a másik felet, meg ő is. Azonban sima GSM hívásnál ezt nem tapasztaltam, ott jól hall mindenki mindenkit.

9 ezer forintot nem biztos, hogy adnék érte most is, de 4300-at megért, így aki 15 dollárért megrendelheti és szemezget vele, szerintem az bátran tegye meg!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.